Татьяна Зотова Почему снятся умершие родственники

Tatjana Zotova - Kāpēc sapņos rādās mirušie radinieki

15 04 14 01

Vai ar jums ir bijis tā, ka, no rīta pamodušies, jūs papriekš skrienat pie sapņu grāmatas? Vai arī aizgūtnēm stāstāt, ko esat nosapņojuši, saviem mājiniekiem?

Un tas viss tāpēc, ka sapnī jūs redzējāt mirušo. Nav svarīgi – tuvu cilvēku vai vienkārši paziņu. Pret sapņiem par mirušajiem mēs vienmēr attiecamies īpaši.

Vai tādi sapņi ir nejauši? Kāpēs sapņos rādās mirušie?

 

Tikšanās ar mirušo dvēselēm sapņos

Izrādās, stāvoklis, kad mūsu saprāts ir vismazāk aktīvs, ļauj nedaudz nolaist aizsegu starp pasaulēm. Mūsu apziņā vienlaikus eksistē daudz pasauļu.

Miega telpa – vieta, kur pasaules krustojas. Un šeit notiek tikšanās ar mirušo dvēselēm. Tam, ko sapņojošajiem vēsta mirušo dvēsele, var būt dažāda nozīme.

15 04 14 03

2. Sapņos mirušie mūs bieži par kaut ko brīdina

Liza:

“Man gadījās ļoti dīvaina situācija… Tātad pirms diviem mēnešiem man nomira vecmāmiņa. Viņa nekad nebija laba, savus dēlus sita un nekad nemīlēja.

Un vispār mūžā daudz slikta darīja cilvēkiem, īpaši manai māmiņai.

Pirms dažām dienām viņa parādījās sapnī. Viņa teica: “Es mūžā daudz sarunāju, tad nu aizmirstiet un atlaidiet.” Pēc tam bija daudz ainu ar autokatastrofām, un it kā viņas balss teica: ‘Sargi Dimušku.” Es momentā pamodos.

Nedaudz atjēdzos. Mana vecāmāte, neraugoties uz naidu pret visu pasauli, manu tēvu, Dimu, sauca par “Dimušu”.

Drīz mani vecāki brauc uz Taizemi, un es pat nezinu, ko man darīt. Vai tas bija reāls brīdinājums vai vienkārši iztēles rotaļa?”

Dmitrijs:

“Man toreiz bija gadi 5. Nomira mans vectēvs. Kamēr viņš bija dzīvs, mēs ar viņu dzīvot viens bez otra nevarējām. Sapnī viņu redzu koka mājā. Un māja tikai tiek celta, vairākos stāvos. Un, lūk, baltā apģērbā mans vectēvs, jaunāks kļuvis, starp citu, sēž pie galda augšējā stāvā. Un apkārt daudz bērneļu skraida, daudz viņu ir.

Un te viņš man saka: “Lai kā tev dzīvē nebūtu – nekad nemelo!” Taisni nezinu, varbūt melis biju, tikai pēc sapņa it kā nogrieza. Nevaru melot. Pat sīkumos, ja samelošu – sirdsapziņa pēc tam ilgi moka.”

15 04 14 04

3. Mirušie radinieki sapnī sniedz uzvednes

Svetlana:

“Nomira mana māsīca. Kamēr dzīva bija, bieži ar savu māmiņu, manu tanti, lamājās. Dažreiz ar dūrēm viņai virsū metās.

Un, lūk, sāku es viņu pēc nāves sapņos redzēt. Šķita, ka viņa ir augšāmcēlusies, atzinusi, cik stipri ir kļūdījusies. Savu māti lūdz viņai piedot, apkampj. Tantei es šos sapņus izstāstīju. Un māsīca man pārstāja sapņos rādīties. Droši vien piedošanu caur mani viņa lūdza.”

Gētes “Fausta” otrās daļas rokraksts arī tika atrasts, pateicoties uzvednei sapnī. Pēc nāves Gētes gars parādījās dēlam sapnī un norādīja, ka rokraksts paslēpts viesistabas sienā.

15 04 14 05

Sapņos aizgājušo dvēseles sniedz atbalstu

Bieži sapņos var ieraudzīt mirušos, kad cilvēks jūtas nospiests un domās vēršas pie viņiem.

