Angelīna Ivanova - Programmas, kuras atnāks...

Programmas, kuras atnāks dziedināšanas seansu ar Diženo Dievieti laikā, ļaus kvantu medicīnai kļūt par lietišķu zinātni

16 06 13

Angelīna Ivanova

16.06.09.

 

Sveicināti, dārgā Natālija!

Izlasot rakstu Augšupcelšanās Skolas vietnē par dziedināšanas seansu ar Diženo Dievieti š. g. 05.18. un par to virzību apziņas stāvoklī, kura ir notikusi ar vienu no dalībniecēm – publicētā raksta[1] autori, gribējās dalītie tajā, kas atnāca informācijas plūsmā š. g. 16. janvārī nenotikušā analoģiska vebināra laikā. Tas tehnisku iemeslu dēļ tika pārnests uz 20. janvāri, bet man, es tā sapratu, tas notika.

Sniedzu vēstulē šo paziņojumu tādēļ, lai Jūs palīdzētu man saprast, cik lielā mērā šī informācija ir aktuāla un cik tā ir tīra pārraidīšanas ziņā. Vai tas patiešām bija sakaru kanāls ar audzinātājiem no Galaktiskās Federācijas?

Ar cieņu un mīlestību. Angelīna.

 

Vēstījums 2016.01.16.

 

Dārgie Audzinātāji, jūs esat ar mani?

Jā, tas tā ir.

Vai es esmu noskaņota uz šodienas vebināru?

Protams, jā.

Kāpēc nav skaņas? Cēlonis ir “no augšas” vai “no apakšas”?

Ko tu ar to domā?

Es ar to domāju, nav gatava grupa vai vēl kaut kas?

Grupa ir gatava, bet ir sablīvējumi, kuri neļauj pieņemt programmas.

Tas ir atkarīgs no mums?

Jā, no jums. Daži ir atnākuši ziņkārības dēļ, kāds garīga patērnieciskuma dēļ. Bet šodien nolaidīs programmas, kuras prasa apzinātu uztveri un lēmumu tās iniciēt visos esības plānos. Jo jūs taču esat ne vienkārši grupa, jūs esat celmlauži. Mums ir svarīgi, lai enerģijas saņemtu sazemējumu uz planētas. Tādēļ nepieciešama maksimāla koncentrēšanās un tātad arī apzināšanās nest savu gaismu augstu.

Vai es esmu noskaņota uz šodienas seansu?

Tu veici nepieciešamo darbu, lai visi tavi ķermeņi-apziņas iekļautos Plūsmā. Rezonanse ir.

Tad ir nepielaišana kādam no grupas?

Ne gluži tā. Nav gatavības šīm programmām

Vajag pārnest vebināru?

Būtība nav vebināra pārnešanā, bet grupas gatavībā pieņemt programmas.

Šeit ir svarīgi būt vienotai veselai Būtībai kā grupai.

Bet kāpēc tādas stingras prasības? Agrāk taču tā nebija?

Agrāk arī tādu programmu nebija. Janvāra sākumā notika pārskaņošanās kā augstākajos, tā arī zemes plānos. Un runa nav par stingriem nosacījumiem. Visdrīzāk vajadzīga augstāka atbildība, kura paredz arī uzdevumu, kas izvirzās jūsu priekšā, precīzāku, skaidrāku izpratni.

Bet enerģijas taču nāk, es tās jūtu?

Protams, tādas enerģijas ir grūti nesajust ar tavu uztveres gatavību. Rezonanse ir klātesoša, kaut arī nav programmu nosaukšanas. Jūs esat pieraduši pie tādas saziņas formas, bet par telepātiskajiem sakariem nez kāpēc aizmirstat.

Tātad seanss notiks?

(Smejas...) Tas jau gaida, neraugoties uz jūsu bailēm un pretenzijām. Jā, tas ir pārbaudījums, bet citādi jums pagaidām neiznāk.

Ko vajag, lai grupas gatavība ļautu atskaņot šo vebināru?

Natālijai un Vladimiram vajag, pirmkārt, noskaņot savu tandēmu. Otrkārt, sakarā ar hipnozes kursiem, kurus apmeklē Natālija, ir dažas nianses: notiek programmu uzklāšanās, kas pagaidām ir nevēlami.

Kas tas ir – programma, kura uzbrūk Natālijas datoram?

Runa nav par programmu, bet par vīrusu uz šo programmu.

Tas ir saistīts konkrēti ar šodienas seansu?

