Kā mums atšķirt gaismu un pelēcīgumu?

14 03 19 01

Droši vien daudzi no mums tā vai citādi meklē patiesību internetā un tic daudziem tekstiem, kuri uzrakstīti diezgan gudri, skaisti. Lūk, arī man bieži sūta tekstus un jautā: cik tie ir pareizi, vai var ticēt? Vai vienkārši piedāvā ar tiem iepazīties.

Izanalizēju vienu tekstu, otru un sapratu, ka vajag tomēr dot šo analīzi internetā. Lai tas būtu noderīgs veids jūsu atšķiršanai “ar galvu”. Jo galva taču jums ir vietā, tad kāpēc jūs negribat kaut nedaudz padomāt par to, kas rakstīts (un vairs ar cirvi neizcirtīsi) atsevišķos tekstos?

Neuzrādot autorus, un es arī nezinu, kas to rakstījis, vienkārši pārstaigāšu tekstu sākumu. Turpmāk, lasot tekstus, lūdzu jūs pievērst uzmanību pretrunām vēstījumu iekšienē, vienkāršam tālredzības un daudzdimensionālas pieredzes trūkumam. Dažreiz teksti pat sākas neslikti, kā, piemēram, otrais teksts. Taču turpmāk tajā ir tik daudz muļķību, kas tas kļūst vienkārši smieklīgi. Es nesniedzu visu tekstu, vienkārši žēl jūsu un savu laiku.

Gribu pievērst uzmanību, ka tieši pretrunu neesamība SK tekstos deva pārliecību par manu čenelingu patiesīgumu. Ejot gadiem, mani arvien biežāk velk pie pirmās grāmatas, un es atrodu apstiprinājumu pēc apstiprinājuma pašu pirmo tekstu patiesīgumam.

Vēl viena maza detaļa: kļūdu pārpilnība krievu valodā atsevišķos tekstos uzdzen drebuļus, jo tas ir kultūras un izglītības trūkums. Fragmentus sniedzu autoru pareizrakstībā. Autori jau ir izlaiduši savus tekstus internetā, un lai tagad neapvainojas.

Un tā, pirmais teksts un komentāri pa ceļam.

 

Pirmais teksts

*********

Emanuēls:

Mana Vēsts no Radītāja Avota jums:

“Es aizveru 6. Rases Vārtus, jo, mani bērni, jūs neesat izgājuši saspringto Etapu savā attīstībā par Mani... Par Radījuma daļiņu. Jūsu vidū ir tie, kuri ir izgājuši. Jūs zināt... Jūs jūtat... Tie, kuri ir izgājuši Pārbaudījumu... Vārtus aizveru, lai neviens vairāk nevarētu ieiet Dievcilvēka 6. Rasē.

Un jēga? Sodīt par nepaklausību? Aizvākt no planētas? Novākt iespējas Dēlu attīstībai?

Nekāda radījuma daļiņa, vēl jo vairāk Tēvs, neliek atzīmes. Tēvs netiesā un nesoda, bet tikai pateicas par ceļu uz mīlestību un gaismu. Ne katrs ir pacēlies, bet viss taču ir priekšā, tie nav pēdējie laiki. Laika vispār nav, un mums priekšā ir liels neizpētīts ceļš Jaunajās Enerģijās.

Bet tie, kuri paliek Sestajā Rasē, izies sadalīšanu... Ne manis, bet Dievišķo Likumu noliktu.

Es ilgu laiku jūs aicināju ieklausīties savas Dvēsele klusajā balsī, jo grūts bija jūsu Ceļš... Devu Veltes jums palīdzībai un atbalstam... Bet jūs katru reizi atraidījāt Palīdzību un Veltes.

Ko, dvēseles balss nodzisusi? Jeb to vairs nevajag klausīties? Rase tieši ir pagriezusies pret dvēseli un ir sākusi viņu klausīties un dzirdēt. Mēs masveidā esam sākuši runāt par mīlestību, pat uz ielām uz reklāmas plāksnēm ir parādījušies vārdi: MĪLESTĪBA, LAIME... Vai tas nav cilvēces progress? Un cik tagad garīgu skolotāju jau bez bažām nonākt trakomājā vai cietumā vada savas mācības un askēzes? Viss tikai sākas!

