Print

Natālija Romanova - Aštars Šerans: Saruna par pasaules krīzi

14 12 25 03

– Sveicināts, dārgais Aštar! Ļoti priecājos par tikšanos ar tevi!

– Abpusēji, dārgā. Mēs taču pat nešķīrāmies.

Šodien mēs ar tevi parunāsim par tēmām, kuras šajā momentā satrauc praktiski visus, un, proti: Jaunā Gada tēmu un pasaules krīzes, kurā Krievija pašlaik iziet lielus pārbaudījumus, tēmu.

– Viens ar otru, kā liekas, nekādi nesaistās. Ja nu tikai, gada beigās bieži diemžēl notiek ne pārāk viegli, svētkiem tālu atbilstoši notikumi...

– No vienas puses, protams, „diemžēl”, bet no otras...

Jums jau ir zināms, ka gada beigās planētai parasti stāv priekšā uzdevums kaut kādā veidā transformēt cilvēces gada laikā uzkrāto negatīvo enerģiju, domformu, emociju nastu. Un, kad pilnīgi visu transformēt neizdodas, daļa enerģijas tiek atgriezta cilvēkiem – dažreiz dabas anomāliju vai kataklizmu veidā, dažreiz – konfliktu – kā lokālu, tā arī starpnacionālu un starpetnisku – veidā.

Šogad situācija ir nedaudz citāda. Un ne tāpēc, ka cilvēce gada laikā ir sastrādājusi smagu karmu, ar kuru tagad netiek galā. Nē, gluži otrādi, cilvēce ir ļoti pavirzījusies atbrīvošanā no personīgās karmas. Pat tie cilvēki, kuri ārēji līdz šim laikam nepieņem pašlaik modē esošo „ezotēriku”, daudzējādā ziņā ir guvuši tajā sekmes „laicīgajā” līmenī. Un tagad uzdod sev jautājumu: vai uz Planētas pašlaik ir karmiskais disbalanss uz cilvēces personiskās karmas rēķina?

– Man nāk, ka gandrīz nav, bet...

– Jā. BET vēl ir arī tas, ko sauc par kolektīvo karmu. Un no šī gada paātrinātos tempos sāk atgriezties tieši tā, kā cilvēces karmas dziļāks slānis.

– Bet vai tad agrāk netika teikts, ka kolektīvā karma jau ir aizvākta? Nāciju, reliģisko kopienu un tml. karma?

– Bet tu atceries sevi, cik tev nācās nopūlēties, lai attīrītu savu ķermenisko un ģenētisko atmiņu pat pēc tam, kad likās, ka tava personiskā karma ir nonullēta?

– Jā, dažas pagātnes epizodes tik dziļi bija iespiedušās apziņā... ka gan fiziskais ķermenis atcerējās, gan astrālais, un tādos gadījumos bija nepieciešams tikt skaidrībā atsevišķi...

– Pareizi. Bet tagad iedomājies, ka kaut kādas „lauskas” ir cieši jo cieši iesēdušās nevis vienā cilvēkā, bet veselā tautā, valsts mērogā. Pie kam ne tikai fiziskajā un emocionālajā līmenī, bet arī mentālajā. Vai var tādas „epizodes” vienkārši ņemt un nonullēt, „norakstīt”? Noteiktā līmenī, protams, viss jau ir „norakstīts”, lūk, tikai cilvēku īpatnība – viņu individualitātē un izvēles brīvībā.

Jūs kāpjat uz augšu, kaut arī lēni un pakāpeniski, uz vienotības līmeni, tāpēc tagad arvien vairāk tiks skarts kolektīvais slānis. Bet, kamēr jūsu kolektīvā apziņa nav attīstījusies līdz apzinātam līmenim, tādas daudziem kopīgas „skabargas” nevar tikt aizvāktas vienā mirklī.

Paskaties, kādi saspringti momenti šajā laikā ir saasinājušies Krievijā uz pašreizējo pasaules notikumu fona?

– Rubļa krišana, konfrontācija ar Rietumiem un Ameriku, konflikts Ukrainā...

– Bet tagad atceries kaut vai nosacīti nesenu Krievijas pagātni un novelc paralēles. Kādas pagātnes „bailes” nolasās atmosfērā?

– „Ka tikai neatkārtotos „melnās ceturtdienas”, PSRS izjukšanas, aukstā kara, pasaules karu laiki”...

– Un ko mēs redzam? Pirmām kārtām arī saasinās pašas sāpīgākās sociālās tēmas.

Kas notiek ar neizstrādāto karmu?

– Tā atgriežas atkal un atkal, līdz noteiktā mācība nebūs izieta un ieraksts netiks slēgts...

