Print

Татьяна Бегляк - Как определить тип души по внешности

Tatjana Begļaka - Kā noteikt dvēseles tipu pēc ārienes

seven soul heads

Esmu pievienojis dažus attēlus savām lapām par septiņiem dvēseles tipiem[1] (kā aprakstīts Mihaēla mācībās). Konkrēti, esmu iztaisījis septiņas sejas karikatūras, lai parādītu, kāda katram ir tendence izskatīties (vismaz man), izceļot un pārspīlējot galvenās iezīmes – piemēram, Skolotāja izcilo pieri un Priestera dedzīgās acis.

Zemāk es parādu tos visus kopā vienā lapā ar vairāku slavenību sejām kā uzskatāmiem piemēriem katrā atsevišķā gadījumā.

Taču es atzīstu, ka ir viegli atrast likuma izņēmumus. Jā, jūs droši vien varat norādīt uz slavenu Priesteru dvēseles iemiesojumiem, kuri neizskatās pēc zemāk parādītā Priestera “stereotipa” (“godīgs policists”). Ne visiem Priesteriem ir izteiktas mandeļveida galvas. Bet es uz to raugos kā vispārīgu tuvinājumu, modeli, nevis kā stingru likumu.

Un, protams, galvas/sejas forma būs atkarīga no ķermeņa izmēra. Vadoties pēc formas vien, Viedais, kurš ir maza auguma kā Mailija Sairusa (Miley Cyrus), mazliet izskatās pēc amatnieka.

Bet tā ir tikai forma. Nav grūti saskatīt Viedo Mailijā Sairusā, tāpēc ka Viedā sejai ir tādi stingri, elastīgi un mirdzoši vaibsti, turpretī Amatniekam seja parasti ir maiga un ļoti “nesatricināma”.

Viedā gadījumā, protams, viņu pilnīgi nodod viņa pļāpīgā mute.

Vajag skatīties uz visu ārieni kopumā – ne tikai uz sejas vaibstiem un galvas formu, bet arī uz izturēšanās manieri un gaitu.

Lasiet un salīdziniet.

Sk. arī 1. daļu: 7 dvēseļu tipi: kā atrast savu? (Sk. 1. vēri)

 

Kalpotājs

1 kalpotajsKalpotāji – tās ir maigas, labvēlīgas dvēseles. Pēc ārienes viņiem bieži ir raksturīga ieapaļa galva, dažreiz kartupeļa formā, ar mīkstiem, nokareniem sejas vaibstiem un mazām nogurušām acīm. Raksturīgi arī noapaļoti pleci.

Kalpotājam tipiska sejas izteiksme var mainīties no skumīga žēluma (kad viņi koncentrējas uz dzīves vispārējām bēdām, kā, piemēram, Māte Terēze) līdz saldam, nevainīgam dzīvespriecīgumam (kad viņi koncentrējas kalpošanai vispārējam labumam, kā Dalailama).

Bet jebkurā gadījumā galvenais iespaids ir nekaitīgums.

Tipiskās iezīmes: piekāpīgums, gādīgums, vienkāršība, mērķtiecība, uzticība, naivums, pakalpīgums, melanholija.

1 01 queen elizabeth

Elizabete II

1 02 desmond tutu

Dezmonds Tutu

1 03 florence nightingale

Florence Naitingeila

1 04 albert schweizer

Alberts Šveicers

1 05 aragon

Aragonas Katrīna

1 06 dalai lama

Dalailama

 

Sk. arī: Sieviešu kalpošana: kā senajos laikos sievietes saprata kalpošanu.

 

Amatnieks

2 amatnieksAmatnieka sejai parasti ir trauka vai sirds forma, kā arī sapņains, izklaidīgs, promesošs skatiens. Ja Viedajiem acīs ir kāds zvaigžņu mirdzums acīs, tad Amatnieku acis – tas ir noslēpumains portāls uz viņu iekšējo pasauli.

Viņu sejas izteiksmei ir tendence izskatīties ļoti nesatricināmai, it kā viņi pozētu portretam (patiešām, daudzi modeļi – tie ir Amatnieki).

Noskaņojuma izpausme var variēties no bērnišķīga rotaļīguma līdz ārkārtīgam domīgumam, ar skatienu, kurš gaist domas dziļumā, it kā viņš apcerētu kādu viltīgu aritmētiku (kas, šķiet, bieži notika ar Einšteinu).

