Print

Алеся Егорова Переплетение судеб – кармические отношения

Aļesja Jegorova - Likteņu savijums – karmiskas attiecības

20 07 17 01

Vai jums ir bijis tā, ka, pirmoreiz ieraugot cilvēku, jūs pēkšņi izjūtat neizskaidrojamu pievilkšanās sajūtu? Šķiet, ka šo vīrieti vai sievieti jūs pazīstat mūžību. Un izskaidrojuma tādam stāvoklim vai attiecībām jums nav.

Ar saprātu jūs apzināties, ka starp jums nekā nav kopīga. Jums var būt pretējas intereses, dažāda pasaules uztvere, taču tas viss bālē neapturama spēka priekšā, kurš, gluži kā magnēts, velk jūs būt kopā.

Itin bieži tāda iepazīšanās pāraug kaislē vai nopietnās attiecībās.

Mēdz būt, ka, otrādi, jums ir ļoti viegli un vienkārši vienam ar otru, un, satikušies, jūs it kā iemantojat viengabalainumu. Arī starp jums ir spēcīga pievilkšanās, un attiecībās jūs jūtat debešķīgu laimi un prieku.

Ja kas tamlīdzīgs ir noticis vai notiek pašlaik, jūs satikāties ne vienkārši tāpat. Pagātnē starp jums ir sasējies karmas mezgls, un tieši šis cilvēks ir karmiskais partneris.

 

Karmiskā saikne – par ko ir runa?

20 07 17 02

Karmiskām attiecībām vienmēr ir kāds cēlonis, kurš iziet aiz pašreizējās dzīves ietvariem. Divas Dvēseles ir reiz tikušās vienā vai vairākos iepriekšējos iemiesojumos.

Karmiskas tikšanās pamatā guļ cēloņsakarība, kad tika veikta kāda darbība, kura radīja noteiktas sekas.

Galvenais karmas mezgla sasiešanās cēlonis – tās ir līdz galam neizstrādātas attiecības. Lai mezglu atraisītu, Dvēseles atkal tiksies nākamajās dzīvēs, tiecoties izdarīt citu izvēli, ne to, kas tika izdarīta pagātnē.

Partneru satikšanās galvenokārt sākas ar spēcīgu kaisli un beidzas ar neizsakāmām sāpēm.

Itin bieži tādas attiecības ļauj mums iziet pašu lielāko mīlestības pieredzi.

Sk. arī Karmiskās attiecības un garīgās pusītes[1].

 

Tāda saikne starp partneriem reti mēdz būt viegla, tāpēc ka tā ir aicināta izmainīt mūs un mūsu dzīvi.
Kaut gan karmiskas savienības pavada sāpju nodarīšana partnerim, taču mēdz būt arī tādas attiecības, kuras, otrādi, dziedina.

Uzzināt patieso cēloni, kāpēc notikusi partnera sastapšana jūsu dzīvē, var, aplūkojot kopīgos iemiesojumus un pašreizējās dzīves plānošanu.

No Dvēseles pozīcijas attiecības nekad nav problemātiskas – starp Dvēselēm eksistē tikai mīlestība.

Negatīva nokrāsa tiek iekļauta fiziskajā līmenī, šeit, uz Zemes. Ir svarīgi apzināties, ka jebkura mūsu rīcība izraisa sekas un karmas partnera sastapšana sniedz iespēju mums izaugt garīgi.

 

Kā noteikt, ka jums ir karmiska saikne?

20 07 17 03

Noteikt, vai jūsu savienība ar otru cilvēku ir karmiska, palīdzēs sekojošie pamata kritēriji:

Kopumā tādas attiecības balstās uz ļoti spēcīgu emocionālu sasaisti, kura visbiežāk izraisa negatīvas sajūtas. Jums ir smagi būt kopā, taču saraut šo saikni nav spēka.

Enerģētiski jūs it kā esat saistīti ar smalkiem neredzamiem pavedieniem, kurus var novākt, noskaidrojot jūsu tikšanās cēloņsakarības.

Citiem vārdiem, apzināties, kas starp jums ir noticis pagātnē, kādu mācību ieguvāt, ko iemācījāties. Pēc tam pieņemt savu pagātnes pieredzi ar pateicību un atlaist.

