Вы стоите на пороге возрождения...

Jūs stāvat uz atdzimšanas sliekšņa…

Jūs stāvat uz atdzimšanas sliekšņa, nākamā attīstības līmeņa pirmajā etapā

Ievads seansam ar Diženo Dievieti

21 04 25

24.04.21.

Diženā Dieviete: Jebkura dvēsele ne tikai saņem mācības zemes plāna dzīvē, bet arī ieliek dzīvē uz Zemes savu pieredzi, kas iegūta citās evolūcijās. Dvēsele sākotnēji dalās fragmentos, lai, no vienas puses, dalītos savās dvēseles īpašībās, no otras, bagātinātos ar jaunām īpašībām, iegūtām no dzīves blīvumā.

Kādēļ dvēselei raupjā, asā, necilvēcīgā karu un vardarbības pieredze? Vai tiešām tāda pieredze bagātina? Man šķiet, ka tāda pieredze tikai samaitā dvēseli, padarot viņu raupjāku un trulāku.

Diženā Dieviete: Tāda pieredze, kā tu zini, dvēselē nepaliek, jo neatbilst vibrācijām ugunīgajā plānā.

Bet, ja tādas pieredzes būs arvien vairāk, dvēselei nebūs ko mācīties un rase ies bojā.

Diženā Dieviete: Jā, tā arī mēdz būt, iet bojā tā rase, kura sevi ir izdzīvojusi. Pats labākais no rases saglabājas augšupcelšanās procesā, bet pārējais, tas, kas neatbilst augstākajām pasaulēm, pakāpeniski pašiznīcinās.

Bet dvēseles paliek?

Diženā Dieviete: Protams, dvēseles turpmāk iet katra savu ceļu, atkarībā no sakrātās pieredzes vibrācijām.

Bet, ja smagā pieredze dvēselē nepaliek, par kādām vibrācijām, sakrātām dvēselē, mēs runājam?

Diženā Dieviete: Kamēr dvēsele nav augšupcēlusies, viņa nes savu pieredzi mentālajā un astrālajā aspektā.

Tās īpašības, kuru dēļ ir vērts iet uz planētu, arī ir dvēseles mērķis. Tās dzimst blīvumā – tā ir pašcieņa, drosmīgums, prāts, saprātīgums, skaistums, labestīgums un mīlestība. Tas viss ir dvēseles iedīglī, bet atklājas un attīstās blīvumā.

Mūzika kalpo par rases uzplaukuma vai degradācijas pamatu, rādītāju un katalizatoru.

Man šķiet, ka mūzika pašlaik ir kļuvusi kaut kāda nedvēseliska, intelektuāla. Tas liecina par mūsu sabrukumu?

Diženā Dieviete: Jūs stāvat uz atdzimšanas sliekšņa, nākamā attīstības līmeņa pirmajā etapā. Sadalīšanās arī ir pamats tumšā un gaišā atdalīšanai. Katrā reģistrā ir savi attīstības pamati. Augstākajā plānā mūzika ir smieklu, prieka un mīlestības vibrācija. Zemajos reģistros tā raud un cieš.

Tātad šodien plaukst tā mūzika, kura ne cieš, ne priecājas, – pelēka, bezjēdzīga un bezjūtīga…

Kāpēc mūsu augstāko Kuratoru un Skolotāju bezgalīgā mīlestība nevar savaldīt cilvēci? Cilvēcei vajag mīlestību un prieku, bet to ir arvien mazāk un mazāk. Vai arī mans vecums tā ietekmē manu uztveri?

Diženā Dieviete: Nē, tas, kas tev bija prieks bērnībā, jaunībā, sen ir pārstājis tevi priecēt, tas ir kļuvis par niekiem salīdzinājumā ar to, ko jūs apjēdzat kā pieaugušie. Jūs arvien vairāk vēršaties pie mūžības un saprotat, ka ne lelles, ne garšīgs ēdiens, ne mūzika, ne kaut kādas nodarbes neapmierina pieaugušās vajadzības.

Savienojums ar dvēseli un garu nevar sacensties ne ar ko zemes plānā. Tā ir īpaša pieredze, un dvēseles riņķojums beidzas. Dvēsele iegāja blīvumā, un blīvums savienojās ar dvēseli, sapratis viņu un pastiepis viņai roku.

Pašlaik ir sācies jauns vilnis mākslā, kur tiek rādīti netīrumi, vardarbība, sekss pornogrāfijas veidā, zagšana un slepkavības. Tādā veidā tiek uzspiesta kultūra no tumšo puses?

Diženā Dieviete: Jūs varat arī neapēnot sevi ar tādu skatīšanos, nepiedalīties tajā.

Bet kopumā tas taču atrod skatītājus – gan filmām, gan pat izrādēm… Vēl pirms divdesmit gadiem par to bija neiespējami runāt un rādīt, tik piedauzīgi tas bija. Tagad šis piedauzīgums ir gan literatūrā, gan uz skatuves. Kas tas ir? Kultūras noriets?

