Print

Elvita Rudzāte - Piedošana – vienīgā atbrīvojošā enerģija Visumā

18.07.2020

Piedošana ir augstākais tikums no visiem tikumiem. Piedošana ir atzīta visās reliģijās un mācībās, jo tā patiešām palīdz cilvēkiem atbrīvoties no visa veida dzīves problēmām, īpaši veselības problēmām.

Piedošanai ir 3 līmeņi:

  1. Piedošana cilvēku starpā.
  2. Piedošana ķermenim, stresiem, situācijām.
  3. Lūgt piedošanu tam, kas sāpinājis.

Piedošana cilvēku starpā ir visiem saprotama – es piedodu pāridarītājam vai lūdzu piedošanu tam, ko esmu sāpinājis. Tomēr daudzi nespēj lūgt piedošanu un piedot. Tāpēc viņi sevī uzkrāj negatīvo enerģiju, kas sāk ietekmēt cilvēka pašsajūtu un ar laiku pārvērsties par nopietnu veselības problēmu jeb smagu slimību. Nevienas zāles nespēj cilvēkam tā palīdzēt kā cilvēka piedošana pāridarītājam, jo piedošana kā dzēšgumija dzēš jeb neitralizē negatīvo enerģiju. Zāles tikai nomērdē negatīvās enerģijas radītās sāpes, bet pašu negatīvo enerģiju tās nespēj iznīcināt.

Cilvēks nespēj atvērties piedošanai, ja viņam šķiet, ka negatīvā situācija attiecībā pret viņu ir netaisnīga. Dzīvē viss, kas ar tevi notiek, ir absolūti taisnīgi. Nelaime tā, ka cilvēki neredz cēloņu-seku sakarību jeb iemeslu, kāpēc tevi kāds ir sāpinājis? Ja cilvēks ierauga kā pats ar savām domām, vārdiem vai rīcību ir pagātnē citus sāpinājis un zina par Dievišķo Cēloņu-Seku likumu jeb Karmas likumu, tad viņš izprot, ka sāpinātājs patiesībā neapzināti atdod cilvēkam atpakaļ to, ko viņš ir nodarījis citiem. Piemēram, vīrs ir nodevis sievu, bet sieva pirms vīra ir nodevusi citu vīrieti. Diemžēl ne visus cēloņus mēs spējam redzēt šajā dzīvē, jo daudzas negatīvas situācijas ir bijušas iepriekšējās dzīvēs par kurām ir jāmaksā ar sāpēm šajā dzīvē.

Cilvēks piedošanai atveras tikai tad, kad ir izpratis neapgūto mācību. Taču bieži, kad cilvēks izprot savu pieļauto kļūdu pagātnē, kas ir izraisījusi sāpes tagadnē, sāk sevi par to vainot, uzņemot uz sevis vainas izjūtas stresu, kas negatīvi ietekmē plaušas un sirdi. Tāpēc ļoti svarīgi ir piedot sev savas pieļautās kļūdas, jo nepiedošana sev nozīmē negatīvās enerģijas vairošanu un sava ķermeņa iznīcināšanu.

Nespēja piedot sev norāda uz nosodījuma mācības neizpratni – kļūdas mums ir nepieciešamas, jo bez tām, diemžēl, mēs neaugam garā. Gudrs ir tas, kas mācās no citu kļūdām, bet nav iespējams nodzīvot dzīvi tā, lai nepieļautu nevienu kļūdu. Pieredze, kas gūta, saskaroties ar kļūdas radītajām sekām, ir dažkārt daudz vērtīgāka nekā mācīšanās no citu kļūdām.

Cilvēki mēdz kavēties sliktās atmiņās atkārtoti izdzīvojot sāpīgās situācijas. Jo vairāk cilvēks kavējas sliktajās atmiņās, neizprotot negatīvās situācijas mācību, jo vairāk viņš kaitē pats sev.

Cilvēks, kas kavējas pagātnē, velti šķērdē savu laiku, jo pagātnē neko nevar mainīt. Ne velti Lielie Skolotāji māca: “Nedzīvojiet pagātnē, jo jūs neko nevarat mainīt pagātnē. Nedzīvojiet nākotnē, jo jūs nezināt, kas būs nākotnē. Dzīvojiet pareizi tagadnē, tad jūs sagaida laimīga nākotne.”

Pareiza dzīvošana tagadnē nozīmē dzīvot pēc Sirdsapziņas jeb saskaņā ar Dievišķajiem likumiem. Lai kas ir bijis pagātnē, pat vissliktākais, kas radījis sliktu enerģiju jeb karmu, to visu var pakāpeniski dzēst ar patiesu nožēlu, lūgšanām, pareizām izvēlēm tagadnē un labiem darbiem.