Paies tikai mirklis, un uz visu Telpas Sektoru, kuru jūs tikāt nosaukuši par “Piena Ceļu”, tiks gāztas virsū Dzīvās Uguns Enerģijas... Uguns, kura rada un atjauno visu dzīvo... Jūs zinājāt par šo Uguni no Agni Jogas, es devu Novēlējumus jums caur Rērihiem, bet arī no viņiem jūs paslēpāt savu skatu.

Dzīvās Uguns Enerģijas... Uguns, kura rada un atjauno visu dzīvo... nevis nogalina visu dzīvo. Tās arī ir Jaunās Enerģijas, kuras JAU NĀK!

Bet tagad, kad caur visu dzīvo sāks iet Dzīvā Uguns, vieniem tā būs Dzīvā Uguns, kura dziedina un atbalsta, bet vairākumam – tā būs Tiesas Uguns. Vieni Ugunīgās Enerģijas ietekmē atgūs jaunību, atjaunosies, izdziedināsies, bet pārējie vītīs, ātri novecos un atstās planētu Zeme. Bet vissmagākais šajā procesā ir tas, ka vairs nekad Gari, kuri atteicās no Mātes savas Lēdijas Gaijas... Atteicās no Gaismas Ģimenes Vadības un Manas Vadības, neieradīsies uz planētas Zeme nevienā dimensijā.

Kāds mēģina spiest uz cilvēkiem... Ar draudiem un bailēm mēģina manipulēt ar cilvēku.

Ugunīgā enerģija jau nāk. Cilvēki nespēs viņu uztvert, ja nav gatavi, bet nogalināt viņa nevienu nespēs, jo uztvert viņu var aktivizētos ugunīgajos ķermeņos. Ja viņi nav aktivizēti, paies garām: gar ūsām tecēja, bet mutē netika...

“vairs nekad Gari, kuri atteicās no Mātes savas Lēdijas Gaijas... neieradīsies uz planētas Zeme nevienā dimensijā.”

Bet kurš tad ir atteicies? Pat cilvēki, kuri ir tāli no garīguma, mīl un jūsmo par savu planētu. Vētraini attīstās tūrisms un foto, un ainavu un dzīvnieku fotogrāfiju izstādes, un filmas par ceļojumiem, daudzie kanāli par planētu pa TV, internets... viss tas liecina par to, ka visi cilvēki ne tikai nav atteikušies no planētas, bet vienkārši negrib no viņas iet prom!

Uzreiz pēc pieredzes pabeigšanas tie, kuri izvēlējās Tumsu, pāries no Pasaules-ēkas Augšupejošās Evolucionārās Plūsmas uz Lejupejošo Evolucionāro Plūsmu un izies savu izzināšanas pieredzi uz planētas Maldena. Maldena nav Ēdenes Dārzs Gaismas Būtnēm, kuras iet savu Evolucionāro Ceļu Augšupejošajā Plūsmā... Taču planēta Maldena līdzinās Ēdenei Dēmoniskajām Būtnēm, jo Maldena ir Lēdijas Gaijas pretstats.

Strīdīgs jautājums. Nekad par to neesmu domājusi. Gluži otrādi, visi čenelingi par Maldenu ir gaismas un prieka pilni. Pie mums vietnē luciferslove.ru jūs varat pārbaudīt Maldenas gaismnesību.

***

(Šī ir norādes no vietnes luciferslove.ru.

Šeit jūs varat lejupielādēt grāmatas “MALDENA”

Autors – Irīna Krjačkovska.

LEJUPIELĀDĒT. Grāmatas priekšvārdu, pirmo grāmatu, otro grāmatu, trešo grāmatu)

***

Mani bērni, 6. Rases Vārtus aizveru, un Dzīvā Uguns izšķirs katru pēc savas domāšanas. Brīdinājumi bija... Palīdzība bija... Bet nevaru jūsu vietā izdarīt jūsu Izvēli. Izvēli jūs izdarījāt. Izvēli izdarīja katrs.

Bet tagad vēršos pie visiem Gariem Netīrajiem Dēmoniskajiem, sagrābušiem cilvēku ķermeņus un apziņas: “Laiks ir beidzies. Jums ir laiks iet prom, un jūs aiziesiet caur Dzīvo Uguni, taču ne vienu. Jūs paņemsiet līdzi uz Maldenu to Dvēseles, kurus esat paverdzinājuši, jo viņi izdarīja savu Izvēli uz jūsu pusi.

