Helēna Maistrenko - Zelts

2015.07.19.

15 07 19

Zeltam piemīt liels spēks uzkrāt un glabāt psihisko enerģiju, tas ir, Dvēseles spēkus. Citiem vārdiem, zelts ir cilvēka garīgās bagātības koncentrēta materializēta izpausme.

Un šo spēku pārvaldīt un vadīt gatavs ir vienīgi tas, kurš sevi jau ir apguvis viedīgi. Uzvarējis, pārspējis bailes sirdī savā. Savaldījis savas esamības jodus: mentālos, vitālos un fiziskos.

Pārvaldīt un vadīt, nesagādājot kaitējumu, problēmas, slimības, nelaimes gadījumus kā sev, tā arī apkārtnei, tā arī tiem projektiem, kuros tiek ieguldīts zelts vai tā naudas ekvivalents.

Zelta spēku pārvaldīt un vadīt gatavs ir vienīgi tas, kurš iemantojis spēju spēku šo vērst uz garīgiem meklējumiem, uz labestības veidošanu, uz labu radīšanu.

Pretējā gadījumā zelta lielais spēks sagrauj un nogalina to, kurš ar viltu, nepatiesību, sagrābšanu ir ieguvis šo garīgo materializēto bagātību. Graujošu, nospiedošu ietekmes īpatnību tā saglabā arī uz parādībām, notikumiem, kuros to ir lietojuši sagrābēji.

Jo zelts, tāpat kā viņa spēks, pats atnāk pie tiem, kas ir gatavi, un nedodas, aizslīd no tiem, kas pārvaldīt viņu vēl nav nobrieduši. Bet pie tiem, kas tiecas piesavināties zelta spēku vardarbīgi, netaisni, ar viltu, atmaksa atnāk bargi, neatvairāmi un bez žēlastības.

Kā ekvivalents zeltam tika izdomāta un ieviesta nauda. Sākumā – zelta un sudraba. Vēlāk – papīra, bet nodrošināta ar zelta rezervi. Šodien jau nenodrošināta ar to. Bet funkcijas, iezīmes un sekas vēl arvien ir izpildošas.

Helēna Maistrenko

 

http://elena-maistrenko.wix.com/rasvet#!text/cbis

Tulkoja Jānis Oppe