Татьяна Зотова Параллельная жизнь во сне

Tatjana Zotova - Paralēlā dzīve sapnī

15 14 02 01

Jums ir bijis tā, ka no rīta pamostaties un saprotat, ka sapnī esat nodzīvojuši mazu dzīvi?

Reizēm tas pat ir vesels seriāls, kad nākamais sapnis ir iepriekšējā turpinājums. Kāpēc tas notiek?

Izrādās, tā ir mūsu paralēlā dzīve sapnī, kuru kā kinofilmu mūsu zemapziņa-režisors rāda mums.

Bonuss lasītājiem:

Raksta beigās Jūs iegūsiet pieeju kursam un uzzināsiet, kā uzlabot atmiņu un smadzeņu darbību, iemācīties iegaumēt savus sapņus.

 

Sapņi attīsta atmiņu

Kvantu fiziķi spriež par teoriju, ka Visuma dabā eksistē daudz paralēlu pasauļu.

Ne tikai zinātnieki, bet arī rakstnieki apgalvo, ka sapņos mēs izdzīvojam savas paralēlās dzīves.

Grāmatas par Tomu Sojera piedzīvojumiem autoram, Markam Tvenam, četrdesmit gadus ilgi rādījās sapņi, kur viņi ar Loru Raitu – meiteni, kuru viņš satika pusaudža vecumā, – bija kopā paralēlā realitātē.[1]

Vienā no vēstulēm 1893. gadā M. Tvens rakstīja: “Es sapņoju, ka es piedzimu, izaugu, kļuvu locis uz Misisipi upes, ogļracis un žurnālists, man bija sieva un bērni – un šis sapnis arvien turpinās, turpinās un turpinās, un dažreiz tas šķiet tik reāls, ka es gandrīz ticu, ka tas patiešām ir reāls. Vai tā ir patiesība?”

Marks Tvens arī aprakstīja paņēmienu, kā trenēt atmiņu, lai iemācītos iegaumēt vairāk sapņu un izmantot tos, lai censtos dziļi apjēgt realitāti un cilvēka būtību.

Viņš arī uzskatīja, ka bez sapņu iegaumēšanas treniņa nav iespējams attīstīt labu atmiņu kopumā.

Treniņa būtība ir, ka vajag sapņus pierakstīt, kad tos vēl ir viegli atcerēties. Vajag arī tos pētīt, atrast, kāda mūsu personības puse šos sapņus dzemdina.

 

Kā rodas paralēlās dzīves

Paralēlās dzīves, kā domā zinātnieki, neatrodas kaut kur tālu, aiz miljoniem kilometru. Tās ir daudz tuvāk. Tās ir mūsu iekšienē, mūsu apziņā.

Katru reizi, kad mēs izdarām izvēli, – mēs radām potenciāli iespējamu realitāti, kura eksistēs vienlaikus tai, kurā mēs atrodamies pašlaik.

Tā mūsu dvēsele daļa, kura izvēlei nepiekrīt, var atšķelties un palikt realitātē, kura bija pirms tam, kad mēs izdarījām savu izvēli.

Tādas mūsu dvēseles daļiņas var turpināt dzīvot paralēlas dzīves.

15 14 02 02

Sapņi – dvēseles darba laiks

 

Ko uzskatīt par sapņiem par paralēlām dzīvēm

Sapņi sniedz mums iespēju nonākt paralēlo realitāšu krustošanās punktā.

Paralēlās dzīves sapņos var pieņemt dažādu formu: mēs varam sevi redzēt savos ķermeņos un citu cilvēku ķermeņos, dažādās valstīs un citā laikā.

Sapnī tas, kas pagājis, ir un būs, saplūst vienoti. Papildinot cits citu un savijoties, tie atjauno to mūsu Dvēseles vienotību, par kuru mēs pat nenojaušam.

Tā kā sapņi neparādās secīgi, tad vienā un tajā pašā sapnī par paralēlajām dzīvēm jūs varat sevi ieraudzīt vienlaikus dažādos vecumos un dažādos laika intervālos.

Piemēram, vīrietis redzējis sapni, kur viņš saticies ar savu mirušo tēvu, kurš turējis rokās viņa meitu-zīdaini. Reālajā dzīvē vīrieša meitai ir 21 gads.

Sākumā, iegūstot pieredzi darbā ar sapņiem, var redzēt vienlaikus dzīves, ļoti tuvas reālajai.

Samērā ar to, kā cilvēks strādā ar saviem sapņiem, viņam var būt pieejamas arī pilnīgi citādas realitātes.

Cilvēka sapnī iegūtā pieredze ir atkarīga no stāvokļa, kādu viņš ienesis sapnī.

15 14 02 03

Sapņos mēs iepazīstamies ar dažādām sevis versijām

 

Sapņi palīdz pieņemt lēmumu

Tā kā paralēlās realitātes formē mūsu izvēle, tad mūsu sapņos mēs vērojam mūsu izvēles rezultātus. Turklāt sapņos vienlaicīgas dzīves var izskatīties ļoti reāli.

Mūsu sapnī var būt iepriekšējā darbavieta un situācijas, kuras tur varētu attīstīties pilnīgi dabiskā veidā.

