Евгения Горева Влияние золота и серебра на человека

Jevgēnija Goreva - Zelta un sudraba ietekme uz cilvēku

J18 07 16 01ūs kādreiz esat interesējušies: ko labāk nēsāt – zeltu vai sudrabu? Kāda ir zelta un sudraba ietekme uz cilvēku? Kāda ir atšķirība starp šiem metāliem?

Mēs visi zinām, ka zelts tiek uzskatīs par pašu cēlāko metālu un zeltas rotas ir ne tikai dārgas, skaistas, bet arī prestižas. Kā arī tas ir naudiņas ieguldījums.

Taču, neraugoties uz visiem zelta labumiem, daži cilvēki tomēr dod priekšroku sudrabam.

Kāpēc tā? Un ko nozīmē, kad mēs, atmetot visus sociālos stereotipus, savu priekšroku līmenī gribam uz sava ķermeņa nēsāt sudrabu?

18 07 16 02

Navigācija pa rakstu

Zelts – metāla īpašības

Sudrabs – metāla īpašības

Kopsavilkums

 

Zelts – metāla īpašības

- Saules metāls – tas cilvēkam, kurš to uz sevis nēsā, piešķir Saules enerģiju. Zelta enerģija – uguns enerģija, kura palīdz mums dzīvē cīnīties, izpaust sevi radoši, parādīt savu individualitāti. Tas ir karalisks metāls, jo taču tieši Saule – spīdeklis, kurš lej savus starus uz visiem saviem padotajiem. Tā ir valdnieku, kuri savu varu var pārvērst bagātībā, planēta un metāls.

Zelts pastiprina jūsu enerģētiku, bet tam ir nosliece uzkrāt visu jūsu negatīvu. Kad jūsu rotas ietilpība beidzas, negatīvs sāk “izlīt” uz jums atpakaļ. Un, protams, ka tādu rotu kļūst nēsāt bīstami, tajā skaitā arī veselības dēļ. Vēl jo vairāk – nēsāt svešu zeltu.

Tieši caur zeltu un tā negatīvajām enerģijām notika cilvēku, tajā skaitā valdnieku, kārdināšana. Ja cilvēks netika galā ar šo pārbaudījumu, zelta enerģija paverdzināja viņa Garu – tad viņš pārvērtās Drakonā, kurš sargāja zeltu, sev. Cilvēciskais viņā pamazām samazinājās, palika tikai Drakons.

18 07 16 03

 

Sudrabs – metāla īpašības

- Mēness metāls, tas mīkstina enerģētiku, attīra to, piesūcina ar smalkākām veselīgākām enerģijām.

Tas ir tīri sievišķs metāls, tas padziļina sievietes raksturu, padara viņu mierīgāku, līdzsvarotāku. Uz sievietes organismu sudrabs iedarbojas labvēlīgi. Jo taču tieši pēc nakts spīdekļa ir noskaņoti visi sievietes cikli. Hormonālo sistēmu atbalsta tieši mijiedarbība ar sudraba izstrādājumiem.

Sudrabs attīra ūdeni, telpu, jūsu ķermeņa enerģētiku. Turklāt atšķirībā no zelta tas, sasniedzis sava funkcionālā spēka robežu, NEATDOD negatīvo enerģiju atpakaļ, bet vienkārši pārstāj darboties. Un it kā izkūst.

18 07 16 04

 

Kopsavilkums

Izmantojiet šos metālus prasmīgi, pēc nepieciešamības pieslēdzot te zelta ārējo spēku, te sudraba iekšējo smalkumu. Kā JAN un IŅ – to, kas jums šobrīd trūkst.

Zeltu un sudrabu vienlaikus labāk nenēsāt, īpaši tiem cilvēkiem, kuriem nav iekšējā līdzsvara starp JAN un IŅ īpašībām. Ja, gluži otrādi, jūs atrodaties līdzsvarā, tad zelta un sudraba kombinācija jums nekaitēs, bet palīdzēs uzturēt jūsu dabisko harmoniju.

Ir, protams, tradicionālās rekomendācijas Zodiaka Zīmēm, var pieturēties arī pie tām. Un tad zelts – uguns zīmēm (Aunam, Lauvai, Strēlniekam), bet sudrabs ūdens zīmēm (Vēzim, Skorpionam, Zivīm). Bet labāk klausīties sevi katrā konkrētā situācijā!

Pievērsiet arī uzmanību – kurā ķermeņa pusē jums ir patīkamāk nēsāt zeltu un kurā sudrabu?

 

Pievienots 16.07.2018.

https://znak-simvol.ru/vliyanie-zolota/

Tulkoja Jānis Oppe