Print

Сергей Серебринский - Природные катаклизмы

Dabas kataklizmas

Dabas kataklizmas un Zemes kvantu pāreja

19 07 06

Autors: Sergejs Serebrinskis

Galaktika Piena Ceļš – tā ir spirālveida Galaktika, kura griežas kā ritenis. Ir Saules sistēma: Saule, gigantiskas ārējās gāzes planētas un mazākas “Zemes grupas planētas”, planetoīdi un asteroīdi. Un tas viss griežas līdz ar pārējām zvaigznēm un planētām galaktikas ārējā spirālveida atzarā.

Samērā ar to, kā debesu ķermeņi griežas kopā ar visu spirālveida atzaru, tie saskaras ar augstas intensitātes skalāra elektromagnētiska starojuma staru no Galaktikas Centrālās Saules. Tas izskatās tā, ka gluži kāds spīdinātu prožektoru no centra uz ārējo telpu, un Saules sistēma iet cauri prožektora staram un dara to diezgan ātri (tikai 150 Zemes laika gados, bet pašā intensīvākajā stara daļā viņa atrodas vēl mazāk – 20 gadus).

 

Kad Zeme iet cauri šai skalārās (nepolarizētās) elektromagnētiskās enerģijas fotonu joslai, – viņa iet caur PORTĀLU jeb ZVAIGŽŅU VĀRTIEM uz citas dimensijas kontinuumu. Reālā pāreja nozīmē kvantu lēcienu, šajā momentā pati planēta un visas viņas dzīvības formas pārveidojas un transformējas atbilstoši 4. blīvuma vibrācijām. Tās pakāpeniski (ne uzreiz) izmainīs cilvēka bioloģiju. Molekulārajā līmenī notiks šūnu mutācija, notiks cilvēka DNS un viņa fiziskās formas izmaiņas. Zemes pārveidošanās būs saistīta ar klimata, gadalaiku izmaiņām un būtiskām Saules stāvokļa izmaiņām.

 

Galaktiskā pāreja un ZEMES klimata izmaiņas

Pašlaik Saules sistēma kopā ar planētu Zeme ceļas augšup, uz jaunu spirāles loku, no 3. uz 4. dimensiju. Šis process saucas – GALAKTISKĀ jeb KVANTU PĀREJA. Sāksies lielas izmaiņas, kas saistītas ar jaunām kosmosa enerģijām. Mēs stāvam uz milzīga kosmiska lēciena un lielu notikumu sliekšņa; tie ne vienmēr sakrīt ar mūsu priekšstatiem par notiekošo. Viens no tādiem notikumiem – globālā sasilšana.

 

Globālā sasilšana un viesuļvētras

Viesuļvētru, tornado, spēcīgu lietusgāžu, saules vētru, zemestrīču un vulkānu izvirdumu pieaugušais skaits – tie visi ir GALAKTISKĀS PĀREJAS instrumenti, tie ir saistīti ar Zemes planetārās frekvences paaugstināšanos. Globālās sasilšanas galvenais cēlonis nav ne siltumnīcas efekta gāzes, ne fosilā kurināmā sadegšana. Globālā sasilšana vienalga notiktu, pat ja jūsu kultūra nebalstītos uz fosilā kurināmā rūpniecisku izmantošanu.

Globālās sasilšanas galvenais cēlonis ir planētas iekšējā kodola griešanās ātruma palielinājums. Tas nāk no paša Zemes centra. Griezes momenta izmaiņa un pulsāciju pieaugums, kas nāk uz āru, liek kust ledājiem polos un maina gaisa un ūdens plūsmas. Un tas notiek pašlaik mūsu tagadnē!

Zemestrīces notiks arvien biežāk, ģeoloģiskā aktivitāte pieaugs. Šī parādība rada jūras zemestrīces un cunami, īpaši Klusā okeāna Uguns gredzena rajonā. Planetārā kodola pieaugošais griešanās ātrums palielina berzi starp planētas mantiju, garozu un magmu. Pieaugošā griešanās ātruma dēļ paaugstinās kodolu veidojošā dzelzs un niķeļa sakausējuma temperatūra. Temperatūras paaugstināšanās liek kodolam paplašināties (skolas līmeņa fizika).

Kodola palielinātā apjoma radītais spiediens un berze, tam paplašinoties, silda planētas virsmu, okeānus un izraisa spēcīgu vēju lielā augstumā. Un tam visam nav pilnīgi nekāda sakara ar siltumnīcas efekta gāzēm.

Zemes mantijas paplašināšanās un saspiešanās izraisa berzi, kura silda planētu. Tā rodas virpuļi gaisā un ūdenī, kas rada vējus, viesuļvētras, tornado, kas tagad arī notiek uz visas planētas.

Pārmaiņas uz Zemes ir nepieciešama daļa no Galaktiskās Pārejas, kura ceļ planētu no trešās dimensijas uz ceturto, piekto un augstāk. Uzskatiet to par restartu, kuru nepieciešams veikt, lai uzstādītu jaunu programmu, kura atver pieeju telpai atbilstoši kristāliskajam režģim 144, kurš formējas apkārt planētai.

 

Tātad pašlaik Saules sistēma un Zeme tajā skaitā iet cauri tam, ko mēs saucam par “fotonu joslu” jeb “elektromagnētisko nulles zonu”. Tas ir telpas apgabals, uz kuru no paralēla Visuma caur melno caurumu, kas atrodas Galaktikas Piena Ceļš centrā, tiek laists spēcīgs rentgena un gamma staru starojums.

Būtisks starojums un iedarbība uz Zemi sākās aptuveni 1950. gadā un sasniedza pīķi 2015.-2017. gados. Josla nesāks samazināties līdz pat 2035. gadam. Un tikai pēc 2100. gada Saules sistēma pilnīgi izies no Centrālās Saules starotā skalārās elektromagnētiskās enerģijas stara iedarbības. Un Galaktiskās pārejas 150 gadu loga periodā būs vēl divi spēcīgi “grūdieni”, atbilstoši debesu notikumiem 2017. un 2030. gados.

 

Publikācija sagatavota pēc čenelingu literatūras materiāliem:

1. Džeims Taiberons (James Tyberonn). “RUNĀ METATRONS” (“Говорит Метатрон[1]”).

2. Sels Reičels (Sal Rachele). “ZEME PĒC PĀRMAIŅĀM” (“Земля после Перемен[2]”).

 

Pievienots 06.07.2019

http://www.sanatkumara.ru/stati-2019/prirodnie-kataklizmi

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. https://www.labirint.ru/books/249845/ (Tulk. piezīme)

[2] Skat. https://www.labirint.ru/books/331399/ (Tulk. piezīme)