Татьяна Бреславская - Архангелы вдохновляют нас

Tatjana Breslavska - Ercenģeļi iedvesmo mūs

20 06 06 01

Pēc Ercenģeļu piesaukšanas burtiski atvērās “ugunīgs” portāls! Šīs ugunīgās enerģijas sāka mani ielenkt no visām pusēm.

– Es gribu ar jums parunāt. Šodien es sapnī zaudēju “visus sakarus”: pietika man tikai nopriecāties par tikšanos ar veciem draugiem un simpātijām no jaunības, bijušajiem kolēģiem un paziņām, kā viņi pazuda, un es izrādījos viena. Skumju un vientulības sajūta… Ko tas varēja nozīmēt, mani dārgie?

– Tas nozīmē tikai vienu: atmetiet un aizmirstiet visus savus vecos uzstādījumus, šablonus, nodomus un visu to, kas aiztur JAUNAJĀ ceļā, par kuru jūs “bazūnējat uz katra stūra”, bet neko nemaināt. Mēs saprotam, cik liels vēl ir inerces spēks pa “iebraukto ceļu”, bet reiz taču ir nepieciešamas pāriet uz citām “sliedēm”. Šis “reiz” JAU ir šeit!

Šodien mēs noturam meditāciju, kura palīdzēs mums visiem vājināt mākslīgā intelekta (MI) ietekmi vai ļaus iziet no tā ietekmes. Ko jūs varat mums ieteikt?

– Lai atslābinātu MI ietekmi, nepieciešams pilnībā aktivizēt savu iekšējo spēku – Gara spēku. Jūsu iekšējais spēks ir daudzdimensionāls, bet MI ietekme darbojas lineārā (laika) kārtībā. Iesaistot savu daudzdimensionalitāti, tās resursus, Gara spēku, jūs kļūstat neievainojami un izejat no ārējo spēku ietekmes.

– Kā mums vislabākajā veidā aktivizēt savu iekšējo spēku?

– Domāt, spriest “uz iekšieni”, nevis “uz ārieni”. Spēks ir katra no jums iekšienē, nevis ārpusē kādās “debesīs”. Šī sagaidāmā jūsu saikne ar visām “debesīm” ir jūsos pašos, un uzdevums – atrast šīs saiknes atslēgu sevī. Izpētiet sevi kā pašu vilinošāko un noslēpumaināko mehānismu, pie kura jūs velk kopš bērnības. Šī “noslēpumu lādīte” esat jūs paši! Nesaraujiet šo saikni ar sevi un sevī (reiz jūs jau to sekmīgi izdarījāt). Gluži otrādi, visiem spēkiem un centieniem veiciniet tās atjaunošanu, un tad jūs iemantosiet pabeigtību visiem saviem meklējumiem daudzajās dzīvēs uz Zemes.

Lai izietu no MI ietekmes, nepieciešams savienoties ar noteiktu apziņas lauku līmeni, šajā gadījumā – ar Viena Apziņas Lauku (Režģi). Jūs aizejat no MI un citu manipulatoru ietekmes, savienojoties ar to lauka vibrāciju līmeni, kurš ļaus pāriet uz augstākajām oktāvām. Tādējādi jūs atstājat jūsu manipulatorus bez barošanas. Viņiem vajadzīga jūsu uzmanība, jūsu atkarība no viņiem un pastāvīga enerģijas atdeve. Kad jūs aiziesiet, viņiem nebūs, no kā baroties! Galvenais: NEVIENAM NEATDOT SAVU SPĒKU!

Lai pilnībā saprastu un apzinātos šī principa darbību, nepieciešams atbrīvoties no verdziskās atkarības programmām, no visa, ko jums piedāvā kā “ēsmu”.

Atbrīvot sevī VERGU! Atrast sevī šo VERGU un dot viņam brīvību!