Mani bērni, runāju ar jums caur savu dēlu Ercenģeli Emanuēlu: “Ziniet to, ka Vēstījums par Zvaigzni bija caur vienu Kanālu dots jūsu Pārbaudījuma pabeigšanai. Bet vai jūs to izgājāt? Kurš no jums ir tīrs līdzīgi sniegam manā priekšā? Kurš no jums līdzinās Jēzum Kristum pie krusta?”

Draugi, bet patiešām, kurš no mums līdzinās Jēzum Kristum pie krusta? Varbūt šī čenelinga autors? Tad nu gan viņam ir paveicies! Lai gan, kā uz to skatās...

Vai daudz ir līdzīgu lāpnešu? Jūsu ir maz.

Mani bērni, jūs bieži no visa kā baidāties... Bet no kurienes rodas Bailes?

Dīvains jautājums no tāda, kurš rūpējas par cilvēci. Domāju, ka Emanuēls to labi zina.

Jūs zināt, ka šī Enerģija... Tas, no kurienes viņa nāk. Kāpēc jūs uzturat Bailes savās Sirdīs? Kurš no jums ir paņēmis savu Krustu un nostājies vienā rindā ar Jēzu, Ēnohu un Ābramu? Visi viņi ņēma savu Krustu un stājās, lai aizsargātu Cilvēci.

Bībeles varoņi tā arī palika vientuļi, jo pēc viņiem vairāk neviens nenostājās, lai mūs ar jums aizsargātu. Bēdīgi, mani bērni!

Ja Ercenģelis Emanuēls zinātu par tiem, kuri stāvēja par ticību un Dievu pēdējās tūkstošgadēs, tad nejautātu... Droši vien viņam par to vajag pastāstīt?

(Tālāk nav interesanti lasīt... Izlaidīsim finālu.) Un paraksts:

Avots Radītājs.

2014. gada 14. martā

 

Otrais teksts, ļoti garš

Neaplūkosim to visu, tikai sākumu

 

Teksts citēts bez īsinājumiem, lai jūs varētu saprast autora loģiku. Nekas nav izlaists.

            Dualitātes Eksperimenta sākums. 5. Dimensijas cilvēki. 2014. gada 15. marts

Pēc Izvēles piedalīties Dualitātes Eksperimentā uz mūsu planētu sāka salidot cilvēki no citām Visuma Pasaulēm, kuri piekrita piedalīties Eksperimentā, lai iegūtu unikālu dzīves pieredzi pretējās Enerģijās. Un tie bija ārkārtīgi Stipra Gara cilvēki, lai pats Eksperiments būtu Interesants visiem. Katra Visuma Augsti attīstīta Pasaule deva ne mazāk kā miljonu Dvēseļu šai Pieredzei. Vieni paši Zvaigžņu Klejotāji no Baltās Pilsētas, kura peld kosmosā, ieradās pie mums vairāk kā 1,5 miljoni. Neviena Visuma Augsti attīstīta Civilizācija nevēlējās palikt malā tādā pēc saviem mērogiem grandiozā Notikumā. Jo viss Visums bija pamiris gaidās, kā attīstīsies cilvēku Dzīves un Likteņi uz mūsu planētas pēc Eksperimenta Sākuma, kur nevienai Civilizācijai nebija ļauts iejaukties Jaunās Pasaules Vēstures Gaitā.

Un, lūk, pienāca ilgi gaidītais brīdi, un mūsu saules sistēma, tāpat kā pati planēta, kļuva izolēta no visa Visuma, tāpēc ka cilvēki, kuri piedalījās Eksperimentā, varēja ignorēt Dievu Likumus. Bet pie tam neviena Visuma Pasaule nedrīkstēja cilvēkiem palīdzēt iziet no tām sekām, kurās viņi paši sevi iedzīs, lai viņu Pieredze kļūtu pilnvērtīga, kā to vēlējās visi Eksperimenta Dalībnieki. Šī iemesla dēļ no Visuma Pasaulēm tika izvirzīti Galaktiskās Koalīcijas Novērotāji, kuri iekārtojās uz mēness, un no turienes pieskatīja cilvēkus un planētu. Viņiem bija noteikts planetāra mēroga dabas krīžu gadījumā lokalizēt tamlīdzīgus perēkļus, ko viņi arī darīja līdz mūsu dienām.