Amatniekiem ir paradums radīt savu īpašu spilgtu tēlu, kurš pievērš uzmanību un vienlaikus kalpo kā ārējā fasāde, aiz kuras viņi var slēpties. Tāpēc viņi tiecas pēc oriģinālām frizūrām un apģērba.

Tipiskās iezīmes: atjautīgums, izgudrošanas spēja, ekscentriskums, dīvainums, novatorisms, unikalitāte, nelīdzsvarotība, nenosvērtība.

2 01 marilyn monroe

Merilina Monro

2 02 albert einstein

Alberts Einšteins

2 03 jackie chan

Džekijs Čans

2 04 michael jackson

Maikls Džeksons

2 05 woody allen

Vudijs Allens

2 06 naomi campbell

Naomi Kempbela

 

Sk. arī: Meistaru noslēpumi: kā meditācija ietekmē mūsu dzīvi[2].

 

Karavīrs

3 karavirsKaravīri izskatās manāmi izturīgi un pamatīgi, viengabalaini, raupji, iespējams, biezādaini, un jūtas ērti savos ķermeņos. Galvas forma var būt diezgan taisna, nedaudz līdzīga kārbai.

Tāpat kā Karaļi, Karavīri sliecas būt stipri un stūraini, viņu izteiktākās iezīmes ir zemas skropstas un gatavības darbībai izteiksme, kura variējas starp “Jā, izdarām to!” un “Neviens mani neuzvarēs!”

Tipiskās iezīmes: spēks, neatlaidība, uzticīgums, niknums, izlēmīgums, nesaudzīgums, ietiepīgums.

3 01 judi dench

Džūdija Denča

3 02 mussolini

Benito Musolīni

3 03 frida kahlo

Frīda Kalo

3 04 mike tyson

Maiks Taisons

3 05 salma hayek

Salma Hajeka

3 06 clint eastwood

Klints Īstvuds

 

Skolotājs

4 skolotajsSkolotājiem ir nosliece izskatīties intelektuāliem, taču nedaudz neizteiksmīgiem un sociāli savrupiem. Viņiem parasti ir liela slīpa piere un salīdzinoši plakani, nejūtīgi sejas vaibsti. Mute dabiskā stāvoklī ir aizvērta, nevis atvērta.

Atšķirībā no Viedā, Skolotāja seja izskatās tā, it kā tā netiktu izmantota izteiksmīgumam.

Acis var izskatīties dziļi iegrimušas, daļēji tāpēc, ka Skolotāja uzmanība parasti atrodas kaut kur viņa smadzenēs, nevis tur, kur ir darbība, un daļēji tāpēc, ka izliektā piere var karāties pār acīm, piešķirot drīzāk vērojoši savrupu nekā piedalošos skatienu.

Skolotājiem viss notiek galvas iekšienē; viņu smadzenes vienmēr ir aizņemtas ar apstrādāšanu, absorbēšanu, pētīšanu. Kopumā var teikt, ka Skolotājiem ir labvēlīgas savrupības izskats.

Tipiskās iezīmes: zinātkāre, informētība, analītiskums, sausums, pedantiskums, savrupība, atsvešinātība.

4 01 charles darwin

Čārlzs Darvins

4 02 marie curie

Marija Kirī

4 03 ken wilber

Kens Vilbers

4 04 margaret thatcher

Mārgarita Tečere

4 05 Emma Watson

Emma Votsone

4 06 ho chi minh

Ho Ši Mins

 

Sk. arī: Zinātnieku viedokļi par dzīvi pēc nāves: vai reinkarnācija eksistē?[3]

 

Viedais

5 viedaisSejas vaibsti Viedajiem bieži ir neparasti lieli, atklāti un pagarināti jeb elastīgi, iespējams, līdzīgi multfilmu zīmētajiem varoņiem.

Turklāt viņiem acīs bieži pavīd draisks jautrums, it kā viņi gribētu pastāstīt anekdoti vai padalīties skandalozās tenkās.

Seja ir pirmais izteiksmes līdzeklis, un Viedā seja ir tam apstiprinājums. Vaigi parasti ir pamanāmi atribūti, ieapaļi no daudzajiem smaidiem un jokiem. Visa seja ir līdzīga piepūstam balonam.

Viedajiem – jaunām dvēselēm – izceļas acis un zobi ar to platajiem mirdzošajiem smaidiem.

Tipiskās iezīmes: daiļrunīgums, asprātīgums, sabiedriskums, spilgtums, kaislīgums, uzmanīgums, skaļums, daudzvārdīgums.