Oksana:

“Pirms trīs gadiem nomira mans tēvs. Un pēdējā laikā man arvien kaut kādas grūtības ir dzīvē. Es domās nomodā sazinos ar tēvu, stāstu par savām problēmām. Lūdzu atbalstu viņa dvēselei. Un viņš parādījās sapnī!

Es raudāju uz viņa pleca, žēlojos par savu dzīvi. Un viņš tik cieši mani apkampa, tikai klusēja visu laiku un glāstīja galvu, glāstīja…

No rīta pamodos – it kā smagums nokritis, ķermenis viegls, un esmu mierīga, pat priecīga. Atceros pa dienu tēvu un nomierinos.”

Mēdz būt, ka mirušie, parādoties sapnī, stāsta par aizkapa pasauli. Pateicoties tādiem sapņiem, cilvēki var saformēt kopīgu priekšstatu par to, kur dvēseles nonāk pēc nomiršanas.

Leonīds:

“Reiz es sapnī redzēju mirušo draugu. Teikt, ka es biju pārsteigts, – nozīmē teikt pārāk vāji. Par manu neizpratni draugs teica, ka viņš ir dzīvs, acis mani nemāna.

Viņš parādīja man savu jauno pasauli – ar daudziem cilvēkiem un tādu dabu, kuru aprakstīt es nevaru. Es nez kāpēc zināju, ka starp šiem cilvēkiem ir arī noziedznieki, taču savā starpā visi kontaktējās labvēlīgi.

Un pēc tam kļuva tik klusu – es ieraudzīju sevi dažādu izmēru acu ielenktu. Viņas, šīs acis, bija visur. Es jutu, ka tā man sevi parādīja augstākie gaišie spēki.”

To, ka mirušo dvēsele var pieņemt dažādas formas, arī var ieraudzīt sapnī.

Ludmila:

“Mana tante nomira 64 gadu vecumā. Bet man sapnī parādījās pavisam jauniņa, svaiga. Atvēra viņa man vārtiņus garā baltā sētā un lūdza ienākt.

Tādu brīnišķīgu dārzu es dzīvē nebiju redzējusi, pat bildēs. Pamanīju, ka dažus kokus un ziedus es agrāk nekad neesmu redzējusi.

Gājām mēs ar viņu pa dārzu, nonācām vietā, kur bija daudz baltu baložu. Ļoti pieradinātu. Es noliecos un vienu paņēmu rokās.

Tante pasmaidīja un teica man, ka tā ir dūja, manas vecmāmiņas dvēsele. Un tante iedeva man paturēt citu dūju: “Tā ir tavas māmiņas dvēsele.”

Man ļoti negribējās māmiņu-dūju izlaist no rokām. Es vēlējos iet vēl tālāk dārzā, bet tante man neļāva – pēc viņas vārdiem, visur bija kādas dvēseles un mēs varējām nejauši uzkāpt kādai dvēselei.

Vēl es ieraudzīju neparastu tumši zilu rozi. Tante teica, ka tā ir mana brālēna dvēsele – viņš gāja bojā pusaudža vecumā – būvē nokrita un nomira.

Pēc tam tante man izskaidroja, ka tādu cilvēku dvēselēm, kuri nomiruši bērnībā vai pusaudžu gados, ir vajadzīga lielāka atjaunošanās. Viņas tie nosūtītas uz rehabilitāciju, īpaši, ja cilvēki tikuši nogalināti.

Kad tādas dvēseles atjaunojas, tad atkal atgriezīsies uz zemes. Pēc tam tante teica, ka man jau laiks atgriezties atpakaļ.”

 

Kā traktēt sapņus, kuros atnāk mirušo dvēseles?

Uz jautājumu, kā mums attiekties pret to, ka mums sapņos rādās mirušie, katrs atbildēs savādāk. Tādu sapņu interpretācija arī pēc pašiem pazīstamākajām sapņu grāmatām atšķiras.
Turklāt interpretējumu pamats atšķiras:

  • kas parādījies: vīrietis vai sieviete
  • kādā stāvoklī: veselā vai slimā
  • kādā noskaņojumā: skumjā vai jautrā
  • ko dara: raud, sauc jums iet līdzi, stāsta par sevi, žēlojas, brīdina utt.
  • kādas krāsas apģērbā tērpies utt.

