Print

Татьяна Бегляк5 признаков нарушения связи со своей душой и способы восстановления

Tatjana Begļaka - 5 pazīmes, ka saiknes ar savu dvēseli ir traucētas, un atjaunošanas paņēmieni

17 11 14 01Vai jums kādreiz ir bijusi sajūta, ka kaut kas jūsu iekšienē nav kārtībā? Es nerunāju par stīvu kaklu vai kuņģa traucējumiem – tas ir kaut kur dziļāk. Varbūt tas ir ierobežojums jūsos vai arī trūkst plūsmas un virziena, kur kādreiz bija pārpilnība.

Jūtat kaut ko pazīstamu no tā?

Protams, jūtat, jo jūs esat cilvēks! Ja jūs neesat saskāries ar tamlīdzīgām parādībām, es jūsu vietu satrauktos, ka ar jums patiešām kaut kas nav kārtībā.

Mītot zemes ķermeņos fiziskajā plānā, ir normāli dažreiz just sevī nesaskaņotību ar jūsu iekšējo būtību. Jā, mūsu pienākums ir strādāt ar sevi un atjaunot saikni, kad tas ir nepieciešams, taču ir muļķīgi pārmest sev katru reizi, izkrītot no segliem.

Sk. arī: Kosmosa vai zemes dvēseles: nosakiet sevi.

17 11 14 02

Citāts zemāk parāda, ka šīs mazās neveiksmes patiesībā ir slēptas iespējas:

“Pretrunas ļauj mums ieraudzīt, kur mums ir neatbilstība mūsu patiesajam Es, un pēc tam piedāvā iespēju atbildēt no līdzcietības, piedošanas, mīlestības, prieka utt. pozīcijas. Tādējādi, kad mēs saraujam karmiskās cilpas, mēs aizšūpojamies atpakaļ pie izlīdzinātības ar garu.”

Alariks Hačisons (Alaric Hutchinson), Dzīvais miers (Living Peace)

Taču dažreiz šī “karmiskā cilpa” mums nav tik acīmredzama[1], pat kad, kad mēs jau tajā esam sapīti. Mums, Homo sapiens, ir ieradums mānīt sevi, domājot, ka mums viss ir labi, bet, lūk, pasaule ap mums – tā ir problēma.

Neuztraucieties! Mums zemāk ir pretlīdzeklis.

Zemāk ir 5 pazīmes, pēc kurām jūs varat saprast, ka esat ārpus garīgā saskaņojuma, un daži iespējami risinājumi, lai savienojumu atjaunotu.

 

1. Nogurums

Mēs visi nogurstam, bet šis ir nogurums līdz kaulam. Visa jūsu dvēsele jūtas nogurusi. Tas var notikt, ja mēs dzīvojam neatbilstoši mūsu mērķim vai neesam autentiski – mēs paši – kādā lietā. Tādas “mirušās zonas” atņem daudz dzīvības enerģijas savai kompensēšanai, un jūs, iespējams, jutīsiet enerģijas pieplūdumu, tiklīdz sāksiet tām pievērsties un labot tās. (Starp citu, mums visiem tās ir – tādēļ nav vērts kaunēties!)

17 11 14 03

Aplūkojamie jautājumi:

Ieteikumi pamēģināt:

Sk. arī: Dvēseles iemiesojuma mērķis uz Zemes[2].

 

2. Nevienmērīga elpošana

Ko elpošana dara ar kaut ko? Visu.

Angļu vārds “spirit” (gars) ir cēlies no latīņu vārda “spiritus”, kas nozīmē “elpa”. Tādēļ mūsu saikne ar mūsu elpu ir ļoti pamācoša. Nevienmērīga elpošana var nozīmēt jebko, no kaut kā ļoti virspusēja līdz dziļam vai pat smagam, kas atšķiras no atslābinošas dziļas elpošanas. Nevienmērīgu elpošanu var izraisīt daudzas dažādas lietas, tostarp trauksme, dusmas un stress.

17 11 14 04

Aplūkojamie jautājumi:

Ieteikumi pamēģināt:

Sk. arī: 6 atslēgas, lai atvieglotu pāriešanu uz atjaunoto Zemi[3].

 

3. Grūtības koncentrēties

Mēs dzīvojam sabiedrībā, kurā mēs esam apbērti un pārslogoti, visbiežāk ar lietām, kurām reāli nebūtu pat mūs jāsatrauc. Daudzi no mums katru dienu dzenas pakaļ tik daudz “spīdīgiem” mērķiem, ka jūtamies izkaisīti un zināmā mērā zaudējuši virzienu. Jūs patiešām varat satraukties par visām šīm lietām, ar kurām nodarbojaties, bet ir vienkārša matemātiska problēma – dienā nepietiek stundu.

17 11 14 05

Aplūkojamie jautājumi:

Ieteikumi pamēģināt:

 

4. Skumjas, depresija

Bieži pie tā vainojams zaudējums. Mīļotā zaudējums, draudzības zaudējums, mājdzīvnieka vai darba, vai bērna aizbildnības, vai mājas zaudējums. Varbūt jūs jūtat spēku zaudēšanu, vai jūsu jauneklības vai veselības zaudēšanu. Kad mēs izanalizējam mūsu skumjas vai depresiju, mēs bieži vien atrodam bailes. Bailes no vienatnes, bailes no pamešanas un galu galā – bailes no nāves.

