Татьяна Зотова Как подготовиться к Новому году и привлечь новые перемены

Tatjana Zotova - Kā sagatavoties Jaunajam gadam un piesaistīt jaunas pārmaiņas

15 12 10 01

Draugi! Palikušas nedaudzas dienas līdz jaunā gada sākumam. Gatavošanās pašiem gaidītākajiem svētkiem aizņem ne mazums laika.

Jaunais gads – tas ir jauns etaps katra dzīvē. Jauni sapņi un centieni, jaunas enerģijas un jaunas cerības uz brīnumu.

Viss jaunais atnāk tur, kur to gaida un tam ir sagatavota vieta. Piekrītiet, daudz patīkamāk svētkus sagaidīt sakoptā mājā?

Vienkārši vajag iztīrīt vietu. Tātad ķeramies klāt!

 

1. Atrodiet lietām jaunus saimniekus

Katram ir patīkami saņemt dāvanas! Mēs tās gaidām, aizturējuši elpu. Maza brīnuma gaidīšanas mirklis. Šajā brīdī mēs atgriežamies bērnībā. Mums mirdz acis un ātri pukst sirds.

Iedomājieties, kā iedegsies acis cilvēkiem, kurus jūs apdāvināsiet? Vienkārši tā, no sirds. Un tas ir vienkārši izdarāms. 15 12 10 02

Aplūkojiet katru savas mājas istabu. Droši vien atradīsies priekšmeti, kurus veselu gadu neesat lietojuši.

Un skapju stūros slēpjas lietas, par kuru eksistenci jūs vispār esat aizmirsuši. Tātad ir pienācis laiks pameklēt tām jaunus saimniekus.

1. Piemēram, veselas bērnu rotaļlietas, ar kurām jūsu bērni jau vairs nespēlējas, var atdot bērnudārzam – tur par tām priecāsies.

Bērnu mantas var atdot vai nu paziņām, kuriem ir bērni, vai, ja tādu jūsu apkārtnē nav, – uzdāvināt bērnunamu bērniem.

2. Var publicēt laikrakstā sludinājumu “atdošu labās rokās” un izdalīt cilvēkiem to, kas jums vairs nekalpos.

3. Var piedalīties labdarības akcijā vai radīt to pašiem, apvienojoties ar kaimiņiem. Noteikti atradīsies cilvēki, kuriem atdotā lieta atnesīs prieku un labi pakalpos.

4. Īpaši uzņēmīgie var sarīkot priekšsvētku izpārdošanu, nosakot simbolisku cenu par savas preces vienību. Kāpēc gan neizmantot reklāmas gājienu “VISS PAR 10 RUBĻIEM”?

Daloties savā labumā, jūs darāt vairākas noderīgas lietas uzreiz: palīdzat cilvēkiem dabūt to, ko viņi sen ir meklējuši, un sagatavojat savu māju svētkiem.

 

2. Attīriet savu māju no vecas enerģijas

Pēc tam, kad lietas ir sekmīgi iekārtotas, laiks savu mājokli attīrīt no vecām enerģijām.

Vienkārši iziet visas istabas, visus mājas kaktiņus ar iedegtu sveci rokās, radot nodomu sveces liesmā sadedzināt atstrādātās enerģijas. Uguns spēj sastāvējušos enerģiju pārveidot aktīvā.

 

3. Sagatavojieties jauniem kontaktiem

Attīriet vietu jauniem paziņām, kontaktiem, sakariem, savediet kārtībā pastu, atsakieties no jums nevajadzīgām izsūtnēm.

Pārstājiet uzturēt nevajadzīgus sakarus. Piemēram, ar bijušo klasesbiedru. Tas, ka jūs cenšaties kontaktēties ar visiem, rāda, cik ļoti jūs esat iestrēguši pagātnē.

Lai jaunais brīvi ienāktu jūsu dzīvē, ļoti skaidri izlemiet priekš sevis, ko tieši jūs atstājat pagātnē. Tas attiecas ne tikai uz materiālām lietām.

Jūsu domas, emocijas, jūtas arī būtu jāpārskata. Noderīgi uzdot sev jautājumu: “Kā es esmu nodzīvojis aizejošo gadu?” Tas ir, apkopot gada rezultātus.

 

4. Atrodiet, ko jums ir iemācījis aizejošais gads

15 12 10 03Gada rezultātu apkopošana – tas ir darbs, un dziļš darbs. To veikt var, pateicoties instrumentam, kurš ir katram. Tā ir jūsu atmiņa. Jums vienkārši ir jāatceras aizejošā gada notikumi.

