Print

Momentānās izdziedināšanās tehnika

14 10 10 01

 

Apziņas telpā, kur doma var visu

Pietiek noticēt, ka pasaule un ķermenis ir vienkārši gaisma.

Bet var momentāni mainīt formu.

Šo tehniku var izmantot nesarežģītu sadzīve traumu gadījumos: pie sasitumiem, griezumiem, sastiepumiem un tml. Īsāk, visam, kas neprasa neatliekamu medicīnisku iejaukšanos.

Tehnika balstās uz domas darbu, tāpēc arī pieder realitātes radīšanas praksei. Nav nepieciešamas nekādas zināšanas bioenerģētikā, daudzu gadu meditāciju pieredzes utt. Viss notiek momentā.

Traumas gadījumā, piemēram, viegli ir izmežģīts pirksts, jums nepieciešams uzreiz nākošajā brīdī fokusēties uz viņu. Skatieties uz savu pirkstu ar acīm vai domās un iedomājieties, ka viņš ir no gaismas, nemateriāls.

Pirksts – tā vienkārši ir gaismas kopija, viņš viss sastāv no gaismas, viņš ir nemateriāls. Jums tas skaidri jāredz un tam jānotic.

Ja jums ir pazīstama hologrāfiskā visuma teorija, jums nav jaunums, ka pasaule – pēc būtības arī ir nemateriāla, gaismas informācijas sistēma, konstruēta ar viņā atrodošās apziņas palīdzību.

Mūsu pārliecība, ka pasaule ir cieta un eksistē objektīvi ārpus mums, padara mums pasauli cietu un nesatricināmu. Taču tas nav vairāk, kā cilvēka, kurš skatās monitorā un spēlē 3-D spēli, ticība, ka viņš atrodas reālā pasaulē.

Tas viss ir fikcija. Radīta ar nodomu.

Tā ir interesantāk spēlēties, ja tu domā, ka pasaule ir īsta, bet tu tajā esi vienkārši smilšu graudiņš. Taču, kad runa ir par sāpēm, tās padara jums pasauli par visreālāko no visiem jūsu dzīves brīžiem.

Un reizēm padara šo atrašanos neizturamu. Ja jūs esat nonākuši līmenī, kur jums atklājas zināšana par ietekmi uz realitāti, tātad jūs esat izgājuši visus iepriekšējos emocionālo traumu transmutācijas etapus, un jums ir pilnīgi pieļaujami savā ikdienas dzīvē iekļaut zināšanu, kā dzīvot bez sāpēm.

Tātad, pirksts ir vienkārši gaisma. Iztēlojieties to. Un ja viņš ir vienkārši gaisma, tad viņš var momentāni izmainīt savu struktūru. Vēl vairāk, viņš pats satur informāciju, kādam viņam ir jābūt veselā stāvoklī.

Piekrītiet, jūs neplānojāt, ka jūsu pirksts attīstīsies tieši tāds, kāds viņš jums ir. Viņš vienkārši tāds tapa, jūs tam nepielikāt nekādas pūles. Patiesībā informāciju, kādam jābūt pirkstam, satur jūsu zemapziņa, kas principā nozīmē, ka viņa atrodas jūsu apziņas dziļajos slāņos.

Un īpašā stāvoklī viņu var iesaistīt un palabot.

Piemēram, jūsu zemapziņa visdrīzāk satur pārliecību, ka momentāni atbrīvoties no sāpēm un traumu sekām nav iespējams. Sasituma vietu vajag ar kaut no ieziest, pielikt ledu, pārsiet, nodezinficēt un tml. Un, ievērojot visus šos noteikumus, pēc dienas, divām labākajā gadījumā šīs sāpes pāries.

Tā ir vispārējā, visiem pieejamā informācija.

Mēs tam ticam, un pasaule, konkrēti mūsu ķermenis, šo ticību ideāli atspoguļo. Mums tas patiešām tā ir. Ja jūs tas apmierina – nav problēmu. Taču par apbrīnu, šo ticību var apiet. Nav obligāti jāgaida divas dienas, lai sāpes pārietu. Var iemācīties tās aizvākt momentāni.

Pietiek noticēt, ka pasaule un ķermenis ir vienkārši gaisma.

Bet gaisma var momentāni mainīt formu.

