Татьяна БеглякЯ побывала там: выжившие и исцеленные делятся своими рассказами о загробном мире

Tatjana Begļaka - Es tur pabiju: izdzīvojušie un izdziedinātie dalās savos stāstos par aizkapa pasauli

17 08 15 01

Daudziem jautājums, kas notiek, kad mēs mirstam, ir noslēpums – Ņujorkas ziņu aģentūras “TODAY” aptauja atklāja, ka 55% procenti cilvēku ir pilnīgi pārliecināti, ka aizkapa dzīve pastāv, 37% – nav par to pārliecināti un 8% ir pārliecināti, ka aizkapa dzīves nav.

Bet dažiem, kas piedzīvojuši nāvei tuvu pieredzi, uz šo jautājumu ir skaidra atbilde.

Sk. arī: 10 brīnišķīgas atgriešanās “no viņpasaules”.

Paklausieties, ko publikai stāsta Anita Murjani (Anita Moorjani), kura savā gadījumā dalās ar “TODAY” korespondenti Mariju Šrīveri (Maria Shriver).

“Es zinu, ka es nomiru, jā, es pabiju aizkapa pasaulē un atnācu atpakaļ,” – saka Murjani, piebilstot, ka aizkapa dzīve “jūties patiešām nerobežotā telpā un laikā.”

2002. gadā Murjani tika diagnosticēta limfoma; viņa, kura sevi uzskata vairāk par garīgu, nekā reliģiozu, zaudēja savu cīņu ar vēzi, nokritās svarā gandrīz par 85 mārciņām (39 kg) un cīnījās ar metastāzēm no galvas pamatnes līdz vēderam. 2006. gada februārī viņa nonāca komā.

17 08 15 02

Anita Murjani tagad dalās savā stāstā par nāvei tuvo pieredzi ar visu pasauli

Viņa stāsta par iespaidiem, kad nomirusi un nonākusi aizkapa pasaulē.

17 08 15 03“Es jutos tā, it kā būtu virs mana ķermeņa,” viņa saka. “Man it kā bija 360 grādu perifēra redze, ar kuru es redzēju visu, kas apkārt. Taču ne tikai telpu, kurā bija mans ķermenis, bet arī blakus istabas.”

Saskaņā ar Murjani, jaunas grāmatas “Nomirt, lai kļūtu par sevi pašu” (“Dying To Be Me”) autori, viņa šādā stāvoklī satikusies ar savu mirušo tēvu, kurš vēlējis viņai atgriezties.

“Viņš teica, ka esmu aizgājusi tik tālu, cik vien varu, un, ja es turpināšu, es, iespējams, nevarēšu atgriezties,” viņš teica. “Bet es jutu, ka nevēlos atgriezties, jo tas bija tik brīnišķīgi. Tas bija vienkārši neticami, jo pirmoreiz visas sāpes bija pārgājušas. Viss diskomforts bija pārgājis. Visas bailes bija pārgājušas. Es jutos vienkārši neticami. Un es jutos tā, it kā būtu ietīta šajā tīrajā mīlestībā. Beznosacījuma mīlestībā.”

Ņemot vērā “neticamo skaidrību, kad viss iegūst jēgu”, kā viņa saka, viņa nolēmusi atgriezties savā ķermenī, jo viņa ticējusi, ka “viņš tiks ļoti, ļoti ātri izdziedināts”. Tā arī notika.

“Četru dienu laikā manas metastāzes samazinājās par 70%, un ārsti bija šokēti,” viņa saka. “Un es turpināju visiem teikt: “Es zinu, ka es būšu kārtībā. Es zinu, ka man vēl nav pienācis laiks mirt.”

Murjani nav vienīgā, kam aizkapa dzīves pieredze ir palīdzējusi izārstēties.

Sk. arī: Zinātnieki ir nodibinājuši sakarus ar aizkapa pasauli.

17 08 15 04

Anabellai Bīmai 4 gadu vecumā tika diagnosticēti hroniski gremošanas traucējumi

4 gadu vecumā Anabellai Bīmai tika diagnosticēti gremošanas traucējumi; 8 gadu vecumā viņai sākās intensīvas sāpes un bieži slimnīcas apmeklējumi. “Viņa vienmēr bija tik jauka un laipna,” viņas tēvs Kevins stāsta “TODAY”. “Viņa netaisīja no savas slimības katastrofu un cieta klusējot.”

