Евгения Горева День Рождения Гарри Поттера

Jevgēnija Goreva - Harija Potera dzimšanas diena

18 08 01 01Harija Potera dzimšanas diena, kā mēs visi ar jums zinām, – 31. jūlijs.

Navigācija pa rakstu

Džoanna Roulinga un Harijs Poters – viena dzimšanas diena

31. datums

Saules varoņa mistērija

 

Džoanna Roulinga un Harijs Poters – viena dzimšanas diena

Rakstniece, radījusi zēnu, kurš izdzīvoja, – Džoanna Roulinga (Joanne Rowling), kā dāsna māmiņa uzdāvināja viņam savu pašas dzimšanas datumu. Jā, jā, kurš nezina, angļu rakstniece nāca pasaulē tieši 1965. gada 31. jūlijā.

18 08 01 02

Džoannai Roulingai ir, lūk, tāda kosmogramma:

18 08 01 03

Džoannas Roulingas kosmogramma – ar aplīti un bultiņu ir izcelta Saule – neaspektēta

Neaspektēta Saule horoskopā dod ļoti talantīgu personību, kurai grūti sevi izteikt. Cilvēks ieslēdzas vienmēr strauji un ļoti spilgti, pārējo laiku ir nepamanāms. Viņam var būt iekšējas sašķeltības sajūta no tā, ka iekšienē viņš jūt spēku, bet izpaust to ārējā pasaulē visbiežāk neizdodas. Tas ir Harija Potera stāvoklis dzīves periodā tēvoča un tantes Dursleju ģimenē.

Lūk, no šīs Džoannas vientuļās Saules arī parādījās pasaulei Harijs Poters, kurš ļāva viņai realizēt savus iekšējos uzplūdumus, atnesa slavu un naudu.

 

31. datums

18 08 01 04

Atcerieties – cik daudz kas Harijam bija saistīts ar mīlestību?

Jo taču tieši mātes mīlestība bija tas senais amulets, kurš ne tikai saglabāja Harija dzīvību, bet arī ilgus gadus atstaroja no viņa vibrācijas, atšķirīgas no mīlestības.

Tieši tēva mīlestība saformēja viņa Patronusu – Briedi, kurš reizi pēc reizes ar savu pozitīvo spēku aizšķērsoja ceļu dementoriem.

Tieši 3 – kompānijas – visa stāsta kodola – dalībnieku skaits: Harijs, Rons un Hermione.

Bet 1 – vieninieks – tas ir pats Harijs. Tas ir Mags (1. Vecākais Arkāns Taro kavā), tā ir šīs mīlestības realizācija un fokusējums.

18 08 01 05

Sīkāk par Harija dzimšanas skaitli – “31. datumā dzimušie – Pabeidzēji”[1]

 

Saules varoņa mistērija

31. datumā tiek izspēlēta arī Saules varoņa mistērija:

31.07 = 3+1+7 = 11

11 – Saules skaitlis.

Tieši 11 gadu vecumā pusaudži-magi iziet inicializāciju, saņem uzaicinājumu mācīties Maģijas un burvestību skolā.

Tieši 11 – tādā skaitā ir augstākās Priesterības hierofanti Senajā Ēģiptē. Un viņu struktūra bija uzbūvēta stingri pēc maģisko skaitļu likumiem.

Arī Harijs ir dzimis Zodiaka Zīmē Lauva, kuras galvenā planēta – tā ir Saule. Vēl vairāk, aktieris Denjels Redklifs (Daniel Radcliffe), kurš filmās tēloja Harija lomu, – arī ir dzimis Lauvas Zīmē, tāpēc par 100% nonāca šajā lomā.

18 08 01 06

Saules varonis ir daudzos eposos un mītos. Viņa uzdevums ir cīņa ar ļaunumu un tumšo spēku iznīcināšana. Tāds taču bija Harija Potera uzdevums – atnākt kā Saulei un galīgi iznīcināt tumsu šajā iemiesojumu ciklā.

Tāpēc darbi par Hariju Poteru kļuva tik populāri – tie ienāca mūsu pasaulē pa vajadzīgo kanālu (Džoanna Roulinga), ļoti precīzi un skaisti nogūlās uz mūsu zemes plāna cilvēciskās matricas jau gatavajiem arhetipiem.

Šķiet, pietiks sākuma izpratnei…

Vietnē ir rubrika “Harijs Poters[2], kura pakāpeniski piepildās, – jūs varat tur ieskatīties.

 

Pievienots 01.08.2018.

https://znak-simvol.ru/den-rozhdeniya-garri-pottera/

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/dazadi/11-dazadi/3092-jevgenija-goreva-31-datuma-dzimusie-pabeidzeji (Tulk. piezīme)

[2] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/birkas/harijs-poters (Tulk. piezīme)