Un ja runa ir par jūsu ķermeni, tad viņš momentāni var pieņemt sava ideālā stāvokļa formu. Nu varbūt ne gluži momentāni. Kādam, piemēram, lai izdziedinātos no sasitumiem, izārstētu griezumus, noņemtu sāpes, ir nepieciešama viena, divas minūtes. Kādam var būt nepieciešams vairāk vai mazāk. Viss atkarīgs no cilvēka spējām un ticības.

Protams, mēs tagad nerunājam par spējām momentāni izmainīt VISU ĶERMENI. Momentāni atbrīvoties no svara vai uzaudzēt muskuļus (kā filmā “Halks”), palielināt garumu vai izmanīt matu vai acu krāsu. Kaut gan principā teorija to atļauj.

Ja reiz var iedarboties uz ķermeni sīkumos, tātad var ietekmēt arī visu pārējo. Taču tas visdrīzāk ir nākotnes jautājums. Tas ir pieļaujami, un pat ir zināmi cilvēki, kuri vieglā formā demonstrē tamlīdzīgas spējas. Taču, kā likums, tie ir daži no simtiem miljonu.

Un, lai savas spējas attīstītu, viņiem bija vajadzīgi gadi, ja ne visa dzīve, bieži tie bija pašizolācijā, stingrā disciplīnā pavadīti gadi.

Bet mums vajag sākt ar mazo. Izārstējam sākumā mūsu “pirkstu”.

Ir ļoti svarīgi, lai jūs procesu sāktu uzreiz pēc traumas. Ja jūs atstāsiet sāpes uz ilgu laiku, tās nogulies jūsu zemapziņā. Tās jums kļūs reālas, materiālas. Pēc daudzām stundām, pavadītām kopā ar sāpēm, jūs ticība tam, ka tās var novākt momentāni, būs daudz zemāka.

Koncentrējieties uzreiz nākošajās sekundēs pēc traumas, vēlams turpat, kur jūs nokritāt vai sasitāties. Neļaujiet sāpēm izplatīties.

Labi, ja blakus neviena nebūs.

Ja kāds ir pieskrējis palīdzēt – dzeniet prom. Viņš sev līdzi nes savu domu lauku, savu ticību, bet jums vajag iemācīties ieiet “citādas” ticības telpā.

Apziņas telpā, kur doma var visu. Citu domājošu apziņu klātbūtne jums traucēs. Lai cik tas nebūtu cietsirdīgi, bet aizdzeniet prom no sevis labvēļus. Ir pat vēlams, lai jūs nebūtu redzams. Aizejiet pats, ja citādi nekā, uz nomaļu vietu.

Daudziem cilvēkiem patīk, kad viņus ciešanu momentos žēlo. Viņiem liekas, ka pārdzīvošana līdz viņiem noņem sāpes.

Taču patiesībā tā sāpes fiksē. Cita cilvēka klātbūtne var sāpes noņemt tikai vienā vienīgā gadījumā, ja šim cilvēkam piemīt zināšana par ietekmi uz realitāti, un viņam ir atstrādātas pašizdziedināšanās prasmes. Jeb viņš to prot darīt neapzināti.

Reiz, varbūt iepriekšējās dzīvēs, viņam bija šamanisma, dziedināšanas spējas. Tāds cilvēks var vienādi viegli palīdzēt noņemt sāpes kā sev, tā arī otram. Apzināti vai neapzināti, ja viņš savu ticību iesaistīs dziedināšanā, tas, kurš atrodas viņam blakus, var izdziedināties.

Taču tas ir ārkārtīgi rets gadījums. Savā vairumā cilvēki sāk celt paniku un bezspēcības dēļ tikai pastiprina jūsu slimo stāvokli. Jums tiek nodotas viņu bailes – un tas ir pats sliktākais, kas ar jums var notikt šajā brīdī.

Bailes palielina jebkuru negatīvu ainu, piedod tai spēku plesties plašumā. Ja ir lielas bailes, pat nenozīmīga brūcīte var izraisīt iekaisumu. Pat vieglas sāpes vēderā var pārvērsties zarnu iekaisumā vai pat hroniskā kaitē.

Esiet uzmanīgi ar bailēm.

Neļaujiet tām iekļūt jūsos. Vairieties no cilvēkiem, kuri tās nes sevī! Un no tiem, kuri vēlas (protams, jūsu labā) tās nodot jums.