Taču slimība sāka Anabellu pārņemt.

“Es teicu savai māmiņai: “Māmiņ, es gribu nomirt un doties uz debesīm kopā ar Jēzu, kur vairs nav sāpju. Es negribu dzīvot ar tādām stiprām sāpēm savu atlikušo mūžu.”,” viņa saka. “Es biju tuvu tam, lai padotos, īpaši tad, kad nevarēju sāpju dēļ aizmigt. Es gribēju pamēģināt izdomāt, kas notiks, ja es nomiršu. Un es izdomāju, ka mana māmiņā varētu nākt kopā ar mani. Mans tētis paliktu un pieskatītu manas māsas.”

Anabellas māte, Kristīne, nespēja noticēt tam, ko dzirdēja. “Atceros – es domāju, ka nevar būt tas, ko viņa saka,” atminas Kristīne. “Viņa pat nedomā padoties. Viņa mums ir īsta cīnītāja.”

Pēc dažām dienām Anabella pastāstīja, ka viņa nokritusi no 10 metru augstuma, lūstot koka zaram, uz kura sēdējusi kopā ar savu māsu Abiju. Viņa pavēstīja, ka krītot trīs reizes atsitusies ar galvu un iekritusi dobumā; viņa nomirusi un nonākusi debesīs.

“Es ieraudzīju kaut ko patiešām gaišu, un sēdēju Jēzus klēpī, un viņš man teica: “Kad glābēji tevi izcels, ar tevi nebūs noticis nekas slikts.”,” atceras Anabella. “Un es vaicāju viņam, vai es varētu te palikt, un viņš teica: “Nē, man ir plāni, kas tev jāpiepilda uz Zemes un kurus tu nevari piepildīt debesīs.”.”

17 08 15 05

Bīmu ģimene pie koka, kurš, kā saka Anabella, izmainīja viņas dzīvi

Pēc dažām dienām viņa ģimenei pastāstīja par savu pieredzi.

“Viņa to pastāstīja, kad mēs braucām mašīnā, kā pašu par sevi saprotamu faktu, vienkārši: “Lūk, kas notika,” bez kādas dižošanās: “Tādi ir fakti.”,” saka Kristīne. “Un tad viņa pārstāja runāt un visu atlikušo braucienu raudzījās ārā pa logu.”

Pašlaik vairs nav palicis nekādu simptomu no iepriekšējās slimības, kad nācās dzert 10 zāles dienā.

“Viņa nokrita 10 metru ar galvu uz leju bez īpašiem ievainojumiem vai vaboļu kodumiem,” stāsta viņas māmiņa. “Viņa iznāca no turienes pēc stundas, slapja, dubļaina, saskrambājusies. Un ar viņu viss ir kārtībā.”

Sk. arī: Dvēseles nemirstības pierādījumi. Matemātikas students izdarījis sensacionālu atklājumu.

Koks vēlāk nolūza vētrā, taču tas tika atstāts Bīmu ģimenes priekšējā pagalmā, un Kevins tajā izgrieza krustu pēc šī notikuma.

“Es priecājos, ka nekad nemēģināju to nocirst,” viņš saka. “Es domāju, ka šis koks bija aktīvs brīnuma dalībnieks.”

Viņa sieva, kura Anabellas stāstu ir pārvērtusi grāmatā “Brīnumi no Debesīm” (“Miracles from Heaven”), kas tagad ir kļuvusi par svarīgu filmu ar tādu pašu nosaukumu, piekrīt. “Tam visam bija savs mērķis,” Kristīne saka. “Tas bija kanāls.”

Anabella, kura turpina rāpties kokos, ir laimīga. “Vairums bērnu nekad nav dziedināti,” viņa saka. “Un katru reizi, kad es viņu [koku] redzu, es esmu tik pateicīga un laimīga.”

Avots: https://www.today.com/health/i-crossed-over-survivors-near-death-experiences-share-afterlife-stories-t12841

P.S. Apmēram kāds procents jūsu paziņu tic reinkarnācijai? Dalieties komentāros.

 T Beglak

Tatjana Begļaka

Tulkotāja, angļu valodas skolotāja, reinkarnacionikas konsultante.

http://tatbegliak.ru/

 

Pievienots 15.08.2017

https://journal.reincarnationics.com/chudesnyje-sluchai-istselennya/

Tulkots ar lapas administrācijas atļauju

Tulkoja Jānis Oppe