Ja cilvēks pārmet kādus notikumus no pagātnes, tas nozīmē, ka piedošana nav notikusi, kas savukārt liecina, ka cilvēks mācību nav izpratis, jo vēl jo projām vaino sāpinātāju, neizprotot savu atbildību notikušajā.

Piedošana nepieciešama ne tikai cilvēkiem, bet arī ķermenim, stresiem un dzīves situācijām. Cilvēkiem ir grūti izprast, kāpēc viņiem jālūdz piedošana stresiem, kurus turējuši savā ķermenī; kāpēc viņiem jālūdz piedošana savam ķermenim, ka ar stresiem tam nodarījis pāri; kāpēc jāpiedod sāpīgām dzīves situācijām? Atcerieties, ka viss, kas nav piedots, turpina ražot negatīvo enerģiju un tā kaitē jūsu labsajūtai un darba spējām. Cilvēks, kas izjūt dusmas un naidu, nespēs atveseļoties no smagas slimības pat saņemot vislabāko medicīnisko palīdzību. Ne velti pasaulē ar veselības problēmām ir nomiruši miljonāri un pat miljardieri, kas varēja atļauties saņemt vislabāko medicīnisko palīdzību pasaulē, bet diemžēl kamēr medicīna neatzīs negatīvo enerģiju un tās iedarbības sekas, tikmēr tiks iztērēta milzīga nauda, lai radītu zāles, bet par bezmaksas palīdzību netiks domāts, jo piedošana nemaksā neko.

Vēl grūtāk cilvēkiem ir izprast nepieciešamību lūgt piedošanu tam, kas tevi ir sāpinājis. Diemžēl cilvēki nezina, ka patiesībā tie cilvēki, kas visvairāk ir sāpinājuši, garu pasaulē tevi visvairāk mīl. To spēj izprast tikai tie, kas zina, ka bez fiziskās pasaules eksistē smalkā pasaule jeb garu pasaule, kur pēc fiziskā ķermeņa nāves atgriežas gars. Pirms gars nāk iemiesojumā, gara pavadonis sastāda mācību plānu kādas mācības būs jāapgūst iemiesojuma laikā. Nav jāiet pie zīlniecēm un gaišreģiem, lai cilvēks uzzinātu kādas mācības ir jāapgūst šī iemiesojuma laikā. Nepieciešams tikai uz papīra stabiņā uzrakstīt visu, kas tev nepatika/īk vecākos, tuviniekos, draugos, kolēģos utt., lai tu zinātu, kādas mācības tev jāapgūst šīs dzīves laikā. Citiem vārdiem sakot, viss, kas tevi kaitina citos cilvēkos, tās ir tavas neapgūtās mācības.

Pirms gars nāk iemiesojumā, viņš aicina iemiesoties kopā ar viņu tos, garus, kas gatavi viņam palīdzēt apgūt mācības. Kā jūs domājat, kurš gars piekritīs nākt iemiesojumā kopā ar tevi un tevi sāpināt, uzņemot uz sevis negatīvo enerģiju jeb sliktu karmu? Tikai tas gars, kas tevi ļoti mīl, jo saprot, cik svarīgi tev ir augt garā.

Tāpēc eksistē tāds teiciens: “Dievs visvairāk mīl tos, kuri piedzīvo smagas ciešanas”. Cilvēkiem vienmēr ir bijis grūti izprast šādu Dieva mīlestību, bet, ja zina kā notiek cilvēka garīgā attīstība, tad viss kļūst skaidrs.

Tāpēc piedodiet un lūdziet piedošanu tiem, kuri jūs ir visvairāk sāpinājuši par to, ka viņiem bija jābūt sliktiem, lai tikai jūs varētu augt garā. Nav dzīvē nekā svarīgāka par augšanu garā jeb apziņas līmeņa paplašināšanu. Atcerieties, ka visiem cilvēkiem dzīves jēga ir viena – augt garā. Atšķiras tikai dzīves misija un uzdevumi, bet lai tos varētu sākt pildīt, ir jāatbrīvojas no visa veida negatīvās enerģijas, kam var palīdzēt tikai patiesa un no sirds veikta PIEDOŠANA.

Autore: Elvita Rudzāte

 

Pievienots 18.07.2020.

https://domatajs.lv/piedosana-vieniga-atbrivojosa-energija-visuma/

Publicēts ar autores atļauju