Нина Терехова и Сергей Бублик – Об огне и крови

Ņina Terehova un Sergejs Bubļiks - Par uguni un asinīm

Vakar mēs pabeidzām apmācību “Ugunīgās masāžas” kursā.

Nedaudz vēstures.

Pirms gadiem 20, kad es iepazinos ar Juriju Vasiļjeviču Kretovu (Юрий Васильевич Кретов), viņš atzīmēja, ka cilvēka ķermeņa telpā var būt “melnie caurumi”, kuri agri vai vēlu izpaužas kā problēmas ar veselību. Es toreiz palūdzu paskatīties, vai tamlīdzīgi caurumi ir man. Viņš uzzīmēja divus – viens bija pleca rajonā, bet otrs blakus ķermenim. Visus šos gadus mēs tiem sekojām. Nekas nenotika. Taču pēdējā laikā pēkšņi konstatējām, ka cilvēki, praktiski visi, ir ieguvuši daudzus tādus “caurumus”, “melnus plankumus” ķermeņa telpā.

Palūdzu Jurijam Vasiļjevičam atkal mani “paskatīties”, un viņš negaidīti atrada daudz “caurumu”. Nācās pievērst uzmanību šai parādībai. Faktiski šī skaidrošanās arī aizveda mūs uz “Ugunīgās masāžas” kursu.

Tātad.

Jau daudzus gadus mūs interesē asinis un limfa. Pareizāk sakot, asinsrites un limfātiskā sistēma. (Var palasīt mūsu vietnē dažus pētījumus par šo tēmu: [1-5].)

Bet kāds tam sakars ar uguni?

21 07 01 01

Fragments no grāmatas Tihoplavs V.J., Tihoplava T.S., Kretovs J.V. “Pa tuksnesi ejošie: Laiks” (Тихоплав В.Ю, Тихоплав Т.С., Кретов Ю.В. “Идущие по пустыне: время”)[1]:

Ugunij un asinīm ir vienāda BŪTĪBA. Vienāds informacionālais cēlonis.

Tā ir rezonējošā komponente. Rezonējošā ar iekšēju īpašību.

Gan ugunij, gan asinīm piemīt īpašība rezonēt ar sevi pašu.

Ja klausāmies uguni un asinis, tad kaut kas būs līdzīgs. Kaut kādu vidu uztvers ierīces rezonanses gadījumā. Un, pateicoties rezonansei, kaut kādas frekvences tiks uztvertas. Cilvēks var ilgstoši skatīties, “klausīties” uguni, tāpēc ka zemapziņā reaģē ar to. Un tas viņu apbur.

Kādā veidā asinis sasaista laiku un telpu organismā?

Šķērsojot dažādas sfēras. Telpa – tā ir telpa. Tā rezonē tāpat ārpusē, kā iekšienē. Un asinis spēj ar to sakrist, atspoguļot un mijiedarboties. Asinis – telpas raksturlielums.”

 

Mūsu pastāvīgie lasītāji atceras, ka 2018. gada beigās mūsu Saules sistēma tika atvērta uz Esību [7]. Turklāt vairāk uz iekšieni nekā ārieni [8]. Un runa ir par telpu.

Eksistē septiņi Visuma telpas līmeņi.

Aplūkosim, kā pirmie divi līmeņi tiek aprakstīti grāmatā Tihoplavs V.J., Tihoplava T.S., Kretovs J.V. “Pa tuksnesi ejošie” (Тихоплав В.Ю, Тихоплав Т.С., Кретов Ю.В. “Идущие по пустыне”)[2]:

“Ir Visuma Krātuve – melnā matērija (1. līmenis).

Melnā matērija reti tiek skarta. Tikai, ja enerģijas zaudē balansu. Šādā gadījumā tā veic korekciju uz absorbēšanas vai izdalīšanas rēķina. Kontaktējot ar sarkano uguni (sarkano uguni nogādāja uz Zemi 2009. gadā meteorīts Indijas okeānā [6]), melnā matērija kļūst par melno enerģiju. Bet melnās enerģijas sakrišana ar melno matēriju ved pie savdabīgu vadotņu veidošanās, kuras ir līdzīgas fārvateram Vēju kustībai. Lai nebūtu kustības zuduma. Lai tā notiktu vienā virzienā. Melnā enerģija kontrolē melno matēriju, velkot to uz sevi, seko, lai pasaules-ēkā nenotiktu anihilācija.

Nedzīvā matērija (2. līmenis) – melnās matērijas daļa – informācijas materiāla krātuve. Tām ir principiāli atšķirīgas funkcijas.

Nedzīvajā matērijā ir pārstāvēta jebkura matērija tuneļu veidā. Caur šiem tuneļiem krātuvē jebkurā momentā var ienākt jebkura informācijas struktūra. Tā ir ieeja un izeja mirušajiem jebkurā struktūrā vai Visuma daļā (Saules sistēmā).

Nedzīvās matērijas krātuve ietekmē iekšējo laiku un maina laika plūdumu uz planētas. Cilvēkos – notur iekšējo laiku, bet uz planētas laiks tur telpu.

Nedzīvā matērija – pasaules-ēkas absorbents. Absorbē informacionālu indi, kura spēj sagraut vielu. Pievelkot sarkano uguni, tā nemijiedarbojas ar viņu, bet pati top visur iekļūstoša. Nedzīvajai matērijai nav apvalka, nav robežu.

Tāpat kā asinsrites sistēma, nedzīvā matērija atdala informacionālās indes un barojas ar tām – un var pārvest uz citu dimensiju.