Bet kontrolēt visu Dualitātes Eksperimenta Procesu bija paredzēts vienīgi Šambalas Skolotājiem, kuri palika uz planētas, bet Zemes Iekšējā Pasaulē. Viņi arī sadalījās divās grupās, kur daļa no viņiem sāka piedalīties Eksperimentā, bet pārējiem bija viņiem laikus jādod Zīmes viņu Atmiņas aktivizēšanai, lai vajadzīgajā brīdī tie Šambalas Skolotāji, kuri dzīvoja starp cilvēkiem, spētu viņus vest līdzi uz Garīgumu. Šajā sakarā Šambalas Skolotājiem bija likumīgs pamats un iespējas iejaukties Augšējās Pasaules Vēstures Gaitā, lai vajadzīgajā momentā paceltu Zemes Civilizāciju uz progresu, kā tas līdz pēdējam laikam arī bija. Kaut arī pats Eksperiments paredzēja, ka cilvēki patstāvīgi ies uz savu garīgo attīstību un izaugsmi.

Šambalas Skolotājiem bija likumīgs pamats un iespējas iejaukties Augšējās Pasaules Vēstures Gaitā, lai vajadzīgajā momentā paceltu Zemes Civilizāciju uz progresu, kā tas līdz pēdējam laikam arī bija. Bet tai pašā laikā cilvēki nolaidās un aizmirsa par garīgumu kā par Pasaules pamatu un trialitātes daļu, iestiga matērijā (Kopā ar Skolotājiem vai atsevišķi no viņiem?) Skolotāji netika galā... (sk. zemāk tekstā).

Pēc Dualitātes Eksperimenta sākuma uz planētas magnētiskā trīs-polaritāte kā trīs-dimensiju vektors, tika nomainīts uz div-dimensiju vektoru, kurš apzīmē div-polaritāti – divus polus kā Dualitātes Eksperimenta pamatu. Jo trešais vektors, apvienojošs jebkuras divas galējības kā to Vienotību, traucētu Pieredzes iziešanai tīrā veidā. Jo Visuma Pasaules Pamats – tas ir kopums no Trīs Pamatiem: Materialitātes, Garīguma un Enerģijas (magnētisma), kur viens papildina otru, apvienojot visus trīs vienā Savienotībā kā Trialitātē.

Eksperimenta būtība bija tāda, lai priekš cilvēkiem aizvāktu kaut ko vienu viņu dzīves laikā Materialitātē, kur cilvēki paši izdarīs savu izvēli, kas priekš viņiem būs lieks.

Lūk, tā mūsu planēta no triālas kļuva duāla, jo uz viņas bija jābūt duāliem jeb divpolāriem cilvēku eksistences apstākļiem visās viņu dzīves sfērās. Tas veicināja to, cilvēku Saikne ar visu Visumu un viņu Kosmiskajām Ģimenēm tika pārgriezta uz visu Eksperimenta iziešanas laiku, tas ir, uz 13 000 gadiem.

Vai nu 13 000 gadi ir beigušies agrāk, vai arī autors nav dzirdējis par Korānu, Bībeli, Toru un citām garīgām grāmatām. Bet varbūt šīs grāmatas nav pietiekoši garīgas?

Bez tā uz atmosfēras un kosmosa robežas, bet tas ir Pasaules-ēkas Kāpņu 5. Pakāpiens...

Patiešām? Visas Pasaules-ēkas?

... tika radīts Tīkls, kurš nelaida cauri no Zemes paceļošās zemu vibrāciju Tumšās Enerģijas, atmetot tās atpakaļ uz planētu, lai tās nepiesārņotu kosmosu. Visi Atlantu Kristāli, kuri atradās planētas iekšienē un atbildēja par tām vai citām cilvēku Garīgo Īpašību Enerģijām, aktivizējot tās viņos, tika ievesti Miega stāvoklī līdz Eksperimenta beigām, lai nekas netraucētu cilvēkiem patstāvīgi Izvēlēties savu Ceļu Jaunajā Pasaulē, kur visa viņu Izvēle reducējās uz dualitāti – Esamību vai Garīgumu (bez enerģijas).

Dīvaini, bet autors mūsu duālajā pasaulē atņem matērijai un garīgumam enerģiju, atdala enerģiju no tiem. Bet kā gan matērija bez enerģijas, bet kā gan gars bez enerģijas?