Sapņu grāmata autori ir vienisprātis vienā: sapņi par mirušajiem tukši nemēdz būt.

Psihoanalīzes tēvs, Zigmunds Freids, mēģināja traktēt sapņus. Sakarā ar katru elementu, ko cilvēks ieraudzījis sapnī, uzdeva vienu un to pašu jautājumu: ko šis tēls jums nozīmē? Turklāt cilvēka katra doma, atnākusi viņam sakarā ar šo sapņa detaļu, būs saistīta ar šo tēlu.

Sapņi, saskaņā ar Freidu, ir zemapziņas darbības rezultāts. Un, ja regulāri nodarbojamies ar to interpretāciju, tad var pārliecināties – neviens sapnis nav sāpīgs.

Mirušie, atnākuši pie cilvēka sapnī, var liecināt par sapņotāja dažāda veida bailēm, kuras nomoda stāvoklī cilvēks var nemanīt.

Brīvo asociāciju metode palīdzēja atklāt dažādus kompleksus tam, kurš stāsta sapni.

Karls Jungs uzskatīja, ka Freida metode neļauj saprast sapņa patieso jēgu. Sapņos bez tēliem, kas nozīmīgi tikai atsevišķākam cilvēkam, piedalās kolektīvās zemapziņas elementi.

Tas paplašina sapņu interpretēšanas robežas. Tos traktējot saskaņā ar Jungu, ļoti svarīgs ir konteksts.

Tādējādi sapņos cilvēkam ir darīšana ar saviem personiskajiem pārdzīvojumiem un ar viņa Gara vēstījumiem.[1]

Sapņi – grandiozs zemapziņas seriāls

Vanda Bloņska (Ванда Блоньская-Вольфарт)

Cilvēki, kura zina psiholoģijas pamatus, jebkurus sapņus, ieskaitot sapņus par mirušajiem, sliecas uzlūkot kā personības stāvokļu izstrādi.

Ir citāds redzes viedoklis, kā uztvert sapņus, kuros mēs redzam mirušos.

Pareizticības pārstāvji uzskata, ka cilvēka dvēsele, pārejot uz citu pasauli, turpina dzīvot pēc pavisam citādiem garīgiem likumiem. Un viņai nav mērķa sazināties ar dzīvajiem.

Ir zināms, ka arī Vislielākie Svētie sapņos redzēja mirušos. Un, neraugoties uz to, baznīcas tēvi rekomendē visus sapņus bez izņēmuma atstāt bez uzmanības.

Tāpēc ka, mēģinot atminēt savu sapni, cilvēks var tikai domāt, kādēļ viņam sapnis parādījies.

Pirms mēģināt atšifrēt sapņus par mirušajiem, vajag izpētīt, kas ir nāve. Saprast, kā jūs pret to attiecaties. Ja jums ir tuva noteiktas reliģijas mācība, – izpētiet, kā tā traktē nāves parādību. Pievērsiet uzmanību tam, kā jūs paši reaģējat uz visu, kas attiecas uz šo jautājumu.

Jūs varat arī iziet apmācību Reinkarnacionikas Institūtā. Šeit jūs savā pieredzē, bez kādām uzvednēm, uzzināsiet, kas un kā notiek miršanas laikā.

Pakāpeniski, atrodot atbildes uz saviem jautājumiem par miršanas mehānismu, jūs varēsiet tulkot sev sapņus, kuros redzat mirušus cilvēkus.

P.S. Vai jums sapņos rādās mirušie? Kā jūs sev izskaidrojat tāda veida sapņus? Dalieties komentāros.

Tatjana Zotova

Tatjana Zotova

Žurnāla korespondente

https://journal.reincarnationics.com/

 

Pievienots 14.04.2015

https://journal.reincarnationics.com/pochemu-snyatsya-umershie-rodstvenniki/

Tulkots ar lapas administrācijas atļauju

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/11-dazadi/2604-tatjana-zotova-paralela-dzive-sapni (Tulk. piezīme)