Metta (Galina Vetrova)

Karmiskie sakari

http://metta.ucoz.com/

Vairums cilvēku, kuri ir ap mums mūsu dzīves garumā – tie ir cilvēki, ar kuriem mēs esam pazīstami no pagājušajiem iemiesojumiem. Sakari no pagājušajām dzīvēm mums mēdz būt vai nu ar pozitīvu raksturu, vai arī karmiski, tas ir, tie, kurus mums nepieciešams izdziedināt.

Palūkojieties uz jums tuvo cilvēku loku. Visi draugi, kuri ir ar mums no pašas bērnības un jaunības – pa lielākai daļai tie ir tie cilvēki, ar kuriem pagājušajos iemiesojumos mums ir bijušas draudzīgas labas attiecības. Viņi ir bijuši mūsu draugi, draudzenes, brāļi, māsas, bērni, vecāki, vīri, sievas, ar kuriem mēs vai nu neradījām karmu, vai arī šī karma jau ir pabeigta.

Vairums no tiem domubiedriem, garīgajiem cilvēkiem, ar kuriem mēs esam iepazinušies pēdējos gados, arī pieder šim pozitīvo sakaru lokam. Droši vien jūs esat pamanījuši, ka reizēm, redzot cilvēku pirmo reizi vai sākot sazināties ar viņu caur Internetu, jūs jūtat pilnīgi neizskaidrojamu simpātiju, jūtat savstarpēju pievilkšanos, kura pēc tam pāraug ciešā draudzībā. Tagad tādas tikšanās notiek arvien vairāk un vairāk, pie mums pievelkas cilvēki, ar kuriem mēs esam tikušies pat nevienā iemiesojumā vien. Man, piemēram, mēdz būt tā, ka es atveru man nepazīstama cilvēka vēstuli, – un tūlīt pat atnāk informācija, ka viņa vienā no pagājušajiem iemiesojumiem ir bijusi mana māmiņa vai draudzene utt. Pēdējo gadu laikā man ir noticis daudz tādu tikšanos, un es esmu pateicīga visiem tiem lieliskajiem cilvēkiem, ar kuriem man ir iznācis iepazīties un sadraudzēties. Paldies par to, ka jūs esat!

Reizēm pie manis uz konsultācijām un personīgajiem čenelingiem atnāk sievietes, kuras precīzi zina, ka cilvēks, kurš parādījies pie viņu apvāršņa, ir viņu mīļotais vai laulātais draugs no pagājušās dzīves. Bieži arī šie vīrieši domā to pašu. Atpazīšana un savstarpēja pievilkšanās šajos gadījumos mēdz būt tik liela, ka atpazīt tādus sakarus pēc pagājušajām dzīvēm ir samērā vienkārši. Un reizēm viņiem liekas, ka arī šajā dzīvē viņi kļūs tuvi cilvēki un viņu attiecībām ir jāizveidojas lieliski. Taču tas tālu nav fakts, ka tieši tā arī notiks. Situācijas dažādās dzīvēs reti atkārtojas, un ir pilnīgi iespējams, ka tagad šie cilvēki ir pievilkušies ar pavisam citiem mērķiem. Iespējams, viņiem vajag pabeigt kaut kādu karmu.

Mēs zinām, ka nav nekā nejauša. Visas mūsu tikšanās nav nejaušas, un bieži pat tie sakari, tās attiecības, kuras mums liekas pozitīvas, patiesībā arī ir dotas mums kaut kādas mācības iziešanai, kaut kādas karmas pabeigšanai.

Ja jūs kaut kādos čenelingos sastopat informāciju, ka visa karma no cilvēces jau ir noņemta – tie, kā likums, ir astrālie čeni, kuri tiek doti ar mērķi piebaroties ar lasītāju enerģiju un novērst cilvēkus no viņu pašu attīstības. Ar karmu katram stāv priekšā strādāt patstāvīgi, ja cilvēks patiešām vēlas pacelties uz augstāku līmeni un iegaumēt tās mācības, kuras viņam ir ieplānojusi viņa dvēsele.

Var izanalizēt visas savas attiecības – ar tuvajiem cilvēkiem, radiniekiem, kolēģiem, kaimiņiem utt. – un ja ar kādu ir saspringtas attiecības – kā likums, tie ir karmiskie sakari no pagājušajām dzīvēm. Un, dabiski, šīs attiecības ir mums dotas nevis vienkārši tāpat, bet to izdziedināšanai un karmas pabeigšanai. Reizēm tādas konflikta situācijas ilgst gadiem. Un diemžēl pat starp cilvēkiem, kuri interesējas par garīgo attīstību, ir sastopami tādi, kuri nesaprot tamlīdzīgu attiecību būtību un apsūdz savus vīrus, māsas, brāļus, vecākus par to, ka viņi ir sabojājuši šiem cilvēkiem dzīvi, un turpina attiekties pret viņiem negatīvi, reizēm radot jaunu karmu.