Tātad, par jebkuru cenu izvairieties piesaistīt kādu, lai jūs “pažēlotu” un dalītu ar jums jūsu ciešanas. Jūs vairs neesat bērns, un jums nav nekādas nepieciešamības ar šo bērnišķīgo paņēmienu tiekties pēc uzmanības.

Tāpat, ja jums liekas, ka trauma ir gadījusies cita vainas dēļ, ir nepieciešams aizvākt no sevis apsūdzību un niknumu pret cilvēku. Ir pilnīgi acīmredzams, ka tas nedos iespēju jums izdziedināties. Ja jūs vēlaties kādu vainot savās sāpēs, tādejādi jums ir izdevīgi, lai bailes paliktu.

Var mānīt sevi, taču ķermeni nepiemānīsi.

Izvēlieties, kas jums ir svarīgāk, vainot vai izdziedināties. Gan tas, gan tas vienlaicīgi neiznāks. Pacentieties izslēgt niknuma vai pārdarījuma jūtas – tas ir ļoti svarīgi.

Domās fokusējieties pilnībā uz pirkstu (paliekam pie šī piemēra, kaut arī traumas, protams, var būt dažādas). Lai visi citi tēli aiziet. Arī emocijas. Iztēlojieties, ka pirksts – tā ir gaisma. Vienkārši gaisma, tās blīvums jūsu acīm ir tikai ilūzija.

Un viņš zina savu ideālo gaismas formu.

Savā iekšienē. Mēs to jau atzīmējām augstāk.

Dodiet komandu atjaunot šo formu. Momentāni to pieņemt.

Koncentrējieties uz šo tēlu minūti vai vairāk, kamēr sāpes jums nerimsies tādā mērā, lai jūs turpināt savas darīšanas. Nesatraucieties tālāk par tām. Sāpes pāries pavisam un neatgriezīsies, ja komandu uz pašizdziedināšu jūs nosūtījāt maksimāli rūpīgi un skaidri.

Jūs esat atjaunojis pirksta gaismas kopiju mikrolīmenī.

Viss pārējais – asinis, šūnas, āda – ir tikai šī gaismas karkasa lielākas izpausmes, kurš ir nekas cits, kā domas lauks. Doma momentāni maina savu formu, viņu momentāni var izmainīt arī jūsu pirksts kā domu sastādošs atvasinājums. Ticiet, visu var kontrolēt, var vadīt arī ķermeni, viņa vissīkākās funkcijas.

Visus procesus, ieskaitot pašizdziedināšu, var daudzkārtīgi paātrināt (vai palēnināt) pēc jūsu vēlēšanās. Ver likt asinīm recēt desmitām reižu ātrāk, nekā tas zināms fizioloģijā.

Vai vākt prom šūnu sabrukšanas produktus (hematomas, zilumus) simtiem reižu ātrāk, faktiski momentāni. Viss tas ir ticības un, protams, prakses jautājums. Trenējieties (kaut gan, saprotams, vēlu, lai iespējas jums tam rastos retāk), un jūs noteikti iemācīsieties šo vienkāršo tehniku.

Ar šo metodi var ārstēt ne tikai ārējas traumas, bet arī jebkuras radušās iekšējas sāpes, un principā arī vispār visu. Eksistē milzīga statistika, kā cilvēki ir izārstējušies no bezcerīgām slimībām, automātiski izejot uz mijiedarbības ar paša ķermeņa hologrāfisko līmeni un vadot dziedināšanu tikai ar prāta palīdzību.

Protams, tam vajadzīgs milzīgs gribasspēks, pacietība un domāšanas disciplīna. To var izstrādāt, taču patiesība ir tāda, ka mums, kā likums, tam nekad nav laika.

Tāpēc mums vieglāk ir gadiem nēsāt sev līdzi nelielas sāpes, kamēr tās mums stipri netraucē dzīvot, nekā veltīt laiku darbam ar paša ķermeni. Kaut gan no otras puses daudzi cilvēki vienkārši nezina par tādu iespēju vai, zinot par to, netic tai par 100%.

Tas tiktāl attiecas uz hroniskajām slimībām. Ar tām vienmēr ir grūtāk, par cik tās jau ir stingri nofiksējušās zemapziņā. Tāpēc vēlreiz atkārtošos: jebkuras iekšējas kaites vienmēr ir vienkāršāk pārtraukt jau sākuma stadijā. Tikko kā tās ir parādījušās.

