Татьяна Бреславская - Помощь из далёкой Вселенной

Tatjana Breslavska - Palīdzība no tāla Visuma

21 05 11

Autore: Tatjana Breslavska

Un atkal ļoti spēcīgas enerģijas burtiski noguldīja mani! Tādu spēku es sen nebiju jutusi: enerģijas no Lielā Centrālā Avota (LCA) un Galaktikas kodola jau ir kļuvušas pierastas, tuvas. Tas bija kaut kas jauns: ķermeņu sajūtas un stāvoklis bija citādi.

Es noskaņoju savu iekšējo ekrānu un ieraudzīju, kā notiek telpas plaša izvēršanās – sakaru kanāla/portāla atvēršanās, caur kuru pie manis iznāca nepazīstamu vibrāciju gaismas būtnes. Es, protams, izdarīju pieprasījumu un kontroli: KAS viņas ir, palūdzu pietuvināt “sejas” (es dodu priekšroku pat ieskatīties acīs), bet man atbildēja, ka viņas nevar tik ļoti samazināt savas vibrācijas, lai es sajustu viņas skaidrāk, taču GAISMU uz pieprasījumu uzrādīja.

Viņas definēja sevi kā būtnes no Gaismas armijas no “tāla” Visuma, kuras atsaukušās uz Zemes Glabātāju un Saules sistēmas aicinājumu palīdzēt gan mūsu planētai, gan visai Saules sistēmai attīrīt Zemes astrālo un mentālo plānu (pirmām kārtām).

Viņas meklē savu enerģiju pārvadītājus, tāpēc “slepeni” piedalās mūsu gaismas darbos, nolasa mūsu gaismu un pārvadāmības tīrību, un, protams, mūsu nodomu un dzīves mērķu tīrību.

Es devu piekrišanu, vēlreiz pirms tam izjūtot viņu enerģiju un starojumu. Viss bija komfortabli. Manā sirds centrā ienāca stars, kurš sasaistīja mani ar viņu Visuma centru (uz jautājumu par Visuma nosaukumu viņas atbildēja, ka pie viņām nav nosaukumu, bet tikai vibrāciju kods). Mana sirds turklāt sāka paplašināties līdz neticamiem izmēriem! Bet enerģijas bija tīras, kaut kādas zeltainas un piepildīja ar prieku un vēlēšanos dzīvot!

Tālāk mani savienoja ar Zemes asi un viņas kodolu. Iezemēja. Pēc tam jau pamēģināja pašu Zemes astrālā un mentālā plāna attīrīšanas procesu. Sāka nākt ārā tumšu un netīri pelēku enerģiju slāņi. Tāda veida enerģiju kustības josla palielinājās, kļuva platāka, un tās gāja caur manis tādiem mērķiem sen izveidotu kanālu vieglāk un ātrāk. Bija jūtama jauna noskaņošanās.

Man gribas tagad piesaukt mūsu jaunos draugus un uzdot dažus jautājumus.

Viņi atnāca man par prieku, un es lūdzu viņus nedaudz pastāstīt par sevi.

– Mēs – tie, kas operatīvi atsaucas uz aicinājumu mūsu Megavisumā gaismas palīdzības sniegšanai.

Šoreiz mēs izdzirdējām aicinājumu no jūsu Visuma Nebadons un konkrēti no jūsu Saules sistēmas Lielās Centrālās Saules (LCS), lai radītu Gaismas pārvadītāju apvienību ar mērķi atbrīvot Zemi no tumšām un pelēkām enerģijām.

Mūsu uzdevums bija atrast tos, kas jau ir gatavi pārvadīt milzīgi daudz Gaismas, turklāt viņiem ir aktīvs kanāls, lai izvestu ārā pretēja rakstura enerģijas.

Mēs atradām jūs. Sākumā tevi kā pieredzējušu “kosmo-dziednieku” un caur tevi pulcēsim tos, kas ir saistīti ar tevi ar vienu mērķi un uzdevumiem. Principā mēs varam jums teikt un domājam, ka tas jums nebūs negaidīti, ka šie uzdevumi bija ielikti jūsu dvēseļu programmās jau sākotnēji. Katrs dvēseles uzdevumu slānis gaida savu laiku. Jūsu laiks ir pienācis.

Mūsu dārgie, apkārt Zemei ir sakrājies milzīgi daudz astrālu un mentālu atkritumu, kuri burtiski “drebina” planētas ķermeņa un visa uz viņas un viņā esošā enerģiju. Itin bieži šie atkritumi sāka ienākt šajos apvalkos kā sekas tam, ka jūs pamodāties un haotiski attīrījāties.

Ne tuvu vienmēr jūs protat harmoniski un secīgi attīrīt sevi un planētu, ievērojot visus drošības pasākumus, ētiskos likumus un kosmosa likumus.

Eiforija, prieks itin bieži pārņem jūs ar enerģijām, kuras ir pamodušās, un jūs sākat savu vētraino darbību bez visu noteikumu ievērošanas. Galvenais te ir: pareizs uzstādījums/nodoms un, protams, enerģētikas un gaismas tīrības un sava kanāla aizsardzības nodrošināšana. Labāk izdarīt mazāk, bet prasmīgi.

Katram no jums ir sava “garīgā komanda”, un, jo vairāk jūs attīstāties, jo skaitliski lielāka tā kļūst. Tā pieliks visas pūles, lai jūs ietu pareizu ceļu, virzīs un apsargās jūs.

Mēs zinām, ka jūs diezgan bieži veicat meditatīvas prakses, lai attīrītu kā sevi, tā arī visu uz Zemes. Un tas ir labi! Taču pašlaik mēs organizējam speciālus, spēcīgākus sakaru kanālus ar mums padziļinātākam un plašāka mēroga darbam.

Jūs jautāsiet: Kāpēc piesauca kādu no tāla Visuma, nevis vērsās pie “vietējiem” avotiem?

Mēs – tie, kam piemīt universāla noskaņošanās sistēma absolūti uz visiem kosmiskās dzīvības veidiem. Mēs tā esam radīti, un tas ir mūsu darbs. Tāpēc mums ir ne tikai “svaigs skatiens” uz visu notiekošo jūsu “penātos”, bet arī daudzveidīgi instrumenti un metodes palīdzības sniegšanā.

Mēs esam universāli. Un, galvenais, mēs esam no Gaismas Ģimenes!

Tāpēc mums ir prieks par katru, kurš gatavs būt mūsu universālo Gaismas enerģiju pārvadītājs, lai darītu labu kā uz Zemes, tā arī visā Kosmosā.

MĒS GAIDĀM JŪS, DĀRGIE!

– PATEICOS!

10.05.21.

 

Pievienots 11.05.2021.

https://pulsarvremeni.ru/pomoshh-iz-daljokoj-vselennoj/

Tulkoja Jānis Oppe