Print

Tatjana Zotova - Kādēļ dvēselei necilvēcīgas būtnes pieredze

15 10 27 01

Dvēsele daudzajos iemiesojumos izdzīvo ne tikai pieredzi uz planētas Zeme un ne tikai cilvēka veidolā. Dvēselei vienmēr ir izvēle, kur, kad un kādā ķermenī viņai iemiesoties.

“Vai ir dzīvība uz Marsa?” zinātniekus interesēja vēl nesen. Taču Reinkarnacionikas Institūta studenti caur savu personīgo pieredzi pārliecinās par dažādu dzīvības formu eksistenci Visumā.

Novērojumos, kādēļ dvēselei necilvēcīgas būtnes pieredze, dalījās Reinkarnacionikas Institūta otrā kursa studenti.

Nodarbībās studenti sevi redzēja pilnīgi dažādos veidolos: gan kā saprātīgas būtnes, gan kā mistiskas, gan kā folkloras personāžus. Kā arī varēja sajust, kās tas ir – būt kādas stihijas pārstāvim. Kāds pabija enerģijas lomā, kurai nav fiziska ķermeņa.

Mūsu planētu apdzīvo milzīgi daudz saprātīgu būtņu. Dažiem izdevās sajust, kā tas ir – būt ar atšķirīgu apziņu, atšķirīgu no cilvēcīgās.

Lasīt vairāk...

 

Tatjana Zotova - Par ko var izvērsties izraidīšana no dzimtas

15 09 01 03

Mana vieta dzimtā – tas ir tas balsts, kurš ļauj man justies veselā daļai. Justies tai daļai, bez kuras dzimta nebūs pilnīga.

Saprast, kāda vieta dzimtā ir mana, – tas ir tas, kas man pietrūka vairāku gadu garumā.

Lasīt vairāk...

 

Vasaras maratons

20 05 23 01

Dārgie draugi!

Mūsu vasaras maratons ir gandrīz gatavs. Lai tas uzplauktu, lūdzu jūs pāriet pēc norādes un sniegt komentārus. Jo vairāk komentāru, jo labāk.

Iestājieties grupā/pierakstieties, atrodiet tur Emuārus, kur tiek reklamēts mūsu Vasaras Maratons, un sniedziet Jūsu komentārus. Rakstiet, ja Emuāri ir patikuši. Ja nē – arī rakstiet. GALVENAIS: lai komentāru būtu daudz, un no “dzīviem” cilvēkiem, nevis no Botiem.

Norāde: https://vk.com/public194540921

Jau iepriekš Jums pateicos.

http://www.sanatkumara.lv/index.php/raksti/28-raksti-2020/2673-vasaras-maratons

 

Tatjana Druka - Cauri laikam: izredzes izmainīt vēsturi un likteni

17 04 27 01

Fort Ross: Piedzīvojuma meklējumos (Форт Росс: в поисках приключений)

Gads: 2014.

Žanrs: piedzīvojumi, fantastika

Valsts: Krievija

Lomās: Maksims Matvejevs (Максим Матвеев), Anna Staršenbauma (Анна Старшенбаум), Maksims Vinogradovs (Максим Виноградов), Kirils Pletņovs (Кирилл Плетнёв), Andrejs Merzļikins (Андрей Мерзликин), Laija Kosta (Laia Costa) u.c.

Krievu filma: cauri laikam

Filma par visu mīlētajiem ceļojumiem pagātnē (domāju tos, kam patīk pastaigāties pa pagājušajām dzīvēm), lai pamēģinātu izmainīt notikumus.

Ar speciālas programmas palīdzību krievu žurnālists dodas uz pagātni, lai noskaidrotu, kā iznāca, ka Krievija zaudēja savas zemes Ziemeļamerikā?

Galvenais varonis izmeklē gadījumu ar cilvēku, kurš līdzīgs viņam. Filmā parādīts fenomens, ar kuru mēs reizēm sastopamies arī iegremdējumos pagātnē un kuru var nosaukt par “laika cilpu”.

Lasīt vairāk...

 

Apzinošies cilvēki…

Apzinošies cilvēki ir sapratuši, ka neviens viņiem laimi nost nav ņēmis

Saruna ar Diženo Dievieti

20 05 29 01

28.05.20.

Kad mēs sakām “Es Esmu visi Zemes cilvēki”, ko mēs ar to domājam? Vidējo cilvēku=vispārējo vidējo, vai arī tomēr mēs saglabājam savu apziņas līmeni, augstāku nekā vidējais?