Cīņas/pretošanās metodēm nebūs panākumu, jo tās izraisīs lielāku niknumu un tiekšanos salauzt jūs ar JEBKURIEM paņēmieniem. Cīņas laiks ir pagājis, pienācis pilnīgas atbrīvošanās laiks. Tā ir kā “Gordija mezgla” “atšķetināšana”, nevis pārciršana. Tam vajag viedumu un meistarību, un tie jums ir!

Mūs biedē ar sagrābumiem no naidīgu citplanētu spēku puses un ar šo spēku izpausmi no iekšienes. Kā mēs varam to vērtēt, un kādas šajā gadījumā ir mūsu darbības? Vai var kādi spēki no iekšienes ietekmēt mūsu evolūcijas procesu?

Pārlasot Drunvalo Melhisedeka “Dzīvības zieda seno noslēpumu”[1], es atradu aprakstītu ļoti interesantu faktu, saistītu ar karakuģi zem Sfinksas uz Gīzas plato Ēģiptē:

“Katru reizi, kad sagrābšana šķiet neizbēgama, vienmēr atrodas kāds ļoti tīrs cilvēks, kurš apjēdz, kā pacelties uz nākamo apziņas līmeni, pēc tam atrod kuģi un paceļ to gaisā. Ar šo cilvēku savienojas Zeme un Saule un apvelta viņu ar lielu spēku, un tad viss, ko šis cilvēks domā un jūt, kļūst par realitāti.

Lūk, kādā veidā šis kuģis pilda karakuģa lomu: lai kādas rases nemēģinātu sagrābt Zemi, šis cilvēks vienkārši atraida tās ar savām domām – izdomā situāciju, kura liek tām aiziet. Tas ļauj mūsu evolūcijas procesam noritēt bez jebkādas iejaukšanās vai ietekmes no ārienes. Vismaz tas ir tas, kam ir JĀNOTIEK.” (158. lpp., 2013. g. izdevums)

Ercenģeļu atbilde mūsu grupveida seansā ar viņiem 03.06.20.

“Zeme ir pārāk svarīga visam Kosmosam, lai ļautu saujiņai nešpetnu un skaudīgu būtņu, lai arī viņas atnākušas uz Zemi no pietiekami augstu attīstītām civilizācijām, sagrābt viņu tādā veidā, ka traucētu visu viņas evolūcijas gaitu. Viņas samaitāja dzīvi uz savām planētām un dara visu iespējamo, lai izmantotu arī jūs. Pilnīgs jūtu un emociju trūkums dēļ emocionālo ķermeņu neesamības stumj viņas uz šiem noziegumiem. Viņu spēks barojas ar jūsu bailēm. Jo vairāk baiļu, jo dzīvotspējīgākas viņas kļūst.

Jūs biedē ar iedzīvotāju skaita samazināšanu jebkuriem līdzekļiem. Tās ir milzīgas bailes, kuras paralizē apziņu un neļauj savienoties ne ar iepriekš minēto kuģi, ne ar Gaismas laukiem. Uz jums gulstas liela atbildība saglabāt tīrā veidā savu apziņu un sirdi. Viņu aizvēršanās ved pie dzīvības lauka sabrukšanas katram un visiem kopā, atņem jums dzīvības spēku. Bet dzīvības spēks ir MĪLESTĪBA. Jūs tādā gadījumā pilnīgi aizsedzaties no mīlestības, tātad – no pašas dzīves!

Tagad jūs visi varat ar savu tīro apziņu un sirdi “pacelt” šo kuģi un kopā ar to aiziet no VISIEM manipulatoriem. Tā tad arī būs jūsu JAUNĀ Zeme, brīva no VISIEM verdzības veidiem!”

Mēs pateicamies jums, mūsu dārgie un mīļotie Ercenģeļi, mūsu pati tuvākā un dārgākā Ģimene!

05.06.20.

 

Pievienots 06.06.2020

https://pulsarvremeni.ru/arhangely-vdohnovljajut-nas/

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. https://avidreaders.ru/book/drevnyaya-tayna-cvetka-zhizni-tom-2.html (Tulk. piezīme)