Decembris – laiks stratēģiski plānot priekšā stāvošos notikumus, taču plānošanai jānotiek, vienīgi pielietojot pagātnes analīzi.

Sastādiet grafiku saviem pacēlumiem un kritumiem par pēdējiem pieciem gadiem, tas ļaus jums saprast, kādā laikā jūs esat sekmīgi un kādā būtu jāpaslēpjas un jānogaida.

Decembra atmiņas saasināšanās un pagātnes analītika jums tajā palīdzēs.

Apsēdieties tā ērtāk, aizveriet acis un atslābinieties. Elpojiet plūstoši un vienmērīgi, kamēr nesajutīsiet, ka jūsu ķermenis ir pietiekami atslābis.

Atcerieties pašus spilgtākos aizejošā gada momentus. Iespējams, tie būs kādi sasniegumi vai vienkārši brīži ar ļoti spēcīgiem priecīgiem pārdzīvojumiem.

Izvēlēties no visa to, kas jums palicis atmiņā visvairāk.

Aplūkojiet, ko tieši jūs atcerējāties: vietu, kur norit notikums, situāciju; notikumu dalībniekus, viņu ārējo izskatu.

Aprakstiet visu, kas notiek momentā, kur bijāt nonākuši.

 • Ko jūs jutāt tajā momentā, kādas emocijas piedzīvojāt?
 • Vai notikums noritēja tā, kā jūs gaidījāt, vai attīstījās citādi?
 • Ko jūs izjutāt atmiņu momentā?
 • Vai jūs gribētu situāciju izmainīt?

Pateicieties visiem situācijas dalībniekiem un sev pašam par iegūto pieredzi. Ja vajag – piedodiet un palūdziet piedošanu.

Sk. arī Meditācija: Atbrīvoties no pagātnes nastas un piedot sev

 

Pārskatiet vairākas dažādas situācijas. Izvēlieties momentus, kuri jums nospēlēja svarīgu lomu. Tos, kuros jūs kaut ko iemācījāties.

Tā aplūkot var jebkuru dzīves sfēru. Atrast tieši tos akmeņus, kuri traucē jūsu dzīvei plūst brīvi. Tie ir jāizkustina un jāizmet.

Vai jūs viegli atcerējāties sevi šī gada sākumā? Sašūpot atmiņu var ar vienkāršām tehnikām.

 

Apkopojot aizejošā gada notikumus, var:

 • paraudzīties uz saviem sasniegumiem gadā kopumā;
 • paraudzīties, kādus mēs jūs esat sasnieguši;
 • pateikties sev par tiem;
 • paraudzīties, ko jūs šajā gadā neizdarījāt;
 • piedot sev par neizdarīto;
 • saprast, kā rīkoties ar nerealizētajiem mērķiem, – izkoriģēt tos un izpildīt nākamgad vai atlaist;
 • noticēt sev, tam, ka jūs varat ļoti daudz ko;
 • apzināties, kas jums patiešām ir svarīgi;
 • uzlabot savas dzīves kvalitāti.

 

5. Tieciet galā ar nepabeigtām lietām

Visiem ir nepabeigtas lietas, neizpildīti solījumi. Viss, kas nav līdz galam izdarīts, noņem jums enerģiju. Vajag pielikt punktu.

Vai nu beidzot izpildīt apsolīto, vai arī pateikt sev pašam, ka līdz galam jūs to nedarīsiet ne tagad, ne tuvākajā laikā.15 12 10 04

Tiem, kam jūs kaut ko bijāt solījuši, – paskaidrot, ka tā izveidojās apstākļi un jūs nevarat turēt solījumus. Esiet godīgi pret saviem tuviniekiem un pret sevi pašu.

Neaizmirstiet, ka jūsu dzīve veidojas no katras nodzīvotās dienas. Pat šodien pirms miega jūs varat atcerēties aizejošo dienu. Aplūkot to no dažādiem punktiem.

Mēs visi gaidām brīnumus no Jaungadu svinībām, un mēs esam to cienīgi. Tad nu sagaidīsim tos sagatavoti!

 

P.S. Un kā jūs gatavojaties Jaunajam gadam? Vai apkopojat nodzīvotā perioda rezultātus? Kas jums palīdz noskaņoties uz priekšā stāvošajiem svētkiem? Dalieties komentāros.

Tatjana Zotova

Tatjana Zotova

Žurnāla korespondente

https://journal.reincarnationics.com/

 

Pievienots 10.12.2015

https://journal.reincarnationics.com/kak-podgotovitsya-k-novomu-godu-privlech-novye-peremeny/

Tulkots ar lapas administrācijas atļauju

Tulkoja Jānis Oppe