Евгения Горева Простой расклад Таро: “Семёрочка” или “Семь сфер”

Jevgēnija Goreva - Vienkāršs Taro sadalījums: “Septiņnieks” jeb “Septiņas sfēras"

18 12 07 01Sveiki, draugi! Ja jūs gribat vienkāršu un strādājošu mantiku, šis sadalījums ir jums. Es izmantoju Taro kārtis, bet domāju, ka arī citi lietišķi instrumenti, pie kuriem jūs esat pieraduši, noderēs.

Šo sadalījumu es saucu “7 Sfēras” (7 kārtis) jeb “Septiņnieks”. Tas ir pa īstam universāls, jo tā pamatā ir mūsu zemes matricas bāzes arhitektūra.

Saturs

Universāls un vienkāršs Taro sadalījums "Septiņnieks"

Piemērs, izmantojot sadalījumu no 7 kārtīm

Sadalījuma traktējums

Universāls un vienkāršs Taro sadalījums "Septiņnieks"

“Septiņnieks” būs piemērots visiem, kam ir izpratne, ka Zemes sastāv no 7 dažādas blīvuma pakāpes sfērām.

Un analoģiski ir uzbūvēts mūsu ķermenis, jūs taču zināt, ka viņam ir 7 galvenās čakras.

18 12 07 02

7 sfēras. Vienkāršs Taro sadalījums

Un mēs kā matrjoška – 7 esības plānos sastāvam no 7 ķermeņiem:

 • Fiziskā ķermeņa – blīvais plāns;
 • Ēteriskā ķermeņa – ēteriskais plāns;
 • Emociju ķermeņa, Dvēseles – astrālais plāns;
 • Domu ķermeņa – mentālais plāns;
 • Gara, cēloņu – kauzālais plāns;
 • Gara enerģijas – bodhiskais (budhiālais) plāns;
 • Gara informācijas (kanāla) – atmaniskais plāns.

Ja šajā septiņsfēru modelī izkārtojas cilvēki un notikumi, tad mēs varam, izliekot kārtis pa 7 sfērām (plāniem, ķermeņiem, čakrām), nodiagnosticēt pašreizējo un perspektīvo stāvokli jebkam.

18 12 07 03

Apliecinu jums, “Septītnieks” darbojas eleganti! Ar tā palīdzību var saņemt atbildes uz tādiem jautājumiem kā:

 • kādā stāvoklī es atrodos (kādā stāvoklī atrodas cits cilvēks, par kuru jūs gribat uzzināt);
 • kur (kurā sfērā atrodas problēmu cēloņi);
 • ko man nozīmē kaut kas (nodarbe, notikums, virziens u.c.);
 • kas par cilvēku, tas, kas mani interesē, vai ir perspektīva mūsu attiecībās.

 

 7 kāršu sadalījuma izmantošanas piemērs

Piemērā sniedzu vienkāršu diagnostiku, kuru es periodiski veicu sev pašai vai klientam.

No rīta man uzbrāzās slikta noskaņojuma vilnis. Saprast – no kurienes “aug kājas” šim stāvoklim, es nevaru. Vakar bija grandiozi un skaidri plāni, šodien – viss miglaini, šaubas un kūtrums. Pie kā ķerties šajā situācijā? Neko negribas, viss tracina.

Griežos pie Taro kāršu palīdzības (tādiem jautājumiem dodu priekšroku kavai The Star Tarot). Dabūju tādu, lūk, tādu “Septiņnieka” secību.

18 12 07 04

 

Sadalījuma traktējums

Lūk, kā var īsi izskaidrot šīs kārtis.

Pievēršu uzmanību, ka 1-3-5-7 kārtis ir kājām gaisā. Bet taču tieši šīs čakras sievietēm ir vertikālas – noskaņotas uz pašas Garu, nevis uz apkārtējo pasauli, partneri. Tas ir, pašā vispārīgākajā veidā var diagnosticēt sava garīgā noskaņojuma problēmu esamību.

Tagad pakavēsimies pie katras kārts. Es traktējumos tajā skaitā izmantoju astroloģisko atbilstību sistēmu (Jurija Hana (Юрий Хан) metodika) – zodiaka, māju, planētu zīmes. No tā jēga kļūst dziļāka.

