Kosmiskā iniciācija

Iezemēties un nosūtīt Mātei-Zemei mīlestību.

Pacelt starus no sirds caur Sahasraru uz Radītāju, nosūtīt Debesu Tēvam dēla-meitas mīlestību.

Palēnināt elpošanu līdz 2-3 ieelpām minūtē. Elpojam prānu un ieelpā-izelpā mantras: “Es esmu mīlestība”, “Tu esi manī, es esmu tevī”.

Ar savu apziņu ieejam čakras Sahasraras iekšienē, ar stipru elpošanu atveram viņas Gaismas Ķermeni – Merkabu.

Ieejam kakla čakrā un arī šajā līmenī atveram Merkabu.

Ieejam sirds centrā un atveram Merkabu sirds centrā.

Nolaižamies saules pinumā un piepildām viņu ar mūsu Saules gaismu.

Ieejam sakrālajā centrā un piepildām viņu ar visas mūsu cilvēciskās būtnes gaismu un mīlestību.

Ieejam saknes čakrā un piepildām viņu ar Mātes-Zemes mīlestību.

Pacelsimies no saknes čakras uz sirds čakru.

Pievērsāt uzmanību simbolam, kurš parādījies jūsu sirdī?

Kā šis simbols sirds centrā dzīvo un attīstās? Ko viņš jums nozīmē?

Ar mūsu uzmanību ejam pa sazemēto kanālu Zemē. Mēs izejam cauri planētai un pa astoņnieku atgriežamies saules pinumā.

Tālāk no saules pinuma caur sirds centru sahasraru ieejam Saulē pa augšējo staru, kuru mēs nosūtījām Debesu Tēvam, ieejam Saules dienvidpolā un iznākam no ziemeļpola, un pa astoņnieku atgriežamies saules pinumā.

Jūsu saules pinums – Saules sistēmas kosmiskā sirds, viņas centrālais kodols, Saules Logoss.

Visas Saules sistēmas planētas riņķo ap jūsu vidukli pa horizontāli. Jūs varat atrast arī vienu planētu, kura nesavietojas ar horizontālo planetāro ekliptiku. Tā ir Nebiru.

Atkārtojam:

Es Esmu Saules Kosmiskā Sirds. Es saskaņoju visas savas čakras ar Saules sistēmas čakrālo sistēmu.

Atrodiet planetārajā sistēmā Zemi un ņemiet vērā, kādas jūtas jūs jūtat attiecībā pret viņu?

Tagad mēs sazemēsimies visās Saules sistēmas planētās:

No saules pinuma pa horizontāli sazemējamies Merkūra dienvidpolā, izejam no planētas ziemeļu puses. Sūtām viņam Saules kosmiskās Sirds mīlestību un maigumu, tādas pašas jūtas, kādas jūs izjutāt attiecībā pret planētu Zeme.

To pašu veicam attiecībā pret planētām Venēru, Marsu, Jupiteru, Saturnu, Urānu, Neptūnu, Plutonu, Nibiru.

Mēs esam pabeiguši planētu savienošanu un saskaņošanu savā Saules Logosa sistēmā.

Ko tagad jūtu es – Saules Logoss? Kā ir noskaņota Saules sistēma? Kam pievērst uzmanību? Saņemiet no viņas vēstījumu.

Ko es gribu teikt sev – Saules Logosam?

Bet tagad pārvietoju savu uzmanību uz cilvēciskās sistēmas sirds centru. Šeit, sirds centrā, atrodas mūsu Vecākā Māte – Plejādes, un viņas centrs – zvaigzne Alkione. Es savienoju savu sirds centru, Alkioni, ar saules pinumu, ar Saules sistēmu, kura atrodas saules pinumā.

Es atkal piepildos ar mīlestību un maigumu un sūtu uz savu sirds centru, Alkioni, savas pašas labākās jūtas – mieru, prieku un mīlestību.

Esmu savienojusi Saules sistēmu ar Plejāžu kosmisko sirdi, ar Alkioni. Saskaņoju visus manus čakrālos centrus ar Plejāžu sistēmu, 7 čakras ar septiņām māsām – Plejāžu sistēmas zvaigznēm. Sūtu starus no sirds centra uz katru zvaigzni Plejāžu sistēmā, kura kā liels ritenis griežas ap manu sirds centru pa horizontāli.

