Meditācija starp debesīm un jūru

11.10.11.

Šī meditācija noritēja aktivizēšanā Latvijā, Rīgas līča krastā, Jūrmalā, vējainā saulainā dienā.

Dienu iepriekš jūra bija nevainojami mierīga, bet debesis periodiski smidzināja lietutiņu un pilnībā bija aizklātas mākoņiem. Taču šodien debesis attīrījās, bet jūra kļuva ļoti aktīva, krasta bangas bija spēcīgas un iedvesmojošas, kas ļāva veikt apbrīnojamu praksi, pavisam jaunu, pirmoreiz manā atmiņā.

 

Vakar, atbildīgās aktivizācijas priekšvakarā, man gribējās ieiet iekš “šodien” un paskatīties, bet kas būs, noskaņoties, izjust apstākļus, uzzināt darba programmu. Es spēju ieraudzīt tikai daudz saules un daudz mīlestības cilvēku sirdīs. “Pārējo ieraudzīsi rīt,” – teica man mani Palīgi. Un tā vienmēr notiek, viss ir “vietā”.

Un viss tā arī bija – daudz saules, vēja, prānas un, pats galvenais, es satikos ar apbrīnojami mīlošām un atvērtām manu dārgo draugu sirdīm, ar kuriem mēs jau veicām pirmo semināru šī gada jūnijā. Viņi bija sagatavojuši savu spēcīgu darbu. Piezīmēšu, ka, tikko kā viņi sāka šo darbu, jūra sāka mutuļot, trokšņot, atbildot viņiem uz sirsnīgo mīlestību un rūpēm. Šī grupa visu vasaru strādāja līcī, Jūras Gars pazina viņus un sveica ar mīlestību.

Manā pēdējā materiālā es aprakstīju mūsu ar Vladimiru pēdējās transformācijas astrālajā dzimstošajā ķermenī: ķermenis atdzīvojās un pārklāja mūs abus ar biezu “aizvēsturiska dzīvnieka” ādu. Taču tā “sēdēja” uz mums kā sveša, kā maiss, es vēl pajautāju: ko, mums stāv priekšā piepūst to no iekšienes? Tas bija tikai pirms dažām dienām. Šodien ķermenis “piepūtās”, piepildījās, un tas notika pašā burvīgākajā veidā.

Domāju, ka šo meditāciju var veikt arī pie ezera vai lielas upes saulainā dienā.

Tātad, MEDITĀCIJA.

 

Kā vienmēr, savienojieties ar Zemi un Debesu Tēvu.

Nostājieties pret jūru ar seju un ieelpojiet jūras gaisu, prānu, valgmi, piesūcinieties ar to enerģiju, kuru dod jūra, ar to spēku un jaudu, kuru veļ uz jums nākošais putainais jūras vilnis un spēcīgais vējš. Jūras krasta bangas nes ne tikai Mātes – matērijas, spēku, mēs tagad noskaņojamies uz ūdens astrālo aspektu, uz astrālo enerģiju, astrālo ūdeni, kurš atrodas šeit pat, blakus materiālajam ūdenim, jūras iekšienē, ap mums. Ieelpojiet viņu savā astrālajā ķermenī, piesūcinieties ar viņa spēku, noskaņojieties uz jaunām vibrāciju plūsmām sevis iekšienē.

Runa ir par astrālo ūdeni mūsu iekšienē un ap mums, kurš ir vieglāks par jūras ūdeni, nes citas vibrācijas un piepilda mūsu jauno būvējošos astrālo ķermeni. Piesūcinieties nesteidzoties, lai enerģija piepilda jūs un sāk līt pāri malai.

Jūsu krūtis kļūst par lielu piltuvi, kurā milzīgā straumē ielīst astrālais ūdens. Jūs kļūstat ļoti Liels un ietilpināt savā klēpī jau visu līci, jūsu rokas ir izplestas, jūs gluži kā liela mute izdzerat visu jūru un apskaujat visu horizontu. Ūdens no iekšienes izpleš jūs un sāk tecēt ārā no jums.

