Какие женщины отталкивают мужчин? Рассуждает Михаил Лабковский

Kādas sievietes atgrūž vīriešus? Apspriež Mihails Labkovskis

Eksistē vairāki efektīvi paņēmieni aizbiedēt vīrieti, to pilnīgi nevēloties. Izvairieties no šīm izplatītajām kļūdām!

Mihail Labkovsky a

Pirmkārt – nekraujiet viņam virsū savas problēmas. Nekas tā nebiedē vīrieti, kā momentāni uzlikt viņam atbildību par sievietes likteni. Frāzi “Beidzot esmu tevi satikusi, palīdzi man” vīrietis nolasa kā mēģinājumu uzsēsties viņam uz kakla, neko nepiedāvājot pretī, viņš jūtas nevis kā dzīvs cilvēks, bet ierīce jūsu problēmu risināšanai, turklāt nav skaidrs, kāpēc tieši viņam šīs problēmas pēkšņi ir jārisina.

Otrs variants atgrūst vīrieti – uzreiz iezīmēt savas materiālās pretenzijas. “Man telefons visu laiku karas augšā, tāds vecs jau, bet jaunam naudas nav.” “Zini, man drīz ir dzimšanas diena, un es vienmēr esmu sapņojusi to atzīmēt Parīzē, žēl, ka nevaru atļauties.” Tikai visai aprobežotām sievietēm šķiet, ka viņas aizplīvuroti ir likušas vīrietim manīt par vēlamo. Patiesībā viņas ir notranslējušas savu vēstījumu “Man vajadzīga tikai nauda”.

Trešais paņēmiens visu sabojāt attiecību pašā sākumā – pateikt, ka tevi interesē tikai vīrieši ar nopietniem nodomiem. Turklāt konkrētajam vīrietim nodomi vēlāk varētu izrādīties arī pilnīgi nopietni, bet otrajā-trešajā-piektajā satikšanās reizē viņam to nav un nevar būt. Viņš tikai vēro jūs, bet jūs faktiski paziņojat, ka vai nu uz dzimtsarakstu biroju, vai arī uz dažādām pusēm. 99% gadījumu viņš izvēlas šīs dažādās puses, tāpēc ka justies kā aukliņā piesietam aunam negrib neviens.

Ceturto uzvedības tipu bieži demonstrē sievietes, kuras nesenā pagātnē ir pārdzīvojušas attiecību saraušanu vai šķiršanos. Satikusi jaunu potenciālu panteri, viņa stāsta viņam pat pagātnes dzīvi kā par tīrām šausmām, un centrālā ļaundara, elles izdzimuma loma, protams, tiek piešķirta bijušajam. Pat ja jūsu bijušais, maigi sakot, bija ne pats krietnākais cilvēks, neaplejiet viņu ar dubļiem jaunā vīrieša priekšā. To pašu principu izmanto darbadevēji pārrunās ar jaunu darbinieku: nevienam nepatīk, ka pretendents uz vakanci nomelno iepriekšējo darbadevēju, tas ir slikts tonis. Vīrietis, kura priekšā jūs apsūdzat bijušo, lieliski saprot, ka, ja starp jums radīsies nopietns konflikts, tās pašas samazgas jūs liesiet uz viņu.

Piektais – noklusēt par esošu bērnu. Esmu dzirdējis tamlīdzīgus maldus, sak’, starp mums pagaidām nav nekā nopietna, kādēļ viņam jāzina, pēc tam pastāstīšu. Nostājieties vīrieša pozīcijā: cilvēks 5 vai vairāk satikšanās ilgi ir melojis par vienu no pašām svarīgākajām dzīves daļām. Un pēkšņi: jā, starp citu, man ir bērns. Tas ļoti atgrūž, jo normāla māmiņa taču nevar nepieminēt savu bērnu vienkārši sarunas gaitā. Viņa kaut kur ar viņu ir gājusi, vai arī viņš ir apslimis, vai arī viņa nevarēs atbraukt, vai arī viņš ir izcīnījis pirmo vietu olimpiādē vai iemācījies lasīt. Bērns ir mātes ikdienas dzīves dabiska daļa, tāpēc noklusēšana liks vīrietim aizdomāties: vai nu jums šis bērns neinteresē un ir nesvarīgs (kas ir biedējoši), vai arī jūs viņu uzskatāt par cilvēku, kuru atbaidīs tas, ka jums ir bērns (kas atgrūž un aizvaino).

Pašlaik daudzas droši vien man pārmetīs: par naudu nevar, par nopietniem nodomiem nevar, par bijušo nevar, par problēmām nevar… Bet par ko tad var? Atbildēšu. Attiecību sākumā stadijā jums abiem ir svarīgi iepazīt vienam otru, lai saprastu, vai jūs patiešām esat pāris, vai arī jūs esat dažādi cilvēki. Runājiet par lietām, ar ko jūs aizraujaties, par to, kas jūs iepriecina vai nomāc, par jūsu bērnību, par draugiem un draudzenēm, taču necentieties būt pārāk laba, rādīt sevi vislabākajā gaismā. Visu dzīvi uz pirkstgaliem nenostāvēsi, un vilties vienmēr ir sāpīgāk, nekā sākotnēji parādīt sevi īsto.

Tajā ir arī sekmīgu laimīgu attiecību noslēpums: partneru savstarpējs patiesums, godīgums, atklātība. Esiet tāda, kāda esat, un vīrietis vai nu iemīlēs jūs īsto, vai arī neiemīlēs, bet jums vai tad vajadzīgs cilvēks, kuram jūs – brīnišķīgā, dabiskā, unikālā – nepatīkat? Lai iet savu ceļu un meklē savu laimi, bet jūs noteikti atradīsiet savējo.

 

Pievienots 19.11.2017

https://www.cosmo.ru/psychology/psychology/kakie-zhenshchiny-ottalkivayut-muzhchin-rassuzhdaet-mihail-labkovskiy/

Tulkoja Jānis Oppe