Татьяна Бреславская - Солнечное Братство заботится о нас и о нашем Пути

Tatjana Breslavska - Saules Brālība rūpējas par mums un par mūsu ceļu

20 07 07

Es vēršos pie Saules Brālības (SB) [viņi iznāca pie manis uz sakariem bez izskaidrojumiem] ar jautājumu: “Kādas nevēlamas struktūras/apvienības tika izņemtas no Saules sistēmas ietvariem?” – Pēc SB teiktā, tās traucēja attīstīties arī mūsu planētai. Proti, šorīt manā priekšā atvērās milzīgs portāls, caur kuru es vēroju zināmu aizvākšanu.

SB: Jūsu planētas nesenā pagātnē šie strukturālie veidojumi/sakopojumi no asteroīdu atliekām pamatīgi kaitēja, graujot pilsētas un milzīgas apmetnes, izraisot daudzus plūdus un iešķēlumus augsnē. Tāpēc laiku pa laikam mēs veicam revīziju kā ap Zemi, tā arī Saules sistēmā kopumā.

Šoreiz sakopojumu izrādījās pietiekami, lai tie “vienā jaukā brīdī” uzgāztu savu spēku veseliem kontinentiem vai traucētu plūsmu kustību kosmosā. Tāpēc mums nācās iejaukties, kam tu arī biji lieciniece. Tie tika izvesti aiz Saules sistēmas robežām uz to vietu, kur tālāk lemti utilizācijai.

Jūs esat pieraduši pēdējā laikā saņemt informāciju par kādiem negatīviem spēkiem, kuriem piemīt saprāts un kuri gatavi dot “kārtējo” triecienu Zemei un zemiešiem. Uzdrošināmies jums apliecināt, ka viss nav tik slikti, kā jums apgalvo: jums ir izbūvēts un turpina tikt būvēts īpašs kosmosa koridors, kurš regulāri tiek uzturēts tīrībā. Sakarā ar to katrs, kurš augšupceļas, paplašina savas pilnvaras, iekārtojoties šī koridora telpā. Šoreiz tiek noņemti daudzi ierobežojumi virzes kustībā “augšup” sakarā ar to, ka jūs esat nometuši daudzus savus “nodzīvojušos apvalkus”, kuri kā bruņas nomāca jūs, traucējot Ceļā.

Jums “draud” ne tikai jauns aizraujošs ceļojums “atklātā kosmosā”, bet arī dziļa un dziļāka pašizziņa uz Zemes. Dažiem no jums riebjas postulāts, ka Zeme ir Visuma bibliotēka (kosmosa bibliotēka), kadru kaltuve visam kosmosam un tamlīdzīgi. Tā ir skudras loģika; viņa savu izmēru dēļ nevar aplūkot visu savu skudru pūzni kopumā. Ar tādu loģiku jūs vēl ļoti ilgi mīņāsieties uz vietas, “spiežot” turklāt uz savām “pēdām”, kamēr neizlemsiet spert kaut vai soli uz priekšu.

Uz priekšu ejošie neatskatoties nebaidās kļūdīties un tikt apsmieti; viņu uzdevums nav no vieglajiem: lauzties cauri saviem pašu atmiņas un apziņas aizgruvumiem un tīrīt ejas citiem (bet ne tiem, kas Zemi uzskata par aizmirstu un ierobežotu, “visu dievu” pamestu, uz kuras mīt kādi “izstumtie”). Kurn par bezizeju un bezspēcību tieši tie, kas neredz savu “skudru pūzni”. Ir vērts viņus pažēlot un novēlēt viņiem tomēr ieraudzīt gaismas spraugu savā miglā.

Mēs jums palīdzam visā, kā varam, taču saskaņā ar kosmisko neiejaukšanās likumu. Jums ir izteiciens: pēc sevis citus netiesā. Ja kāds planētu un cilvēku vairākumu redz “negatīvā”, tad viņam vajadzētu pirmām kārtām aplūkot pašam sevi. Saprāts iet caur “refrakciju” no “netīrumiem” un izdod nepareizas formulas.

Kārtējo reizi mēs atveram jūsu priekšā jaunas iespējas un jaunus kanālus, palīdzot iziet uz jauniem vibrāciju līmeņiem. Jūsu dzīve turklāt kļūs daudz interesantāka un bagātāka tieši uz Zemes! Sekojiet sava Gara balsij, un viņš virzīs jūs uz patiesību!

Ar jums bija Saules Brāļi.

05.07.20.

 

Pievienots 07.07.2020

https://pulsarvremeni.ru/solnechnoe-bratstvo-zabotitsja-o-nas-i-o-nashem-puti/

Tulkoja Jānis Oppe