Print

Авторы разные - Отзывы осени - 2

Dažādi autori - Rudens atsauksmes - 2

Pateicos visiem, kas uzrakstīja man šoruden savas atsauksmes!

19 12 05 01

Gaļina Kulaka

Natašeņka, mana dārgā! Kāda sirsnīga, ļoti jutīga un satriecoša prakse-meditācija (pēc E. Tolles (Eckhart Tolle) 19.11.19.[1])! Man ir šī autora grāmatas, kuras tu man savā laikā rekomendēji, tās kļuvušas par manu pastāvīgo lasāmvielu, es tās lasu un pārlasu, taču man trūka šī burvīgā mirkļa izjust to ar katru savu šūniņu! Tagad es zinu, kā to darīt! Šajā meditācijā es atradu atbildes uz saviem jautājumiem. Cik tā bija savlaicīga un ļoti noderīga man! Es tik lieliski visu līdz pēdējai pilītei izjutu! Tāda svētlaime, aprimums, un es patiešām sevi ieraudzīju kā milzīgu Eņģeli ar žilbinošiem spārniem – nekas tāds man vēl nebija bijis! Tu mums esi īsta burve, nē – diriģente lieliskam orķestrim, kurā mēs visi esam tavi instrumenti, no kuriem katrs skan savā veidā – smalki un skaisti! Pateicos no visas Dvēseles!! Esmu apmeklējusi jau 2 meditācijas – sajūtas līdz šim brīdim ir saglabātas, un iekšienē parādījusies prieka un laimes sajūta – tas ir vienkārši lieliski! Pateicos, mana iemīļotā, pati labākā, par tādu darbu – nu vienkārši augstākā pilotāža! Tas nav izsakāms. Ļoti, ļoti mīlu un gaidu jaunas tikšanās! Ar labu nakti, mūsu saulīt!! Pēc kādas grāmatas mēs strādājām? Kā tā saucas? Uzraksti, lūdzu, es arī to sev gribu.

Ar cieņu Gaļina Kulaka

Natašeņka, mana dārgā! Sākusies jauna diena, bet mani neatstāj tā lieliskā sajūta, kura radās pēc vakardienas meditācijas. Tāda klusa, patīkama iekšēja svētlaime visā ķermenī un arī aiz tā ietvariem! Kāds lielisks stāvoklis tas ir! Man acu priekšā ir tas Eņģelis, kādu es sevi redzēju. Viņš ir ļoti liels, ir liela galva, taču formas es nemanu un nejūtu, bet spārni ir redzami, un visa mana telpa ir tīri balta, ne zeltīta, kā Krajona grāmatā “Ceļojums uz mājām[2]”, bet tas ir lieliski. Es ļoti gribu praktizēt šo stāvokli, lai atrastos tajā, tādā veidā arī izdziedēt savu dzirdi, es nezaudēju cerību atkal dzirdēt bez aparātiņiem, tāpēc vakar aizmirsu pajautāt – vai ir tāda iespēja – pārsūtīt ierakstu, ja tas tika veikts, man uz e-pastu? Tas ir laipns lūgums, un es jau iepriekš izsaku savu milzīgo pateicību. Vēlreiz liels paldies par to, ka tu man un mums visiem ESI! MĪLU-U-U-U!!

Ar cieņu Gaļina Kulaka

19 12 05 02

Jānis Oppe

Labdien, Natālija! Milzīgs paldies par meditāciju (“Aizejiet līdz sevis serdenim, sevis būtībai[3]”)! Es burtiski jutu, ka sarunājos ar savu Dvēseli.

Ar Mīlestību Jānis

19 12 05 02

Natālija Gutovska

Izlasīju jūsu rakstu par konusiem[4]. Taču no kaut kurienes zināju, kas viss, kas nonāk mums uz acs tīklenes attēla veidā, un, ja vēl ir ar emocionālu pavadījumu, visa šī informācija glabājas līdz sīkākajām detaļām un nekur nepazūd. Tā it kā iedrukājas. Un tā no dzīves dzīvē. Viņa, šī informācija, var nākt ārā – transformēties, taču cilvēkam trūkst fantāzijas, zināšanas, kā ar to strādāt.