DD: Mēs taču zinām, ka ir dažādi apziņas līmeņi mentālajā plānā, ir vidējais mentāls, zemākais un augstākais. Vidējais cilvēks pagaidām ir zemākajā no mentālā plāna cilvēku līmeņiem. Jūs uz planētu skatāties no vidējā un augstākā plāna. Tie ir dažādi līmeņi. Jūs esat atklājuši potenciālu, tagad stāv priekšā gadi un gadsimti, lai sastrādātu prakses, orientētos nosacījumos un nosacītībās, saprastu darbības, ierobežojumu likumus u.c.

Kad mēs sakām “Es Esmu Diženā Dieviete”, ko mēs ar to domājam? Saplūšanu ar Diženo Dievieti? Ja saplūšanu, kāpēc mēs nejūtam to, bet tikai Diženās Dievietes atnākušās enerģijas kā staru? Ja tā ir pacelšanās uz citu apziņas līmeni, tad kāpēc šī pacelšanās nav sajūtama tā, kā tā būtu jājūt – tas ir, paplašināšanās un šī līmeņa pārvaldīšana? Vai arī tā vienkārši ir apziņas mānīšana, programmēšana, taču nesekmīga?

DD: Kad jūs paceļaties uz manu plānu, reaģē jūsu dvēsele. Tieši dvēsele atklājas un jūtas svētlaimīga. Tieši šo līmeni jūt. Un pēc tam arī citi, zemāki līmeņi, jūt, kā var, manas vibrācijas.

Kas notiek, saplūstot ar kolektīvo apziņu, – personības zaudēšana, jo es nevaru ar sevi rīkoties, kā vēlēšos, vai arī jauna iespēju līmeņa iegūšana? Es zaudēju spēkus un vēlmes jaunajā līmenī? Kas ar notiek ar saplūšanu jaunajā līmenī?

DD: Tu pagaidām pieslēdzies, bet nekļūsti.

Un kas tas ir – pieslēgties?

Lasīt vairāk...

 

Ņina Terehova un Sergejs Bubļiks - Uz Zemes bijis citplanētiešu simpozijs. 18. maijā tas beidzies

(Atskaite par Projektu, 2020. g. aprīlis-maijs)

Atgādinām, ka mūsu pastāvīgā grupa jau daudzus gadus piedalās Projektā. Tas ir pētījums, vērošana, kā notiek tā sauktais Pārejas process uz mūsu planētas. Šajā procesā piedalās arī citas civilizācijas. Mums manāmi palīdz. (Var vietnē paskatīties “Atskaites par Projektu”.) Tā vai citādi, viņi stādījās mums priekšā. Tā turpinājās līdz 2018. g. jūnijam, kamēr mūs nenodeva “Citiem”. Kā parādīja laiks, “CITI” – tās ir daudzas citas civilizācijas, kuras uz mūsu planētas ieradās 2018. gadā! (Sīkāk [1].)

Vai ne viņas tagad 2020. g. 18. maijā tūkstošos NLO atstāja mūsu planētu?

20 05 28 01

1. att.

Tātad.

2020. g. aprīļa vidū Jurijs Vasiļjevičs (Юрий Васильевич Кретов) deva kārtējo RITUĀLU Projektam. Attēlu, lai koncentrētos. “Divas pussfēras pa labi un pa kreisi ieliektu spoguļu veidā zināmā attālumā viena no otras. Vidū, starp tām – kā savērpta stieple, līdzīga DNS. Tas viss ir blīvs. Balts.”

Aplūkojot attēlu, mēs atcerējāmies, ka 2014. gadā mums bija pacients, jauns vīrietis. Sauksim viņu nosacīti par Borisu. Viņam bija konstatēta Behtereva Slimība. Taču slimības cēloni ārsti norādīt nevarēja…

Lasīt vairāk...

 

Tatjana Breslavska - Saraksts uz jūniju

DĀRGIE DRAUGI!

Piedāvāju jūsu uzmanībai sarakstu uz JŪNIJU

Visas nodarbības sākas pulksten 18:00 pēc Maskavas laika (arī pēc Rīgas laika)

