Nikolajs Bogdanovs - Ar Saules Brālības palīdzību...

Ar Saules Brālības palīdzību uz planētas tiks būvēts Jaunais

15 08 31

Mani dārgie draugi!

Mūsu Gaismas Ģimene paplašinās ar katru dienu. Lūk, vēl viens putnēns ir apspalvojies un sāk darbu pilnā balsi. Man prieks par viņu.

Rindas no Nikolaja Bogdanova vēstules:

Joprojām ar prieku lasu materiālus, kuri tiek publicēt vietnē “Sanats Kumara”. Sakarā ar ģeologa profesiju un izbraukumiem man diemžēl pieeja internetam ir ne gluži sistemātiska, tāpēc savā laikā es nevarēju, bet varbūt arī neuzdrošinājos pieslēgties jūsu skolas sakaru seansiem (vebināriem) ar Saules brālību, kaut gan šis virziens ir ar mani ļoti saskanīgs. Tomēr es neskumstu šajā sakarā, tā kā apzinos, ka katru no mums liktenis ved pa savu unikālu ceļu. Lasu jūsu atskaites par vebināriem un izdzīvoju (cik man tas ir dots) kopā ar jūsu grupu to, kas ar jums notiek.

Šī gada maijā pēc dārgās Marijas, ar kuru es jūtu ļoti ciešu iekšējo saikni, neatlaidīgas prasības es pieņēmu diktātu jeb, pēc El Morijas izteikuma, “izpildīju testa režīmā izmēģinājuma čenelingu”, kura tēma pilnīgi saskan ar jūsu grupas sakaru seansiem ar Saules Brālību.

Sveicināti, dārgie draugi!

Šodien ar jums sakaros ir vesela Skolotāju grupa. El Morija, mīļotā Marija un daudzi citi. Mēs sveicam un esam pateicīgi katram jaunam gaismas darbiniekam, kurš uzdrīkstas doties ceļojumā ar nosaukumu “čenelings”. Mums ir vajadzīgi ne tikai tīri pārvadītāji, spējīgi uztvert un pārraidīt informāciju, bet arī tie, kas reizē ar to var kalpot kā enerģētiski kanāli, kuri caur savu klātbūtni spēj ar jauno enerģiju piesātināt apkārtējos un to telpu, kurā viņi dzīvo. Čenelings – tie nav obligāti un tikai diktāti, tas ir stāvoklis, kad jūs esat “sakaros”. Šajā stāvoklī, ar pienācīgu atšķiršanu un trenējumu, var atrasties pastāvīgi, tajā skaitā arī “pelēkajā ikdienā”.

Mūsu jaunajiem pārraidījumiem, sākot ar šo, ir iespēja kļūt sistemātiskiem. Tie nekādā gadījumā nemazina nozīmi analoģiskam darbam, kad informāciju no mums pieņem citas atbildīgas dvēseles, kuras uzņēmušās tamlīdzīgus pienākumus un darbu.

Šodienas tēma attiecas uz Saules Brālību, Saules Vienotību. Pašreizējā laikā viņa iziet priekšplānā tā plašuma un aktualitātes dēļ, kādu iegūst.

Saules Brālība ar arvien lielāku spēku un mērogu ienāk planētas Zeme informācijas un enerģētikas struktūrā. Saules Brāļi sen gaidīja stundu, kad parādīsies iespēja savienoties ar jums, saplūst ar cilvēces apziņu, pamodināt viņas saules kodus, un ar jaunu enerģiju nodošanas palīdzību palielināt gaismas darbinieku iespējas pārveidojumos, paplašināt jūsu iespējas piedalīties darbā pie Planētas Kvantu Pārejas, pie Augšupcelšanās un jaunas dzīves veidošanas.

Pašlaik jūs jau esat spēruši pirmos soļus jums jaunajā Gara telpā, smalkākā materialitātē astrālajā dimensijā, kura ir starpdimensija starp blīvo materiālo pasauli un ugunīgo pasauli. Šodien apstākļi ir tādi, ka katrs no jums var izmantot piedāvāto iespēju veidot jaunu sevi, bet caur sevi – Jauno pasauli.

Saules Brālība, savienojoties ar Zemes Gaismas darbinieku Brālību, kļūst par viņas svarīgu asi, par jaunu centru kristālam, ap kuru un ar kura palīdzību tiks būvēts Jaunais uz planētas. Zemei, saskaņā ar kosmiskajiem termiņiem, ir jākļūst par apzinošos Saules sistēmas vienību, par vienību, kura apzinīgi virza sevi un redz sevi kā Saules sistēmas ģimenes neatņemamu daļu.

Ieejot jaunajās teritorijās, esiet modri, dārgie mācekļi, un tai pašā laikā mierīgi un pārliecināti. Atcerieties, ka Mēs, jūsu vecākie gādīgie brāļi, kuri visi savā laikā jau ir veikuši individuālu pāriešanu, mēs esam ar jums. Un, balstoties uz mūsu labvēlīgo klātbūtni un uz atšķiršanu ar sirdi, caur šo prizmu uztveriet visu to jauno, kas klauvē pie jūsu durvīm. Mēs daudz esam runājuši par atšķiršanu un modrību. Tāpēc tikai atgādināsim, ka visa informācija, kura ved jūs pie apvienošanās, pie jūsu apziņas izaugsmes un paplašināšanās, pie miera un prieka, pie apkārtējo saprašanas – tā ir no Dieva. Viss, kas sadala, kas biedē, māca un pamāca – ir meli.

Atcerieties, ka jūsu ikdienas darbības nenovēršami būvē jūsu nākotni. Jūs esat savas īstenības radītāji, tāpēc glabājiet savu domu un nodomu tīrību un atšķiriet, kas nāk no prāta un no ego un kas no sirds vieduma.

Dārgie Jaunās Pasaules celtnieki, dārgie Gaismas darbinieki, Saules Vienotībā ejiet iekšā bez bailēm, bet ar mieru sirdī un apvienošanās momenta svinīguma sajūtu. Piepildieties ar jaunajām enerģijām meditācijās vai pie dabas, vērojot viņas dabisko pilnību, kura nekad nav bijusi atrauta no Vienotības. Piepildieties ar mieru un klusumu un šajā stāvoklī radiet, dzīvojiet, strādājiet, mīliet... Biežāk pulcējieties. Centieties reizi nedēļā tikties ar domubiedriem, lai iedegtu un pastiprinātu cits citā prieka uguni, no kuras pasaule attīrās un aug. Zināšanas, kuras jūs saņemat pašlaik, ir tikai Pārejas procesa daļa. Pasaulei ir jāizmaina savs iekšējais piepildījums – enerģētiski. Tāpēc jūsu tikšanās, kuras notiek savienošanās priekā, ir tā maģija un burvestība, kura izmaina pasauli tieši pašlaik... Nebaidieties mīlēt cits citu!

El Morija, mīļotā Marija un citi Skolotāji

2015.05.24. caur N. B.

 

Pievienots 31.08.2015

http://sanatkumara.ru/stati-2015/s-pomoschiu-solnechnogo-bratstva

Tulkoja Jānis Oppe