Galina Vetrova (Metta)

Kas ir klātesošs mūsu enerģētiskajā sistēmā?

http://metta.ucoz.com/

Es jau daudz esmu rakstījusi, cik svarīga cilvēkam ir tīra enerģētiskā sistēma, kā tās stāvoklis ietekmē mūsu veselību, emocijas, to, kā mūs uztver citi cilvēki. Tā kā vairumam cilvēku nepiemīt skaidrredzēšana, viņi nevar pārlūkot savas enerģētiskās sistēmas stāvokli un uzzināt, cik tā ir vesela, tīra un gaiša. Tāpēc šajā rakstā gribas izskaidrot, kas tad tieši ir klātesošs katra cilvēka enerģētiskajā sistēmā. Runa, protams, būs par to negatīvu, kurš piesārņo mūsu enerģētisko sistēmu, bloķē enerģijas plūsmas, rada slimības un citas problēmas, ietekmē apziņu un no kura, protams, nepieciešams atbrīvoties. To ir svarīgi zināt katram, lai, attīrītos no tā, kļūtu vesels, stiprs un sekmīgs.

 

Jebkura doma un jebkura emocija rada noteiktu enerģiju. Dienas laikā katrs cilvēks pastāvīgi izstaro savu domu un emociju enerģētiskus impulsus. Ja tās ir pozitīvas, cilvēks piepildās ar pozitīvu enerģiju. Bet, ja domas un emocijas ir negatīvas, tad, atbilstoši, ar negatīvu enerģiju. Ja doma vai emocija ir vērsta uz citu cilvēku, viņa vienalga atstāj nospiedumu tā enerģētiskajos laukos, kurš viņu rada. Ja negatīva doma vai emocija ir vērsta pret sevi pašu, viņa vēl vairāk saindē viņas radītāju. Tā visa rezultātā dažādu cilvēku enerģētiskās sistēmas ir piepildītas ar visu to, ko viņi izstaro citu cilvēku, apkārtējās realitātes un sevis pašu virzienā. Jo zemākas frekvences domas un emocijas cilvēks izstaro, jo ar zemākas frekvences enerģiju viņš sevi piepilda un pēc pievilkšanās likuma pievelk sev no ārpuses atbilstošas enerģijas.

Tie, kuri nodarbojas ar pašattīstību un mācās pozitīvi domāt, reizēm nepamana, kā uz visumā diezgan laimīgā viņu izstarojuma fona kā tumši plankumi parādās kaut kāda neapmierinātība, citu cilvēku vai sevis nepieņemšana, un līdz ar to tiek radītas negatīvas enerģijas, kuras saindē auru. Lai to nav tik daudz, taču tās ir, un tās skan disonansē uz vispār harmoniskāka fona. Tāpēc ir tik svarīgi neaizmirst par domu disciplīnu un praktizēt novērotāju no malas, lai sekotu savām reakcijām, redzētu, saprastu, kurā momentā un kāda iemesla dēļ ieslēdzas negatīvs, un tālākajā strādātu ar to radošās apziņas īpašībām. Ir ļoti svarīgi saprast, ka negatīvas domas un emocijas rada negatīvas enerģijas, kuras uzkrājas fiziskajos orgānos un reizē ar karmiskiem cēloņiem ir iemesli slimībām, no kurām cilvēki cieš.

Bez tam dienas laikā katrs cilvēks daudzas reizes saskaras ar citiem objektiem, dzīviem un nedzīviem, un ķer to enerģijas, itin bieži ar zemām vibrācijām. Ir daudz vietu, kur var sagrābstīties negatīvas enerģijas – slimnīcas, poliklīnikas, kur jūs saskaraties ar slimniekiem, kapsētas, kaitīgas ražotnes un vienkārši ražotnes, kur liels daudzums strādājošo iekārtu rada negatīvas enerģētiskas vibrācijas utt. Liela cilvēku drūzma – tirgi, lielveikali, pārpildīts transports, metro – šeit jūs atrodaties ielenkti citu cilvēku enerģijās, kuras pēc vibrācijām ir zemākas par jūsējo. Tā ir tīra fizika – pasaulē visam ir sava frekvence, un parastiem cilvēkiem, kuri nenodarbojas ar pašattīstību, nestrādā ar savu apziņu un enerģētisko sistēmu, vibrāciju frekvence ir zemāka par jūsējo. Tātad, saskaroties ar lielu cilvēku daudzumu dzīvās vietās jūsu enerģētiskā sistēma piesārņojas. Uzreiz atzīmēšu, ka tas nebūt nav iemesls, lai norobežotos no cilvēkiem, nav iemesls stādīt sevi augstāk par citiem, vienkārši vajag saprast nepieciešamību tīrīt savus enerģētiskos laukus pēc atgriešanās no ļaužu pilnām vietām.

