Татьяна Зотова Инициатива Томаса Эдисона изменила наш мир

Tatjana Zotova - Tomasa Edisona iniciatīva izmainīja mūsu pasauli

15 02 13 01

Paši ģeniālākie izgudrotāju prāti vēsturē agri vai vēlu mēģina kaut nedaudz pacelt aizsegu, lai uzzinātu, kas atrodas tur, dzīves tajā pusē. Kāds to dara neapzināti, un kāds mēģina izstrādāt aparātu vai izveidot ierīci, kas palīdzētu atrisināt mūžīgo mīklu.

Izgudrotājs ar uzņēmēja tvērienu – Tomass Edisons – nebija izņēmums.

1920. gadā intervijā žurnālam “Amerikas Zinātne” T. Edisons izteica pieņēmumu, ka mirušie varēs sazināties ar dzīvajiem ar dažādu raidītāju palīdzību. Viņš arī pavēstīja, ka gatavojas radīt tādu aparātu, ar kura palīdzību cilvēks jebkurā momentā, kā pa telefonu, varēs sazināties ar mirušajiem.

Bonuss lasītājiem:

Reinkarnacionikas Institūts ir pierādījis: 9 sievietes no 10 var atcerēties savas pagājušās dzīves 1 stundas laikā; ja spēja viņas – spēsiet arī jūs! Raksta beigās jūs saņemsiet pieeju sagatavošanās kursam, kurš jūs sagatavos pirmajam ceļojumam uz jūsu pagājušajām dzīvēm.

15 02 13 02Pēc Pirmā pasaules kara spiritisms piedzīvoja atdzimšanu. Daudzi cilvēki cerēja, ka zinātne spēs viņiem piešķirt paņēmienu, lai sazinātos ar nesen mirušo dvēselēm.

Spiritisma uzplaukums laika ziņā sakrīt ar elektriskās ēras rītausmu. Paaudzei, kura tā aizrāvās ar spiritismu, bija jāapsveic tik maģiskas lietas kā elektrība, telegrāfs, radioviļņi un saziņa pa telefonu.

Nemiesīgas balsis noslēpumainā veidā ceļoja telpā un atdzīvojās “uztveršanas vietā” – reizēm simtiem kilometru tālu no tās vietas, kur pirmoreiz parādījās.

 

Dzīve pēc nāves eksistē

T. Edisons pirmais izteica viedokli, ka apziņa ne tikai nenomirst, bet arī uztur sakarus ar materiālo pasauli. Viņš uzskatīja, ka cilvēka dvēsele spēj pārdzīvot fizisko nāvi, ceļo līdzīgi impulsam, viņai nevajag vadus un viņa sasniedz kādu ēterisku telpu.

“Es ticu, ka mūsu garīgā individualitāte nenomirst. Tā arī pēc nāves spēj ietekmēt matēriju. Ja mans minējums ir pareizs, tad cilvēks noteikti radīs superjutīgu ierīci, kura ļaus ierakstīt vēstījumus no mūsu senčiem neatkarīgi no tā, kādu tēlu viņi pieņem pēc savas fiziskās nāves.” – T. Edisons.

Viņš mēģināja radīt aparātu saziņai ar tās-puses-pasauli. Pēc viņa vārdiem, šis aparāts nolasīs “dzīves vienības”, ar kurām piepildās Visums pēc cilvēku nāves.
Savā “Dienasgrāmatā un dažādos vērojumos” (“Diary and Sundry Observation”) viņš aprakstīja, kā sāka izstrādāt aparātu, kurš piešķirtu iespēju “tiem, kas atstājuši šo zemi, sazināties ar mums”.

T. Edisons šīs būtnes iztēlojās kā bezgalīgi mazu “dzīvu daļiņu spietu”; tās pēc sava “saimnieka” ķermeniskās nāves turpina eksistēt dispersā veidā bez jebkāda mērķa – līdz tam laikam, kamēr nepārgrupēsies, izveidojot jaunu cilvēka vai dzīvnieka ķermeni.

“...cilvēka runa ir pakļauta skaitļu, harmonijas un ritma likumiem. Balstoties uz tādiem likumiem, mēs varam ar šīs ierīces palīdzību zināmas līniju un punktu kombinācijas formā ierakstīt visdažādākās skaņas un artikulētu runu ar vismazākajām nokrāsām un izmaiņām balsī un pēc šiem nospiedumiem pēc vēlēšanās pilnīgi precīzi atjaunot tos pašus vārdus un skaņas.15 02 13 03

Cilvēka balss mehāniskas pārraides uzdevums ir atrisināts.”

Par tiem, kas atstājuši Zemes pasauli, T. Edisons nonāca pie sekojoša secinājuma: “To, kuri eksistē tās-puses-pasaulē, psihiskajam spēkam ir jābūt ļoti, ļoti vājam.” Tātad, lai viņus izdzirdētu, nepieciešama signāla pastiprināšana.