Uzreiz ieslēdziet trauksmes signālu, visu savu apziņas potenciālu vērsiet uz pašdziedināšanos, paralēli analizējot, kas varēja izraisīt slimību, ja jūs skaidri nezināt, kas, lai nākošo reizi vienkārši novērstu cēloni.

Taču tomēr mēģināt ar domu ārstēt iekšējās kaites var un vajag. Protams, tas ir sarežģītāk, nekā atjaunot ārējos audus, nenozīmīgi bojātus. Iekšējās sāpes bieži izsauc liela iecirkņa trauma, un piedevām jūs neredzat sāpīgo vietu – tas baida un sarežģī lietu.

Bet tomēr to var darīt.

Vajag vienkārši vairāk koncentrēties uz sajūtām nekā uz redzes tēliem. To ir grūti izteikt vārdos – vienkārši lieciet sāpēm izzust, domās izšķīdiniet slimību. Fokusējieties uz ķermeņa sajūtu, kādam viņam jābūt bez sāpēm viņā. Un ar pienācīgu (un, kā likums, ilgstošu) koncentrēšanos sāpes aizies.

Protams, lai sasniegtu rezultātus, tāpat kā katrā lietā nepieciešama prakse. Nevajag domāt, ka, ja uzreiz neizdodas – tas nav iespējams. Saprāta spēku, tāpat kā muskuļu spēku, var pieaudzēt.

Lai jūsu domāšana attiecībā pret jūsu ķermeni vienmēr ir pozitīva, nelaidiet sev iekšā bailes saslimt un citas tamlīdzīgas negatīvas domas. Rūpējieties par savu ķermeni, iztēlojieties viņu kā gaismu biežāk.

Dziedinieties un dziediniet visu apkārtnē!

(autors pagaidām nav zināms – no interneta resursa)

DOMAS SPĒKS

14 10 10 02

DOMAS ĀTRUMS PĀRSNIEDZ GAISMAS ĀTRUMU

Ja gaisma izplatās ar ātrumu 300000 km/s, tad domas faktiski izplatās momentāni.

Gaisma ir smalkākā par ēteru – vidi, kura vada elektrību.

Radiopārraides laikā dziedātājs Kalkutā izpilda brīnišķīgas dziesmas. Jūs šīs dziesmas lieliski dzirdat radiouztvērējā pie sevis mājās, Deli. Visi paziņojumi tiek pieņemti radioviļņos.

Tad, lūk, jūsu saprāts – tas ir kaut kas līdzīgs radiostacijai, noskaņotai uz viļņu pieņemšanu un pārraidīšanu. Svētais, kura domas ir piepildītas ar mieru, līdzsvarotību, harmoniju un garīgumu, pasaulē sūta harmoniskas un mierīgas domas.

Viņas momentāni izplatās visos virzienos, tiek cilvēku apziņas pieņemtas, un šo cilvēku galvās rada tādas pašas harmoniskas un mierīgas domas.

Tai pat laikā cilvēks, iegrimis pasaulīgajās rūpēs, pasaulē sūta pretrunīgas domas, pilnas ar slēptu greizsirdību, atriebīgumu un naidu, kuras tiek tūkstošiem cilvēku apziņas uztvertas, rosinot viņu dvēselēs tamlīdzīgas ļaunas un pretrunīgas domas.

VIDE, PA KURU IZPLATĀS DOMAS

Ja mēs ūdenskrātuvē vai peļķē iemetīsim akmentiņu, tad redzēsim, kā no tā uz visām pusēm izplatās viļņi koncentrisku apļu secības veidā.

Tieši tāpat sveces uguntiņa rada ēterisko vibrāciju viļņus, kuri no tās izplatās visos virzienos.

Kad cilvēka galvā aiztraucas doma, laba vai ļauna, viņa rada vibrācijas manasā jeb mentālajā atmosfērā, un arī šīs vibrācijas izplatās visos virzienos.

Kāda tad ir iespējamā vide, pa kuru domas izplatās no apziņas pie apziņas?

Saskaņā ar pieņemamāko no šobrīd eksistējošajiem izskaidrojumiem, manass jeb saprāta substance, piepilda visu telpu, kā to piepilda ēters, un kalpo kā telpa domu pārraidīšanai, kā prāna kalpo kā vide jūtu pārraidīšanai, ēters – siltuma, gaismas un elektrības pārraidīšanai, bet gaiss - skaņas pārraidīšanai.

