Print

Валентина Талубьева – Душа обретёт опыт...

Valentīna Talubjeva - Dvēsele iemantos pieredzi…

Dvēsele iemantos pieredzi, kādu viņa nekad nav saņēmusi

Saruna ar Debesu Tēvu

21 03 06

Autors Valentīna Talubjeva

Pieņemts 25.02.2021.

Es, kā jūsu dvēseļu radītājs, vienmēr priecājos, kad jūs apgūstat jaunas telpas smalkajos plānos, vēl jo vairāk, kad paceļaties uz ugunīgajām sfērām.

Tu jau esi gatava, lai veiktu tādu ceļojumu. Tava apziņa ir paplašinājusies tādā mērā, ka jebkurš jauns kvantu lēciens būs tikai pakāpītē uz tām virsotnēm, kuras tu, kā personība, esi aicināta apgūt, jo tas ir tavas dvēseles plāns uz iemiesojumu.

Visi uz planētas radītie nosacījumi veicina tādu paātrinātu virzību, īpaši tiem, kas pēc tiesībām ir Augstāko Gaismas Spēku pilnvarotie pārstāvji uz Zemes un ir aicināti iet visu veikumu avangardā, pārvarot ego personības un matērijas kā matricveida programmu uz 3D platformas, pretošanos.

Principā par jūsu misiju ir teikts ne reizi vien. Taču, ja rodas vajadzība, tad mēs atgādinām, lai atsvaidzinātu atmiņā šīs misijas nianses un programmas, ieliktas jūsos kā enerģētiski potenciāli kopš pašas dzimšanas.

Ko man dos semināru apmeklēšana pašas attīstībai?

Tu sajutīsi, cik ļoti tu esi izaugusi garīgi un enerģētiski, kad paplašināsies ne tikai apziņa, bet arī dvēsele iegūs papildu šūnas, lai ietilpinātu to pieredzi, kādu viņa vēl nekad nav saņēmusi, būdama saprātīga būtne. Šī pieredze ļaus visiem, kas saņēmuši iesvētījumus un apzināti augšupceļas, kvantiski pacelties uz jūsu AEs līmeņiem un veidot dvēseļu un apziņu konglomerātu. Notiks jauna ugunīga koncepta dzimšana; tas kļūs par sestās rases cilvēces ugunīgo aspektu radīšanas sākumpunktu un Saules sistēmas (SS) jauno planētu Logosu pirmtēlu. Protams, tā ir ļoti tāla perspektīva SS un Galaktikas attīstībai kopumā. Taču tāda iespēja sasniegt ugunīgo plānu – tā ir kā Everesta iekarošana pirmo reizi pie jums uz Zemes. Tāpēc mēs gavilējam un priecājamies par jūsu būtību bezprecedenta spējām veikt izrāvienu uz tādiem Visuma dziļumiem, kādos nebija iespējams nonākt līdz šim brīdim daudzu miljonu gadu laikā, kamēr eksistē cilvēce uz planētas.

Iemiesojoties tieši tagad, jūs spējāt savākties dvēseļu grupā, kuras uzdevumos ietilpst tāda galvu reibinoša pacelšanās uz ugunīgajām sfērām, kur jūs atstāsiet savas pēdas un iegūsiet pirmo grupveida apziņas pieredzi, kura palīdzēs jūsu paātrinātai augšupcelšanai, un tas nozīmē, ka jūsu misija uz iemiesojumu tiks uzskatīta par izpildītu un jūs varat atgriezties Mājās.

Tēvs, iznāk, ka pēc šiem semināriem var aiziet no Zemes?

Neapšaubāmi, tāds augšupcelšanās scenārijs ir pilnīgi pieņemams. Tas ir tas, kas attiecas uz grupveida apziņu, taču katram no jums kā personībai vēl stāv priekšā noslīpēt dvēseles šķautnes, atrodoties iemiesojumā, lai, pārejot uz jauno realitāti, nenāktos paātrinātā variantā tīrīt tos astrāli-mentālos netīrumus, kurus jūs varat paķert sev līdzi uz kvantu viļņa kores, ieejot fotonu joslā.

Tātad darba, harmonizējot ķermeņus, vēl ir pietiekoši?

Nešaubies, jūsu enerģētiskais potenciāls ir aprēķināts ne uz vienu desmitgadi vien. Taču izvēle vienmēr ir jūsu.

Jūsu Debesu Tēvs un tie, kas ir ar viņu.

Pateicos, mīlu, uz jaunu tikšanos.

 

Pievienots 06.03.2021.

http://www.sanatkumara.ru/stati-2021/dusha-obret-t-opit

Tulkoja Jānis Oppe