Ņina Oševa - Man ir pieaugusi ticība sev

16 05 14 02

16.05.09.

Dārgā Natālija Nikolajevna!

Es dziļi klanos Jums par to palīdzību, kuru saņēmu no Jums jautājumā, kuru tik ilgi pētīju, mēģinot tajā tikt skaidrībā arī pati un konsultējoties ar dažādiem speciālistiem šajā jautājumā (mans ļumīgais ķermenis). Rezultāti bija dažādi: vairākkārt novājēju par 50 un vairāk kg, taču svars atkal atgriezās.

Pateicoties tam, ka Jūs pavadījāt mani šajā jautājumā, es izgāju uz dziļākiem cēloņiem, kādā nolūkā man ir tāds ķermenis. Pildot Jūsu uzdevumus, dotus man koučinga procesā, es apzinājos šīs mācības svarīgumu man šeit un tagad un saņēmu jaunu virzienu šā mana uzdevuma risināšanā.

 

Manī ir pieaugusi ticība sev, jo es pārliecinājos, ka esmu gājusi pareizu ceļu, bet tas ir tas, ar ko sākas daudzas lietas. Pateicoties Jums, man atvērās jauns zināšanu slānis, kurš man nepieciešams šī uzdevuma atrisināšanai.

Es apzinājos, cik svarīgs ir tāds palīdzības veids cilvēkam kā koučings, un rekomendēju visiem, kuriem ir uzdevumi, kuri jau ir risināti, bet nav atrisināti, iziet pie Jums koučingu un saņemt tādu palīdzību savu uzdevumu risināšanā.

Pēc 9. nodarbības es strādāju ar piedošanas vēstuļu saviem tuviniekiem tehnikām, kuras pati nododu cilvēkiem kursā „Domas spēks un mana atbildību par viņu”. Bet pati nebiju pielietojusi šo tehniku sava uzdevuma risināšanai. Un, pateicoties Jūsu rekomendācijai, es šīs zināšanas vērsu šī uzdevuma risināšanai. Sevis pārprogrammēšanas process smalkajā plānā veda pie iespēju paplašināšanās risināt šo uzdevumu arī fiziskajā līmenī. Ar prieku dalos tajā, ko saņēmu no Debesu Tēva kā šī procesa izskaidrojumu. Varbūt tas kādam noderēs.

 

16.05.07. 10:18

Ņina: Dārgais Debesu Tēvs, pieņem no manis mīlestības un pateicības enerģiju! Tagad es atkal sajutu Tevi ļoti tuvu, sajutu Tavu klātbūtni manī, Tavu līdzdalību manās lietās. Pateicos, pateicos, pateicos.

Zinu, ticu, tu nekad mani neatstāj, taču pašlaik mana sirds ir ļoti aizkustināta no tā, ka tādā grūtā brīdī Tu paudi savu atrašanos šeit man blakus.

(Es strādāju ar savu dzimtu, rakstīju vēstules smalkajā plānā saviem vecākiem un saņēmu no viņiem atbildes. Kamēr es tās rakstīju uz papīra, dators „iemiga”. Un, kad dators atvērās, uz darba virsmas bija sagatavots man atvērtā veidā Denisa Zaharova (Денис Захаров) raksts „Bērni – tā ir vecāku karma”, („Дети - карма родителей”[1]) kura man agrāk nebija!). To vari izdarīt tikai Tu: vajadzīgajā laikā, vajadzīgajā vietā dot man to, kas pašlaik ir visnepieciešamākais. Pateicos Tev, Debesu Tēvs, par tādiem mani pavadījumiem pašpilnveidošanās procesā.

Lūdzu Tevi, Debesu Tēvs, izanalizēt tās izmaiņas, kuras manī ir notikušas, un tās ir notikušas, es to jūtu, pateicoties piedošanas vēstulēm, kuras es uzrakstīju. Tas biji Tu, kurš tās pārsūtīja adresātiem caur Smalko plānu, bet es saņēmu atbildes, pateicoties tam darbam, kurš tika izdarīts mūsu dzimtas labumam.

Debesu Tēvs: Situācija ir ārkārtīgi svarīga, un Es lūdzu tevi, Ņina, dalīties šajā pieredzē ar visiem, kas vērsīsies pie tevis pēc palīdzības jebkurā jautājumā, jo šeit, šajā neatbilstībā Visuma Kanoniem ir ietverti lieli pārkāpumi, kuri ietekmē visu jūsu dzīvi.

