Print

Марк Ифраимов - ЕСТЕСТВЕННОСТЬ, ПРОСТРАНСТВО, СИЛА, УСПЕХ

Marks Ifraimovs - DABISKUMS, TELPA, SPĒKS, PANĀKUMI

17 07 26Dabiskums ir galvenais panākumu sasniegšanas kritērijs. Dabiskums rada visas pārējās panākumu komponentes.

Spriediet paši: dabisks cilvēks ir emocionāli elastīgs un plūstošs, viņš uz mainīgiem apstākļiem reaģē ar veselīgām reakcijām, drosmīgi ejot sparinga kontaktā un laikus aizsargājot personīgās robežas.

Tā viņš partnerim demonstrē, ka telpu viņš kontrolē, un ir zināms, ka tas, kurš var noturēt telpu, mijiedarbojoties ar citiem, tas neapšaubāmi dominē attiecībās.

Nē, viņa nevalda un nemanipulē – dabiskajam nav vajadzīga vara kā veids noturēt pārākumu, dabisko kā ietekmīgu pieņem citi, tāpēc ka viņam nav ievainojamības un frustrācijas. Cilvēkiem ir vajadzīgs piemērs, kurš viņiem parādīs, kā viņi paši var izskatīties, kad izdziedināsies. Un tādu cilvēku viņi paši uzcels uz troņa, dāvājot viņam atslēgas no savas sirds un pat... maciņiem.

Godīgums un patiesīgums dabiskajā cilvēkiem dāvā miera un drošības sajūtu, un tāpēc viņi uztic viņam pašu dārgāko. Lūk, kāpēc dabiski cilvēki ir totāli veiksmīgi.

Katrs cilvēks, izejot no verdziskās bērnības, tiecas iemantot dzīvīgumu un saikni ar savu dievišķo būtību, kuru viņam atņēma ievainotie vecāki un skolotāji. Ceļš pie pazaudētā dabiskuma aizņem gadus un ilgst līdz pāriešanai citā pasaulē.

Var sapņot par slavu, bagātību, laimi un mīlestību, taču bez dabiskuma tas viss ir mūžīgi aizslīdoša mirāža.

Tev vajag precīzi zināt, kas ir tava bikluma, stīvuma un nedabiskuma cēlonis, lai izdziedinātu cēloni ar mīlestību, iemīlētu sevi un ļautu sev to, ko vienmēr ir gribējies, taču bija aizliegts.

Lūk, atslēgas, kuras atgriež dabiskumu, ja tās izmanto un ver vaļā savu aizliegumu veco klēšu slēdzenes.

1. Tavs Es ir vienots un sastāv no daudziem maziem Es. Šos Es sauc par lomām jeb subpersonām. Piemēri: Es – labestīgais, Es – niknais, Es – stingrais, Es – biklais, Es – jautrais, Es – skaistais, Es – maigais, Es – gudrais utt. Pavisam tavu Es ir aptuveni 3500 subpersonu.

2. Vienu Es tu uzskati par labu, bet citus par sliktiem, un cīnies ar viņiem, gribi, lai šīs daļas tevī nebūtu. Piemērs: gribu būt gudrs, negribu būt truls.

3. Kamēr iekšienē rit pilsoņu karš, ārpusē tas ir redzams pēc tava bikluma un nedrošības. Apkārtējie šo cīņu redz un atiet no tevis, lai netraucētu tev tikt skaidrībā ar vienu Es antipātiju pret citiem. Redzot, ka cilvēki pie tevis nepievelkas, tu vēl vairāk karo ar sevi. Bet pa to laiku nedrošība aug.

4. Lai samierinātu karojošos Es, nepieciešamas izmanīt paradigmu “Manī ir trūkumi” uz “Visi mani Es ir labi un vajadzīgi man noteiktos apstākļos”. Pieņemšana būs tā, kas vedīs pie sevis pilnīgas pieņemšanas – tas ir, pēc ilgotā dabiskuma.

5. Izmainīt paradigmu tā vienkārši nevar – neļaus tava Aplamā Būtība. Aplamā Būtība – tas ir tavs pirmais lēmums dzīvē, ka tu esi slikts, ja reiz tevi māmiņa ir atstājusi kādu laiku vientulībā. Lēmums bija aplams, māmiņa nepameta tevi tādēļ, ka tu esi slikts, viņai vienkārši bija jāizdara citas darīšanas.

6. Aplamā Būtība liek tevi uzskatīt par sliktu visās šī jēdziena nokrāsās. Tu esi slikts, jo Tu esi Vājš, Muļķis, Ļauns, Mantkārīgs, Bēdīgs, Niecība, Greizsirdīgs, Nevērtīgs, Baidies netikt galā utt. un tml.

7. Lai uzvarētu Aplamo Būtību, tu bērnībā radīji Aplamo Patību – savu slikto daļu kompensēšanas stratēģiju. Piemērs: lai nejustos vājš, tu rādīsi savu pārākumu citiem. Lai nejustu sāpes, tu būsi Bezjūtīgs un Cinisks utt.

8. Patiesība ir tāda, ka gan Aplamā Būtība, gan Aplamā Patība tevi māna un padara nedrošu un atkarīgu no sveša viedokļa, bet tavs dabiskums izrādās ieslēgts cietumā uz ilgiem gadiem.

9. Tiec līdz savai Aplamajai Būtībai un apzinies, ka tavs bērnības lēmums bija kļūdains un tu nekad nebiji slikts mātei. Grūtība šeit ir tāda, ka risinājums atrodas jau ne tikai prātā, tas atrodas muskuļos un cīpslās, tas ir visā ķermenī.

10. Tikt – nozīmē veikt lēcienu zemapziņā ar transa un elpošanas tehniku palīdzību un pārkodēt savas muskuļu un ķermeniskās spīles, lai tās atbrīvotu un iegūtu dabisku vieglumu uzvedībā.

Kad tava iekšējā kara ar Aplamo Būtību rezultāti vedīs tevi pie apzināšanās, cik lielā mērā rindas, kuras tu pašlaik izlasīji, ir pareizas, tu būsi gatavs lēcienam zemapziņā, lai tur beigtu karu ar sevi un iemantotu mieru, kurš dāvā

DABISKUMU, TELPU, SPĒKU, PANĀKUMUS.

Un tad kā pēc burvju nūjiņas mājiena parādīsies visi nosacījumi un apstākļi tam, lai informācija beidzot kļūtu par Zināšanām visos tava Tīrā Es līmeņos.

Jo atklāšu tev vēl vienu apbrīnojamu noslēpumu – PAR TAVU APMĀCĪBU VIENMĒR MAKSĀ KĀDS CITS.

Tā Visums palīdz katram, kurš ir gatavs būt pats. Pa īstam gatavs.

 

Pievienots 26.07.2017

http://www.markifraimov.ru/?p=3447

Tulkots ar autora atļauju

Tulkoja Jānis Oppe