Евгения Горева 4 способа определить: подходит ли мужчина?

Jevgēnija Goreva - 4 paņēmieni noteikt: vai vīrietis ir piemērots?

18 12 07 12Šis jautājums periodiski ir aktuāls katrai sievietei.

Un acīmredzamā atbilde: “klausies sirdi, viņa pateiks priekšā” – ne vienmēr ir izpildāma.

Ko darīt, ja sirds – priekšā nepasaka, bet prāts un loģika tikai papildina šaubas?

Vienu vai otru tipu sievietēm es rekomendētu dažādus paņēmienus, kā saņemt atbildes uz šo aktuālo jautājumu – vai vīrietis ir piemērots, tieši šis un tieši jums?

18 12 07 13

Saturs

1. Dzīve un laiks

2. Iegremdējumu metode

3. Astroloģiskā sinastrija

4. Diagnostika ar Taro kāršu palīdzību

 

1. Dzīve un laiks

Metode ir piemērota absolūti visiem, tā neprasa nekādas speciālas iemaņas, saucas – Dzīve un Laiks! Jā, jā, nesmejieties!

Teicami noskaidro situāciju, par blakusefektu kalpo – pieredzes sastrādāšana. Tērē enerģiju, saņem informāciju.

Šajā metodē ir labs filozofiskais “pofigisms” un prasme augstu vērtēt paša pieredzi, pašu attiecību procesu vairāk nekā sociālās garantijas un ārējo stabilitāti.

Neapprecēšos? – toties daudz ko iemācīšos un sapratīšu par sevi, vīriešiem, dzīvi TIK DAUDZ, ka pirkstu nepietiks uzskaitīt.

Un pēc tam ievediet nākamo, esmu gatava!

Tām, kas nevēlas tā “riskēt” ar sevi, vairāk vai mazāk būs piemērotas, lūk, tādas metodes.

 

2. Iegremdējumu metode

Nākotnes alternatīvās plānošanas metode – kad tu meditatīvā iegremdējumā pārlūko attiecību attīstības variantus. Un sajūtu līmenī iegremdēšanās procesā tiec skaidrībā – vai tevi pievelk kāds no nākotnes variantiem ar šo vīrieti.

Vēl labāk nākotnes alternatīvā plānošana darbojas, kad izredzētie ir vairāki un viņi visi ar kaut ko vilina tevi.

18 12 07 14

Metode ir laba, bet ir arī darvas karote: ja jūs esat stipri ieinteresēta atbildē un pieāķēta rezultātam, tad “figuški” – objektivitātes šajā caurskatīšanā nebūs. Tikai apjuksiet vēl vairāk.

 

3. Astroloģiskā sinastrija

Astroloģiskā metode – balstās uz sinastrijām. Tā ir horoskopu – jūsu un otra cilvēka, par kuru jūs interesē jautājums: vai vīrietis ir piemērots? – savietojamības analīzes metodika.

Astroloģija ir lieliska metode, kas sniedz informāciju par divu cilvēku galvenajiem šķērsošanās, sakrišanas un kopīgu uzdevumu punktiem. Arī lieliski palīdz tikt skaidrībā ar problēmām, kuras radīsies partnerībā, un to risināšanas paņēmieniem.

Bet šeit nav iespējams ņemt vērā ļoti svarīgu faktoru: partnera attīstītības līmeni. Un, ja partneris pēc līmeņa nav jums piemērots, horoskopu savietojamības fakts neko nedod.

Piemēram, kad jaunībā es nolēmu apprecēties, tad, iepazīstoties ar jauniem cilvēkiem, jautāju pēc datiem horoskopa uzbūvēšanai. Rezultātā izvēlējos astroloģiski maksimāli piemērotāko man partneri, kurš arī pēc sajūtām bija patīkams.

18 12 07 15

Jebkurš astrologs, ieraudzījis, kā mūsu natālās kartes atbilst savā starpā, sāktu dziedāt debesu ditirambus, kur piedziedājums būtu: “JĀ, Jā, Jā! Tas ir VIŅŠ!!!"

Taču mēnesi pēc mūsu saziņas es jau līdu pa sienu no garlaicības un, protams, drīz pārtraucu šo “ideālo” savietojamību.

 

4. Diagnostika ar Taro kāršu palīdzību

Taro – burvīga metode, kas palīdz tikt skaidrībā ar to:

  • vai vīrietis jums ir piemērots?
  • vai viņš ir gatavs attiecībām, kādām?
  • kādas ir perspektīvas jums ar viņu?

