Svetlana Tumanova - Ceriņu Paradīze

Latvijā ir tāda Burvīga vieta, kura saucas Ceriņu Paradīze.

Un ceriņi, apburoši ceriņi, tādā pakāpē pievelk cilvēkus savam Paradīzes Dārzam Dobelē, ka, kad mēs brīvdienā atbraucām ar ekskursiju pa dārzu, tur bija pilns ar mašīnām no visa apvidus! Un cilvēki brauca un brauca izbaudīt un sajust ceriņu Brīnumus, pabūt šajā brīnišķīgajā Paradīzes Dārzā!

sirenevyi-rai

Un, neskatoties uz 30 grādu karstumu 2014. gada maijā Latvijā, visi, kuri ieradās šajā Dārzā, bija ļoti laimīgi no maza līdz lielam! Ceriņi dāvāja tik daudz siltuma un maiguma, ka pat nosaukt šo dārzu citādāk, kā tikai par Paradīzes ceriņu dārzu, mēle neklausa!

Un no karstuma cilvēki slēpās to pašu ceriņu ēnā, kur no Burvīgā Aromāta bija tik labi, ka aizmirsās viss, kas nerotāja dzīvi līdz šīm brīdim! Šeit pa īstam ATVERAS SIRDS! UN DĀVĀ SAVU BURVĪGO AROMĀTU VISIEM APKĀRT.

Tas ir Pētera Upīša privātais dārzs, un par to ļoti labi rūpējas, tāpēc tas vienmēr ir tik sakopts un pievilcīgs, kaut gan tā tapa ne tik sen.

Pēteris veltīja šo dārzu savai māmiņai, lai viņa no Debesīm varētu jūsmot par Burvīgo Dārzu un Priecātos par to, kā Ceriņu Dārzs iepriecina cilvēkus!

Visdažādākās ceriņu šķirnes aug šajā dārzā. Ir gan pildītie ceriņi, ir gan parastie, ir arī gandrīz bez lapām, vienīgi ceriņu ķekari zaros. Ir arī speciālas selekcionētas šķirnes. Un visas tās apvieno Burvīgs Aromāts.

Cilvēks, radīts pēc Dieva tēla un līdzības, arī spēj TĀ UZPLAUKT, TĀ SMARŽOT AR SAVĀM GARĪGAJĀM PILNĪBĀM, KA VISIEM APKĀRT VIENMĒR BŪS LABI, JAU VIENKĀRŠI SĒŽOT BLAKUS TĀDAM MEISTARAM. Un tieši tādi Meistari periodiski parādās mūsu pasaulē, lai parādītu cilvēkiem, kā un kā dēļ ir vērts dzīvot. Iemācīt, kā Smaržot ar savu Dvēseli un izplatīt šo Burvīgo Pilnību uz visiem apkārt. Iemācīt, kā Radīt savu Realitāti PILNĪGU.

Bet paskatīties un paklausīties lekciju par ceriņu dārzu Dobelē jūs varēsiet, pateicoties šiem lieliskajiem videoklipiem no tiem krievzemiešiem, kuri ir pabijušu šajā paradīzes dārzā:

http://youtu.be/HC_Cyt5I90E

http://youtu.be/o0MWzJVfgjM

http://youtu.be/9vrCEWVvGaE

http://my.mail.ru/mail/alsin_1950/video/60/91.html

UZ TIKŠANOS VIRTUĀLAJĀ CERIŅU PARADĪZĒ, DRAUGI!

 

Pievienots 22.06.2014

http://luciferslove.ru/stati/sirenevyy-ray.html

Tulkoja Jānis Oppe