Angelīna Ivanova - Šo transcendento stāvokli nav iespējams attēlot ar emocijām

15 11 22

15.11.20.

Labdien, dārgā Natālija! Noklausījos Saules Brālības Skolas vebināru-1 audioieraksta režīmā.

Iespaidi nav izstāstāmi. Ir ļoti grūti ietērp vārdos to, ko redzēju un jutu ar Ugunīgo Ķermeni.Šo transcendento stāvokli nav iespējams attēlot ar emocijām, vairāk strādāja mentālais plāns, taču paplašināšanās bija milzīga. Kad iznācu no grupas apziņas, kura likās kā lode, diezgan gaiša – to es redzēju ar savu Saules Es un vienlaicīgi ar Es Esmu Tas, Kas Es Esmu Saules Brālības kolektīvās apziņas līmenī, ja tā var teikt – nebija atdalīības, bet tikai Vienotības sajūta.

No Saules Brālības grupas apziņas bija redzams, kā milzīgā sfēra, sākumā sastingusi, pēc tam pārvēršas platīna gaismas plazmā, un mans Saules Es atradās vienlaicīgi visur. Nezin kāpēc šajā mirdzošajā plazmā es jutos kā zivs ūdenī, un gribējās iegremdēties vēl dziļāk un augstāk varbūt, ko es, starp citu, arī darīju. Es jutu, ka šis dziļums ir bezgalīgs, kaut gan bija patīkami tajā iegremdēties un zināt, ka tevi ieskauj Radītāja bezgalīgā Mīlestība un ka tā ir dzimtā stihija, tavs mājīgais šūpulis. Vārdos nevar izteikt tās svētlaimes un svētības jūtas, kuras mani ietina, bija tikai pateicības asaras un kluss prieks par Māju, Ģimenes klātbūtni.

Jūs, Nataša, jutu kā pavadoni un vienlaicīgi kā Saules Brālības Vienotības daļu, bet šī apzināšanās atnāca vēlāk, tuvāk vebināra beigām. Starp citu, ne par kādu sasprindzinājumu pat runas nebija. Saules Brālības līmenī jūties daudz komfortablāk, nekā reizēm zemes apziņas līmenī, iegremdējoties attiecību sociuma egregoros. Iziešana Dvēseles Matricas līmenī bija tāda, it kā no kosmosa kuģa nonāc atklātā kosmosā. Pareizāk, it kā kosmiskais kuģis caur milzīgu atveri (melno caurumu) nonāk citā bezgalīgā telpā ar miriādēm zvaigžņu sistēmu Galaktiku, Visumu veidā, un tu vienlaicīgi jūties kā punkts šajā bezgalībā un šīs Vienotības daļa.

Atnāca tāds salīdzinājums. Tu es Vienotības Bezgalība un Bezgalības Vienotība. Es jutos kā vienota apziņa šajā milzīgajā Pasaules-ēkas spirālē ar Dieva Apziņu. Es arī Esmu Visa Esošā Radītājs. Pēc tam bija aicinājums atgriezties Saules Brālības, sava Saules Es apziņas līmenī, pēc tam Kristus-apziņas režģa līmenī un tālāk savos smalkajos ķermeņos.

Kad vajadzēja liftā pacelties augšup meditācijas sākumā, tā bija ātra pacelšanās līdz 30. stāva līmenim un pat augstāk. Bet nolaišanās tik ātra neiznāca. Pareizāk, ar apziņu it kā uzreiz nolaidos lejā, bet, lūk, dvēseles daļas, fragmenti, smalkie ķermeņi it kā iestrēga augšā. Galva nesāpēja, bet biju it kā ne savā ādā. Kaut kāds grandiozs darbs noritēja smadzenēs, pārslodze varbūt. Pēc tam pēc vairākām ieelpām-izelpām viss nonāca normā. Sazemēšanās bija notikusi.

Es pateicos Saules Brālībai, Jums, Natālija, kā pavadonim, operatoram, visai grupai par to burvīgo ceļojumu sevis dziļumā, par to Mīlestību un tām enerģijām, kuras bija klātesošas Sakaru seansa laikā. Tā ir tikai daļa no iespaidiem, kurus es spēju izteikt vārdos, bet cik vēl palika aiz cilvēka apziņas sapratnes ietvariem. Kā saka Krajons, tikai Trešā valoda spēj izstāstīt tādu transcendentu stāvokli, bet mūsu parastā valoda ir nabadzīga šajā ziņā. Taču pieredze, kuru pārdzīvoja mana dvēsele, paliks ar mani uz visiem laikiem, bet patiesība ir kļuvusi dziļāka.

P.S. Dārgā Natālija, es nepalūdzu jūsu atļauju tam, vai Jūs varēsiet veltīt uzmanību un laiku, lai lasītu manas sajūtas vārdu izpausmē no SB Skolas pirmās dienas Meditācijas, bet man vajadzēja ar kādu dalīties ar to prieku, mīlestību un svētlaimi, kurus es izjutu seansa laikā. Namaste.

Angelīna Ivanova

 

Pievienots 22.11.2015

http://sanatkumara.ru/stati-2015/eto-transtsendentnoe-sostoyanie-nevozmozhno-peredat-emotsiyami

Tulkoja Jānis Oppe