Kas tad ir klātesošs cilvēka enerģētiskajā sistēmā? Būtības, savas personīgās un iemitinātās. Svešas būtības, tumšie, citplanētieši, astrāla iedzīvotāji cilvēci uzskata par savu barības galdu un, mīdot kājām visus likumus, iesakņojas cilvēku enerģētikā, atņemot enerģiju, bloķējot enerģētiskās plūsmas un, tātad, nodarot kaitējumu orgāniem un negatīvi ietekmējot apziņu. Sīkāk par viņiem var lasīt manā rakstā „Enerģētiskās problēmas. Būtības”[1]. Dažreiz tās mēdz būt būtības no pagājušiem iemiesojumiem, kurām ir iepriekšēji kontrakti ar cilvēkiem. Tas ir, tumšajos iemiesojumos, kuri ir bijuši katram, cilvēki ir strādājuši viņu labā un viņas cilvēku labā, un tagad viņas nāk kā pie sevis uz mājām, un atbrīvoties no viņām ir diezgan sarežģīti. Starp citu, ņemiet vērā, ka, ja jūs kaut kur esat lasījuši, ka var pateikt: „Es anulēju visus kontraktus no iepriekšējiem iemiesojumiem” – un tūlīt pat visi kontrakti būs anulēti, tad tas nedarbojas. Tas tiek darīts pilnīgi citādi, šeit ir obligāts karmiskā dziednieka darbs, katrā gadījumā atsevišķs darbs tieši ar to iemiesojumu, no kura problēma ir atnākusi. Tikai tad ir iespējama reāla atbrīvošanās no tamlīdzīgām būtībām, atbrīvošanās uz visiem laikiem.

Daži cilvēki līdz galam nenovērtē kaitējumu, kuru nodara būtības, bet daudzi ezotēriķi, kuriem nepiemīt skaidrredzēšana un skaidrzināšana, uzskata, ka viņiem, tādiem balti pūkainiem, nekādu būtību nav un nevar būt. Taču tas tā nav. Ja cilvēks nekad nav tīrījies no būtībām ar dziednieka-ekzersista palīdzību vai arī pats nepārvalda speciālas atbrīvošanās no viņām tehnikas, tad būtības viņam ir. Viņas var būt klātesošas viņam no pašas bērnības, no jaunības, un pašas viņas diemžēl neaiziet. Ja kāds domā, ka, attīstot savu apziņu, viņš automātiski atbrīvojas no būtībām, tad diemžēl tas tā nav. Ir laiks jau pārstāt ticēt pasakām un paskatīties uz sevi reālistiski. Pasaku laiks, kad cilvēkiem iedvesa, ka viņi ir gandrīz vai gatavi Dievi, ka viņiem viss pats par sevi izdziedināsies un aktivizēsies, jau ir pagājis. Un tas, kurš turpinās iepriecināt savu ego ar pārliecību par savu tīrību, neaizskaramību un superprogresīvumu, var ilgi vai pat uz visiem laikiem nobremzēt savu attīstību un izdziedināšanu. Negatīvās būtības kaitē ne tikai pašam cilvēkam, viņa enerģētikai un veselībai, viņas var arī mijiedarboties un piemitināties cilvēkiem ap viņu. Un tas, kurš šai problēmai nepievērš uzmanību, pakļauj briesmām apkārtējos, tajā skaitā ar savus bērnus.

Bez piemitinātām vēl ir arī cilvēka paša būtības, viņa negatīvo īpašību, piesaistu, dažādu idea fix radītas. Ar viņām var un vajag strādāt patstāvīgi, apgūstot atbilstošas tehnikas.

Tālāk. Katram enerģētiskajā sistēmā atrodas karmiskie ieraksti no visiem viņa iepriekšējiem iemiesojumiem un pašreizējā iemiesojuma. Tie rada slimības, problēmu situācijas, konfliktējošas savstarpējās attiecības, traumas un nelaimes gadījumus. Lai šos ierakstus attīrītu, nepieciešams nopietns darbs ar karmu. Tas ir juveliera darbs, un ja nezina, ko tieši un kā darīt, var sev ļoti stipri kaitēt. Ar pagātni vajag rīkoties ĻOTI uzmanīgi, tāpēc ka jebkuras problēmas, radītas pagātnē, noteikti atspoguļojas šeit un tagad. Ir cilvēki, kuri vienkārši aiz ziņkārības ceļo pa saviem iemiesojumiem, lai paskatītos, kādi diženi viņi tur bijuši, taču jebkura saskarsmei ar pagātnes matēriju ir jābūt maksimālai uzmanīgai, maksimāli ievērojot drošības tehniku un ar mērķi nevis vienkārši pablenzt, bet noteikti kaut ko izdziedināt. Nevis vienkārši apzināties, ar kādām darbībām pagātnē tu esi radījis šodienas problēmu, bet IZDZIEDINĀT šo problēmu. Tas, atkārtoju, ir juveliera darbs, un to pārvalda ļoti nedaudzi. Bet vairums, ceļojot pa pagātni aiz ziņkārības, diemžēl rada sev lielas problēmas tagadnē. Daudzus sāk „drebināt”, un viņi neapzinās, kādēļ. Bet iemesls ir neuzmanīgās darbībās, saskaroties ar pagātnes matēriju.

