Алеся Егорова Влияние кармических отношений прошлой жизни на текущую жизнь

Aļesja Jegorova - Pagātnes dzīves karmisko attiecību ietekme uz pašreizējo dzīvi

20 04 17 05

Dzīves laikā mēs satiekam tūkstošiem cilvēku. Kādas tikšanās notiek pirmoreiz, taču ar dažiem cilvēkiem mūs saista pagātnes dzīve, bet dažreiz arī vairākas.

Mēs noslēdzam kontraktu ar cita cilvēka Dvēseli un, kad atrodamies fiziskajā ķermenī, aizmirstam to.

Taču spēcīga neizskaidrojama pievilkšanās un sajūta, ka jūs it kā šo cilvēku pazīstat, ir bāciņas, kurām ir vērts pievērst uzmanību.

Cilvēks jums šķiet tuvs ne vienkārši tā: jūs jau esat ar viņu tikušies. Un tikšanās iemesli pašreizējā dzīvē ir atkarīgi no daudziem faktoriem.

Apzinoties jūsu tikšanās iemeslu, jūs varat atrisināt daudzus jautājumus un problēmas pašreizējā iemiesojumā, izdziedināt attiecības ar cilvēku. Caurskatot iepriekšējās dzīves, var uzzināt, kādu mācību jūs plānojāt iziet ar otru Dvēseli un kādēļ.

 

Palīdziet atrast neveiksmju cēloni dzīvē

Pie manis uz reinkarnacionikas konsultāciju atnāca simpātisks, izglītots vīrietis ar lūgumu palīdzēt atrast neveiksmju cēloņus dzīvē.

37 gadu vecumā viņš nebija precējies, neguva labpatiku no darba, kuru darīja, un gribēja uzlabot finansiālo stāvokli.

Viņš plānojis radīt ģimeni pēc tam, kad nopelnīs noteiktu naudas summu, lai uzsāktu biznesu, nopirktu nekustamo īpašumu un automobili.

Pirmajā vietā stāvēja finanses un bizness. Un šobrīd viņam nebija sievietes, ar kuru viņam gribētos būvēt attiecības.

20 04 17 06

Laiku pa laikam gadījušās iepazīšanās, bet neviena sieviete nav atbildusi viņa kritērijiem un prasībām.

Kāda bijusi pārāk jauna un dumja, kāda vecāka, bet viņš uzskatījis, ka meitenei jābūt jaunākai. Kādai bijis bērns, un arī tāds dzīves variants nav atbildis viņa plāniem.

Tikko kā kāds interesants projekts atklājis savas iespējas, tas tūlīt aizvēries. Šķiet, ka dzīve patiešām spēlē ar viņu paslēpes, piedāvājot kaut ko un tūlīt pat atņemot. Solis uz priekšu un divi atpakaļ – tāds viņam šķiet dzīves ceļš.

Sk. arī Gars un dvēsele: ko vajag vīrietim un ko grib sieviete.

 

Sekmīga ārsta dzīve

Iegremdējoties iepriekšējos iemiesojumos, vīrietim atklājas sekmīga ārsta dzīve; viņš dzīvoja Londonā viduslaikos. Viņš piedzima turīgā ģimenē, un viņam nekā netrūka.

Kopš jaunības gadiem vīrietis bezrūpīgi attiecās pret sievietēm, kaisles pārņemtām, nebaudot pret viņām dziļas jūtas. Viegla dzīve ar pieņemšanām un ballēm nesa prieku un apmierinājumu.

Taču visu mūžu viņam bija kāda sieviete, kura viņu mīlēja, bet viņu apprecēt viņš tā arī neizlēma. Tā bija skaista talantīga aktrise, kura sevi realizēja teātrī.

Viņu attiecības veidoja periodiskas tikšanās, kopīgas ballītes, pastaigas un citas izklaides. Kad Londonai uzbrāzās nezināmas slimības epidēmija, sieviete saslima bez izredzēm izdzīvot.

Būdams pazīstams un kompetents ārsts, vīrietis uzreiz saprata, ka viņam neizdosies šo sievieti izglābt. Tajā brīdī viņš apzinājās, cik viņa daudz viņam nozīmēja, un pirmoreiz sev atzinās, ka mīl viņu.

20 04 17 07

Sieviete nespēja tikt galā ar slimību un nomira. Vīrietis turpināja ārstēt cilvēkus un mūža beigās ļoti nožēloja, ka tā arī neradīja ģimeni.

Viņš bija sekmīgs darbā, ar kuru nodarbojās, labi pelnīja, taču mūža beigās palika pilnīgi viens, bez bērniem un sievas.

 

Iemiesojuma neizpildītie uzdevumi

Telpā starp dzīvēm, kurp vīrieša Dvēsele devās pēc iemiesojuma, viņš ieraudzīja, ka ne visus uzdevumus ir izdevies izpildīt. Plānos bija arī ģimenes radīšana ar šo sievieti, par ko izšķirties viņš tā arī nespēja.

