Print

Dažādi autori - Atsauksmes par mūsu vebināriem

Darbs rit!

5. decembrī notika vebinārs ar Saules Brālību.

Tikšanās ar Saules Skolotājiem man vienmēr ir vislielākais prieks!

Sākas sajūtu pacelšanās. Šīs lieliskās enerģijas mani satrauc un rosina domāt par brīnišķo!

Skaistums! Citu vārdu vienkārši nepiemeklēsi! Un šis skaistuma stāvoklis mani nepameta visu dienu!

Mēs ceļojām pa planētas vibrāciju plāniem ar mērķi tos atšķirt.

Astrālais plāns (vidējais, uz apakšējo mēs nenolaidāmies) pavērās manā priekšā: saulaina meža nora, no biezokņa iznāca būtība, kura atgādināja lāci. Būtība atņirdza zobus un ierūcās. Es viņai nosūtīju mīlestību. Lācis pazuda, un man atkal parādīja noru, saules gaismas pielietu.

Augšējais astrāls – lidojoši balti putni.

Mentālais plāns – apžilbinoši balts kristāla lauks. Kristālskaidra gaisma! Man kļuva nedaudz auksti.

Saules Brālības plāns – zeltaini saulaina enerģija, mutuļojošas plūsmas, kuras mani sajūsmināja!

Es sajutu, ka šī gaismas enerģija ir izteikta Ideju veidā. Caur šīm enerģijām tiek pārvadīta optimisma enerģija un tiekšanās uz jaunradi. Nāk skaistuma izjūtas apzināšanās. Skaistums – lūk, tas vārds, kurš var izteikt to jūtu gammu, kura man pārpildīja.

Manā tuvumā parādījās divas milzīgi garas būtības baltā ietērpā. Un es ieraudzīju sevi – tāda pati milzīga gaiša būtība (es izbrīnīta pamanīju, ka izskatos tāpat kā viņas).

Mēs aiztraucāmies pie mirdzošas baltas GAISMAS. Sākās stipra iekšēja vibrācija trīs apakšējo čakru rajonā. Mani piepilda ar neparastu dzirkstošu enerģiju. To var salīdzināt ar Jaungada šampanieša burbulīšiem! Prieka un nevaldāmas jautrības sajūta! Milzīga vēlēšanās radīt! Radīt ar mīlestību!

Sajutu brīvību, un tajā pašā laikā atrodies Vienotībā! No šīs saulainās svētlaimes negribas iet prom, bet vajadzēja atgriezties.

Pirms aiziešanas apzinos savu uzdevumu uz Zemes – DARBS AR BĒRNIEM, SKAISTUMS, MĪLESTĪBA, JAUNRADE.

15 12 23 01

Sākas nokāpšanas fiziskajā ķermenī atpakaļceļš. Vēlreiz notiek vibrāciju plānu atšķiršana.

Pēc šī vebināra vīrs vairākas reizes nosauca mani par Skaistumu (viņš izteica to, ko es jutu!), un visu dienu centās man pieskarties. Un es nenieka neizbrīnījos, kāpēc tā notiek – es patiešām visa dzirkstīju no šīm enerģijām. Un viņš to juta un arī gribēja piesātināties ar tām.

Un VĒL, pirms vebināra viņš man nopirka jaunas austiņas. Un es atkal neizbrīnījos. Darbs rit! Un es ar smaidu uz to visu lūkojos!

Ludmila Čupetkina

 

 

Kā nokļūt Mājās?

15 12 23 02

Natālija, man Jums ir mazs jautājums. Meditējot ar Saules Brālību, es pajautāju par savu misiju, par dzīves mērķi. Viņi teica, ka man ir jāatnāk uz Saules Brālību, jāatrod sava Māja, jāieiet viņā, un tikai tur es varu saņemt atbildi uz savu jautājumu. Es nekādi nevarēju atrast savu Māju. Viņi man periodiski atgādina, ka man viņa ir jāatrod. Es jau otro mēnesi viņu meklēju :)

Jūs man varat kaut ko ieteikt šajā situācijā?

 

Liels paldies Jums, Natālija, ka atklājāt man saziņu ar viņiem un iemācījāt rakstīt čenelingus. Es tos rakstu pēc jūsu pirmās nodarbības apmeklējuma Novočerkaskā.

Saziņa ar Saules Brālību ir apbrīnojama pēc sava satura. Sākumā man iedeva Saules Brālības pārstāvi, kuru sauc Jevlānijs (Jevlānija) – bez dzimuma, kurš ir uzņēmies šefību par mani un citiem cilvēkiem. Pēc tam, pagājušajā vebinārā, mēs vērsāmies pie karmas vadītāja, un man pateica, ka mans karmas vadītājs ir Etna. Nesen Etna lūdz mani uzzināt par Sapitu, es teicu, ka nezinu tādu vārdu, bet pēc tam noskaidroju, ka tas ir gaismas šķēpa kristāls (Sapits bija gaismas šķēpa kristāla tips. Volice worm, būtne no Ssiruuk dzimtenes, Lvekka, izvirda šo kristālu reizi vienpadsmit standarta gados. Kad kristālu uzstādīja gaismas šķēpā, viņš ģenerēja intensīvu asmeni...).

Nepazīstamu vārdu konkrētumā (visu vārdu un tml. atšifrējums ir internetā) pārsteidz cilvēka pasaules uzskata mērogs. Es ar nepacietību gaidu, kas būs tālāk.

Vēlu Jums veselību un lielu cilvēcisku laimi!

Jūsu Zoja Popova :)

 

N. N. K. Mājas – Tā ir mūsu Dvēsele. Saules Skolotāji Zoju paceļ līdz viņas Dvēseles zemes fragmenta līmenim un vēlas viņas savienošanos ar Dvēseles Būtību. Mums tā ir prognozējamā nākamā izaugsmes pakāpe. Novēlēšu Zojai sasniegt ilgoto!

 

Pievienots 23.12.2015

http://sanatkumara.ru/stati-2015/otzivi-na-nashi-vebinari

Tulkoja Jānis Oppe