Ar seansu ar Diženo Dievieti tam nav nekāda sakara. Jo no augšas patiešām viss ir lieliski noskaņots. Bet no apakšas nav atbilstoša noskaņojuma. Papildus, starp citu, sakot.

Un kas tas ir par noskaņojumu?

Natālijai kā sakaru pārvadītājai, vajag noskaņot augstāku izšķirtspēju, jeb, citādi sakot, ir jāiziet uz Galaktiskās Gaismas Federācijas Karmas Padomes Valdniekiem un jāpalūdz aizvērt visas blakus programmas, kuras traucē pieņemt jauno rezonanses reģistru, kurš atbilst mūsdienu prasībām par augstāku izšķirtspēju, ko izmanto filtri, kas neļauj kropļot telpu, kurā notiek adaptēšanās un tālākā noskaņošanās uz retranslāciju plūsmveida pārraides sistēmā.

Bet kāpēc šos noskaņojumus un papildus izšķirtspējas kontrolē Karmas Padome?

Pirmkārt tāpēc, ka Natālija ir šīs Karmas Padomes locekle zemes frakcijas līmenī, un, tātad, viņa kā grupas kuratore un programmu pārvadātāja varēs noskaņot grupveida seansu saskaņā ar karmas uzdevumiem, kā individuāliem, tā arī kopumā grupai. Tas taču nav nejauši, ka jūs pieved pie tādām programmām un, pirmkārt, karmas izstrāžu dēļ. Un, tā kā dziedināšanas programmas pašlaik, kā likums, attiecas uz karmas programmām, tad dziedināšanas seansi ar Diženo Dievieti skars kā atsevišķu indivīdu, tā arī kopumā grupas kā vispārcilvēciskās karmas fraktāļa, dzimtas programmas. Vēl vairāk, spēkā stājas šūnu apziņas programma. Mēs runājām par singulāru šūnu kā šīs programmas pamatu, bet lieta tā, ka karmas dziedināšana šūnu līmenī – tas ir ļoti augstu tehnoloģiju savienojums ar galaktiskā līmeņa karmiskās dziedināšanas programmām. Ne tikai evolucionārā plūsma, kur attiecas uz cilvēku atribūtiku, bet arī citas eņģeļu un ercenģeļu tecējumu evolucionārās plūsmas ir iesaistītas šajās dziedniecības programmās.

Bet vai tad eņģeļu un, vēl jo vairāk, ercenģeļu apziņas līmeņos karma eksistē?

Karma eksistē tajās pasaulēs, kuras ir pārgājušas uz eņģeļu līmeni, taču karmiskās pēdas pagaidām ir palikušas. Šeit nepietiek tikai ar pāriešanu uz augstāku eksistences līmeni, bet nepieciešama arī attīrīšanās no tiem parādiem, kuri nav līdz galam izstrādāti. Diemžēl tā ir iekārtota pasaules-ēka un viņas negrozāmie likumi.

Nav iespējams padarīt kvalitatīvu atrašanos jaunā kolektīvās apziņas līmenī pat uz jaunās platformas, kura ļauj eksistēt jaunā enerģētiskās informācijas telpā, kamēr ir diskvalifikācijas, kuras nedod iespēju sabalansēt enerģijas dabiskā pašregulējošā procesā. Tās ir bremze evolucionārajai plūsmai kopumā, tas ir, nav iespējams kļūt par tīru eņģeļu plūsmu, ja tajā ir zemākas vibrāciju kārtas aberācijas.

Bet vai tad kas tāds ir iespējams?

Protams, ir iespējams. Tas ir jebkuras evolucionāras plūsmas dabiskais stāvoklis.

Pat ja notiek kvantu lēciens?

Jā, tā tas ir. Jo kvantu stāvoklis taču ir atkarīgs no saņemtās enerģijas kopējā apjoma. Bet, lūk, šī kvanta lādiņa tīrība var būt pilnīgi relatīva un ir atkarīga no procesa dalībnieku apzinātas darbības līmeņa. Protams, jo augstāks ir apzinātības līmenis, jo kvalitatīvākas ir enerģijas vibrāciju komponentei, taču jauda tiešā veidā ir atkarīga no procesa katra dalībnieka gaismspējas. Tikai pie evolucionārās plūsmas vispārējās gaismspējas ir iespējams runāt par stabilizāciju, kā stabilu un attīstošos sistēmu, kurai nav vajadzīga papildus piebarošana no ārienes, tas ir, šī sistēma pāriet atmaksāšanās kategorijā, ja pārved zemes jēdzienos to, ko mēs mēģinām jums pateikt jūsu apziņas attīstītības līmenī. Citiem vārdiem sakot, evolucionārā plūsma kļūst par pašattīstošos sistēmu, kur saglabāšanas un evolucionēšanas process iegūst dabisku balansu.

