Print

Валентина Талубьева - Производятся усилия курирующих Землю...

Valentīna Talubjeva - Tiek pieliktas Zemi uzraugošo pūles...

Tiek pieliktas Zemi uzraugošo Sistēmu pūles,

lai paātrinātu jūsu

bioloģisko nesēju evolūciju

18 01 10

VĒSTĪJUMS 2018.01.08.

 

Mani dārgie Audzinātāji, jūs esat ar mani? Vai es esmu noskaņota pienācīgā veidā, lai būtu ar jums sakaros apzināti?

Jā, tas tā ir. Sakari ir, kanāls ir noskaņots tīri.

Iegāju Sanata Kumaras Augšupcelšanās Skolas vietnē, pārlasīju Tatjanas Breslavskas rakstu “Dziedināšanās nonullētā laika punktā” (http://sanatkumara.ru/stati-2017/istselenie-v-tochke-obnulennogo-vremeni[1]), un radās jautājumi, es kuriem es gribētu saņemt kopīgas atbildes.

Dārgā, tu tik ļoti esi izaugusi apziņas ziņā, ka pilnīgi vari saņemt atbildes bez mūsu palīdzības caur audiovēstījumu, bet mēs priecājamies par mūsu kopradīšanu pat sīkumu dēļ, tāpēc ka zinām, cik ļoti ir izaugusi tava atbildība par eksistenci iemiesojumā un tātad arī spēks “varēt”, tas ir, tava kā daudzdimensionālas būtnes varenība. Tāpēc, kad mēs tev atbildam – tas ir tikai tulkojums, interpretācija tām zināšanām, kuras tev vienmēr ir pa rokai, trīsdimensionalitātes, tā blīvuma, kurā tu piekriti uz laiku atrasties, valodā.

Kas attiecas uz dārgās dvēseles un vēstneses Tatjanas rakstu, tad, protams, tas ir jums vajadzīgs materiāls, kurš palīdzēs iezemēt zināšanas no 6. dimensijas par jūsu miesā atrodošos ķermeņu dziedināšanu cilvēces attīstības jaunajā etapā. Jo jūsu bioloģiskais nesējs visvairāk ir pakļauts dažāda veida nelabvēlīgu faktoru ietekmei, un jūsu stāvokļa koriģēšana ir nepieciešama, lai jūs justos pietiekami komfortabli augšupcelšanās jaunajās enerģijās.

Ņemot vērā to momentu, ka jūsu fizika ir inertāka dimensijas, kur atrodas cilvēku kopienas lielākā daļa, matērijas blīvuma dēļ, un tieši fiziskais organisms ir vismazāk piemērots enerģētiskās informācijas telpas mainīgajiem apstākļiem, neskatoties uz to, ka magnetosfēra pastāvīgi atrodas gatavībā pieskaņoties šiem jaunajiem telpas/laika apstākļiem, tomēr ir nepieciešams risinājums, lai nebūtu atpalikšanas matērijas apskaidrošanā šūnu līmenī un laikā sāktu darboties šūnu atmiņas mehānisms.

Šo apstākļu dēļ no Zemi uzraugošo sistēmu puses tiek pielikts daudz pūļu, lai paātrinātu bioloģisko nesēju evolūciju, bet tādā veidā, lai tas noritētu adaptētākā formā un netraucētu evolucionēšanas vispārējam procesam.

Tas, ko saņēma Tatjana – tas ir viens no mīkstās koriģēšanas veidiem?

Šis vēstnesis ir tās zvaigžņu sistēmas pārstāvis, kurai ir savs priekšpostenis jūsu planētas noosfēras apvalkā. Protams, pētījumi, kurus veic šīs zvaigžņu sistēmas pārstāvji, ir visas cilvēku kopienas enerģētiskās informācijas sistēmas vecāku kontrole, nevis vienkārši laboratorijas izmēģinājumi ar mazāk attīstītas civilizācijas būtnēm, šeit ir radītāju funkcija. Nē, tie nav pirmradītāji, taču viņi ir pilnvaroti uzturēt radītāju funkciju, jo savā sistēmā uz savām planētām ir izgājuši evolūcijas ceļu, kurš līdzīgs tam, ko planētai Zeme vēl tikai stāv priekšā iziet.

Tādu humanoīdu rasu pārstāvju, kuri piekrituši piedalīties Eksperimentā, ļoti daudz jūsu telpas-laika kontinuumā atrodas. Un ja vēstnesis izrādās uz kuģa, tātad viņš ir pilntiesīgs pārstāvis uz Zemes, kurš atrodas iemiesojumā. Tieši caur pārraugošo sistēmu iemiesotajiem pārstāvjiem tiek uzturēti sakari un notiek uzdevumu risināšana pašreizējā momentā.