Bez sava uzdevuma – realizācijas sociālajā dzīvē – starp divām Dvēselēm bija kontrakts par ģimenes radīšanu un lēmumu daļu zemes dzīves iziet laulības savienībā, radīt bērnus.

Sieviete savu kontrakta daļu bija izpildījusi, bet vīrietis ne. Viņam kļuva par mācību klausīties savu sirdi, savas viedās Dvēseles balsi, ko viņš tā arī nespēja iemācīties pagātnes dzīvē.

Iemiesojuma neizpildītie uzdevumi atkal stāvēja priekšā Dvēselei pašreizējā dzīvē. Arī ar sievietes Dvēseli bija palikuši nepabeigti uzdevumi. Viņi atkal vienojās satikties šajā iemiesojumā, lai radītu harmoniskas attiecības.

Bet, lūk, finansiālas un profesionālas sekmes pie vīrieša atnāks tikai pēc tam, kad viņš realizēs sevi personiskajā dzīvē un radīs laimīgu ģimeni.

 

Saikne cauri laikam

Un, lūk, konsultācijas procesā vīrietis pēkšņi saka:

– Aļesja, šī sieviete ir manā dzīvē! Es viņu pazīstu. Es zinu, kas tā ir. Man sirds pamirst, kad es viņu redzu. Taču viņa man nav piemērota: viņa ir divus gadus par mani vecāka.

Un patiešām, pārskatot šīs sievietes plānojumu, viņš redz, ka ar sievietes Dvēseli ir bijis līgums atrisināt šajā dzīvē iepriekšējā kopīgā iemiesojuma neatrisinātos uzdevumus. Taču par šķērsli vīrietim kļuva starpība vecumā.

Sk. arī Vīrs no pagātnes dzīves.

 

20 04 17 08

Kā noskaidrojās, šajā dzīvē vīrietim parādījusies pārliecība, ka sievietei ir jābūt jaunākai.

Tāpēc viņš pat nav pievērsis uzmanību tām, kas bijušas tādā pašā vecumā vai vecākas.

Kopš pirmajiem iepazīšanās mirkļiem viņš jutis, ka pazīst šo sievieti mūžību un ka viņa ir it kā tuva dvēsele, ar kuru sen nav redzējies.

Viņa Dvēsele ar neticamu spēku tiecās pie šī cilvēka, taču ierobežojošās pārliecības neļāva spert kādus nopietnākus soļus pretim.

 

Iziešana no neveiksmju apļa

Kad visas atbildes uz jautājumiem bija iegūtas un konstatētas neveiksmju cēloņsakarības pašreizējā dzīvē, atnāca risinājumi, kuri būtu jāizpilda.

Vīrietis ieraudzīja, ka viņa galvenais uzdevums – radīt ģimeni ar šo sievieti, vēl jo vairāk, ka viņi katru dienu kontaktējās, taču tālāk attiecības neattīstījās. Un daudz kas tagad bija atkarīgs tieši no viņa un nevis no viņas.

– Pārsteidzoši, bet es precīzi atkārtoju pagātnes dzīves scenāriju, tāpat bēgu, mēģinu kaut ko sasniegt, aizmirstot par man pašu galveno. Es gribu mīlēt un būt mīlēts.

Visas sajūtas ir tieši tādas pašas, kādas es izjutu tajā dzīvē. Es redzu, ka eju pa to pašu kļūdu apli. Man vajadzīga ģimene, un tikai tad es kļūšu sekmīgs dzīvē.

Sk. arī 13 iemesli, kuru dēļ vecām dvēselēm ir grūti atrast mīlestību[1].

 

20 04 17 09

Es sen to jutu ar sirdi, taču dzinu šīs domas prom no sevis un nolēmu, ka sākumā nauda. Bet var taču visu sasniegt kopā. Man vajag dzirdēt manu sirdi.

Pēc mūsu konsultācijas kontakts ar šo sievieti izgāja uz citu līmeni, kas ar katru dienu dāvā vīrietim vairāk mierīguma, pārliecības par izvēlētā ceļa pareizību un jaunām iespējām.

 

P.S. Jūs jau esat atraduši iepriekšējo dzīvju neatrisināto karmisko mezglu cēloņus?

Alesja Jegorova

Aļesja Jegorova

Reinkarnacionikas konsultante, transformācijas koučs, žurnāla “Reinkarnacionika” korespondente

https://www.instagram.com/alesya.yegorova/?hl=ru

 

Pievienots 17.04.2020

https://journal.reincarnationics.com/prichiny-nerazreshennyh-karmicheskih-uzlov/

Tulkots ar lapas administrācijas atļauju

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/11-dazadi/1795-tatjana-beglaka-13-iemesli-kuru-del-vecam-dveselem-ir-gruti-atrast-milestibu (Tulk. piezīme)