Sk. arī: Vai var pieņemt nāvi?

17 11 14 06

Aplūkojamie jautājumi:

Ieteikumi pamēģināt:

Sk. arī: Pateicības meditācija palīdzēs apzināties veltes jūsu dzīvē.

 

5. Aizkaitināmība

Kad jūsu nervi ir satraukti, parasti vainīga pie tā nelīdzsvarotība un daudz biežāk nekā ķīmisko vielu līdzsvara nestabilitāte mūsu ķermeņos. Ļoti būtiska ir pienācīgs uzturs, hidratācijas, enerģētikas un hormonu līdzsvara uzturēšana.

17 11 14 07

Aplūkojamie jautājumi:

Ieteikumi pamēģināt:

Noslēguma domas

17 11 14 08

Mūsu ķermeņi – tie, kā saka, ir tempļi, kur mājo mūsu gars, tomēr mēs pārāk bieži ignorējam savas sakrālās telpas. Atgriešanās pie saiknes ar to, kas mēs patiesībā esam, un rūpes par sevi var atdzīvināt mūsu prāta-ķermeņa-gara savienojumus.

Bet neticiet man uz vārda, pamēģiniet kaut ko no tā paši. Un atcerieties, ka mēs VISI esam saistīti.

Nezaudējiet ziņkāri,

Niks Polizzi.

 

Sakrālā zinātne: senās dziedniecības ceļš mūsdienu pasaulē

Nika Polizzi jaunā grāmata.

17 11 14 092010. gada Niks Polizzi sapulcināja grupu no astoņiem izmisīgiem slimniekiem no visas pasaules un nogādāja viņus Amazones lietus mežu sirdī, lai pārbaudītu iezemiešu šamaņu noslēpumainās zāles. Dziedinošas ceļojums izmainīja viņu dzīvi – un viņu pašu uz visiem laikiem.

Savā jaunajā grāmatā “Sakrālā zinātne” Niks apraksta šamaņu pirmatnējās tradīcijas un no pirmavotiem atklāj, kas ir nepieciešams, lai patiesi izārstētu sevi no fiziskām slimībām un emocionālām traumām. Pa daļai garīgas pašpalīdzības grāmata, un pa daļai piedzīvojumi džungļos – “Sakrālā zinātne” – tā ir dziļi personīga un izglītojoša grāmata, kura iepazīstina mūs ar jaunu drosmīgu veidu, kā izprast mūsu prāta, ķermeņa un gara veselību, kā arī ar aizmirsto veselīgāko, ar zemi saistīto senču pagātni.

Ja jūs mēģināt dziedēt vai līdzsvaroties ar kaut ko ārpus jums – fizisku vai emocionālu – šī jaunā revolucionārā grāmata var būt domāta jums. Tā izskaidro šamaniskās dziedināšanas galvenos pīlārus un, kas ir vēl svarīgāk, kā mēs varam šīs senās metodes ienest mūsu dzīvē, tieši šeit – tieši tagad. Jūs apgūsiet iezemiešu zināšanu prakses un principus un iegūsiet jaunu izpratni, ko nozīmē dziedināt – viss tas tiek stāstīts, ceļojot pa eksotiskiem džungļiem ar briesmīgiem braukšanas apstākļiem.

“Sakrālā zinātne: senās dziedniecības ceļš mūsdienu pasaulē” ir pieejama šeit digitālā, papīra un audio-grāmatas formātā.

 

Par autoru

 

17 11 14 10Niks Polizzi (Nick Polizzi) savu karjeru ir veidojis, producējot un rediģējot dokumentālas filmas par tradicionālās medicīnās dabiskajām alternatīvām. Niks pašlaik uzstājas kā dokumentālās filmas “Sakrālā zinātne” producents un grāmatas “Sakrālā zinātne: senās dziedniecības ceļš mūsdienu pasaulē” autors, aicinot godāt, saglabāt un aizsargāt pasaules pirmiedzīvotāju senās zināšanas un rituālus.

Vairāk: https://www.thesacredscience.com/newbook-affc

 

Avots: https://wakeup-world.com/2017/09/30/5-signs-youre-out-of-spiritual-alignment-and-ways-to-rejuvenate-your-connection/

2017.09.30.

P.S. Kā jūs uzturat saikni ar savu dvēseli? Dalieties komentāros!

 T Beglak

Tatjana Begļaka

Tulkotāja, angļu valodas skolotāja, reinkarnacionikas konsultante.

http://tatbegliak.ru/

 

Pievienots 14.11.2017

https://journal.reincarnationics.com/svyaz-so-svoej-dushoj/

Tulkots ar lapas administrācijas atļauju

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/11-dazadi/793-irina-akulova-sandra-anna-teilore-dzives-karmas-kods-ko-maca-astes-no-pagatnes (Tulk. piezīme)

[2] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/11-dazadi/812-irina-akulova-dzives-jegas-meklejumos-6-celoni-dveseles-naksanai-uz-zemi (Tulk. piezīme)

[3] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/dazadi/11-dazadi/1297-tatjana-beglaka-6-atslegas-lai-atvieglotu-pariesanu-uz-atjaunoto-zemi (Tulk. piezīme)