Tas, ko saņēma Tatjana kā zināšanas apziņas šūnu līmenī, palīdzēs tās iezemēt programmu veidā, kuras pārvadītājs izmēģināja uz sevis, tādā veidā adaptējot tās pielietošanai 3. blīvuma apstākļos. Tieši uz kuģa radītajā eksperimentālajā laboratorijā vēstnesis guva pieredzi nonullētā laika punktā sava bioloģiskā nesēja dziedināšanas veidā. Iespējams, apvalku gatavības dēļ vēstnesim kā pārvadītājam tiks dota programma laika apturēšanai no nonullētā laika punkta, un hrononi – laika daļiņas, kuras dzīvo jūsu matērijas blīvumā, – sāks atpakaļ skaitīšanu, ja tā var izteikties jūsu informācijas uztveres trīsdimensiju valodā.

Tā ir jauna programma, sasaistīta ar dzīvošanas apstākļiem, kuri uz Zemi atnāca, sākot no 2014. gada.

Mani dārgie, bet es varu šo programmu pielietot savai bioloģijai?

Lieta tāda, ka jūs visi esat viena, savā vairumā, garīga ģimene, tas ir, jūsu dvēseles tika viena Radītāja radītas. Bet, kas attiecas uz jūsu skafandru, tad šeit viss nav tik viennozīmīgi. Tāpēc dziedināšanas programmas, iedarbinātas vieniem indivīdiem, var neiniciēties un, atbilstoši, nestrādāt citiem, kaut arī jūs piederat vienai garīgai ģimenei. Tas ir izdarīts tādēļ, lai Eksperimentu padarītu daudzveidīgāku, daudzdimensionālāku un spektrāli daudzlīmeņaināku, kas ir ļoti svarīgi visas esības un pasaules-ēkas attīstības mērogos.

Saskaņā ar Viena Likumu attiecībā uz Eksperimenta nosacījumiem, brīvā griba ļauj ievest moratoriju, pagarinot periodu adaptācijai pie jaunajām enerģijām, kuras ir iedarbinājušas visuma izvērsuma mehānismu jeb Brahmas ieelpu, nosacīti sakot. Šis enerģiju paisums no visuma okeāna ir pietiekami spēcīgs pat tik attālam stūrītim kā jūsu planēta, un, neskatoties uz to, ka šļaksti nāk nelieli, cilvēku kopienai tie ir jūtami grūdieni, kuri, ja ne ieviestais moratorijs, vestu kā pie neparasti spēcīgām dabas kataklizmām, tā arī pie zemu vibrāciju portālu enerģiju pacelšanās, kas pastiprinātu iespēju rasties ne tikai lokāliem, bet arī starpkontinentāliem kariem.

Pateicoties Galaktiskās Kopienas Konfederācijas pūlēm, tika pieņemts moratorijs, un Zeme pārgāja citu kuratoru šefībā, kas ļauj viņai turpināt savu unikālo evolūcijas ceļu, nebremzējot Galaktisko kopienu Sistēmas vispārējo attīstību.

Tāpēc Sīriuss noņēma no sevis Zemes pārraudzības pilnvaras un iegāja jaunā attīstības spirālē saskaņā ar šīm izmaiņām, netraucējot pārejas vispārīgo mehānismu.

Pateicos jums par tādiem svarīgiem papildinājumiem.

Un tomēr vai es varu izmantot dziedināšanas programmu nonullētā laika Punktā?

Dārgā, mēs saprotam tavu vēlēšanos jebkurā veidā pašdziedināties. Taču nepieciešams arī šeit slēgt iekšā atšķiršanas principu. Tu jau pietiekami apzinies, lai neņemtu šo principu vērā tavas iemiesotās būtības daudzdimensionālās eksistences apstākļos, kā arī lai neizmantotu iespēju dažādot savu dziedniecības pieredzi caur tām zināšanām un prasmēm, kuras tu ieguvi ilgi, pirms sāki atrasties šajā planētas sfērā. Tu arī esi vēstnesis. Tad nu izmanto to potenciālu, kurš tev ir apriori kā meistaram un šīs realitātes radītājam.

Izvērs šo potenciālu, atceroties, kas tu esi. Un tad sava daudzdimensionālā aspekta izdziedināšanās būs likumsakarīgs visas planetārās kopienas izdziedināšanās process visos esības līmeņos.

Pateicos, mīlu, godāju un gaidu jaunas tikšanās audioformātā un ne tikai.

 

***

 

P.S. no N.K..

Atgādinu, ka raksta “Dziedināšanās nonullētā laika punktā” autore

Tatjana Breslavska uzstāsies Sanata Kumaras Klubā sestdien, 13. janvārī, pulksten 13 pēc Maskavas laika (12 pēc Rīgas laika).

Norāde uz Klubu.

https://my.webinar.fm/go/sanat209/dvcb

 

Pievienots 10.01.2018

http://sanatkumara.ru/stati-2018/proizvodyatsya-usiliya-kuriruiuschich-zemliu

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/11-dazadi/1363-tatjana-breslavska-dziedinasanas-nonulleta-laika-punkta (Tulk. piezīme)