T. Edisons bija pirmais, kurš izteica ideju, ka iespējami tehniski sakari ar smalko pasauli.

 

Slepenais eksperiments

1933. gadā Modern Mechanix Magazine publicēja rakstu par slepenu eksperimentu T. Edisona laboratorijā. Eksperimenta laikā tika izstrādāta mašīna, kura stājās kontaktā ar rēgu. Saskaņā ar rakstu aparāts bija apgādāts ar fotoelektrisku bateriju un izstaroja gaismu, kurā parādījās rēgs.

Izņemot to gadījumu, neviens rēgs mašīnā vairs neparādījās, bet pati mašīna un tās shēma tika pazaudētas.
Diemžēl nāve neļāva viņam pilnveidot brīnumaino ierīci un iemiesot savu sapni. Izgudrojuma ierobežotās iespējas un pierakstu īsais mūžs nedeva iespēju parādīties tamlīdzīgam brīnumam, kurš ieņemtu vietu vēsturē kā pats mistiskākais ģēnija izgudrojums.

1931. gada 18. oktobrī 84 gadu vecumā ģeniālais izgudrotājs mūs atstāja. Mirstot Tomass Edisons sievai teica: “Ja ir kaut kas pēc nāves, tas ir labi. Ja nav, arī labi. Esmu nodzīvojis dzīvi un izdarījis labāko, ko varēju...”

 

Tomasa Edisona gars atklāj “spiritiskā telefona” noslēpumu.

Desmit gadus pēc Tomasa Edisona nāves Ņujorkas mēdijs Mērija Olsona (Mary Olson) paziņoja, ka T. Edisona gars ir atklājis uzbūvētās mašīnas noslēpumu, lai sazinātos ar mirušo dvēselēm.

Izmantojot shēmas kopiju, divi amerikāņu pētnieki, zinātnieka bijušie palīgi, Dž. Gilberts Raits (J. Gilbert Wrigh) un Harijs Gardners (Harry Gardner), uzkonstruēja šo ierīci. Taču diemžēl tā izrādījās nemaz ne tā mašīna, par kuru bija runa. Gilberts Raits līdz savai nāvei 1959. gadā mēģināja to radīt, taču bez rezultātiem.

 

Izgudrotāja pēdās

Iespējams, tieši T. Edisona “spiritiskās pastiprinošās iekārtas” projekts tad arī iedvesmo citus entuziastus radīt tamlīdzīgus aparātus, piemēram, psihofonu.

Deivs Oesters (Dave Oester) saka, ka pie psihofona idejas viņu atvedis darbs pie ultraskaņas uztvērēja, kuru viņš mēģina uzbūvēt kopā ar savu paziņu inženieri elektriķi.

15 02 13 04

D. Oesters cer, ka šis psihofons nodrošinās iespēju uzturēt divpusējus sakarus ar mirušajiem. Viņa izgudrotais aparāts saucas TEC – Thomas Edison Communicator (“Tomasa Edisona komunikators”)[1].

20. gs. 80. gados elektronikas amatieris Viljams O’Nīls (William O'Neil) uzkonstruēja spirikomu – ierīci spiritiskai komunikācijai. Pēc ierīces radītāja vārdiem, viņam izdevies nodibināt ilgstošus divpusējus sakarus ar mirušajiem.

Nu, vismaz ar vienu no viņiem – bijušo fiziķi no NASA, vārdā Džordžs Millers (George Mueller). O’Nīls un Džordžs Mīks (George Meek), arī aizrāvies ar paranormālām parādībām, publicēja simtiem lappušu atšifrējumu sarunām pa spirikomu.

Neraugoties uz to, ka daudzi Tomasa Edisona laikabiedri viņa stāstus žurnālistiem par “spiritisko telefonu” uzskatīja vienkārši par spēli, mūsdienu zinātnieki turpina slavenā izgudrotāja darbu.

 

P.S. Un ko jūs domājat par tādu ierīci vai mašīnu? Jums būtu interesanti pakontaktēties ar cilvēkiem, kuri pārgājuši uz citu pasauli, gariem?

 

Gribat iemācīties atcerēties pagājušās dzīves patstāvīgi?

Tur jums palīdzēs mūsu sagatavošanās kurss, kurš jūs sagatavos Pirmajam Ceļojumam uz Pagājušajām Dzīvēm.

Jums vajadzēs tikai 10 kursa nodarbības, un jūs ne tikai atcerēsieties pašus agrīnākos jūsu dzīves periodus, bet arī pirmsdzemdību periodu, kad jūs vēl bijāt māmiņas iekšienē.

 

Tatjana Zotova

Tatjana Zotova

Žurnāla korespondente

https://journal.reincarnationics.com/

 

Pievienots 13.02.2015

https://journal.reincarnationics.com/tomas-edison-ego-tajnaya-spiriticheskaya-mashina/

Tulkots ar lapas administrācijas atļauju

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. https://books.google.lv/books?id=OJYE0TUvhu4C&pg=PA187&lpg=PA187&dq=psychophone+dave+oester&source=bl&ots=ILVUhqjq9p&sig=ACfU3U0J2kw91I855zQhs9MmrlAgmOYkMg&hl=en&sa=X&ved=2ahUKEwj-sciN_v3mAhWIB5oKHXwVDs0Q6AEwAHoECAoQAQ (Tulk. piezīme)