 03.06  Seanss ar Ercenģeļiem  —  norāde pēc apmaksas 200 rbļ.

 05.06  Gaismas meditācija  —   ieeja brīva

 10.06  Vebinārs (1 st. 30 min.)  —  norāde pēc apmaksas 700 rbļ.

 11.06  Gaismas meditācija  —   ieeja brīva

 15.06  Atvērto durvju diena  —  ieeja brīva

 16.06  Ceremonija “Augšupcelšanās un vibrāciju paaugstināšanas Krēsls”  norāde pēc apmaksas 800 rbļ.

 17.06  Jupitera Skola (3 stundas)  — norāde pēc apmaksas 1000 rbļ.

 19.06  Gaismas meditācija  —   ieeja brīva

 22.06  Dziedināšanas seanss no Galaktikas kodola (17.06 Skolas dalībniekiem)  —  ieeja brīva

 24.06  Vebinārs (1 st. 30 min.)  — norāde pēc apmaksas 700 rbļ.

 26.06  Gaismas meditācija  —   ieeja brīva

 29.06  Atvērto durvju diena  —  ieeja brīva

UZ VEBINĀRIEM UN MEDITĀCIJĀM TIEK LŪGTI VISI INTERESENTI, KURIEM AR MŪSU TĒMĀM IR REZONANSE

*****

Katru mēnesi tiek organizētas Ceremonijas “Augšupcelšanās un vibrāciju paaugstināšanas Krēsls” – (800 rbļ.)

Visiem, kas vēlas uz Ceremoniju – lūgums man uzrakstīt.

Apmaksas nosacījumi:

Pārskaitījums uz Sberbank karti: kartes Nr. 4276 1340 0264 8091

PayPal: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

vai caur sistēmām Kontakt, Western Union, Golden Crown uz vārdu Breslavskaya Tatiana Dmitrievna

Sūtiet man vēstuli, norādot meditācijas datumu un apmaksas veidu uz e-pastu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Pēc tam es izsūtu jums norādi uz ieeju.

http://www.sanatkumara.lv/index.php/tatjana-breslavska/25-tatjana-breslavska/2669-tatjana-breslavska-saraksts-uz-juniju-2

 

Tatjana Breslavska - DZIEDINĀŠANAS SEANSS NO GALAKTISKĀ KODOLA

20 05 30 01

Kā parasti, pēc Galaktiskās Augšupcelšanās Skolas Semināra mums kā bonusu dāvā dziedināšanas seansu papildu dienā

Jau ievadā mums vēlreiz uzsvēra, ka pateicība – tā ir “ceļazīme dzīvei” un vienlaikus ļoti spēcīga aizsardzība. Būt pastāvīgi stāvoklī ar pateicību visam – pats pareizākais līdzeklis pret visām slimībām, depresiju un prieka stimulators. Un mēs izsakām pateicību par VISIEM labumiem, kādi mums ir! Par pasaules sajūtas un dzīves pilnu gammu!

Lasīt vairāk...

 

Tatjana Druka - Kā izpildīt visu iemiesojumu galveno misiju

15 10 29 01

Zoara noslēpums (Секрет Зоар)

Gads: 2015.

Oriģinālais nosaukums: The Zohar Secret

Žanrs: Fantastika, Drāma. Komēdija

Valsts: Izraēla. ASV, Ukraina, Krievija

Lomās: Aleksandrs Demidovs (Александр Демидов), Irina Barinova (Ирина Баринова), Henrijs Deivids (Henry David), Roijs Mirons (Roi Miron), Oļegs Fendjura (Олег Фендюра), Svetlana Demidova (Светлана Демидова) u.c.

Filma par dvēseles reinkarnāciju un misiju

Ceļojums laikā ilgst 1900 gadu, misija ir viena – nogādāt neaizskaramo Zoara grāmatas tīstokli. Zoara grāmata ir paši slepenākie raksti cilvēces vēsturē. Atminēt Zoara noslēpumu nozīmē pakļaut sev laiku.

Galvenajam varonim Maksim uzdota viņa dzīves galvenā loma – nogādāt tīstokli Jeruzālemē, jo taču, ja tīstoklis nonāks nelabvēļu rokās, tas var sagraut lielo Impēriju. Tad pats laiks pagriezīsies atpakaļ un izmainīs vēstures gaitu.

Lasīt vairāk...

 

Tatjana Druka - Saikne caur telpu un laiku

15 03 08 01

Ārpus laika (Вне времени) (2015)

Oriģinālais nosaukums: The Lovers

Žanrs: fantastika, grāvējs, melodrāma, piedzīvojumi

Valsts: Beļģija, Indija, Austrālija

Režisors: Rolāns Žofē (Roland Joffé)

Lomās: Džošs Hārtnets (Josh Hartnett), Temzina Edžertone (Tamsin Egerton), Alise Englerta (Alice Englert), Mahešs Džadu (Mahesh Jadu), Oms Puri (Om Puri), Simona Kessela (Simone Kessell), Temīna Sannija (Tehmina Sunny), Bipaša Basu (Bipasha Basu)

“Dzīve ir cīņas cienīga, mīlestība ir nāves cienīga.”