Vai var „nonullēt” deficīta un kilometriem garo rindu atmiņu cilvēkiem, kuri ilgu laiku ir badojušies, pašlaik savā lielākajā daļā jau padzīvojušiem?

Viņu var tikai APZINĀTI atstrādāt. Paskaties, kā cilvēki reaģē uz pašreizējo ekonomisko situāciju valstī? Kādas emocijas, domas, sajūtas ķermenī rodas? Kā tu pati uz to reaģē? Sāc ar sevi un atstrādā šo ierakstu sev, lai tas TEVI vairs neskartu. Un lai šo ierakstu atstrādā tie, kuri lasīs šo tekstu. Tie, kuri vēl bija mazi tajos gados vai vēl nebija dzimuši, lai aizvāc šos ierakstus no ģenētiskās atmiņas, vecāko paaudžu nodotas.

Kolektīvās apziņas līmenī strādā kvantitātes pārejas kvalitātē principi. Jo vairāk apzinātu un pamodušos cilvēku transformēs sevī noteiktu, daudziem kopīgu negatīvu iezīmi, jo vienkāršāk to būs transformēt arī tiem, kuri vēl nespēj stādāt apzināti. Viss ir vienkārši.

Vāciet prom bailes par jūsu nākotni vispirmām kārtām. Atcerieties, ka jūs esat radītāji, un radīt jūs sākat jebkuru nākotnes notikumu, pirmām kārtām, ar savu DOMU. Mainiet savas domas. Ja jūs redzat, ka ieslēdzas vecie uzvedības šabloni, vāciet tos prom apzināti.

Pasakiet paldies pagātnei, jūsu pagātne – individuālā vai kolektīvā pieredze – piemēram, rubļa krišanas, deficīta, bezdarba pieredze. Un paskatieties, vai tās bailes, kuras jūs toreiz izjutāt, bija tās cenas vērtas, kādu jūs par tām samaksājāt? Vai līdz šim laikam jums ir tik svarīgas tās vērtības, pirmkārt materiālās, kuras jūs zaudējāt vai kuras bija jums tai laikā bija nepieejamas? Paskatieties, kādas vērtības jums sabruka toreiz, un pateicoties kādām jūs nepadevāties un dzīvojat šeit un tagad, JAUNĀ gadsimtā, JAUNĀS enerģijās. Kādas JAUNAS vērtības jūs esat iemantojuši pēdējā laikā?

Mani draugi, vārdi par Lielo Pļauju – nav vienkārši vārdi. Lielās Pļaujas laiks jau ir pienācis, un tās laikā jums NĀKSIES šķirties no VISA jums nevajadzīgā un jūsu Dvēseles apgrūtinošā.

Zeme augšupceļas. Jūs viņu augšupceļat caur paša Atbrīvošanos un Augšupcelšanos.

Cauri vārtiem var iziet tikai ar tukšām rokām, atklātām sirdīm un tīriem nodomiem. Vienmēr to atcerieties. Ar prieku atlaidiet visu, pie kā jūs tik kaislīgi turaties – un jums tiks nepieciešamais un pa pilnam. Atlaidiet bailes kaut ko pazaudēt. Un iemantosiet brīvību no tā, kas valdzināja jūs desmitgades, bet varbūt arī gadsimtus. Apvienojieties Garā – un Garīgā Vienotībā iemantosiet Jauno Pasauli, un Jaunā Kārtība drīzumā nodibināsies uz vecā drupām. Nebaidieties no pārmaiņām. Pārmaiņas ir sākušās jau sen, un tās nav apturamas. Noskaņojieties uz to plūsmu un esiet modri un stingri savā nodomā ne tikai ļaut vecajam pilnīgi aiziet no jūsu dzīves, bet arī uzbūvēt TO dzīvi, kuru lolo jūsu Dvēseles gaišos tēlos, sapņos. Uz TIEM noskaņojieties un noskaņojiet savu apziņu uz Dievišķo saikni ar Augstāko Es, ar Skolotājiem, ar Debesu Tēvu. Kad šī saikne būs stipra un noturīga, visas pārmaiņas – nepaspēsiet ne atjēgties – labākajā veidā piepildīsies priekš jums un visas Planētas kopumā.

Tādu vēlējumu jums dodu aizejošā gada beigās. Tādu noskaņu dodu jums, Jauno gadu sagaidot, un uz visu nākošo gadu. Noskaņojieties uz Augstāko, uz jūsu Siržu Augstāko Aicinājumu, un lai tīrās vēlēšanās no jūsu Augstākajiem Es Jaunajā Gadā piepildās un iemiesojas jūsu pasaulē!

14.12.20.

Caur N. Romanovu

 

Pievienots 25.12.2014

http://sanatkumara.ru/stati-2014/ashtar-sheran-beseda-o-mirovom-krizise

Tulkoja Jānis Oppe