Татьяна Бреславская - Активация Портала Вознесения на Мачу-Пикчу

Tatjana Breslavska - Maču Pikču: Augšupcelšanās Portāla aktivizācija

20 07 29 01

Vēl pavisam nesan maz kam bija zināma šī vieta. Pateicoties pētījumiem un Drunvalo Melhisedeka grāmatu publikācijām, par to sāka runāt visos planētas stūrīšos. Tūkstošiem svētceļnieku pastiepās uz šīm grūti pieejamajām un noslēpumainajām vietām, īpaši tā sauktā “pasaules gala” periodā. Mums visiem arī gribētos pastiepties uz turieni: dzirdama kāda balss dvēselē, saucoša un vilinoša, atgādinot par mūsu radniecību ar šo vietu.

Iespējams, tas būs nedaudz smieklīgi, ja es teikšu par sevi personīgi, ka kopš bērnības, izdzirdējusi frāzi no kādas vodeviļas: “Es – priesteriene senajā Peru,” laiku pa laikam to atminējos, it kā piemērojot sev. Jau vēlāk sapratu, ka tā patiešām bija zīme. Savienojoties un aktivizējot saikni ar visām savām dzimtām un aspektiem, es sev izdarīju atklājumu, ka es esmu Saules būtība.

Mums tagad jau ir kļuvis skaidrs, ka nemaz nav obligāti traukties uz visām vietām, kas attiecas uz mūsu dzimtām, iemiesojumiem un aspektiem. Kaut gan uz daudzām šīm vietām gribētos! Mēs jau ne reizi vien esam veikuši Augšupcelšanās portālu virtuālu aktivizāciju dažādās Zemes vietās (Elbrusā, Šasta kalnā, uz Gizas plato un citās). Šoreiz “pavilka” uz Peru.

Viss attālinātās aktivizācijas process noritēja kā parasti: mēs harmonizējām visus savus ķermeņus un enerģijas, savienojāmies ar planētas spēka vietu glabātājiem, ar viņas valstībām un stihijām, atbrīvojāmies no visa nevajadzīgā, kas vēl nebija atlaists. Kad piesaucām Maču Pikču Glabātāju, iznāca varenā spalvotā čūska – Ketsalkoatls, mans vecs draugs un Skolotājs.

http://godsbay.ru/maya/quetzalcoatl.html

20 07 29 02

Man viņš vienmēr ir bijis Saules Skolotājs, es bieži esmu redzējusi viņu ar nefizisko redzi tieši uz mūsu Saules, sazinājusies ar viņu “bez ceremonijām”, viņš pat ir nolaidies pie manis uz zemes plānu saziņai. Viņam ir tik starojošs milzīgo bezdibenīgo acu skatiens un, neraugoties uz viņa ārēji bargo izskatu, glāstošs, laipns starojums kā vismīlošākajai būtnei Pasaulē! Mūsu parādīšanās momentā mūs burtiski sāka celt uz augšu un uz sāniem! Portāla aktivizācijas noslēdzošajā momentā mēs jau bijām it kā “ne uz Zemes”: mūs sagrieza ļoti spēcīgu enerģiju virpulī.

Bet tagad nedaudz par to, kas sākās nākamajā dienā: vairāk nekā pusi dienas es kalpoju kā pārvadītāja, lai vestu ārā tumšās būtības un enerģijas no planētas, kas faktiski man drīzāk bija ierasta lieta nekā pārsteigums. Jautājums: ar ko tas bija saistīts? Izrādās, kā man paskaidroja mani Audzinātāji, ar aktīvajām gaismas enerģijām, kuras savienoja Zemes Kodolu un Lielo Centrālo Avotu, mēs radījām neizturamus apstākļus, lai šajās vietās (īpaši iekšējā Zemē) turpmāk uzturētos Tumsas spēku pārstāvji. Viņi lūdzoši raudzījās uz mani, lai es palīdzētu viņiem drīzāk atbrīvoties no augsto vibrāciju spiediena, norādot viņiem ceļu Mājup. “Mūsu uzturēšanās uz Zemes termiņš ir beidzies,” bija viņu pēdējie atvadu vārdi pirms promiešanas.