 

Cik ilgas ir attiecības starp karmiskiem partneriem?

20 07 17 04

Viss ir atkarīgs no tā, kāda tieši saikne starp partneriem ir. Ja Dvēseles norunāja atkal satikties un noiet daļu zemes plāna ceļu kopā un neatrisinātu problēmu pagātnē viņām nav, tad tādas attiecības ir dziedinošas.

Dziedinošas attiecības ir piepildītas ar pašām gaišākajām un pozitīvākajām jūtām, un tās var būt uz visu mūžu. Tādi partneri ļoti reti izšķiras, viņu attiecībās lidinās brīvība, cieņa un mīlestība.

Taču, ja iepriekšējos iemiesojumos cilvēkam ir palikušas kādas neatrisinātas problēmas, tās noteikti izpaudīsies pašreizējā dzīvē atkal. Pat ja attiecību sākuma etapā viss šķita viegli un priecīgi.

Tikšanos ar karmas partneriem mēs bieži plānojam dēļ pagātnes pieredzes dziedināšanas un iespējas izdarīt citu izvēli, citu rīcību.

Katru cilvēku mēs dzīvē satiekam ne vienkārši tāpat. Un arī karmas partnera Dvēsele tiecas atraisīt agrāk sasietos mezglus.

Protams, var no tādām attiecībām glābties bēgot, atrast sevī spēkus un šķirties. Taču savienībā, negatīvu emociju iekrāsotā, karmas mezgls paliks un atkal kā magnēts vilks jūs vienu pie otra.

Tāpēc ir svarīgi apzināties karmiskās saiknes cēloni, apgūt svarīgu mācību un tālāk brīvi un laimīgi ceļot pa dzīvi.

Sk. arī Pagātnes dzīves karmisko attiecību ietekme uz pašreizējo dzīvi[2].

 

Kāpēc sasienas karmas mezgli

20 07 17 05

Pie karmas mezgliem visbiežāk ved:

 

Kā atraisīt karmiskas attiecības

20 07 17 06

Lai atraisītu pagātnes mezglus un izdziedinātu karmiskas attiecības, ir svarīgi apzināties, kad un kas noveda pie šī mezgla sasiešanās. Uzzināt to var, caurskatot iepriekšējos iemiesojumus – dzīves, kurās satikās divas Dvēseles.

Jūs jūtat radniecību ar cilvēku, tāpēc ka reiz jau bijāt kopā un, iespējams, ne vienu dzīvi vien. Taču pagātnes pieredzi jūs nespējāt pilnībā izdzīvot un pieņemt ar mīlestību.

Jūs varējāt protestēt, atteikties atzīt notiekošo, just spēcīgas negatīvas emocijas.

Tas viss palika Dvēseles struktūrās un seko jums no viena iemiesojuma otrā.

Caur iepriekšējo dzīvju caurskatīšanu var uzzināt un apzināties cēloņus, kādēļ radās problēmas attiecībās ar konkrētu cilvēku. Šī apzināšanās palīdzēs atraisīt pagātnes karmas mezglu.

Izdziedinot attiecības ar partneri, jūs pret viņu attieksieties citādi: viņš pārstās jūs kaitināt un izraisīt negatīvas emocijas.

Jo jūsu attiecību mērķis taču – tā ir mūsu Dvēseles attīstība, lai mēs kļūtu radoši, brīvi un mīloši!

 

P.S. Jūs esat sastapuši karmiskos partnerus dzīvē un spējuši jau izdziedināt karmiskās attiecības?

Alesja Jegorova

Aļesja Jegorova

Reinkarnacionikas konsultante, transformācijas koučs, žurnāla “Reinkarnacionika” korespondente

https://www.instagram.com/alesya.yegorova/?hl=ru

 

Pievienots 17.07.2020

https://journal.reincarnationics.com/kak-razvyazat-karmicheskie-otnosheniya/

Tulkots ar lapas administrācijas atļauju

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/11-dazadi/1191-irina-telinska-karmiskas-attiecibas-un-garigas-pusites (Tulk. piezīme)

[2] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/11-dazadi/2713-alesja-jegorova-pagatnes-dzives-karmisko-attiecibu-ietekme-uz-pasreizejo-dzivi (Tulk. piezīme)