Atzīmēsim, ka dualitāte (pēc autora domām) – tā izvēle starp Esamību un Garīgumu. Tiek domāts, ka Esamības pasaule nav garīga. Iespējams, autors nekad nav bijis garīgajos plānos, kur tāda Esamība ir.

Pat ja mēs pieņemam, ka par Esamību autors sauc tikai materiālo eksistenci, tad kāpēc tā nav garīga, ja gars caurauž visu matēriju un nav atdalīts no matērijas?

Un kopš tā laika cilvēku priekšā vienmēr sāka stāvēt izvēle visās viņu dzīves sfērās – būt vai nebūt, jo tāda ir Eksperimenta būtība.

Jūs varat iedomāties, ka kāds varētu izvēlēties “nebūt”?

Lūk, tā Atlanti no 6. Dimensijas brīvprātīgi nolaidās uz 5., tāpēc ka augstās vibrācijas sāka atšķaidīties ar zemajām.

Kā viņi nolaidās “lūk, tā”, autors noklusē, taču domā, ka atlanti sāka “atšķaidīties” brīvprātīgi.

Pagāja tūkstoš gadu kopš Eksperimenta sākuma, un kļuva skaidrs, ka Vēlīnajiem Atlantiem uz Zemes neizbēgt no savas bojāejas, jo krišana matērijā pamatīgi ietekmēja ne tikai visas viņu dzīves sfēras, bet arī viņus pašus. Viņu silīcija ķermeņi nebija piemēroti tādam asam enerģētiskam kritumam, kurā izrādījās 4. rases cilvēki, izzinot savu Esamību no laba un ļauna divām pusēm, tāpēc viņu fiziskie ķermeņi ātri bruka kopā. Jo silicija ķermeņi taču izrādījās pārāk trausli zemajām vibrācijām un lēcienveidīgajām enerģētiskajām svārstībām – no prieka uz bēdām un no asarām uz smiekliem.

Un tomēr Vēlīnie Atlanti sāka ātri piemēroties jaunajiem dzīves apstākļiem. Pirmām kārtām viņi ķērās pie savas veselības, lai būtu iespēja atjaunot savu enerģētisko balansu tajās Enerģijās, kuras organismā dominēja. Jo milzīgais pretēju Enerģiju daudzums viņu iekšienē taču ātri noveda cilvēkus pie nāves. Šajā sakarā Vēlīno Atlantu dzīves ilgumi sāka ātri saīsināties, tāpēc ka pieauga mirstība jaunatnes vidū, kura no bērnības mācījās strādāt ar Iznīcināšanas un Radīšanas Enerģijām, lai organisma adaptēšanās jaunajiem dzīves apstākļiem noritētu ātrāk. Tad nākošās paaudzes jau būs piemērotākas tādām enerģētiskām svārstībām. Jo pēc būtības Vēlīnie Atlanti cerēja, ka fiziskā ķermeņa Izmaiņas aizņems dažas paaudzes, tāpēc viņi arī sāka ieklausīties tajās Rekomendācijās, kuras viņiem sāka dot Tumsas Skolotāji. Jo tas taču saskanēja ar viņu Nodomiem.

Zemās vibrācijas, kurās nolaidās 4. rases cilvēki, dzīvojot Dualitātē, atspoguļojās arī Vēlīno Atlantu Apziņā, kur neesot nekādiem ierobežojumiem Dievu Likumu veidā, viņi ļāva sev vaļu, tāpēc uz planētas sākās ziedu laiki Tumsas Skolotājiem. Melnie Prieteri no Melnās Ložas ātri pakļāva sev visu Garīgumu un visu Garīdzniecību. Viņi lēma, ko tieši no Dievišķajām Patiesībām dot pirmajām bērnu paaudzēm, dzimušām Eksperimentā, un ko nē, tāpēc bērniņi kopš dzimšanas sāka atiet no Dieva Gaismas, liekot uzsvaru uz savu enerģētisko attīstību. Tā 4. rases cilvēki galu galā tad arī atteicās no Garīguma par labu Materialitātei – Esamībai un Enerģijai, atstājot tikai divas polaritātes, kurās tad viņi arī sāka dzīvot.

14 03 19 02    14 03 19 03

14 03 19 04

Lūk. šeit tiek pārsvītrotas visas – gan vēdrusu, gan āriju, gan ēģiptiešu, gan austrumu – Ķīnas un Indijas – tautu, gan Amerikas indiāņu, gan krievu svēto mūku un svēto mocekļu – garīgās skolas, visus kopā pierakstām tumšajām skolām un atteikšanos no garīguma par labu materialitātei un enerģijai.