Diženā Dieviete: Tā ir sadalīšanās. Tev ir riebīgi, un tu vari nepiedalīties tajā.

Jā, vakar noskatījos daļu no fantastiskās filmas (“Izsalkusī pilsēta (Хроники хищных городов) (Mortal Engines)”) un no rīta sajutu, cik stipri vakar esmu piesārņojusies. Tādu filmu ir kļuvis vairums. Tā ir tumsas uzspiešana?

Diženā Dieviete: Jā, tu pareizi saki. Pazeminās vispārējā kultūra, un pazeminās iedzīvotāju vibrācijas. Notiek uzbrukums augstākajiem principiem – tev nebūs nokaut, tev nebūs zagt, tev nebūs laulību pārkāpt. Tādi paši bezprincipu cilvēki atrodas administrācijas un spēka struktūru vadībā uz Zemes. Bet jums ir jāuzvar šī kauja. Jums ir jātur kultūra un mīlestība, saglabājot savu dvēseli, attīroties un cenšoties nenolaisties.

Ir iespaids, ka pēdējā laikā visu cenšas sajaukt – gaismu un tumsu, netīrumus un tīrību, mīlestību un slepkavības, tādā veidā aptumšojot visu gaišo un skaisto.

Diženā Dieviete: Lūk, tad nu padomājiet, kur jūs esat, – gaismas pusē vai turaties pie tumsas kultūras? Jūsu izvēle – ko skatīties, uz ko mērķēt, ko savienot sevī, ko attīrīt – tas viss ir jādara uzmanīgi, gluži kā ejot pa purvu. Biežāk no šī purva padotiet sev roku no debesīm, velkot sevi ārā no netīrumiem un nomazgājoties tīriem. Tikai no jums ir atkarīgs, ko jūs ienesat sev dvēselē.

Tas notiek sakarā ar elles likvidēšanu? Visa elles kultūra ir nonākusi virspusē? Vai arī cilvēki ir nolaidušies vēl stiprāk?

Diženā Dieviete: Sadalīšanās – osmozes process. Kaut ko ievelk tumsā, kaut ko paceļ virs tumsas. Nenolaidieties vairāk, neskatieties TV, nemīdiet savu iekšējo kultūru ar tām šausmām, kas notiek uz ekrāniem. Jūs esat attīrīti, tāpēc tu tik asi reaģē uz to, ko redzi. No eņģeļa skatpunkta velns ir pilnīgs pretstats. Saprotiet, kas, kur un kā, orientējieties tajā.

Radiet paši savu kultūru, cēlu un skaistu, apdziediet mīlestību un prieku, garīgumu un tīrību. Turiet gaismu savā iekšienē, jūtiet neīstumu, manipulācijas un melus. Neļaujiet sevi sajaukt ar tiem netīrumiem, kas agresīvi tiek kultivēti uz planētas. Tas ir atkarīgs tikai no jums. Radiet ap sevi tiklības, skaistuma un mīlestības salas. Augstu vērtējiet cilvēkus un centieties dot viņiem alternatīvu radošumā un skaistumā.

Saprotiet sevi, domājiet par savām gaumēm un priekšrokām, neejiet zema parauga manieru pavadā. Kļūstiet par alternatīvu tādām gaumēm. Pasaulē ir daudz kā skaista, pievērsiet savu uzmanību šim skaistajam kā gaismas un mīlestības balstam. Nesiet sevī šo kultūru, saprotot arī tumšos un viņu tieksmi nonievāt un piesārņot visu svēto.

Uzturiet sevi patstāvīgi, ar meditāciju un ārējās kultūras, un iekšējā skaistuma palīdzību. Kļūstiet par gaismas nometni, uz kuru mēs varam balstīties.

Šodien mēs iegremdēsimies tik tīrā un brīnišķīgā gaismā, palīdzot jums piepildīties un glabāt sevī visu pašu svētāko.

Pateicos tev, Diženā Dieviete!

Seanss

Negaidīti pēc attīrīšanās no zemes plāna domām un pārdzīvojumiem mēs, visa grupa, saņēmām Lielo Iesvētījumu Viena Apziņā ugunīgajā plānā. To vadīja Ercenģelis Emanuēls un Diženā Dieviete. Mūsu ugunīgie aspekti Pārveidošanās procesa rezultātā kļuva par Vienu Apziņu šajā plānā. Process bija diezgan ilgstošs un nogurdinošs, bet viss izdevās.

Mēs esam pirmā zemes plāna grupa, kas ir izgājusi tādu procesu.

Pateicamies visiem, kas piedalījās šajā procesā!

Un es pateicos visai grupai visu Iesvētījuma augstāko dalībnieku vārdā.

 

Pievienots 25.04.2021.

http://www.sanatkumara.ru/stati-2021/vi-stoite-na-poroge-vozrozhdeniya

Tulkoja Jānis Oppe