Алеся Егорова Почему я не могу встретить мужчину

Aļesja Jegorova - Kāpēc es nevaru satikt vīrieti

20 05 27 01

Kurš gan nesapņo satikt mīļotu cilvēku, ar kuru var dalīt priekus un skumjas, ar kuru zemes plāna dzīves ceļš būs interesants, piepildīts ar savstarpēju mīlestību un izpratni?

Par to sapņo gan sievietes, gan vīrieši. Ne visiem uzreiz izdodas satikt tādu cilvēku un visu mūžu nodzīvot mīlestībā un saskaņā. Bieži nākas satikt karmiskos partnerus, ar kuriem palikuši iepriekšējo dzīvju neatrisināti jautājumi.

Mēdz būt, ka ar dažu cilvēku Dvēselēm mēs esam noslēguši kontraktus, lai sastrādātu kādas svarīgas īpašības un kaut ko iemācītos.

Ietekmi rada arī dzimtas, kurā iemiesojusies Dvēsele, programmas. Katrs mūsu gadījums ir individuāls, kā unikāls ir arī pats cilvēks.

 

Es nodomāju, ka man vīrietis nav vajadzīgs

 

20 05 27 02

– Kāpēc es nevaru satikt vīrieti?

Ar tādu jautājumu pie manis vērsās skaista interesanta 55 gadus veca sieviete. Viņai jau ir pieauguši bērni, kuriem ir savas ģimenes. Ir labs iemīļots darbs, taču mīļota vīrieša viņas dzīvē nav.

Kad pirmajam dēlam bija 5 gadi, bet otrajam 3 gadi, viņa ar vīru izšķīrās un kopš tā laika vairs nebija precējusies. Trīs gadus pēc šķiršanās viņa iepazinās ar interesantu vīrieti, taču viņa priekšlikumu dzīvot kopā nepieņēma.

“Es nodomāju, ka man vīrietis nav vajadzīgs. Tā bija kaut kāda zināšana manā iekšienē. Es vienkārši zināju, ka tikšu galā pati, un neredzēju tajā problēmu. It kā liktenis man tāds. Man tas vienkārši ir jāpieņem. Taču bērni ir izauguši, un tagad man gribas attiecības.”

Šķiršanās no vīra bija miermīlīga: bez skandāliem, konfliktiem un citiem nepatīkamiem momentiem, kādi bieži notiek starp tuviem cilvēkiem tamlīdzīgos gadījumos.

“Es sapratu, ka man ir grūti būt ar otru cilvēku. Es visu varu pati, un attiecības man nav vajadzīgas. Kaut gan apprecējos mīlestības dēļ.”

Iegremdējoties iepriekšējās dzīvēs, ejam pēc iemiesojumu situācijām, kuras ietver cēloņus, ka šodien sieviete ir viena un nevar satikt mīļotu cilvēku.

Sk. arī 5 iemesli neprecēties.

 

20 05 27 03

 

Dziednieces dzīve

Kā pirmā atklājas dziednieka dzīve sievietes ķermenī; viņa cilvēkus dziedināja ar enerģijām, kas ļoti atgādina mūsdienu enerģijas terapeitu darbu. Dziedniecībā viņa izmantoja arī ārstniecības augus un zināja buramvārdus.

Viņas talants izpaudās jau 7 gadu vecumā, kad, būdama bērns, viņa spēja izdziedināt mīļoto kaķi. Meitenes vecāki nebrīnījās par tādas spējas atklāšanos: viņi it kā zināja, ka tieši tā tam arī ir jābūt.

17 gadu vecumā meitenei atklājās skaidrzināšanas un gaišredzības talanti, kurus viņa turpmāk izmantoja cilvēku ārstēšanai. Savā dzimšanas dienā viņa devās uz iemīļoto vietu upes krastā, kur no debesīm it kā nokāpa balta gaismas plūsma.

Viņa sajuta milzīgu enerģijas pieplūdumu un tajā brīdī skaidri apzinājās, ka šajā dzīvē viņai nebūs ne bērnu, ne vīra. Viņas misija ir ne tikai ārstēt cilvēkus, bet arī apmācīt dziedināšanas tehnikā citus cilvēkus.

Meitene šo velti pieņēma ar pateicību, viņa nekurnēja un neskuma. Viņai bija sajūta par savu misiju, ceļa pareizību un izpratne, kādēļ viņa ir atnākusi uz šo pasauli.

Visa viņas dzīve bija veltīta dziedināšanai. Līdztekus cilvēku dziedināšanai viņa atvēra skolu, kurā mācīja jaunas meitenes, dotot viņām savas zināšanas.

Telpā starp dzīvēm mana kliente ieraudzīja, ka tas iemiesojums ir pilnīgi noritējis pēc dvēseles plāna. Visi uzdevumi tika realizēti, un viņa spēja pilnīgi izpildīt savu misiju.

