Нина Ошева - Весть обо Мне раздать людям

Ņina Oševa - Vēsti par Mani izdalīt cilvēkiem

17 02 14 01

2016. g., Perma

Mēs piedzimām, lai pasaku padarītu par esamību (Мы рождены, чтоб сказку сделать былью)...

Grāmata “Svētās Krievzemes radīšanas vēsture” (“История сотворения Святой Руси”) ir uzrakstīta Dieva uzdevumā (diktējums, kuru pieņēmu 16.08.11), lai cilvēki, kuri dzīvo uz Zemes, zinātu, ka planētai ir vajadzīga mūsu palīdzība, un lai varētu tajā piedalīties. Kā un kādā veidā – jālemj jums. Es tikai dalos tajā pieredzē, kuru mēs (projekta “Adaptācija” dalībnieki) ieguvām savas apziņas kopīgas pilnveidošanas procesā. Dievs mani saveda kopā ar interesantiem, lieliskiem cilvēkiem, lai atstrādātu karmas mezglus. Es šiem cilvēkiem esmu bezgalīgi pateicīga par to, ka saskaņā ar Dieva plāniem viņi piedalījās man nepieciešamo mācību radīšanā.

Ar Mīlestību, pateicību un cieņu, Oševa Ņina Vladimirovna.

16.08.11. 22:15

Ņina:

Mūsu Tēvs, Debesu Tēvs, lūdzu Tavu Viedumu un Žēlastību: norādi man norādījumu, saņemtu no Tevis, un vērs manas domas, vārdus un darbus uz personības pilnveidošanu, saprāta trauka piepildīšanu, manas dvēseles pilnveidošanu. Lūdzu, norādi man manu lomu Tavā “izrādē”.

Debesu Tēvs:

Uzdodot tādus jautājumus, ir nepieciešams zināt, ka, saņemot atbildi uz tiem, tā ir jāpielieto savā dzīvē, lai Mans darbs nebūtu velts.

Pašlaik ir jātiek skaidrībā ar virzienu, par kuru ir interese, un jāattīsta tā šajā virzienā. Mijiedarbības ar Lielo Būtību enerģijām etaps turpinās, bet tas nevar būt vienīgais. Atrodi, sajūti to virzienu, kur Dvēsele iedziedāsies, un Es atbalstīšu. Tavam viedumam ir jāizpaužas, jo citādi, kādēļ tik daudz ir noiets?

Kanāls, kuru turi nesaliecoties, ir Mana Velte, ar to tad arī strādā visu labumam. Lasot informāciju, kuru pieņēmuši citi, tu tajā atrodi Viedumu, bet arī Manas atbildes uz taviem jautājumiem, tici Man, interesē daudzus.

Nodarbojies, sastādi grāmatas, kaut vai elektroniskā variantā, un atdod to cilvēkiem caur internetu. Lūk, viņa – karmas atstrādāšana – runāt par Mani, par mijiedarbību ar Mani, par jūsu enerģētiskajiem seansiem neklusē. Tas, ko tu dari – tas ir lieliski, bet tavs galvenais uzdevums – Vēsti par Mani izdalīt cilvēkiem. Pastāsti par Mani tā, kā tu proti, paužot smalkjūtību pret tiem, kas klausās Mani caur tevi. Ar visu savu sirdi kontaktējies ar Pasaules-ēku, paplašini mijiedarbības lauku. Parādi cilvēkam, cik tas ir interesanti – mijiedarboties ar tiem, kas ir blakus, bet pagaidām nav redzami.

Jo vairāk cilvēku sāks interesēties par smalko plānu, jo vairāk cilvēku sāks aizdomāties par to, ka viņi ir ne tikai fiziskais ķermeni, bet daudzdimensionāla būtne, un jo ātrāk cilvēce nonāks pie sapratnes, ka nepieciešams uzturēt tīras gan domas, gan vārdus, gan darbības. Tā būs palīdzība milzīgam skaitam cilvēku, kuri sper pirmos soļus pa pašpilnveidošanās taku, un apstākļu radīšanā planētas Pārejai.

Es zinu, cik grūti ir savākt sevi vienotā veselā pašlaik 3D apstākļos, kad dažādu enerģiju, dažādu egregoru darbības ir vērstas uz ciņu par cilvēka Dvēseli. Un tas, ko esi pieņēmusi no Manis, daudzējādā ziņā un daudziem palīdzēs izdarīt izvēli. Agrāk pieņemtās patiesības nav novecojušas, nav kļuvušas mazāk vērtīgas tādēļ vien, ka pašlaik daudzi raksta par to, ar ko Smalkais plāns dalās ar zemiešiem. Vienalga, vēl ilgi cilvēces vidū būs tie, kam ir vajadzīgs tas, kas ir tevis pierakstīts no Manis.