Kas attiecas uz mūsu tuvāko radinieku loku – mūsu vecākiem, vīriem, sievām, brāļiem un māsām, – ar viņiem mēs esam iemiesojušies karmisku uzdevumu atrisināšanai. Un ļoti bieži pašas smagākās un saspringtākās attiecības rodas tieši ar viņiem. Taču vajag saprast, ka tās nav nejaušas tikšanās, ka tajā ir noteikta mācība, un stāv priekšā ļoti svarīga izdziedināšana un karmas pabeigšana.

Daži cilvēki mēģina vienkārši aizbēgt no tā tādām attiecībām tā vietā, lai mēģinātu neitralizēt karmu. Aizbēgt, protams, var, taču no sevis, kā saka, neaizbēgsi. Un ja cilvēkam nepieciešams iziet kaut kādu mācību un viņš to neiziet, bēgot no kaut kādām attiecībām, tad pēc tam šī mācība noteikti pie viņa pievilksies, bet jau citā veidā un ar citu cilvēku.

Kad cilvēki man stāsta par smagām attiecībām ar savām pusītēm, pateicoties manam pagājušo dzīvju redzējumam, es nosaku, ka tās ir karmiskas attiecības un ka šī karma nav pabeigta. Var, protams, šķirties tieši tagad un nepabeigt šo karmu. Bet tā taču tā arī paliks nepabeigta, un ir iespējama mācības atkārtošana. Vai labāk nav izmanīt sevi un savu attieksmi pret cilvēku, piedot viņam, pieņemt tādu, kāds viņš ir, izmainīt savu uzvedību un pabeigt karmu? Ko izdarīs otrs cilvēks – tā ir viņa darīšana. Ir svarīgi izdziedināt savu daļu attiecību ķēdītē. Kad tas notiek, kad piedošana ir pilnīgi notikusi un dziļajā līmenī ir izmainījusies attieksme pret otru cilvēku, tas, otrais, var to sajust, un viņa attieksme arī izmainīsies.

Diemžēl bieži notiek tā, ka cilvēki nevar piedot, pat saprotot, ka to izdarīt ir nepieciešams. Vai arī piedod virspusējā līmenī, bet dziļi iekšienē viņu attieksme nemainās. Šajā sakarā gribu atgādināt manu neseno rakstu “Piedošana” http://metta.ucoz.com/publ/proshhenie/proshhenie/69-1-0-477[1], kur es runāju par nepieciešamību pilnīgi piedot dziļajā līmenī.

Kad karma būs pabeigta, var jau domāt par šķiršanos ar šo cilvēku tajā gadījumā, ja ir tāda vēlēšanās. Bet iespējams, ka pēc karmas pabeigšanas tāda vēlēšanās vairs neradīsies, šķirties negribēsies un attiecības noregulēsies kā uz burvju mājienu. Reizēm tāda karmas pabeigšana neprasa daudz laika, tas var notikt kā kvantu lēciens – cilvēks apzinās, pārkārto savu attieksmi pret partneri – un uzreiz viss mainās.

Ir svarīgi saprast: nekāda ārēja virspusēja savas uzvedības, savas attieksmes pret otru cilvēku izmaiņa nepalīdzēs. Var būt laipns, nepaust savas jūtas, bet pie tam neizmainīt savu iekšējo antipātijas enerģiju. Cilvēkiem reizēm liekas, ka, ja viņi ārēji neizpauž savu antipātiju, tad citi arī nepamana to. Taču tas tā nav. Cilvēki reaģē tieši uz iekšējo enerģiju, un, ja tā nemainās, tad izmaiņas attiecībās gaidīt ir veltīgi. Tikai pilnīgi izmainot savi attieksmi pret cilvēku un situāciju, var gaidīt izmaiņas no viņa puses.

Protams, tam visam ir vajadzīgas apzinātas pūles, vajadzīgs darbs sevis izmainīšanā. Ir ļoti svarīgi strādāt ar pieņemšanu. Pieņemšana – tas ir tas, kas daudziem padodas visgrūtāk. Vienmēr gribas, lai visi, kuri atrodas blakus, raudzītos vienā virzienā ar mums. Taču nevajag aizmirst, ka katram cilvēkam ir savi uzdevumi, ar kuriem viņš ir atnācis uz šo iemiesojumu, un katram ir tiesības uz saviem uzskatiem un viedokļiem, kuriem nav obligāti jāsakrīt ar mūsējiem. Un mums nav tiesību izdarīt spiedienu, uzspiest savu gribu, bikstīt mums tuvos cilvēkus, pat ja redzam, ka viņi kaut ko dara sev par sliktu, ja redzam, ka viņi negrib sevi mainīt, negrib attīstīties. Mums ir jāciena viņu izvēle, un viss, ko mēs varam izdarīt – ir aptvert viņus ar mīlestību tajā gadījumā, ja gribam palikt ar viņiem, un cerēt, ka mūsu mīlestības spēcīgais lauks palīdzēs viņiem izdarīt vislabākās izvēles. Vai arī, ja kopīgā dzīve liekas neiespējama, vajag izmainīt sevi tik daudz, lai pieņemtu, piedotu un pabeigtu karmu, bet pēc tam atlaist cilvēku no savas dzīves, zinot, ka no savas puses ir izdarīts absolūti viss nepieciešamais un iespējamais.