Viņai kļuva arī skaidrs, kāpēc pašreizējā dzīvē viņa izgāja bio-enerģētiķa apmācību.

Šis iemiesojums bija ļoti resursiem bagāts, un nodzīvotais mūžs viņai patika. Attiecībā uz vīriešiem atklājās interesanta informācija.

Dvēseles smalkajās struktūrās bija saglabājusies šī laime no misijas realizēšanās, kura fiksējās apziņā, neesot dzīvē ar vīru.

Salīdzinot savu pašpietiekamas patstāvīgas sievietes dzīvi ar citiem apkārtējiem cilvēkiem pārī, viņa katru reizi pārliecinājās, cik gan labi viņai ir vienai. Vēl jo vairāk, pildot tādu augstu misiju – būt dziedniecei un skolotājai.

Sk. arī Kā atrast savu misiju. Meklējumu piemērs ar 12 atslēgām.

 

Priesterienes dzīve

20 05 27 04

Nākamā dzīve atklājas sievietes ķermenī; viņa bija slavena augsta priesteriene un dzīvoja skaistā templī. Viņai bija plašas zināšanas, dziednieces un nākotnes pareģes talants.

Jaunībā meitene bija saņēmusi zināšanas no vecākajām priesterienēm un turklāt devusi vārdos neizteiktu solījumu būt vienai, ja neizdosies satikt cienīgu vīrieti ar augstu Garu.

Neviens neprasīja dot tādu solījumu, taču, saņemot zināšanas un gaišredzības un dziedniecības talantus, viņa apzinājās, ka tagad nespēs dzīvot parastas sievietes mūžu ar parastu vīrieti.

Viņas solījums bija izteikts pašai sev ar vārdiem: “Tagad es palikšu viena un vienatnē nodzīvošu šo dzīvi.” Tā bija kāda iekšēja zināšana un apzināšanās, ka dzīvi nepieciešams pieņemt tā, kā ir.

Iemiesojuma laikā priesterienes ķermenī sieviete glabāja senās zināšanas un tradīcijas, apmācīja citus, pareģoja nākotni, aizsargājot savu valsti un tautu. Viņas viedums bija zināms visā valstī un aiz tās robežām.

Dvēseles pasaules telpā atklājās informācija, ka visa dzīve bija nodzīvota saskaņā ar Dvēseles plānu, kad bija izdevies pilnībā izpildīt savu misiju. Dvēsele vēl vairāk attīstīja dziedniecības, gaišredzības un skaidrzināšanas talantu.

Sk. arī Sieviešu kalpošana iepriekšējās dzīvēs.

 

Iepriekšējo iemiesojumu saikne ar šo dzīvi

 

20 05 27 05

Seansā manai klientei atklājās divas dzīves, kurās Dvēsele realizēja savu misiju, attīstot spējas un pielietojot tās citu cilvēku labā. Taču tieši šajos iemiesojumos viņa dzīvoja bez vīrieša, kas arī bija ieplānots sākotnēji.

Dvēseles šūnu atmiņā izveidojās saikne – misijas realizācija bez mīļota vīrieša dzīvē. Dvēseles smalkajās struktūrās ierakstījās šī informācija, kura ietekmēja pašreizējo iemiesojumu.

Šodienas dzīves plānošanas telpā izrādījās, ka Dvēsele taisījās iziet zemes plāna dzīvi šoreiz pārī ar mīļotu vīrieti.

Un tāds cilvēks pat ir manas klientes laukā, tikai viņa neredz viņu un enerģētiski neielaiž savā dzīvē.

Viņai traucēja iekšējā zināšana, ka jābūt viengabalainai un maksimāli realizētai, turklāt nest zināšanas un labumu pasaulei var bez vīrieša. Caurskatot iepriekšējās dzīves, noskaidrojās tādas pārliecības cēloņi un atnāca jaunas apzināšanās.

Mūsu darba rezultāts bija satikšanās ar vīrieti, kurš nesen bija ienācis viņas dzīvē.

Ja jūs nevarat atrisināt savas dzīves problēmu, neierobežojiet sevi, meklējot cēloņus tikai šī iemiesojuma ietvaros. Ja jautājums nerisinās, bieži mēdz būt tā, ka atbilde atrodas vienā vai vairākās iepriekšējās dzīvēs. Viss ir jūsu rokās!

 

P.S. Jūs noskaidrojāt, kas traucē satikt mīļotu cilvēku un kāds ir cēlonis, ka jūs neesat pārī?

Alesja Jegorova

Aļesja Jegorova

Reinkarnacionikas konsultante, transformācijas koučs, žurnāla “Reinkarnacionika” korespondente

https://www.instagram.com/alesya.yegorova/?hl=ru

 

Pievienots 27.05.2020

https://journal.reincarnationics.com/pochemu-ya-ne-mogu-vstretit-muzhchinu/

Tulkots ar lapas administrācijas atļauju

Tulkoja Jānis Oppe