Print

Mēs stādām kokus

16 05 15 01

Sveiki!

No kurienes parādījās ideja stādīt kokus? Tā man atnāca jau pirms gada. Konkrētu iemiesojumu es izlasīju Ildara Muhamedžanova grāmatā „Manas pasaules nauda. Manas naudas pasaule”.

Tur bija rakstīts, ka naudas plūsma un vispār enerģijas plūsma dzimtā izsīkst, ja viņā ir aborti vai spontānie aborti, tas ir, nedzimuši bērni, kuri nav pieņemti ģimenē. Kuru eksistēšanas fakts tiek noklusēts. Tur bija rakstīts – lai enerģijas plūsma plūstu, kā vajag, nepieciešams ģimenē pieņemt visus šos bērnus.

Piemēram, var iestādīt pa kokam par katru abortu – savu, māmiņas vai vecmāmiņas. Dot viņiem vārdus. Pateikties par to, ka viņi bija. Palūgt piedošanu un palīdzību. Tad viņi vilks uz sevi enerģiju. Un naudas plūsma atjaunosies.

16 05 15 02

Šī ideja man iepatikās ne tikai tāpēc, ka būs vairāk naudas, bet tāpēc, ka esmu vienīgais bērns saviem vecākiem. Vienīgais izdzīvojušais no daudziem iespējamiem. Un, kaut arī man nav bijis savu abortu, šī tēma atsaucas ar smeldzīgām sajūtām vēderā. Kā arī ideja, ka man varēja būt vairāki brāļi vai māsas, arī ļoti satrauc. Būtu varējusi kļūt par vecāko vai jaunāko māsu. Ieraudzīt, ka vecāki domā vēl par kādu. Stipri skaisties vai būt greizsirdīgai. Iemācīties meklēt resursu vienlīdzībā. Saņemt atbalstu no vecākajiem brāļiem un rūpēties par jaunākajiem. Tas viss būtu varējis būt. Taču nenotika. Tā vietā smeldzīga sajūta vēderā un skumjas, kuras pārņem, dzirdot par abortiem un pamestiem bērniem.

Bet jums kas tāds mēdz būt?

Runā, ka tādi notikumi ietekmē visu ģimenes sistēmu septiņu paaudžu garumā. Taču es ticu, ka ar to kaut ko var izdarīt un atjaunot mīlestības plūsmu jau tagad. Tāpēc es izdomāju stādīt kokus. Lai no skumjām iztaisītu prieku. Ideju atbalstīja mani draugi. Varbūt arī jums atsauksies.

16 05 15 03

Koku stādīšana ar nodomu
Flešmobs notiks 28.-29. maijā

Mēs piedāvājam jums iestādīt koku:

Lai tas viss kļūst par kokiem!

Koka iestādīšana – tā ir ne tikai palīdzība dabai, bet arī simbolisks akts, kurš var nozīmēt daudz ko. Pēc būtības tajā var ielikt visu, ko jūs gribat.

16 05 15 04

Tas var palīdzēt:

16 05 15 05

Kā pievienoties flešmobam?

Vajag atrast vietu, kur iestādīt koku, sagatavot augsni, nopirkt vai izrakt dēstu, iestādīt viņu savām rokām un sākt par viņu rūpēties.

Informāciju par koku stādīšanu jūs atradīsiet grupā Koku stādīšana ar nodomu. Jautājumus uzdodiet apspriešanā.

 

Kāpēc vandīt augšā pagātni?

Ja jūs negribat vandīt, nevandiet. Neviens nespiež. Bet ja ideja jums liek atsaukties, pievienojieties. Un rakstiet, kā viss noritēja.

Mēs neko neapsolām, bet skaidri zinām, ka nodomi strādā. Nu, un koki arī :)

Koku stādīšana ar nodomu
Flešmobs notiks 28.-29. maijā

Ar mīlestību,

Aglaja Datešidze (Аглая Датешидзе) http://dateshidze.ru/

un projekts „Dziedināšana caur vecākiem”(„Исцеление родительством”)

 

Izsūtīts 15.05.2016

Sanata Kumaras vietnes vēstkopa

Izsūta Natālija Koteļņikova

e-pasts This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Tulkoja Jānis Oppe