Sakarā ar to es gribu uzdot jautājumu savam Skolotājam:

– Kurš ir patiesais šo vietu “saimnieks”, un kas mums visiem tagad ir Maču Pikču?

– Zemes Svētā savienība! Gaismas nesēja čūska – Zemes un visa esošā uz viņas labklājības avots – lūk, kas ir šī vieta visiem uz planētas. Maču Pikču – kā testaments mums no šo vietu tālajiem senčiem, kuri veica savu Augšupcelšanos, atstājuši mums savas zīmes, pēc kurām mums būs vieglāk orientēties Gara augšā kāpšanas kartē.

Meistars Drunvalo jums pavēstīja, ka Zemes kundalini, viņas ceļošais spēks ir pārvietojies uz šī Amerikas kontinenta vietām. Jau ilgi, pirms tas ieguva nosaukumu “Amerika”, tur gatavojās Gara augšā kāpšanai, Augšupcelšanās stafetes pieņemšanai no Tibetas un Himalajiem.

Mēs priecājamies jūsos redzēt tos, kas ar domas spēku un nodoma tīrību, apvienojušies vienā spēcīgā grupveida gaismas enerģijā, veic to, ko tika iecerējuši iepriekšējo paaudžu gaismas pārstāvji. Mēs tādās grupās redzam Augšupcelšanās virzošo spēku uz visas planētas. Jūs jau sapratāt: kādu spēku jūs paužat, visur aktivizējot tādus portālus! Galvenais – sirds tīrība un atvērtība, saprāta un nodomu tīrība.

Tu jautā, vai šo vietu “saimnieki” bija “tumšo” pārstāvji, kā es sapratu? Uz to atbildēšu, ka noritēja cīņa par vadošo lomu, mēģinot iegūt varu pār Zemes “dzīvības pavedienu”. Un Gaismas spēki par sevi paziņoja gan skaidri, gan pastarpināti. Tūkstošiem svētceļnieku ienesa savu ieguldījumu, simtiem Gaismas grupu strādāja, lūk, arī jūs piepildījāt šo pērli ar savu “ugunīgo enerģiju”, kas galu galā veda pie Gaismas uzvaras!

– Skolotāj, pēc vēdu mācības tiek uzskatīts, ka, “kad valsts, pilsētas, ģildes vai kopienas galvas, noejot no tikumības ceļa, netaisnīgi izrīkojas ar savu tautu un pakļautajiem, (valsts), pilsētas un kopienas vienkāršie cilvēki nes netaisnību tālāk.

Netaisnības dēļ izzūd taisnprātīgums. Kad izzūd taisnprātīgums, netaisnība kļūst varā neaprobežota un dievi pamet šo vietu, gadalaiki nobīdās un lieti līst nelaikā vai vispār nelīst, vējš pūš nepareizi, zeme bojājas, ūdenskrātuves izžūst, augi zaudē dabiskās īpašības un kļūst indīgi... Nav vērts dzīvot tādā vietā...” (Vimanasthana)

Vai var šo vietu uzskatīt par enerģētiski tīru un neaptraipītu ne ar ko “netaisnīgu”?

– Glabātājs svēti apsargāja šīs vietas no visa ļaunā, kas varēja kaitēt vai izjaukt enerģētisko balansu. Netaisnīgi vadītāji nespētu ilgi saglabāt savus posteņus, tāpēc, vadoties pēc tevis augstāk teiktā, šeit valda kārtība un harmonija, neraugoties uz to, ka šajās vietās dzīvojošajiem nav “neizmērojamas bagātības” pēc rietumu sabiedrības standartiem. Harmonija ar enerģijām sevī un dabu dara viņus laimīgus.

– Pateicos tev, Skolotāj!

28.07.20.

 

Pievienots 29.07.2020

https://pulsarvremeni.ru/aktivacija-portala-voznesenija-na-machu-pikchu/

Tulkoja Jānis Oppe