Partnera diagnostika ar Taro palīdzību labi darbojas arī pati par sevi un kā papildinājums astroloģiskajai analīzei: vai vīrietis ir tev piemērots kā partneris?

Turklāt, kur astroloģijai ir tukša vieta, tur Taro parādīs jūsu attīstītības līmeņu starpību. Un jūs netērēsiet laiku partnerim, ar kuru jūs sagaida nevis mīlestības jūra, bet skumju purvs.

18 12 07 16

Bet arī šeit ir savas nianses: jums ir jāprot saņemt informāciju ar šo paņēmienu, vai ir jābūt jums pazīstamai zīlniecei-taroloģei, kurai uzticaties.

Paskatīsimies, kā jums jau pazīstamais sadalījums “SEPTIŅNIEKS[1]” var noskaidrot situāciju: vai šis vīrietis ir piemērots?

Lūk, atnāk pie manis meitene šaubās: vai tas ir tas cilvēks, ar kuru var tālāk iet pa dzīvi? Vai arī viņa tomēr ir kļūdījusies?

Attiecību jautājumiem tiek izvēlēta brīnišķīgi “runīgā” Taro kava Manaro.

Sadalījumā mums ir secība:

18 12 07 17

Iegūto sadalījumu var lasīt no sievietes pozīcijas – ko viņa saņems no šī cilvēka, kādas attiecības viņu sagaida perspektīvā, ja neko nemainītu.

Vai arī var vienkārši aprakstīt vīrieti kā viņas iekšējo programmu ārēju aktivatoru.

Iesim tieši otro ceļu – pastāstīsim visu sākumā par vīrieti, bet pēc tam par viņas reakciju.

18 12 07 18

blīvajā plānā – Vecākais arkāns “Sods” (parastajā kavā tā ir kārts “Pakārtais” Svaru, 7. partnerības mājas, kārts) – visdrīzāk jautājums tiek uzdots jau par eksistējošu partneri, attiecības nav potenciālas, bet jau izveidojušās. Vīrietis uzvedas kā partneris, piekrīt šim statusam.

Taču partnerībā viņu interesē dominēšana. Viņš – zina, kā ir pareizi, viņš pieņem lēmumus viņas vietā. Ja viņai, pēc viņa domām nav taisnība – viņam ir ļauts viņu “šaustīt un glāstīt”, turklāt fiziskajā līmenī. Meitenei, ja grib šīs attiecības turpināt, ir jāpiekrīt nest upurus, attiecības viņai būs diezgan sāpīgas.

18 12 07 19

ēteriskajā plānā – Ūdens Karalis (parastajā kavā Kausu karalis – tulk. piezīme)[2], kājām gaisā (Zivs, 12. mājas kārts). Figūras kārts kājām gaisā rāda, ka vīrietis nav gluži patiess, spēlē kādu sociālu lomu. Šeit – romantiska mīļotā loma, kuru meitene ir sev sasapņojusi. Ja es tevi izdomāju, kļūsti tāds, kā es gribu…

Ēteriskajā plānā – kārts apraksta pārejošu, pagaidu stāvokli. Meitene jau jūt, ka ir iekritusi pašas ilūzijā: tāda partnera loma viņas dzīvē neatbilst viņas vajadzībām. Un vajadzības viņai ir kaut kādas citas, nekā viņa iedomājās agrāk.

18 12 07 20

emocionālajā plānā – Gaisa Desmitnieks (parastajā kavā Kausu desmitnieks – tulk. piezīme). Vīrietis jūt, ka attiecības ir nonākušas pie zināmas robežas, pabeigtības, ka partnerei vajag ko citu, nekā viņš var piedāvāt. Un pati meitene emocionāli gaida attiecību saraušanu, tāpēc ka ir nogurusi no mokām.

18 12 07 21

mentālajā plānā – Gaisa Piecnieks. Pārdzīvojumu kārts, vīrietis var uzvesties un izteikties ļauni, rupji un asi attiecībā pret meiteni. Turklāt iekšēji šauboties par taisnību, negūstot labpatiku no savas dominēšanas. Meitene saprot, ka ir sadūrusies ar cietsirdīgu realitāti, atrodas sadauzītu sapņu stāvoklī.