18 12 07 05

Zobenu Karalis kājām gaisā

 • blīvajā plānā – Zobenu Karalis kājām gaisā (Ūdensvīra kārts, bet ne mana dzimuma un kājām gaisā). “Gudra cilvēka nelaime”, visdrīzāk esmu izvēlējusies realizācijai sev nepiemērotu sociālu lomu, tāpēc buksēšana un aiznešana pagātnē, esmu iestrēgusi;

18 12 07 06

Vecākais arkāns Mēness

 • ēteriskajā plānā – Vecākais arkāns Mēness (atkal Ūdensvīra kārts, bet šeit darbojas iekšējais Saturns). Nav ne sevis, ne pasaules izpratnes. Kārts liecina par to, ka manu pašreizējo noskaņojumu un stāvokli ietekmē zemapziņas programmas, satraukumi. Bailes iznākt no savas “vēža pasaulītes” un triekties augšā pa Gara kalnu. Kaut kur pagātnē līdzīgā situācijā problēma netika atrisināta, tāpēc uzpeld atkal;

18 12 07 07

Zižļu Septītnieks kājām gaisā

 • emocionālajā plānā – Zižļu Septītnieks kājām gaisā (Svaru partnerības kārts). Manas emocijas ietekmē atbalsta (vai vienkārši uzmanības, nav svarīgi – uz plusu vai mīnusu) trūkums manām idejām un iecerēm no ārējās pasaules, citu cilvēku puses. Tāpēc ir uzpūtušās šaubas situācijā (kurā varbūt gaida cūcība) un bojā noskaņojumu;

18 12 07 08

Kausu Karaliene

 • mentālajā plānā – Kausu Karaliene (Skorpiona kārts). Kārts liecina par manu intuitīvo, dvēselisko noskaņu. Turklāt es esmu pārpildīta ar informāciju. Bet varbūt neadekvāta realitātei. Nepietiek praktiskuma un zemes plāna pieredzes, lai sakārtotu domas, izplānotu, uzbūvētu, saprastu – kā šajā konkrētajā situācija man rīkoties;

18 12 07 09

Zobenu Četrinieks kājām gaisā

 • Gara plānā, cēloņu un seku plānā – Zobenu Četrinieks kājām gaisā (Vēža kārts, esmu “namiņā”, pilnīgi noslēpusies). Gara atbalstu nejūtu, bet bez tā notikums nevirzās. Gribas pabūt ar sevi, uztverot notiekošo kā nepieciešamu iekšējo pauzi. Taču vajag kustēties un darboties, iet ārā no šī stāvokļa. Kārts morāle un tās novēlējumi: ceri uz Garu, bet pati nerīkojies aplam:);

18 12 07 10

Zižļu trijnieks

 • bodhiskais plāns, Gara enerģija, stāvoklis kopumā – Zižļu trijnieks (kārts ar Dvīņu noskaņojumu). Situācija sevī nes mācību enerģiju. Ir enerģija ideju iemiesošanai, bet vajag apmaiņu, iniciatīvas paušanu. Nav uzdevuma rakt dziļumā, notikums ieslēdzas caur kontaktiem, saziņu, rakstniecību. Maziem soļiem, īsiem pārskrējieniem.

18 12 07 11

Pentaklu Bruņinieks kājām gaisā

 • atmaniskais plāns, Gara informācija, kanāls – Pentaklu Bruņinieks kājām gaisā (Jaunavas kārts). Kārts un tās stāvokļa vispārīgā jēga: “zem guloša akmens ūdens netek”. Raksturo mani kā sliņķi, kura laiž garām savu iespēju un laiku.

Lai ieslēgtu Gara kanālu, kārti vajag apgriezt (pēc jēgas) taisnā stāvoklī. Tas ir – vajadzīgas Jaunavas zīmes darbības, koncentrēšanās uz realitāti, uzdevumi ir jāuzbūvē praktiski, secīgi un pastāvīgi tie jārealizē. Emocijas – nav svarīgas, svarīgi ir darbu darīt.

Droši vien jūs varat nojaust, ka pēc tāda sadalījuma, kad es diagnosticēju savu stāvokli pa slāņiem, sapratu tā jēgu un cēloni, šaubas un slinkumu man kā ar roku noņēma. Mani zobratiņi sāka kustēties. Pakāpeniski izlīdzinājās arī noskaņojums.

Un papildu es vēl nofiksēju savu situācijas izpratni, rezultātā – parādījās šis raksts:)

Lasiet arī – kā vienkāršs Taro sadalījums “Septiņnieks” diagnosticē cilvēku un attiecības: vai vīrietis ir piemērots?[1]

Novēlu interesantus un gaišus laikus!

 

Pievienots 07.12.2018

https://gor-evgeniya.ru/prostoy-rasklad-taro-sem-sfer/

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/dazadi/11-dazadi/3058-jevgenija-goreva-4-panemieni-noteikt-vai-virietis-ir-piemerots (Tulk. piezīme)