Es pateicos par to programmas momentu atšifrēšanu, kuri ļauj saprast atrašanās evolucionārajā plūsmā principu un viņas attīstību.

Protams, šie principi ir universāli, tāpat kā likumi, kuri uz tiem balstās.

Labi. Natālija tiks skaidrībā ar traucējuma cēloņiem?

Jā, nešaubies.

Nez kāpēc tas attiecas arī uz mani. Kad es nolēmu apmeklēt Saules Brālības Skolas vebināru 2015. gada 26. decembrī, tad notika kļūda ar pieslēgumu interneta tīklam. Bet šodien es varēju ieiet vebināra istabā, toties vadošā izrādījās vīrusu uzbrukuma zonā. Tas taču nav nejauši?

Jā, tas patiešām tā ir. Ja šīs programmas sāks strādāt uz Zemes, un tas notiks tikai, ja tās sazemēs vebināra dalībnieki, daudzi mērķi cietīs krahu, kas kļūs pa evolūcijas izpausmi uz gaismas pusi un tātad arī to spēcīgo dziedniecības programmu, kuras izdarīs revolūciju zinātnē, tajā skaitā kvantu medicīnā, izpausmi. Šai jaunajai zinātniskās medicīnas nozarei pagaidām nav stingras platformas, jo teorētiskās izstrādes vēl pienācīgā veidā nav pastiprinātas ar praktiskiem rezultātiem. Bet programmas, kuras atnāks dziedināšanas seansu ar Diženo Dievieti laikā, ļaus kvantu medicīnai kļūt par lietišķu zinātni, kas nozīmē, ka praksē tiks ieviestas jaunas tehnoloģijas, kurām mūsdienu medicīnas nozarē nav analogu. Tās ir ne tikai iekārtas, apgādātas ar jaunāko datorprogrammu nodrošinājumu, bet arī izstrādes, kuras attiecas uz jauniem kvantu nesējiem, kas dos iespēju ārstēt tādas slimības, kuras līdz šim tika uzskatītas par neārstējamām. Ja rezumē augstāk teikto, tad secinājums ir tāds: kvantu medicīna no teoriju kategorijas pāries praktiska pielietojuma kategorijā, bet tas nozīmē, ka dziedināšana kļūs daudzdimensionāla. Tieši tāda pieeja daudzām cilvēces slimībām ļaus aiziet nebūtībā, kas kopumā atveseļos cilvēku rasi un padarīs dzīvi kvalitatīvāku ne tikai tās ilguma palielināšanās nozīmē, bet arī produktīvākas smadzeņu darbības nozīmē, tas ir, smadzeņu aktivitāte no 3-5% pāries par kārtu augstāk. Tātad cilvēka saprāts kļūs attīstītāks šī vārda burtiskā nozīmē. Tādejādi, arī kolektīvā apziņa izdarīs pāriešanu uz jaunu telpas-laika kontinuumu pilnvērtīgāk un maigā režīmā. Lūk, kāpēc notiek pretošanās no haosa un tumsas puses, pat izmantojot inerci sistēmā, kura negrib, ka viņā būtu destabilizējoši faktori, un konkrēti: dziedināšanas programmas no iekšienes ienesīs kodolu stāvokli šajos sistēmas noskaņojumos un sagraus viņas prioritātes.

Es pateicos jums, mani dārgie audzinātāji, par tik plašu informāciju un jaunām zināšanām, kuras es ieguvu ar jūsu palīdzību.

Mūsu dārgā mācekle, mēs vienīgi pavērām atmiņas aizsegu un ļāvām tev pievienoties tam smadzeņu darbības klasterim, kurš tavu apziņu pārved uz augstāku līmeni, kur atveras nepārredzama informācijas telpa – Visuma Datu Bankas daļa. Un tev tagad ir tai pieeja pēc tavas dzimšanas tiesībām kā jaunai Nebadona zvaigznei.

Tavi Audzinātāji no Galaktiskās Gaismas Konfederācijas.

Āmen. Aum. Om.

 

Pievienots 13.06.2016

http://sanatkumara.ru/stati-2016/programmi-kotorie-pridut

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. Sieviešu rinda gāja ļoti tālu pie vec, vec, vec... http://www.sanatkumara.lv/index.php/21-raksti-2016/873-sieviesu-rinda-gaja-loti-talu-pie-vec-vec-vec (Tulk. piezīme)