Gaismas Skolotāju Baltā Brālība mēģināja cilvēkiem atgriezt Garīgumu kā Zināšanas par Dievu un to Patiesībām, taču cilvēku Interese bija pārvirzīta uz citām vērtībām, kur katrs gribēja un varēja kļūt par dievu, lai radītu kā Radītāji, vienlaicīgi izmantojot Tumšās un Gaišās Enerģijas, pat neskatoties uz to, ka atsitiens viņiem bija praktiski nāvējošs.

Atsitiens no radīšanas bija praktiski nāvējošs, bet kā tad viņi brīnumainā kārtā palika dzīvi?

Kā sekas tam uz pašas planētas sāka uzkrāties zemo vibrāciju Tumšās Enerģijas, piesārņojot viņu ne tikai garīgi, cik materiāli, tāpēc Vēlīnajiem Atlantiem draudēja Pasaules Gals. Jo saules sistēma tuvojās galaktikas centram – Nibiru, kura sāka pievilkt mūsu planētu pie sevis Enerģiju identitātes dēļ.

Un jūs arī uzskatāt, ka Nibiru ir Galaktikas Piena Ceļš centrs? Un kad tad Saules sistēma sāka tuvoties galaktikas centram? Jāpastāsta astronomiem.

Jo galaktikas centrs taču bija radīts no Tumsas Enerģijas Visuma Enerģiju balansam, bet līdzīgs vienmēr pievelkas līdzīgam, kur Tumšās Enerģijas pievilkās Tumsas Enerģijai.

Oriģināli! Autors pēc baumām uzskata, ka Galaktikas Centrs ir radīts no tumsas enerģijas, jo tur taču ir “melnais caurums”! Labi būtu viņam izlasīt manu grāmatu “Galaktiskais Kodols[1]”, kur sakopoti čenelingi un mūsu ceļojumi uz Galaktikas Centru, kurp, starp citu, ved visas mūsu sutratmas, kuras savieno mūs ar augstākajiem Aspektiem... No kurienes mēs nonācām savās Monādiskajās daļās... Kur visiem mūsu Ercenģeļiem ir Pieņemamās telpas...

Tieši tāpat notika Tagad ar AntiZemi 2012. gada 21. decembrī, kad visi planētas iedzīvotāji debesīs ieraudzīja sarkanu sauli – Nibiru. Mums paveicās vairāk, tāpēc ka materiālie objekti no 5. Dimensijas nav redzami Dimensijās zemāk par 4., tāpēc Nibiru tuvošanos Saulei neviens no mums neredzēja.

Pēc autora domām, tagad Galaktikas Centrs Nibiru ir pievilcies Saulei, nevis otrādi...

Kā sekas, tieši Nibiru kalpoja tam, ka uz mūsu planētas pirms 12 000 gadiem notika Vispasaules Plūdi, labi patīrot Zemi no zemām vibrācijām un enerģētiskiem netīrumiem pēc 4. rases cilvēku pirmās dzīves izmēģinājuma pieredzes Dualitātes Eksperimentā.

Nibiru kaut kādā veidā nonāca uz Zemes pirms 12 000 gadiem, lai organizētu viņai Plūdus, bet tagad viņa vienkārši ir pietuvojusies Saulei un neko nav izdarījusi? Gaidām... Bet pagaidām paraudzīsimies uz mūsu duālajiem garīguma skolotājiem. Un paši iesim viņu pēdās.

14 03 19 05   14 03 19 06

14 03 19 07

 

14 03 19 08   14 03 19 09

 

14 03 19 10

Ar to es beidzu savu analīzi, lai gan tur, šajā tekstā, vēl ir ļoti daudz lappušu. Kā saka, tālāk – vairāk.
Es lūdzu uzmanīgi lasīt tamlīdzīgus tekstus. Jūs arī paši sāksiet saprast, ja vienkārši sāksiet domāt un spriest.
Mēs jau tik daudz zinām. Daudzi no mums paši pieņem vēstījumus un raksta tekstus un pat grāmatas. Nu kad gan mēs sāksim atšķirt?

 

Pievienots 19.03.2014, atjaunots 20.03.2014

http://www.sanatkumara.ru/stati-3/kak-nam-razlichat-svet-i-serost

Tulkoja Jānis Oppe