Lai cik jaunievedumu jūs neievestu savā dzīvē, līdz tam laikam, kamēr nav izlīdzinātas attiecības ar vecākiem, ar dzimtu, viss norit pēc izkropļotas programmas. Jau rakstos bija teikts: godini savu tēvu un savu māti[2].

Tagad, kad informācijas līmenī ir tevis radīta harmonija šajā jautājumā saskaņā ar Manis radītājiem Kanoniem, notiks enerģētiska tipa procesi, un dzimtas spēks sāks ienākt tavā dzīvē.

Meklētie fakti, kuri radīja kaut kādas grūtības, tiks vieglāk atrasti, nāks zināšanas, kas un kā ir jāizdara, lai dzimtas spēks vienmēr būtu palīgs, nevis pretošanās.

Esi uzmanība pret tām pārmaiņām, kurs tagad sākies tavā dzīvē. Visā meklē tikai labo, un Es apņemos to vairot.

Visa pamats ir tāds, ka viss, uz ko tu koncentrēsi savu uzmanību, pavairosies. Mana pavadība ir svarīga visiem, un tavs uzdevums ir parādīt to cilvēkiem.

Pieņem arī manu svētību tam, lai tavs ķermenis apgūtu tās programmas, kuras tu sevī ieguldi tagad.

Atspoguļojot jauno programmu spēku, tavs ķermenis jau sāk vest sevi uz harmoniju, un tavs uzdevums ir netraucēt viņam ar savām bailēm un šaubām. Ar mīlestību pret tevi un visiem, ko vedīsi aiz sevis katrā savā konsultācijā. Debesu Tēvs, Radītājs/

Ņina: Pateicos Tev, pateicos un slavinu Tevi, Tavu Spēku, Tavu Visvarenību un priecājos par iespēju sazināties ar Tevi. 10:34.

 

16.05.09. 12:28

Mūsu Tēvs, Debesu Tēvs. Pieņem no manis mīlestības un pateicības enerģiju un paud savu Viedumu.

Lūdzu, izanalizē, cik lielā es esmu spējusi pavirzīties mūsu dzimtas harmonisku attiecību būvēšanā, pateicoties piedošanas vēstulēm, manis uzrakstītām un Tevis nosūtītām Smalkajā plānā brālim, māsai. Kā šis enerģētiskais atspoguļosies mūsu dzīvē, un vai ir nepieciešamība vēl to turpināt?

Debesu Tēvs: Ņemot vērā to faktu, ka arī māsa, tāpat kā tu pašlaik, strādā pie šī jautājuma, problēmu risināšana iegūst ātrāku tempu.

Man ir ļoti svarīgi, ka jūs abas, pateicoties iegūtajām zināšanām, apzināties dzimtas harmonijas uzbūvēšanas svarīgumu un piedalāties tajā patstāvīgi, bet vienā virzienā.

Ja ir zināšanas, vienmēr var radīt to rezultātu, kurš ir jūsu gaidīts un nav pretrunā ar uzdevumiem, kuras uzņēmušās jūsu Dvēseles.

Pašlaik rodas situācijas, kurās jūs sāksiet vairāk tuvoties iespējām izmantot dzimtas spēku, un šim faktam ir liela nozīme visiem dzimtas pārstāvjiem, kuri pašlaik ir izpausti uz Zemes.

Ieejot kontaktā ar tiem, kas ir ieguldījuši savu potenciālu dzimtas attīstībā, jūs iemantojat viņu potenciālu, un tāpēc jūsu darbību rezultāti ir tas, kas nes labumu ne tikai personīgi jums, bet arī visai dzimtai. Tādu iespēju iegūšana uzliek noteiktu atbildību, lai šo potenciālu izmantotu tikai visas dzimtas labumam. Neieejot situācijā, kad ego var vērst jūs uz šo spēku izmantošanu tikai sev, iemācieties paredzēt rezultātus tam, ko taisāties radīt, izmantojot dzimtas spēku.

Svētu veselības, pārpilnības un pašpilnveidošanās radīšanai vispārējam labumam.

Ņina: Pateicos, pateicos Tev, Debesu Tēvs, par manis pavadīšanu manas pašpilnveidošanās procesā. 12:42.

Ar mīlestību un pateicību, Oševa Ņina

 

Pievienots 25.03.2016

http://www.sanatkumara.ru/stati-2016/vo-mne-vozrosla-vera-v-sebya

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. https://snob.ru/profile/28968/blog/84309?v=1462363046 (Tulk. Piezīme)

[2] 2. Mozus grāmata 20:12 (Tulk. Piezīme)