Netiecies uz kaut ko ideālu. TAS NEEKSISTĒ. Jebkurš ideāls – tas ir tikai kāda viedoklis, kaut kādā sakarā. Bet tiecies katru dienu kļūt mazliet pilnīgāka nekā vakar. Lielas uzvaras sākas no maziem soļiem.

Debesu Tēvs, Dievs, Radītājs, Augstākais Saprāts savai meitai, lai viņa apzinātos un līdzsvarotu enerģijas sevī.

Ņina: Pateicos, pateicos! Kā vienmēr, Tēvs, tu esi labsirdīgs, uzmanīgs, gādīgs un mīli. Arī es mīlu Tevi! 22::55.

 

2. Dieva atsauksme par šo grāmatu

16.11.15. 23:46

Ņina:

Mūsu Tēvs, Debesu Tēvs, pieņem no manis mīlestības un pateicības enerģiju par Tavu vadību un manu iespēju vēršanu vajadzīgajā gultnē. Es jūtu milzīgu prieku par to, ka izpildīju Tavu norādījumu un nenoklusēju par mūsu enerģētisko darbu vispārējam labumam.

Lūdzu Tev, izanalizē un nokomentē šo grāmatu. Atrodi vārdus tiem, par kuriem šeit ir stāstīts, un tiem, kas to lasīs.

Debesu Tēvs:

Ir radīts brīnišķīgs dokuments, kurš ir fiksējis Svētās Krievzemes radīšanas patiesību.

Man nebūs grūti dot visaugstāko novērtējumu tam, kas ir jūsu izdarīts, un tam, kas ir tevis šeit savākts. Viss šeit ir patiesība, kura jau pašlaik izpaužas jūsu telpā, taču maz pagaidām ir to, kas spēj to ieraudzīt. Bet tādēļ jūs to visu arī darījāt, lai savā laikā cilvēcei atvērtos acis.

Ņina, apsveicu un pateicos par cītību un pamatīgo pieeju uzticētajam darbam. Ar mīlestību Dievs, Radītājs, Debesu Tēvs, Visa un Visu Radītājs. Āmen.

Ņina: pateicos, pateicos par tik augstu mūsu darbu un manas cītības novērtējumu.

 

3. Par projektu “Adaptācija”

Autonoma nekomerciāla organizācija Kultūras un Atveseļošanas Centrs “Adaptācija” Valsts Reģistrs №1135900002480 no 2013.10.11.

17 02 14 02

Misija: palīdzēt cilvēkiem adaptēties pārmaiņām, kuras notiek uz Zemes. Mērķis: nodot cilvēkiem zināšanas un pieredzi un sagatavot viņus tam, lai viņi varētu būt jauno enerģiju, kuras nāk uz Zemi, pārvadītāji, un nestu tālāk cilvēkiem zināšanas un pieredzi. Sasniegšanas līdzekļi: nododot informāciju un pieredzi par veselīga dzīvesveida iemaņas iegūšanu, dzīves uz Zemes radīšanu ar domu jaunajos apstākļos, apzinoties savu vienotību ar Telpu.

Caur projektu “Adaptācija” sevi pilnveidoja dažādu profesiju un vecuma cilvēki: no 45 līdz 80 gadiem. Mēs galvenokārt esam pensionāri. Dalībai šajā projektā mēs veltījām visu savu laiku. Mūs vadīja mīlestība pret Krieviju, planētu un cilvēci. 2012. gada oktobrī mēs bijām 35 cilvēki, 2016. gada oktobrī – 17. Ne visi spēja izturēt to ritmu, kādā grupa attīstījās. Šodien es apzinos, cik svarīga bija katra cilvēka, kurš kaut dienu bija ar mums, piedalīšanās šajā programmā, jo katrs mums rādīja kaut kādas savas šķautnes, kuras mums bija jāasina. Es izsaku dziļu pateicību un cieņu visiem mūsu grupas dalībniekiem par to, ko mēs pārvarējām kopā.

Ar mīlestību, pateicību un cieņu, Oševa Ņina Vladimirovna.

Norāde uz grāmatu “Svētās Krievzemes radīšanas vēsture” https://cloud.mail.ru/public/BDec/KWTJaXBXY

 

Pievienots 14.02.2017

http://sanatkumara.ru/stati-2017/vest-obo-mne-razdat-liudyam

Tulkoja Jānis Oppe