Iepriekšējie iemiesojumi diemžēl ir uzdāvinājuši cilvēkam daudz problēmu. Lieta tā, ka pašreiz mūsu enerģētiskā sistēma iekļauj mūsu iepriekšējās enerģētiskās sistēmas. Un viss tas, kas ar mums notika pagātnē, var iedarboties arī tagad. Kad cilvēki attīstoties iegūst jutību pret enerģijām, viņi pēkšņi sāk just sev kaut kādus blokus, spriedzes, kaut kādu negatīvu dažādās ķermeņa daļās, nesaistītu ar saslimšanām. Tas ir, saslimšanas pagaidām nav, taču kaut kas nesaprotams ir jūtams. Un nekādi ārsti nevar pateikt, kas tad tas ir. Lūk, tieši tādā veidā var būt sajūtamas problēmas no iepriekšējiem iemiesojumiem, kad tās jau ir izpaustas enerģētiskajā sistēmā, bet vēl nav atspoguļojušās fiziskajā plānā. Bet jutīgi cilvēki tās jau pamana. Tās var būt dažāda veida konstrukcijas no iepriekšējiem iemiesojumiem, tumšas vai citplanētu, kuras būtības ir sakņojušas cilvēkos ar mērķi graut viņu veselību un psihi. Šo enerģētisko struktūru iedarbība uz enerģētiku galu galā noteikti ved pie saslimšanām, tāpēc ka tās atslēdz enerģijas plūsmas, deformē orgānu enerģētiku. Tās, ka likums, ir sarežģītas, daudzlīmeņu, un var aptvert visu ķermeni, turēties pie locītavām, mugurkaulā un radīt slimības. Tās sastopamas arī atsevišķos orgānos, piemēram, galvā. Bieži migrēnas, problēmas ar spiedienu ir tādu konstrukciju klātbūtnes sekas. Novākt tās ir diezgan sarežģīti, un it bieži tas prasa nopietnu darbu ar tiem iemiesojumiem, no kurienes tās ir atnākušas.

Konstrukcijas mēdz būt arī maģiskas, un tad tas ir vēl sarežģītāks darbs. Praktiski visi tie, kuri tagad interesējas par ezotēriku, pagājušajos iemiesojumos ir nodarbojušies ar maģiju. Un nevis ar vienkāršu maģiju, bet ar melno maģiju. Ja kāds uzskata, ka viņam ir bijuši tikai gaiši iemiesojumi, tā ir liela kļūda. Iemiesojumi bija visādi, tāpēc ka bija nepieciešamas izzināt tai skaitā arī Spēka tumšo pusi, lai pēc tam izvēlētos Gaismu.

Kad es pārskatu cilvēku iepriekšējās dzīves, es redzu (un viņi ar manu palīdzību redz) viņu pagājušos tumšos iemiesojumus, un to mēdz būt diezgan daudz. Pret to vajag attiekties mierīgi un vienkārši zināt, kā ar to strādāt, citādi problēmas šajā dzīvē neatkāpsies, bet pieaugs. Daudzi iekšēji sevi pazīst, jūt, ka viņiem ir bijuši tumši, melni maģiski iemiesojumi, un nebaidās tajā atzīties, un ir gatavi strādāt un izdziedināt savu pagātni. Un kad mēs izdziedinām savu pagātni, mēs izmainām savu tagadni un nākotni. Daudz labāk ir skaidri raudzīties uz sevi un strādāt ar problēmām, nekā aizsegties no problēmām, uzskatot sevi par tīriem un nekļūdīgiem. No tādas pozīcijas problēmas neaizies. Ja šajā iemiesojumā cilvēks ir izvēlējies gaismu, viņam noteikti vajag attīrīt iepriekšējo tumšo iemiesojumu karmu, tāpēc ka tad viņa gaisma pastiprinās, viņa dzīve kļūst sekmīgāka, apziņa izdziedinās un veselība un attiecības uzlabojas, un viss Visums uz viņu reaģē pavisam citādi.