Un, lūk, jūs jau esat transformētas astrālās enerģijas avots planētai, tā pārpilda jūs un līst pa kājām zemē.

 

Kad jūs pietiekami piepildīsieties ar jauno ūdeni, pagriezieties ar seju pret Sauli. Tā ir uguns, kuru mēs savienojam ar mūsu jauno vibrāciju ķermenī. Astrālais ķermenis savieno sevis iekšienē ūdens un uguns spēku, divas uz zemes nesavienojamas stihijas.

Enerģija astrālā ķermeņa iekšienē ir šķidra saules gaisma, šķidra uguns, ugunīgs ūdens, aktīvs un mobils, kurš astrālajā ķermenī dod mums lidojumu un straujumu, vieglumu un sparu. Mēs jau esam izjutuši to mūsu meditācijās, kad mēs bijām klātesoši uz Jaunās Zemes astrālajos ķermeņos – cik mums viegli tur pārvietoties, lidot un nirt.

Tagad mēs piepildām ar Saules ugunīgo enerģiju to substanci, kuru tikko kā saņēmām no jūras krasta bangām, to, ar ko jūra piesūcināja mūsu astrālo ķermeni no iekšpuses. Mēs caur čakru Saharsrara ieelpojam debesu uguni un piepildām ar viņu čakru stabu, visu auru, šūnas un mūsu jauno astrālo ķermeni.

Saules kodi transformē ūdeni astrālā ķermeņa iekšienē un uzstāda savu programmu šim ķermenim, noliek ķermeņa iekšienē visu “vietā”. Mēs labi jūtam, kā debesu uguns ielīst mūsos un piedod visam mūsu iekšienē stabilitāti un spēku, stiprību un formu.

Nesteidzieties, izbaudiet procesu. Lūk, jūs sākat just, kā jūsu kājas stingri balstās pret zemi, jūs, gluži kā gigantisks pārvadītājs debesu ugunīgajai augstu voltu strāvai, ielejat zemē šo saules enerģiju, bet caur Sauli aiz Saules – arī galaktiskās plūsmas. Jūsu kājas jūt neparastu stabilitāti, saplūst ar zemi, ieaug tajā. Jūs savienojat ar sevi Debesis un Zemi.

Tagad var pievienot gaisa un zemes stihiju pilnai stihiju harmonijai jūsu iekšienē. Viņas katram mums vajadzīgas dažādā veidā, mēs harmonizējamies iekšienē, savienojot visu nepieciešamajās proporcijās.

Meditācijai ir pilnīgi negaidīts turpinājums.

 

Mēs tagad savienosimies aplī, satversimies rokās un izjutīsim jaunu vienotības formu caur mūsu aktivizētajiem astrālajiem ķermeņiem. Kā vienmēr, mēs savienojamies grupveida kristālā – sazemējamies vienā punktā planētas centrā, nosūtam stariņus uz grupas centru, un sūtām starus uz Debesīm, savienojoties Tēvā.

Mēs jūtam, ka mēs esam viena Liela Būtne, kura piepilda visu telpu starp mums un slejas augstu Debesīs. Piepildīsim šo būtību ar mūsu miera, mīlestības un gaismas, rūpju par cilvēkiem programmām, un ar jebkurām tuvām mums garīgām programmām. Darba pastiprināšanai piesauksim visu pasaules gaismas nesēju spēku, kuri neredzami stājas aiz mums kā mūsu atbalsts, kā arī Ercenģeļus un Augstākos Es. Pēc tam novietojam šo Būtību, kura ir mūsu vienotība, valdībā, bērnu iestādēs, uz pilsētu, uz republiku, uz valsti, uz planētu. Lai viņa piepilda cilvēku sirdis ar šīm Jaunās Zemes programmām.

Šis jaunais vienotības spēks lai savieno visu mīlošo cilvēku sirdis planetārā vienotībā, lai rastos jauna apzinīgu personību, strādājošu planētai, rase.

 

Pievienots 14.11.2011, atjaunots 26.10.2012

http://sanatkumara.ru/mir-meditiruy-so-mnoy/meditatsiya-mezhdu-nebom-i-morem

Tulkoja Jānis Oppe