18 12 07 22

kauzālajā plānā, cēloņu un seku plānā – Zemes Četrinieks (parastajā kavā Pentaklu četrinieks – tulk. piezīme). Kauzālā plāna kārts rāda, kā visas iepriekšējās kārtis, to ietekme, izspēlējas notikumības plānā. Viss ir neskaisti: skandāli, pretenzijas, varbūt arī neuzticība. Citu cilvēku ievilkšana savās problēmās. Taču, neraugoties uz visu savu neapmierinātību, meitene negrib atlaist vīrieti, var just bailes viņu zaudēt. Zināma atkarība no viņa.

18 12 07 23

bodhiskajā plānā, stāvoklis kopumā – Gaisa Trijnieks. Kārts viennozīmīgi parāda meiteni bez partnera. Analizējamo attiecību enerģija – mācība, radīta pārbaudei, savu vērtību un attiecību normu noskaidrošanai. Zemapziņas motīvu enerģija, uz kuras tika izveidota saikne ar šo vīrieti, novedīs viņu pie sadauzītiem sapņiem, dziļas pārestības sajūtas. Šīs fabulas morāle: apzinies savus motīvus, kas tevi ved pie attiecībām, un nomaini tās apzināti, lai nepaliktu “viena vējā”.

18 12 07 24

atmaniskais plāns, Gara informācija, kurp (no kurienes) viss iet – visam, kas notiek šajās attiecībās, ir tā sauktais karmiskais pamats, no šīs izdzīvošanas nebija iespējams izvairīties. Nepieciešams pieslēgties atstrādāšanai. No šīs pieredzes iziešanas, izmaiņām, kuras notiks meitenē, pateicoties iegūtajai pieredzei, būs atkarīgs viņas turpmākais sievietes liktenis. Nepieciešams apzināties savus kompleksus un izšķīdināt tos, ieslēdzoties radoši. Tad būs arī jaunas attiecības, kvalitatīvākas.

Šajā situācija es vēl rekomendētu iegremdēšanos iepriekšējos iemiesojumos[3], kur, iespējams, šis komplekss ir noformējies. Tieši tā var tikt līdz problēmas saknītei. Un gūt iespēju to globāli saprast un novākt, nomainot uz programmu, piemērotāku sievietes laimei.

18 12 07 25

Lūk, tā, lūk, aplūkojot kārtis pa līmeņiem, pa jēgas pakāpēm, kļūst skaidrs, “kurš vainīgs” un “ko darīt”.

Gribu uzreiz, pirmajā acu uzmetienā – kā šīs kārtis izlikās – teikt klientei: meitenīt, bēdz no viņa! Atcerieties, kā filmā “Pokrova vārti (Покровские ворота)” operēja Hobotovu: “Griezt, velns parāvis!!!”

Taču jēga un tarologa profesionālā ētika prasa tikai iedot klientei informāciju. Aprakstīt viņas attiecību nianses un īpatnības. Un izdarīt secinājumus, pieņemt lēmums un kaut ko mainīt – nav mans, bet klientes uzdevums.

Šai meitenei taču uzdevums nav vienkārši beigt šīs attiecības, bet iekšēji saprast – kādēļ tās vispār bija, šīs attiecības? Kas tevi pie tām aizveda, kāda “ļaunuma mīlestība”?

Un tad jautājums: vai vīrietis ir piemērots?  –  mainās uz citu: kādēļ tieši šis vīrietis pašlaik ir manā dzīvē?

Un, ja seansa procesā kliente pietuvojas izpratnei “kādēļ”, tad mūsu tikšanās nav bijusi velta.

18 12 07 26

Ja jūs esat gatavas un vēlaties pa īstam tikt skaidrībā:

  • ar savām attiecībām,
  • ar partneri (vai, ja viņa nav),
  • ar sevi, mīļoto, –

un ir vajadzīga astrologa-tarologa palīdzība, lūdzu, vērsieties:

VEIKT MAN DIAGNOSTIKU.

Novēlu interesantus un gaišus laikus!

 

Pievienots 07.12.2018

https://gor-evgeniya.ru/4-sposoba-opredelit-podhodit-li-muzhchina/

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/dazadi/11-dazadi/3057-jevgenija-goreva-vienkarss-taro-sadalijums-septinnieks-jeb-septinas-sferas (Tulk. Piezīme)

[2] Skat. https://www.taro.lv/ru/78_dverej/door_23 (Tulk. piezīme)

[3] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/11-dazadi/3030-jevgenija-goreva-konsultacija (Tulk. piezīme)