Tad, lūk, kad iepriekšējos iemiesojumos cilvēki bija magi, tad bieži radās magu kari, magi karoja cits ar citu, vieni magi būrās uz otriem, vai magi vienkārši bija ienaidnieki un būrās viens uz otru. Bet bija momenti, kad magi sabūra sevi pašu sevis un savu spēju pastiprināšanai. Diemžēl visa šī maģija nekur nav pazudusi, tā tagad no iepriekšējiem iemiesojumiem uzpeld negatīvu enerģiju veidā. Un tā arī var ietekmēt cilvēku, deformējot enerģētiku un radot slimības.

Dažādas iepriekšējo iemiesojumu psihiskas traumas arī atstāj pēdas enerģētiskajā sistēmā, un tagad var kļūt par saslimšanu un disharmonisku stāvokļu cēloni.

Bez tam enerģētiskajā sistēmā ir sastopamas arī citas „dāvanas” no iepriekšējiem iemiesojumiem. Tie ir rīki, ar kuriem cilvēkus nogalināja, ievainoja vai spīdzināja. Protams, ne paši rīki, bet to ēteriskās kopijas. Ļoti bieži tādas „dāvanas” ir sastopamas galvā, kaklā, sirdī, mugurkaulā. Tās arī deformē enerģētiku un ietekmē veselību. Bieži tās ir mugurkaula izliekšanās, bruku un citu nopietnu problēmu cēloņi. Tikt ar tām galā arī mēdz būt diezgan sarežģīti, un tas var prasīt darbu ar iepriekšējiem iemiesojumiem, no kurienes tās ir parādījušās.

Un ne tikai tamlīdzīgi rīki, bet arī visi ķirurģiskie naži, skalpeļi, ar kuriem jums jebkad ir taisīta operācija, tajā skaitā arī pašreizējā dzīvē, atrodas jūsu enerģētiskajā struktūrā, un tos nepieciešams aizvākt.

Katra cilvēka enerģētiskajā sistēmā noteikti ir klātesošas arī dzimtas enerģijas. Dzimtas karma uz cilvēku iedarbojas ne mazāk kā personīgā un var ietekmēt viņa sekmes dzīvē, radīt smagas saslimšanas un problēmu situācijas. Šeit atbilstoši ir nepieciešams darbs ar dzimtas karmu, kas arī ir pietiekami sarežģīti un prasa zināšanas, prasmes un ļoti labu skaidrredzēšanu un skaidrzināšanu.

 

Lūk, īss apskats par to, kas sastopams cilvēku enerģētiskajos laukos un iedarbojas uz viņa veselību, situācijām un savstarpējām attiecībām. Visas šīs problēmas, atkārtoju, patstāvīgi neaiziet, ar tām vajag strādāt. Ar dažām no tām cilvēks var tikt galā pats, ikdienu attīroties no šodienas savām un svešām negatīvajām enerģijām un praktizējot domu disciplīnu. Internetā var atrast dažādus tādas attīrīšanās veidus. Ar citām problēmām var tikt galā tikai ar speciālista palīdzību.

Ielaist problēmas nedrīkst, tāpēc ka tās pieaugs. Tīra stipra enerģētiskā sistēma nepieciešama vēl arī tāpēc, ka pašreiz uz zemi nāk ļoti spēcīgas augstfrekvences enerģijas, un, ja cilvēkam ir vāja slima deformēta enerģētiskā sistēma, viņš vienkārši nespēj būt šo enerģiju pārvadītājs, viņas nerezonē ar viņa zemfrekvences enerģētiku un radīs vēl lielākas problēmas un graus veselību. Zemes vibrācijas paaugstinās, un mums ir vienkārši pienākums paaugstināt pašu vibrācijas, attīstīt savu apziņu, tīrīt un dziedināt savu enerģētisko sistēmu, lai dzīvotu pilnvērtīgu veselīgu un priecīgu dzīvi.

___________________________________________________________________________

Kopējot rakstu, obligāti jāuzrāda autora vārds un norāde uz pirmavotu http://metta.ucoz.com

Ja raksts jums patika, padalieties tajā ar draugiem vai sociālajos tīklos. Iespējams, tas izrādīties noderīgs jūsu paziņām un draugiem.

 

Pievienots 12.09.2014

http://metta.ucoz.com/publ/chto_prisutstvuet_v_vashej_ehnergosisteme/chto_prisutstvuet_v_vashej_ehnergosisteme/110-1-0-924

Tulkoja Jānis Oppe