Ko jums tagad saka Plejāžu Logosa sirds? Kā ir noskaņota plejādiešu sistēma? Kam pievērst uzmanību? Saņemiet no sistēmas vēstījumu.

Ko jūs gribat teikt sev – Alkiones Kosmiskajam Saprātam? Kā jūtat sevi kā šis Debesu Tēvs? No cilvēciskās sirds dziļuma nosūtiet šim kosmiskajam saprātam, savam vecākajam aspektam, savu vēstījumu.

Novietojam savu uzmanību Višudhā, kakla centrā.

Tas ir Sīriuss un visa viņa milzīgā sistēma. Saskaņojiet visas savas čakras ar Sīriusu un viņa planetāro sistēmu.

Visa planetārā sistēma griežas ap jūsu kakla centru. Nosūtiet visām šīs Debesu sistēmas planētām mīlestību, pateicību, tīrību un miermīlību.

Ko jums tagad saka Sīriusa Kosmiskā saprāta sirds? Kā ir noskaņota sīrianiešu sistēma? Kam pievērst uzmanību? Saņemiet no sevis – Sīriusa vēstījumu.

Ko jūs gribat teikt Sīriusa kosmiskajam saprātam? Ko jūs jūtat attiecībā pret šo Debesu Tēvu? Atgriežamies savā cilvēciskajā sirdī. No cilvēciskās sirds dziļuma nosūtiet šim kosmiskajam saprātam, savam vecākajam aspektam, savu vēstījumu.

Es baroju Galaktikas Visas sistēmas ar savu mīlestību.

Es sūtu mieru un mīlestību uz visām savām zvaigznēm un zvaigznājiem.

Es esmu Galaktikas barošanās avots, Galaktikas attīstības dievišķā programma un viņas Sirds. Es tagad savai sistēmai sūtu visu labāko, kas man ir.

Ieklausieties, ko jums tagad saka Galaktikas Kosmiskā Saprāta Sirds? Izjūtiet, kā ir noskaņota mūsu Galaktikas Piena Ceļš sistēma. Kam jūs pievēršat savu uzmanību? Saņemiet vēstījumu no sevis – Galaktiskā Logosa.

Ko jūs gribat teikt sev – Piena Ceļa Kosmiskajam Saprātam? Ko jūs jūtat attiecībā pret šo savu aspektu – Debesu Tēvu? No cilvēciskās sirds dziļuma nododiet šim Kosmiskajam Saprātam savu cilvēcisko vēstījumu.

Tagad jūs varat uzņemties Iesvētīšanu, Bodhisatvas vai Budas pienākumu – kalpot uz Zemes un būt mīlestības avotam, skolotājam visiem. Jūs varat uzsākt kalpošanu Saules sistēmā, Plejādēs vai Galaktikā, vai neuzņemties nekādu pienākumu.

Jūs piepildāt visu Galaktikas Piena Ceļš sistēmu ar pašu labāko mīlestības un gaismas, miera un brālības barību, no Galaktiskā Kodola, Kosmiskā Avota.

Atgriežamies savā cilvēciskajā ķermenī, Adžnā, un pārvietojamies uz čakru Sahasrara.

Jūs redzat, ka jūsu kosmiskais ķermenis ir milzīga Logosa figūra, kura paceļas no Galaktikas Piena Ceļš kodola pa vertikāli. Visa Galaktika griežas ap jūsu vidukli pa horizontāli. Jūs redzat četrus Galaktikas atzarus, jūs redzat zvaigžņu putekļus ap atzariem, jūs redzat spēcīgus starus, kuri iznāk no Galaktikas Kodola apkārtējā kosmiskajā telpā. Šie stari visiem nes barību un Radītāja mīlestību.

Ko jūs gribat teikt sev – Starpgalaktiskajam Kosmiskajam Saprātam? Ko jūs jūtat attiecībā pret šo savu aspektu – Debesu Tēvu? No cilvēciskās sirds dziļuma nododiet šim Kosmiskajam Saprātam savu cilvēcisko sūtījumu – dievišķo mīlestību un prieku, eņģeļa tīrību un pasaules skaistumu.

Pateicieties Visam, Kas Ir. Papriecājieties par savām sekmēm. Mīliet Sevi Lielo un mazo visos līmeņos un visos aspektos.

 

Pievienots 26.05.2011, atjaunots 26.10.2012

http://sanatkumara.ru/mir-meditiruy-so-mnoy/kosmicheskaya-initsiatsiya

Tulkoja Jānis Oppe