Un iegaumējam mēs ar dzirdi, ožu, tausti, un pats spēcīgākais – tas ir redzes aparāts. Man šis process asociējas tā. Atceraties, bija plates melnu disku veidā? Tad, lūk, redze, oža, tauste, dzirde – tas ir tas instruments, kurš plates celiņos ieraksta informāciju kā adaptera adatiņa. Tā arī atskaņo to visu, ko ierakstīja, tikai nākamajā dzīvē. Nekas mums garām nepaiet, pat ja ieraudzīsim tikai ar acs kaktiņu, pat ja arī negribam kaut ko redzēt. Ja reiz ir nonācis mūsu redzeslokā, tad kaut kā dēļ. Ja ne šajā izvērsīsies, tad nākamajā. Lūk, tāpēc televizora man nav.

Jūsu raksts man apstiprināja minējumus, pateicos. Ar cieņu un mīlestību Gutovska Natālija.

19 12 05 02

Nadežda Anaņjeva

Sveicināti, dārgā Natālija!

Es ar neparastu interesi izlasīju stāstu par Jūsu tik unikālo apziņas ceļojumu aiz matricas robežām.

Tas ir tik nereāli un tik apbrīnojami! Man tā ir vienkārši fantastika.

Es ar milzīgu labpatiku apsveicu Jūs ar Piedzimšanu Jaunā kvalitātē Jaunā Realitātē!

Ar mīlestību Nadežda Anaņjeva

19 12 05 02

Irina Taisina

Sveiciens! “Savas realitātes radīšanas eksperiments[5]”.

Ļoti tuvs dvēseles stāvoklis pēc raksta izlasīšanas. Domas nāk dažādas, taču ietērpt tās formā neizdodas. Naktī mēģināju nonākt Diženās Dievietes sirdī, bet nonācu kaut kādā burbulī. Citādi arī nenosauksi. Taču izsaucu krāsu un emocionālo sajūtu burvības stāvokli.

Ar mīlestību un pateicību Irina Taisina.

19 12 05 02

Jūlija Trofimova

Sveicināti, Natālija! Jūsu skola ir devusi man malku svaiga gaisa! Tas man ir jauns un nepieciešams līmenis! Es pateicos Jums par to, ko Jūs darāt, tas ir nenovērtējami. Es pie Jums iebrāzos vēlāk par visiem, biju septītajās debesīs aiz laimes, ka Jūs man neatteicāt un atļāvāt pievienoties audzēkņiem. Man bez lielām pūlēm izdevās sagādāt naudu mācībām, es nodomāju, ka tātad man to vajag tagad, tas ir mans, mans ceļš, un es visu daru pareizi. Paldies vēlreiz! Šīs nodarbības, ko es noskatījos, kardināli pagrieza manu dzīvi citā virzienā. Vienmēr esmu jutusi, kas mēs esam kas vairāk nekā vienkārši ķermenis, un es ļoti priecājos, ka atradu Jūs.

Apkampju un Pateicos!

19 12 05 02

Jevgēnija Aijo

Natālija Nikolajevna,

Esmu neizsakāmi pateicīga Jums par man ļoti nepieciešamas izpratnes atklāšanu.

Pateicos par ierakstu!

 

Pievienots 05.12.2019

http://sanatkumara.ru/otzivi/otzivi-oseni-2

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/audiomeditacijas-un-audioversijas/19-audiomeditacijas-un-audioversijas/2402-vakara-seansa-ieraksti-18-19-novembris (Tulk. piezīme)

[2] Skat. http://www.ibook.lv/BD_celojums-uz-majam-kryon.aspx?BID=94c85d7e-e5c0-4075-b557-2cbc9e3783a3 (Tulk. piezīme)

[3] Skat . http://www.sanatkumara.lv/index.php/raksti/26-raksti-2019/2397-aizejiet-lidz-sevis-serdenim-sevis-butibai (Tulk. piezīme)

[4] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/raksti/26-raksti-2019/2365-gaismas-konusi (Tulk. piezīme)

[5] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/raksti/26-raksti-2019/2386-savas-realitates-radisanas-eksperiments (Tulk. piezīme)