5 01 miley cyrus

Mailija Sairusa

5 02 peter kay

Pīters Kejs (Peter Kay)

5 03 ainsley harriott

Einslejs Hariots (Ainsley Harriott)

5 04 mariah carey

Meraija Kerija

5 05 whoopi goldberg

Vūpija Goldberga

5 06 osho rajneesh

Ošo

 

Priesteris

6 priesterisPriesteriem parasti ir mandeļveida galvas un kaķa acis, kuras raugās tieši uz priekšu. Dažreiz acis var izlikties “apgāztas”, turklāt augšējais plakstiņš ir vairāk atvērts nekā apakšējais. Priesteriem arī mutes stūri izskatās asi iezīmēti.

Priesteriskā sejas izteiksme paredz stipru vēlēšanos izdarīt visu pareizi vai vēl labāk.

Tāpēc sejas izteiksme variējas no stingras neapmierinātības (kad viņi koncentrējas uz to, kas nav tā, kā vajag, ar pasauli, kādu viņi to redz) līdz jūsmīgam entuziasmam (kad viņi koncentrējas uz kāda augstāka potenciāla realizēšanu).

Priestera skatienam bieži ir iekšēji liesmojoša, hipnotiska intensitāte, kura var izskatīties apbrīnojami skaista vai apbrīnojami draudoša, atkarībā no tā, no kurienes Priesteris nāk.

Tipiskās iezīmes: dedzīgums, tālredzīgums, iedvesma, nopietnums, pārliecība, ievirze, misijas apziņa, divdabība, fanātiskums.

Sk. arī: Zinātnieki ir pierādījuši, ka acis ir dvēseles spogulis.

 

6 01 christopher walken

Kristofers Volkens

6 02 uri gellar

Urijs Hellers (Uri Geller)

6 03 oprah

Opra Vinfrija (Oprah Winfrey)

6 04 barack obama

Baraks Obama

6 05 tony blair

Tonijs Blērs

6 06 carl jung

Kārlis Jungs

 

Karalis

7 karalisKaraļi izceļas ar stipru masīvu galvu ar “gaļīgiem” vai “granīta” vaibstiem. Bieži mēdz būt plats, muskuļots, skaidri izteikts zods un vertikālas rievas pie mutes kaktiņiem.

Sejā pārliecināta, komandējoša izteiksme ar ļoti vīrišķīgu valdonīguma skatu, kurš saka: “Es skaidri zinu, ko daru,” – kura otra puse – briesmīgs, dedzinošs skatiens: “Jūs nezināt, ko, velns parāvis, jūs darāt?”

Jeb, kā bieži saka Saimons Kauels (Simon Phillip Cowell): “Kas, velns parāvis, tas bija?”

Tipiskās iezīmes: valdonīgums, pašpārliecinātība, izlēmība, bardzība, patvaldnieciskums, despotisms.

7 01 james garner

Džeims Gārners (James Garner)

7 02 sean connery

Šons Konerijs

7 03 simon cowell

Saimons Kauels

7 04 sandra day oconner

Sandra Deja O'Konora (Sandra Day O'Connor)

7 05 katherine hepburn

Ketrina Hepbērna

7 06 sarah palin

Sāra Peilina

 

Un visbeidzot…

Paskatieties, vai varat uzminēt šī glītā psihologa un emuāru rakstītāja dvēseles tipu:

8 barry mono

Bieži uzdotie jautājumi

 

Avots: http://personalityspirituality.net/2010/06/23/the-seven-soul-types-what-do-they-look-like/

 

P.S. Vai jūs spējāt noteikt savu dvēseles tipu pēc sejas vaibstiem? Vai tas sakrita ar to aprakstu, kuru jūs sev pielaikojāt iepriekšējā rakstā? Padalieties komentāros ar rezultātiem.

 T Beglak

Tatjana Begļaka

Tulkotāja, angļu valodas skolotāja, reinkarnacionikas konsultante.

http://tatbegliak.ru/

 

Pievienots 18.04.2017

https://journal.reincarnationics.com/sem-tipov-dush-kak-oni-vyglyadyat/

Tulkots ar lapas administrācijas atļauju

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/22-raksti-2017/1275-tatjana-beglaka-7-dveselu-tipi-kada-loma-ir-tavai-dveselei (Tulk. piezīme)

[2] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/11-dazadi/824-irina-akulova-meistaru-noslepumi-ka-meditacija-maina-dzivi-un-apzinu (Tulk. piezīme)

[3] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/11-dazadi/917-irina-akulova-pims-van-lommels-apzina-aiz-dzives-robezam (Tulk. piezīme)