Sapņi par paralēlajām dzīvēm var būt atbalsts mūsu izvēles pareizībai.

Piemēram, neprecējusies sieviete redz sevi sapnī garlaicīgā laulībā, kurā pastāvīgi uzliesmo strīdi. Pamodusies viņa priecājas par savu vientulību.

Vai arī, jūs varat ieraudzīt, kādās šausmās pārvērtīsies jūsu attiecības ar mīļoto cilvēku, un pamostoties atviegloti saprast, ka jūsu šķiršanās pirms 19 gadiem patiesībā bija labums jums.

Sapņi, kuros mēs dzīvojam citā realitātē, bieži norāda uz to, ko mēs slēpjam paši no sevis dzīvē reālajā laikā.

Mūsu dvēseles slēptās daļas, gadiem mūsu neatzītas, atšķeļas, paņemot mūsu dzīves enerģiju. Notiek tas, ko šamaņi sauc par “dvēseles pazaudēšanu”.

15 14 02 04

Sapņos mēs izdzīvojam izvēles variantus

 

Sapņi palīdz mums iemantot veselumu

Sapņi liecina par dažādiem mūsu aspektiem un sniedz iespēju tos savākt zem viena jumta.

Frics Perlss (Fritz Perls), austriešu psihiatrs, viens no geštaltterapijas pamatlicējiem, apgalvoja, ka visi elementi sapnī ir paša sapņotāja projekcijas.

Viņš aicināja klientus spēlēt visu šo elementu lomu sapnī. Tādā veidā sapņa autors varēja ieiet kontaktā ar daudziem savas personības atdalītajiem aspektiem un savākt tos kopā.

Uzdodot jautājumu “Kāda manis daļa” šajā sapnī ir attēlota, var arī pajautāt, “kā šī daļa ir saistīta ar manu tagadnes realitāti?”.

Var paņemt vienu sapni un aplūkot tajā katru atsevišķo detaļu: darbojošās personas, situāciju, lietas, kuras tur parādās. Un iegūt pilnīgu integrāciju.

Biežāk darbā ar sapņiem integrējas tikai daži gabaliņi. Pēc tam rādās cits sapnis un kļūst skaidrs, kas notiek.

Atgriežot sev katru sevis daļu, jūs ņemat atpakaļ to, no kā reiz atteicāties. Jūs atgriežat sev enerģiju. Tās daļas, kuras jūs atdevāt pasaulei, atgriežat sev. Tā notiek garīgā izaugsme, briedums.

15 14 02 05

Sapnī mēs iegūstam pieeju visiem dvēseles atmiņas failiem

Sapnī, kad mūsu saprāts ir maksimāli pasīvs, informācija no zemapziņas kļūst pieejama. Mūsu pagājušo dzīvju, kuras arī var pieskaitīt paralēlajam, pieredze – jo viss taču notiek šeit un tagad – kļūst pieejama.

Sapņi par vienlaicīgām dzīvēm dažādās realitātēs kalpo par pieeju atmiņai par mūsu dvēseles pieredzi.[2] Un dažādiem šīs pieredzes iespējamajiem variantiem.

 

Sapņi atklāj pieeju pagājušajām dzīvēm

“Kas būtu bijis, ja?”

Kas būtu bijis, ja mums būtu brīva pieeja visiem sevis variantiem, ieskaitot iemiesojumus citos telpas un laika kontūros? Viennozīmīgi uz šo jautājumu atbildēt ir grūti. Mums ir gribas brīvība, un mēs praktiski neatminamies savas Dvēseles augstākos uzdevumus.

Saprast, kādēļ mēs atnācām uz šo iemiesojumu, – laikam gan būs mūsu pats galvenais uzdevums. Un sapņi – tas ir paņēmiens to atminēties.

Sapnī var uzzināt par dažām mūsu pašu versijām, apmainīties ar tām pieredzē un sniegt savstarpēju palīdzību.

Vienu no dāvanām, kur mums sniedz sapņi par paralēlajām dzīvēm, var saukt par atbrīvošanos no šabloniem, kas atrodas mūsu apziņā.

Gribat uzlabot atmiņu un iemācīties iegaumēt savus sapņus?

Tajā jums palīdzēs bezmaksas kurss “Kā atcerēties visu”.

 

P.S. Vai jums ir bijusi pieredze – sapņi par paralēlām dzīvēm? Vai jūs esat mēģinājuši saprast, ko tie nozīmē jūsu pašreizējā dzīvē? Dalieties komentāros.

Tatjana Zotova

Tatjana Zotova

Žurnāla korespondente

https://journal.reincarnationics.com/

 

Pievienots 02.04.2015

https://journal.reincarnationics.com/parallelnaya-zhizn-vo-sne/

Tulkots ar lapas administrācijas atļauju

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/11-dazadi/2492-tatjana-zotova-paralelas-dzives-vienas-dveseles-fragmenti (Tulk. piezīme)

[2] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/11-dazadi/2480-tatjana-zotova-sapni-varti-uz-pagajusajam-dzivem (Tulk. piezīme)