Татьяна Бреславская - Обращение Хранителей Земли

Tatjana Breslavska - Zemes Glabātāju uzruna

21 05 04 01

Milzīgas gaismas būtnes nostājās manā priekšā!

– Kas jūs esat?

– Mēs – Zemes Glabātāji.

– Es sveicu jūs, dārgie Zemes Glabātāji! Jūs atnācāt ar kādu mērķi?

– Jā, mēs atnācām palūgt tev un tavai grupai, kā arī citām Gaismas grupām sniegt Zemei enerģētisku atbalstu.

Jūsu grupa ir pieslēgta pie planētas barošanās enerģētiskā centra. Caur jums var iet enerģētiskā tīkla noskaņojumi. Mēs pieslēdzam tevi un grupu centrālajai pultij, pazīstamai kā Centrālais Zvaigžņu Radions (CZR).

Centrālais Zvaigžņu Radions – tā ir kosmosa informāciju nesoša enerģijas plūsma, kas koordinē centrālo zvaigzni ar tās hēliokosmu. (“Zonde no Arktūra (Зонд с Арктура)[1]” – H. Argueljess (J. Argüelles))

Cilvēki kalpo kā antenas sakariem ar Lielo Centrālo Avotu (LCA). Caur jums iet noskaņojumi uz CZR vadības pulti. Šajā gadījumā ir radusies vajadzība regulēt Zemes atbalsta enerģētiskās programmas.

Jūs kalpojat kā sakaru kanāli. Zeme – Laika Kuģis.

LAIKA KUĢIS, LAIKA KUĢIS ZEME-2013:

Starpdimensiju transportlīdzeklis (dimension – dimensija); 26 tūkstošu gadu spirālveida lidojums, kurš sastāv no piecām atslēgām, kuras nes 20 atzaru un 260 galaktisku ieeju kodus – planētas Zeme un zvaigžņu sistēmas Kinič Ahau stabilizācijai. (“Zonde no Arktūra” – H. Argueljess)

Kuģa enerģētiku grauj ārpuszemes kosmosa objekti, kas tiek palaisti no planētas virsmas. Tie ir tie objekti, kuri ir vai nu novecojuši un atslēgti, vai arī tie, kuri bojājas. To atlikusī degviela un izstarojumi ir ļoti toksiski! Turklāt tas negatīvi ietekmē visu planētas atmosfēru.

Mums, tāpat kā jums, ir zināmi arī fakti, ka flora un fauna tiek indētas ar kaitīgām vielām, kas tek ārā no militārajiem poligoniem un apbedījumiem. Tas viss var novest pie posta pilna stāvokļa daudz lielākos mērogos nekā šodienas epidēmija.

__________________________________________________

21 05 04 02

Indīgo atkritumu poligoni tika nosaukti kā iespējamais cēlonis Klusā okeāna piesārņojumam Kamčatkā: https://www.znak.com/2020-10-05/poligony_yadovityh_othodov_nazvali_vozmozhnoy_prichinoy_zagryazneniya_tihogo_okeana_na_kamchatke

Jūs “zāģējat zaru, uz kura sēžat”, un aizmirstat, ka jūs “visi esat vienā laivā”!

Zeme var izturēt daudz ko, bet arī visam ir robeža! Viņa pati, kā kuģis, var atbrīvoties no viņai nevēlamiem elementiem un parādībām, bet tas var izvērsties visiem par katastrofu. Stādieties priekšā, kā kuģis nomet no sevis kaitīgu kravu! Diez vai turklāt tiks skaidrots: kam ir taisnība un kurš vainīgs.

Tāpēc mēs lūdzam jūs sakoncentrēt savu uzmanību un pūliņus uz šīm problēmām no šādas pozīcijas – jūs pieņemat un aktivizējat jūsos un caur jums tās enerģijas un enerģētiskos noskaņojumus, kurus jūs impulsa veidā sūtāt no LCA un Zemes centra.

Kļūstiet par to apzinošos instrumentu, kurš var sniegt spēkam piemērotu un būtisku palīdzību kā sev, tā arī planētai un, atbilstoši, visai Saules sistēmai un tālāk.

Zeme – tā nav vienkārši rotaļlieta kāda rokās, viņa ir milzīga kosmiska mēroga saistošais posms. Jums jau tas tika vēstīts. Jūs šeit neesat vienkārši tālab, lai, pabeiguši savu karmu, izietu no “sansaras riteņa” un virzītos tālāk pa Gara pacelšanās kāpnēm, bet tālab pirmām kārtām, lai dzīvotu, elpotu unisonā ar Laika Kuģi Zeme un precīzi reaģētu uz visām tā vajadzībām.

Jūs – Zemes dzīvā miesa, neatņemama viņas daļa, un visi kopā jūs arī paužat visu pašas dzīves spēku.

Jūs nedaudz esat aizrāvušies ar “virspusējām spēlēm”, aizmirstot par galveno. Mēs nebiedējam un nelamājam, mēs atgādinām, mūsu dārgie. Jūs – patiešām esat dārgie, tāpēc ka ar jums ļoti rēķinās, jums tiek tērēts diezgan daudz kosmosa enerģijas.

Mēs cenšamies nodrošināt jūs ar visu nepieciešamo dzīvei un komfortablai eksistencei, bet arī jūs, lūdzu, pacentieties!

Tātad, kas no tā visa seko? Seko tas, ka jums nepieciešams veikt regulāras meditācijas, lai balansētu enerģijas un elektromagnētiskos laukus, kā savus (cilvēka), tā arī planetāros.

Pieeja visiem noskaņojumiem jums tiks nodrošināta. Nāciet ar atvērtām sirdīm un patiesu vēlēšanos sniegt spēkam piemērotu palīdzību.

Mēs, Zemes Glabātāji, pati Zeme, stari no LCA, vienmēr būsim ar jums šajā darbā.

03.05.21.

 

Pievienots 04.05.2021.

https://pulsarvremeni.ru/oobrashhenie-hranitelej-zemli/

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. https://www.koob.ru/arguelles_jose/zond_s_arktura (Tulk. piezīme)