Nedzīvā matērija – tas ir tīkls ar kvadrātveida šūnām, kuru iekšienē ir baltā matērija un sarkanā uguns. Tīkls kustas un griežas. Indei pārsniedzot noteiktu līmeni, nedzīvās matērijas tīklveida režģis pārplīst un satinas, pagriežas uz citu pusi, un rodas Melnais caurums telpā. (Tajā pašā momentā notiek evolūcija ētikā – mainās etnosa jēdzieni un vērtības, bet ne morāle – sabiedrības tikumiskie uzstādījumi.)”

Tātad.

Mēs tikām skaidrībā ar to, KĀ cilvēka ķermeņa telpā veidojas Melnie caurumi un Melnie Plankumi, kuri kropļo daudzdimensionālo DNS. Tos labāk novākt vai laikus noņemt pieeju informacionālajām indēm, nenonākot līdz Melno caurumu veidošanās. Var, piemēram, neklausīties politikas jaunumus, bet iziet no sociuma neizdosies. Un tādā gadījumā UGUNS – tā ir labākā profilakse gan pret Melno caurumu veidošanos, gan to attīrīšanai. Pat vienkārši sēdēt pie ugunskura, kamīna, atklātas uguns ir ļoti noderīgi.

Ugunīgās procedūras:

- vāc prom informacionālās indes (iedarbojas uz melnajiem caurumiem un melnajiem plankumiem organismā);

- noņem panikas lēkmes, ja to cēlonis ir melnie caurumi;

- iedarbojas uz asinsrites sistēmu (asiņu un uguns kopīgās jēgas dēļ). Attīra asinis uz informacionālo inžu nomešanas rēķina;

- tā kā cilvēka enerģētiskie centri – tie arī ir plazmoīdi veidojumi, tad vienkārša uguns var tos attīrīt, harmonizēt, nonākot rezonansē ar asinīm;

- notiek ārstējoša daudzdimensionāla uguns iedarbība uz saitēm un locītavām. Kolagēna šķiedrām, no kurām sastāv saites un locītavas, ir trīskāršs DNS pavediens.

Kretovs: “Būtība ir sālī. Kad ledus kūst, piemēram, Arktikā, rodas virpulis. Un sāls /ūdenī/, sasniedzot dibenu, izsaldē tur veselus laukumus.”

/Aukstums – tā ir attīrīšanās. Cilvēka organismā urīnskābes sāļi ir visu “-ožu” (artrožu utt.) cēlonis, tie vienkārši “karājas” pie kolagēna pavedieniem, no kurām sastāv saites un locītavas./

Rekomendējam REIZI GADĀ veikt ugunīgās procedūras dziļai profilaksei, lai vāktu prom Melnos caurumus kā cēloni “iespējamām” problēmām ar veselību.

 

Pieminēto rakstu saraksts:

[1] – ASINIS. NEPAZĪSTAMĀ SIRDS. Sirds un asinsvadu sistēmas loma Pārejā. Sanktpēterburga – Jekaterinburga, 2011. gada aprīlis. https://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub44.html[3]

[2] – Jaunu asins grupu atklājums. Pēcteču vai... senču asinis? https://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub45.htm[4]

[3] – Jaunu asins grupu atklājums. Turpinājums https://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub46.html[5]

[4] – ASINIS, helikopters un viesuļvētras – kāds sakars? https://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub47.html[6]

[5] – Limfa. Seminārs 2012. g. https://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub16.html[7]

[6] – Cilvēces pāriešana uz nākamo oktāvu https://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub1.html[8]

[7] – Sensācija! Mūsu Saules sistēma ir atvērta Visumam, var teikt, Esībai! https://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub126.html[9]

[8] – Tad uz kurieni gan atvēra mūsu Saules sistēmu? https://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub128.html[10]

 

2021. gada 29. jūnijā

Terehova Ņina un Bubļiks Sergejs. http://www.so-tvorenie-spb.ru/

Sanktpēterburgas garīgo tehnoloģiju centrs “Со-Творение” (“Līdz-Radīšana”).

 

Pievienots 01.07.2021.

https://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_29062021__sub1_sub1_sub1_sub1.html

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. https://naturalworld.guru/kniga_idushchie-po-pustine-vremya.htm (Tulk. piezīme)

[2] Skat. https://naturalworld.guru/kniga_idushchie-po-pustine.htm (Tulk. piezīme)

[3] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/n-terehova-un-s-bubliks/23-n-terehova-un-s-bubliks/1233-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-asinis-nezinama-sirds (Tulk. piezīme)

[4] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/11-dazadi/997-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-jaunu-asins-grupu-atklajums (Tulk. piezīme)

[5] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/n-terehova-un-s-bubliks/23-n-terehova-un-s-bubliks/1225-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-jaunu-asins-grupu-atklajums-turpinajums (Tulk. piezīme)

[6] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/n-terehova-un-s-bubliks/23-n-terehova-un-s-bubliks/1228-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-asinis-helikopters-un-viesulvetras-kads-sakars (Tulk. piezīme)

[7] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/n-terehova-un-s-bubliks/23-n-terehova-un-s-bubliks/1244-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-limfa-seminars-2012-g (Tulk. piezīme)

[8] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/n-terehova-un-s-bubliks/23-n-terehova-un-s-bubliks/1249-nina-terehova-cilveces-pariesana-uz-nakamo-oktavu (Tulk. piezīme)

[9] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/n-terehova-un-s-bubliks/23-n-terehova-un-s-bubliks/1921-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-sensacija-musu-saules-sistema-ir-atverta-visumam-var-teikt-esibai (Tulk. piezīme)

[10] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/n-terehova-un-s-bubliks/23-n-terehova-un-s-bubliks/1934-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-tad-uz-kurieni-gan-atvera-musu-saules-sistemu (Tulk. piezīme)