TELPAS ĒTERS REĢISTRĒ DOMAS

Jūs varat pārbīdīt pasauli ar domas spēku.

Doma – tas ir liels spēks. Viņu var pārraidīt no cilvēka uz cilvēku. Senatnes lielo viedo un riši diženās domas līdz šim laikam ir ierakstītas akašā (tās tad arī ir tā sauktās “Akašas Hronikas”).

Jogini, kuriem piemīt skaidrredzēšanas velte, spēj šos domtēlus pieņemt. Viņi prot tos lasīt.

Jūs aptver domu okeāns. Jūs peldat domu okeānā. Domu pasaulē jūs vienas domas uzsūcat, bet citas atgrūžat. Katram cilvēkam ir pašam sava domu pasaule.

DOMAS KĀ RADIOVĒSTĪJUMI

Cilvēki, kuri slēpj domas, piesātinātas ar naidu, greizsirdību, atriebīgumu un niknumu, ir patiesi bīstami. Viņi starp cilvēkiem izraisa nesaskaņas un naidīgumu.

Viņu domas un jūtas ir līdzīgas radiovēstījumiem, pārraidītiem ēterā, un tiek to uztvertas, kuru prāti atsaucas tādām vibrācijām.

Domas traucas milzīgā ātrumā. Kam ir cēlas un tikumīgas domas, tie palīdz citiem cilvēkiem, kuri atrodas ne tikai tuvumā, bet arī attālumā.

DOMAS – MILZĪGS SPĒKS

Domai piemīt milzīgs spēks. Doma spēj ārstēt slimības. Domas var transformēt cilvēku prāta ievirzes. Doma var visu. Viņa spēj radīt brīnumus. Domas ātrums ir neiedomājams.

Doma – tas ir dinamisks spēks. Viņa izraisa psihiskās prānas jeb sukšma-prānas vibrācijas mentālajā substancē. Tas ir tāds pats spēks kā gravitācija, saķere vai atgrūšanās.

Doma izplatās, kustas.

SVAMI ŠIVANANDA

Avots: Сознание Новой Волны

Ļoti efektīva aknu ārstēšana

Sveicināti, mani sauc Igors, Es dzīvoju Maskavā. Pirms 10 gadiem man konstatēja aknu slimību. Ārsti uzreiz brīdināja, ka dzīvot kā agrāk nesanāks. Tagad nepieciešams ievērot stingru diētu. Nedrīkst ceptu, sālītu, treknu, marinētu, asu, vispār visu to, kas man garšo. Piedevām nepieciešams pastāvīgi lietot zāļu preparātus aknām – hepatoprotektorus (karsilu, esenciāli). Viss būtu labi, taču šie preparāti nemaksā lēti. Es tos lietoju pirmos 5 gadus. Bet pēc tam pievērsu uzmanību, ka uz daudziem preparātiem kā galvenā iedarbīgā viela norādīta mārdadža sēklu ekstrakts. Sāku interesēties, kas tas ir par augu. Ilgi meklēju, kur nopirkt mārdadža sēklas, kamēr draugs neieteica Altaja interneta veikalu, nopirku tur paciņu izmēģināšanai.

Tagad par to, kā šīs sēklas sagatavot. Sausas sēklas nepieciešams samalt kafijas dzirnaviņās (līdz pulvera stāvoklim), iepriekš atliekot sēklas iesēšanai nākošajā gadā. Pulveris jāglabā stikla burkā. Lietot pa 1 vienai tējkarotei dienā kaut pirms, kaut pēc ēšanas. Gadam jums pietiks ar 1 litra burku.

Pēc tam, kad sāku lietot mārdadža sēklu pulveri, es aizmirsu, kur pat aknas atrodas. Nekādu dūrienu, smaguma sajūtas sānā. Un ēst sāku visu pēc kārtas, nekādu diētu. Un cik naudas ir ieekonomēts? Iesaku uzreiz, pavairāk, lai katru reizi nebūtu jāmaksā par piegādi.

Pamēģiniet, jums patiks.

 

Izsūtīts 11.10.2014

Sanata Kumaras vietnes vēstkopa

Autors Natālija Koteļņikova

e-pasts This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Tulkoja Jānis Oppe