Евгения Горева Кармическая любовь из прошлой жизни

Jevgēnija Goreva - Karmiska mīlestība no pagātnes dzīves

18 08 12 01Vai jūs var piemeklēt karmiska mīlestība no pagātnes dzīves?

Uz iegremdēšanās seansiem iepriekšējās dzīvēs cilvēkus atved kā problēmas, tā arī dažādi jautājumi, uz kuriem citādiem paņēmieniem neatbildēt. Piemēram – pats smieklīgākais, bet arī pats populārākais jautājums: Kas es biju pagātnes dzīvē?

Otrs izplatījuma ziņā jautājums:

Vai mēs pagātnes dzīvē bijām pazīstami ar man tuvo cilvēku, un kā tas ietekmēja mūsu pašreizējās attiecības? Vai tā var būt karma, karmiska mīlestība, mīlestība no pagātnes dzīves?

18 08 12 02

Visbiežāk – atbilde ir pozitīva. Mūsu tuvākie cilvēki – tās ir tās dvēseles, ar kurām mēs bieži kopā iemiesojamies, un, protams, mūsu iepriekšējās attiecības nopietnā veidā ietekmē pašreizējās.

Tas ir, attiecības norit pa agrāk iebrauktu ceļu, tāpēc ka mūsu atmiņā, zemapziņā jau eksistē iepriekšējie scenāriji. Kā sliedes, kā dziļa taka, no nokļūšanas kurā ir grūti izvairīties.

Gribat piemēru no praktiskās regresijas?

Kādai no manām klientēm jaunībā bija sarežģītas attiecības ar draudzeni, kura, kā viņa vienmēr juta, – bija viņai kas vairāk nekā vienkārši draudzene. Un, kaut arī šīs draudzenes sen vairs nav starp dzīvajiem, sievieti visu mūžu satrauca – kas viņas ir viena otrai?

Izrādījās, ka pagātnes dzīvē viņa pati bija sieviete, bet viņas draudzene – vīrietis.

Karmiska mīlestība no pagātnes dzīves

Viņi dzīvoja rietumu slāvu ciemā. Meitene un zēns bija pazīstami kopš bērnības. Visu brīvo laiku pavadīja mežā, zēns bija ļoti izdomas bagāts, un viņam bija mednieka, makšķernieka iemaņas, un vispār viņš spēja dzīvot pie dabas. Un viņš visu mācīja meitenei, sakot: tev viss ir jāprot pašai, ja manis pēkšņi nebūs blakus.

18 08 12 03

Protams, neviena mīļāka par viņu tuvumā meitenei pat nebija. Viņi auga kopā, un, kad pienāca laiks, kļuva par mīlniekiem. Ne par kādu citu vīrieti meitene pat domāt nevarēja. Bet kādā šausmīgā dienā zēns vienkārši pazuda, aizbrauca uz pilsētu darīšanās un neatgriezās.

Meitene mēģināja meklēt savu mīļoto, bet neviens nebija viņu redzējis un neko nezināja. Sākumā viņa raudāja un gaidīja, ilgas stundas pavadot mežā, viņu iemīļotajā vietā. Bet pēc tam viņai nācās iziet pie vīra. Ģimene izjuta materiālas grūtības un viņu vienkārši “pārdeva” par sievu resnam vietējā bagātnieka dēliņam.

Vīrs bija riebīgs un pretīgs viņai, savā iekšienē viņa sauca viņu par “kuili”. Pēc tam piedzima bērns, nīstamā vīra kopija, “Kuilis jaunākais”.

Un pēc tam sākās karš, iebrukums. Vīrieši iestājās vienībā, vīrs ar dēlu kaut kur aizbēga, bet ciema sievietes, bērni un vecie cilvēki – paslēpās mežā, lai neciestu no iebrucējiem. Te nu arī noderēja viņas prasmes, kuras viņa ieguva bērnībā un jaunībā.

18 08 12 04

Cilvēki diezgan ilgi nodzīvoja mežā, viņa vadīja visu saimniecību, organizēja, risināja jautājumus, rūpējās par līdzcilvēkiem. Viņai tas viss patika, tāpēc ka atgādināja par bērnības un jaunības laimīgajiem gadiem.

Pēc tam viņus mežā atrada daži ciema vīrieši, viņi atnesa vēsti: karš ir beidzies, karavīri ir atgriezušies mājās. Un kopā ar vīriešiem atnāca arī viņas pazudušais mīļotais, vājš, iededzis. Kā izrādījās – viņš bijis cietumā, bet pēc tam karojis. Cietumā viņam “palīdzējuši” nonākt viņas vīratēva cilvēki, lai puisis netraucētu iegūt iepatikušos meiteni.

Un, kad visi iedzīvotāji no meža atgriezās ciemā, viņi palika divatā, – un viss kļuva kā agrāk. Sieviete saprata, ka negrib atgriezties mājās, pie kuiļiem. Viņu nemocīja sirdsapziņas pārmetumi, nevilka pie bērna. Viņa atradās tur, ar ko viņai vienmēr bija gribējies, viņas Dvēsele dziedāja.

18 08 12 05

Viņi baidījās no vajāšanas un iegāja tālāk mežā, un vairāk nekā gadu dzīvoja vecā meža būdiņā, pie ezera. Ar sirdīm, mīlestības pilnām.

Kamēr viņus neizsekoja vīra algotņi. Vīrieti uzreiz nošāva. Bet sieviete bija jāizvaro (tāda bija vīra pavēle – atriebjoties viņai par nodevību) un ar negodu jāatgriež ģimenē.

Ieraudzījusi un apzinājusies paša mīļākā cilvēka uz pasaules nāvi, viņa saprata, ka tās ir beigas tai dzīvei, kādu viņa gribēja dzīvot. Un pati metās uz naža, kuru viens no algotņiem turēja rokās…

Pēc tam, kad šis stāsts seansā bija atvēries, mana kliente saprata – kāpēc viņa pret savu jaunības draudzeni izjuta tik dziļas jūtas. Un kāpēc, kamēr viņa bija dzīva, neviens vīrietis nevarēja ienākt viņas dzīvē. Tādu ietekmi uz viņu attiecībām bija atstājusi karmiska mīlestība no pagātnes dzīves.

Un stādieties priekšā, cik tādu stāstu, – var būt jūsu atmiņā?

P.S. Ja jūs ir ieinteresējusi iepriekšējo iemiesojumu tēma, aicinu jūs pie manis uz SEANSIEM[1].

 

Pievienots 12.08.2018.

https://gor-evgeniya.ru/karmicheskaya-lyubov/

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/dazadi/11-dazadi/3030-jevgenija-goreva-konsultacija (Tulk. piezīme)