Михаил Лабковский о том, как нравиться мужчинам

Mihails Labkovskis par to, kā patikt vīriešiem

Pievilcības noslēpums – nav prasmē uzlikt grimu un turēties uz papēžiem. Tas viss ir bezjēdzīgi, ja nav galvenā – mīlestības pret sevi. Par to ir pārliecināts psihologs Mihails Labkovskis.

Mihail Labkovsky

Kā patikt vīriešiem: sievietes pievilcības noslēpums

Lai vispār kādam patiktu – ne tikai vīriešiem, bet arī pašas māmiņai, – sākumā ir jāiepatīkas sev. Diemžēl sievietes to nesaprot un mēģina problēmu risināt citādā veidā. Lietā tiek likta kosmētika, papēži, minisvārki, grims, plastiskā ķirurģija. Es pieņemšu tikai vienu iemeslu iet pie plastiskā ķirurga – tie ir medicīniski rādītāji skaidras ārējas kroplības gadījumā: zaķalūpa, milzīgs līks deguns, pilnīgs krūšu trūkums (kaut gan arī ar to var dzīvot). Viss pārējais cilvēku nepadara pārliecinātāku par sevi, tāpēc ka sieviete to veic ne tādēļ, lai patiktu sev, bet tieši atskatoties uz vīriešiem.

Tādas sievietes cenšas patikt ar uzvedības palīdzību. Mēģina iztapt, visam piekrīt, nesaka “nē”, skatās vīrietim mutē un lūdz, lai viņš vēl kaut ko par futbolu pastāsta. Daudzas sievietes uzskata, kas tas darbojas. Bet diemžēl tā dēļ neviens nemīl. Kāpēc? Tāpēc ka apkārtējie tevī redz tikai to, ko tu domā un jūti sakarā ar sevi pašu.

Ja tu sev patīc, tad tu uzvedies kā cilvēks ar augstu pašvērtējumu, un tad vīrieši sāk tev pievērst uzmanību. Bet krūšu izmēram, kāju garumam vai pakaļas apjomam ar to nekāda sakara nav.

Vīrietis, kuram ir darīšana ar sievieti, kura visu laiku viņam visā izdabā, nerunā pretī, visam piekrīt un kurai nav sava viedokļa, neciena savu dāmu. Tāpēc ka viņa izliecas jebkura iemesla dēļ. Turklāt viņš vispār nesaprot, ar ko dzīvo: viņa sievietei nav rakstura, viņa sevi nekā neizpauž, nerunā par to, kas viņai patīk. Ir kategoriju vīriešu, kuriem tādas sievietes patīk. Tie ir vīrieši, arī nepārliecināti par sevi, bieži – ar naudu, un šo savstarpējo attiecību būtība visiem ir saprotama. Bet šis gadījums nav par mīlestību.

Lai sev patiktu, ir jādara dažas ne pārāk sarežģītas lietas. Pirmkārt: jāpieņem sevi, kāda esi. Kas izaudzis, tas izaudzis, un tas ir jāiemīl. Otrkārt: nevajag sevī turēt aizvainojumu. Ja tev nepatīk, kā vīrietis uzvedas, pasaki viņam to tieši. Viņš varbūt arī aizies. Bet ar lielāku varbūtību sāks cienīt un rēķināties ar tevi. Daudzas sievietes pret sevi attiecas “dalīti”: kreisā krūts nekas, bet labā nepatīk, zobi apmierina, bet kājas ne. Tāpēc trešais punkts – ir jāuztver sevi kopumā, kā kostīmiņu. Nav jābaidās, nav jākautrējas, ir atklāti jāsaka, ko tu gribi un ko negribi. Ja vīrietis tev galīgi apnīk ar saviem stāstiem (un vīriešiem patīk lielīties), tad ir tieši jāpasaka: “Vecīt, tas ir neinteresanti, nomaini plati.” Un nav jābaidās, ka viņš pagriezīsies un aizies. Pēc tam viņš tevi tieši mīlēs. Bet kompromisi – tas ir kaitīgi veselībai. Kompromiss – tas ir, kad tu kaut ko dari pret savu gribu. Bet ir jādzīvo, kā tev patīk. Un ar tādu vīrieti, kāds tev patīk. Un attiecībām ar viņu tevi ir jāapmierina.

Mīlestībai pret sevi ir jāizpaužas konkrētās darbībās. Tas nozīmē – ir jābūt normālam cilvēkam. Jārunā par sevi, par savām vēlmēm. Atcerieties sevi 16 gados – kā jūs uzvedāties? Gan pasūtījāt, gan ne no kā nebaidījāties. Kur tas viss ir palicis?

“Kompromisi – tas ir kaitīgi veselībai. Kompromiss – tas ir, kad tu kaut ko dari pret savu gribu.”

Ir svarīgi saprast, ka mīlestība pret sevi – tas nav mēģinājums sevi uzlabot. Tāpēc ka tas liecina par neapmierinātību ar sevi. Nodarboties ar jogu, iet uz psiholoģijas lekcijām un tā tālāk var tikai viena iemesla dēļ – jums tas vienkārši patīk. Cilvēks ar sevi ir apmierināts, kad viņu vecāki bērnībā mīlēja – tādu, kāds viņš bija, neatkarīgi no sekmības skolā, uzvedības un spējām. Taču mūsu vecāki bērniem bieži iedveš, ka ir jāmainās, jālabojas, jātiecas, jāattīstās un tā tālāk. Taču dzīve no tā nesastāv. Dzīve sastāv no priekiem, ko sniedz dzīve. Kas jūs iepriecina – tas ir cits jautājums. Patīk mācīties? Mācieties, taču tiecoties uz mērķi pašrealizēties, nevis izmainīt sevi. Dariet to, kas jums ir patīkami, nemēģinot uzlabot sevi un kādam kaut ko pierādīt. Bet mēģinājums pārvarēt sevi – tā ir vardarbība pret sevi, pārliecības trūkums un vēlme patikt.

 

Pievienots 26.08.2018

https://www.cosmo.ru/sex-love/mens_mind/mihail-labkovskiy-o-tom-kak-nravitsya-muzhchinam/

Tulkoja Jānis Oppe