Bieži karmas pabeigšanai tieši vajag vienkārši iziet no konflikta, piedot un pieņemt cilvēku tādu, kāds viņš ir. Bet mēdz būt arī sarežģīti gadījumi, kad nepieciešams nopietns darbs, apzināšanās un izdziedināšanās. Bieži tas attiecas uz dzimtas karmu. Mēdz būt gadījumi, kad cilvēks jau ir bijis iemiesojies tajā dzimtā, kurā ir iemiesojies tagad, un savā dzīvē ir veicis kādas darbības, kuru sekas tagad izstrebj gan viņš, gan visa viņa dzimta.

Pateicoties sarežģītām mācībām ar tuvajiem cilvēkiem, mēs augam garīgi, mēs atrodam sevī spēkus un iespējas konfliktu pārvarēšanai, sevis izmainīšanai, pieņemšanas un mīlestības apgūšanai. Un, protams, mums ir jābūt pateicīgiem visiem tiem, kurus mēs satiekam mūsu ceļā, par kopīgi izietajām mācībām.

Tagad karmiskās attiecības aktivizējas, pie kam reizēm aktivizējas ļoti dramatiskā veidā. Ir zināms, ka pašreizējā laikā mēs paātrinātā tempā izejam savas attīstības etapus, mēs dažu gadu laikā noejam to ceļu, kuram agrāk būtu vajadzīgs ne viens iemiesojums vien. Dabiski, ka arī karmiskie sakari aktivizējas ātrāk, lai mēs varētu tos ātrāk pabeigt. Esiet uzmanīgi pret cilvēkiem, kuri parādās jūsu dzīvē. Ļoti bieži tie ir tie, kuri pievelkas tieši karmisko attiecību pabeigšanai.

Ja jūs jūtat pilnīgi ne ar ko neizskaidrojamu antipātiju pret kādu, lai pat jūs ar šo cilvēku tuvu nekontaktējaties, nekad neesat konfliktējuši un uzvedaties neitrāli, un pie tam jūs jūtat, ka viņš arī jūt pret jums nesaprotamu antipātiju – visdrīzāk starp jums eksistē iepriekšējo dzīvju karma. Jūs abi to jūtat dziļajā līmenī. Pacentieties izmainīt attieksmi pret viņu, un, iespējams, viņa attieksme arī izmainīsies.

Reizēm, strādājot ar cilvēkiem, man nākas saņemt informāciju par viņu pagājušajām dzīvēm, un mēdz būt, ka karmiskie sakari ir ļoti samezgloti un sastrādāti vairākos iemiesojumos. Un ja tie ir sakari starp laulātajiem draugiem, tad bieži tajos ir iejaukti arī viņu bērni.

Pārlūkojot karmiskos sakarus pa pagājušajām dzīvēm, bieži var precīzi noteikt, kuram pret kuru ir karmisks parāds, bet mēdz būt arī tā, ka daļas ir kopīgas, kad, piemēram, cilvēki ir tikušies vairākos iemiesojumos un abi ir sastrādājuši karmu attiecībās vienam ar otru. Taču nemaz nav obligāti, ka cilvēks, kuram jūsu priekšā ir karmisks parāds, šajā dzīvē šo parādu “dzēsīs”. Ja viņam nav attīstīta dvēsele, viņš, gluži otrādi, var turpināt sastrādāt parādus. Un tas ir sastopams diezgan bieži. Iespējams, viņš dzēsīs parādus šajā dzīvē, bet varbūt tie pāries uz viņa nākošo dzīvi. Svarīgi nav tas, ko dara otrs, svarīgi ir tikai tas, ko darām mēs paši un kādā veidā mēs pie tam uzvedamies. Mums ir svarīgi tiks skaidrībā ar savu karmu. Bet ko ar savējo izdarīs otrs cilvēks – tā pilnībā ir viņa izvēle.

Vajag būt uzmanīgam pret visu, kas notiek, un katrā notikumā ar jebkuru cilvēku meklēt dziļo jēgu un mācību, kuru nepieciešams apgūt. Mīlestība, pieņemšana, piedošana – tas viss dod mums ļoti lielu spēku karmas pabeigšanai. Mīlestība var izmanīt visu, un kad mēs ar mīlestību un pieņemšanu attiecamies pret citiem cilvēkiem, kad mēs atzīstam viņos dievišķību, lai pat tā vēl nav viņu pašu apzināta un atzīta, ir iespējamas patiesi maģiskas transformācijas un pilnīgas karmiskas izdziedināšanās.

Katrs cilvēks, satikts jūsu ceļā ir mūsu skolotājs, un jo ātrāk un harmoniskāk mēs izejam mūsu mācības, jo harmoniskāka kļūst mūsu dzīve.

 

Pievienots 26.07.2011

http://metta.ucoz.com/publ/karmicheskie_svjazi/karmicheskie_svjazi/84-1-0-541

Tulkoja Jānis Oppe