Par filmu

Filmas notikumi izvēršas 2020. gadā. Arheologs-pavadonis Džejs Finnels kopā ar sievu pēta nogrimušu XVIII gadsimta tirdzniecības kuģi.

Reiz, mēģinot glābt dzīvesbiedri, viņš gūst bīstamu ievainojumu un iekrīt komā.

Lasīt vairāk...

 

Vakara seansu ieraksti, 25.-26. maijs

19 05 11

Noklausīties ierakstu var tieši vietnē


25. maijs

Vakara meditācija. Vada Vladimirs Ahmanajevs, bezmaksas

Lejupielādēt ierakstu


26. maijs

Vakara meditācija. Gaļina Kulaka, bezmaksas

http://www.sanatkumara.lv/index.php/audiomeditacijas-un-audioversijas/19-audiomeditacijas-un-audioversijas/2665-vakara-seansa-ieraksti-25-26-maijs

 

Tatjana Druka - Dzīve bez jūtām

14 10 31 01

Iesvētītais (Посвященный)

Žanrs: fantastika, drāma

Valsts: ASV

Gads: 2014.

Oriģinālais nosaukums: Devējs (The Giver)

Režisors: Filips Noiss (Phillip Noyce)

Lomās: Brentons Tvaits (Brenton Thwaites), Merila Strīpa (Meryl Streep), Džefs Bridžess (Jeff Bridges), Aleksandrs Skašgords (Alexander Skarsgård), Ketija Holmsa (Katie Holmes), Teilora Svifta (Taylor Swift), Kamerons Monagans (Cameron Monaghan), Odeja Raša (Odeya Rush), Emma Tramblē (Emma Tremblay), Katarīna Demma (Katharina Damm)

“Atmiņas – tā nav tikai pagātne, tās nosaka mūsu nākotni”

Par filmu

Filma par cilvēkiem, kuriem atņemta atmiņa. Viņi dzīvo ideālā sabiedrībā, kuru radījuši Vecajie un kurā nav vietas sāpēm un ciešanām. Šķiet, ka cilvēki ir iemantojuši paradīzi uz Zemes.

Lasīt vairāk...

 

Vera Prosvirņina - Filma par Eņģeļiem

14 06 27 01

Mīlestība cauri laikam

Ziemas pasaka (Winter's Tale)

Žanrs: detektīvs, drāma, melodrāma, fantāzija.

Valsts: ASV.

Gads: 2014.

Galvenajās lomās: Kolins Ferels (Colin Farrell), Dženifere Konelija (Jennifer Connelly), Rasels Krovs (Russell Crowe), Viljams Herts (William Hurt).

“Mēs visi esam savstarpēji saistīti, katrs jaundzimušais jau nes sevī brīnumu. Un katrs brīnums ir unikāls un paredzēts vienam vienīgam cilvēkam.

Mēs esam ceļotāji un ieminam ceļu pretim liktenim, lai atrastu to vienīgo cilvēku, kam lemts mūsu brīnums.”

Par filmu

“Mīlestība cauri laikam” ir ļoti skaista un vieda filma par visa esošā vienotību, par dzīvi un nāvi, par eņģeļiem un dēmoniem, par misiju un, protams, ka par mīlestību, kura rada brīnumus, pārvarot attālumu un laiku.

Lasīt vairāk...

 

Elvita Rudzāte - Ko nozīmē, ka cilvēks visu noliedz vai mēģina ignorēt?

26.05.2020

Marta jautā: Esmu piedzimusi ģimenē, kurā ļoti negatīvi attiecas pret citām rasēm, reliģijām un tautību. Mani draugi ir gan tumšādaini, gan musulmaņi. Kā lai es neuzņemu šo negativitāti sevī? Esmu cilvēks, ar kuru diemžēl ir viegli manipulēt..

Elvita Rudzāte atbild: Noliegums norāda uz situācijas neizpratni un bailēm no neizpratnes. Cilvēki baidās no nezināmā, tāpēc vieglāk ir noliegt nekā izzināt.

Piemēram, ļoti daudzi cilvēki noliedz Dieva esamību. Tanī pat laikā man ir zināms kāds psiholoģijas profesors Krievijā, kas sāka izzināt Dievu tikai tāpēc, ka redzēja, ka daļa cilvēku tic Dievam. Viņš gribēja izprast šo fenomenu un sāka pētīt kristietību, Bībeli utt. līdz pats atzina, ka Dievs patiešām pastāv. Pie tam, kad viņam jautāja, vai viņš gribētu atgriezties tajā dzīvē, kurā dzīvoja pirms sāka izzināt Dievišķo pasauli, tad viņš atzīst, ka noteikti nevēlas atteikties no tās dzīves kāda viņam ir tagad, kaut arī atzīst, ka dzīve līdz Dievišķās pasaules izzināšanai arī viņam bija ļoti laba. Šis ir rets gadījums, kad kāds sāk izzināt to, ko nesaprot, bet tā ir zinātnieka būtība – izzināt. Tomēr vairums cilvēku izvēlas vieglāku ceļu – noliegt to, ko nesaprot.

Lasīt vairāk...

 

Filma par Dvēseļu Pasauli – “Mūsu Dzimtās Mājas”

14 06 06 01

“Dzīve nepārtrūkst,

un nāve – tā ir ilūziju spēle.

Pēdējā nopūta neizbeidz mūsu likteņus...

Vienmēr var sākt no sākuma.”

Filmas nosaukums: “Mūsu Dzimtās Mājas”.

Oriģinālais nosaukums: Nosso Lar / Our Home: The Astral City.

Valsts: Brazīlija.

Žanrs: drāma, ezotērika.

Apbrīnojamā filma “Mūsu Dzimtās Mājas” (Nosso Lar) pieder garīgā kino kategorijai. Tajā tiek izvirzīti un spilgti atklājas visi smalkumi dzīvē telpā starp dzīvēm.

Katrs cilvēks dzīves laikā uzdod sekojošus jautājumus:

Mākslas filma “Mūsu Dzimtās Mājas” (Nosso Lar) atbild uz visiem šiem jautājumiem. Tā īsta praktiska rokasgrāmata, kur detalizēti ir stāstīta un rādīta Dvēseļu dzīve pēc nāves uz Zemes, citiem vārdiem, dzīve Dvēseļu Pasaulē jeb vienkārši mūsu Mājās, pie mūsu Pavarda.

Lasīt vairāk...

 

Kā nekā ir pavasaris!

 20 05 25 01

25.05.20. 8 no rīta.

Šodien es rīta darba laikā sāku ņemt nost zirnekļu kokonus no cilvēkiem. Tie ir apvīti apkārt cilvēkam, paceļoties līdz astrālajam AEs, un piestiprināti pirmās čakras rajonā ar “saspraudi”. Lai cik smieklīgi tas nebūtu kādam no lasītājiem, tieši tādu pašu kokonu es noņēmu sev, kad rakstīju par pelēcības iestāšanos (http://www.sanatkumara.ru/stati-2020/serost-nastupaet-na-liudey-soprotivlyaytes). Kokoni ir uzģērbti ne visiem, taču to ir desmitiem tūkstošu mūsu valstī. Īpaši daudz viņu ir valsts ziemeļos. Spriežot, kāpēc tā, nāku pie secinājuma, ka Krievijas dienvidos (aziātiskajā daļā) ir maz iedzīvotāju, tur ir kalni. Un ziemeļos ir vairāk garīgu cilvēku, kuri tiek medīti.

Es uzdevu saviem Spēkiem notīrīt cilvēkus un, pakāpeniski ejot no Tālajiem Austrumiem uz valsts rietumiem, sāku sarunu ar tiem, kas to izdarīja, ar Pelēkajiem Spēkiem. Izrādās, viņi ievīsta kā gaišus, tā arī tumšus cilvēkus.

Es jautāju tiem spēkiem, kuri to izdarīja: kāpēc tas ir uzlikts cilvēkiem?

“Tā ir aizsardzība pret Gaismu, kura uzlec no Rīta. Jūs neesat gatavi Gaismai.”

Kāpēc jūs tā nolēmāt?

“Mēs neko nenolemjam, tie ir mūsu pavēlnieki.”

Kas tie ir?

Lasīt vairāk...

 

Sindroms pārvietoties laikā

14 04 29 01

Laika ceļotāja sieva

Žanrs: fantastika, fantāzija, drāma, melodrāma.

Valsts: ASV.

Gads: 2009.

Oriģinālais nosaukums: The Time Traveler´s Wife.

Režisors: Roberts Šventke (Robert Schwentke).

Lomās: Reičela Makadamska (Rachel Anne McAdams), Ēriks Bana (Eric Bana), Džīna Maklīna (Jane McLean), Rons Livingstons (Ron Livingston), Heilija Makkanna (Hailey McCann), Bruklina Prū (Brooklynn Proul), Aleksis Ferriss (Alex Ferris), Mišela Noldena (Michelle Nolden), Arliss Hauards (Arliss Howard), Katerīna Trovela (Katherine Trowell), Bārts Bedfords (Bart Bedford), Estere Džana (Esther Jun).

Lasīt vairāk...

 

Vēl raksti...