Татьяна Бреславская - НАШИ ХРАНИТЕЛИ - СИРИАНСКИЕ ЭМИССАРЫ СВЕТА

Tatjana Breslavska - MŪSU GLABĀTĀJI – SĪRIUSA GAISMAS EMISĀRI

Sakaru seanss 06.05.2020.

20 05 08

 

Mēs pirmoreiz apzināti nolēmām mūsu kārtējā satsangā tikties ar Sīriusa Gaismas Emisāriem. Protams, pirmām kārtām mēs gribējām dzirdēt viņu stāstu par sevi. Pašā sākumā mēs sajutām, ka tuvojas mīkstas un siltas enerģijas gaišzilā ceriņkrāsā sfēru veidā.

N. Oševa: Redzu viņu veltes. Mums kā pasakā pie cara kājām noliek auduma baķus – enerģiju. Šeit ir gan mīkstais samts, šeit ir arī vieglais zīds. Viss pārpilnībā. Viņi izrāda savu labvēlību. Ieiešanas telpā vieglums, neuzbāzīgums. Sajūta, gluži kā man tieši acīs skatās.

Sīriusa Glabātāji: Debesu velve atvērās mūsu atnākšanai pie jums. Labestības un gaismas enerģijas nesam mēs. Mēs jums paši labākie draugi. Jūs – mūsu bērns, izlolots tūkstošgadēm. Mēs – Zemes Glabātāji. Ar savu mirdzumu mēs turam viņu harmonijā. Mūsu zvaigznes (Sīriusa) starojums ļauj šo harmoniju uzturēt uz jūsu planētas. Lūk, arī tagad jūs esat manāmi apmulsuši no visa notiekošā. Mēs redzam bangojošo okeānu ar sašutumu, neizpratni, sāpēm un izmisumu, kuri pārņem jūsu prātus, slaukot prom pašu eksistenci, kas atrodas jūsu apziņā: harmoniju, prieku, mīlestību. Visi pašlaik uz Zemes praktiski ir apmulsuši, visi, izņemot bērnus. Apziņa ir sajaukta, sadrupināta tūkstošos fragmentu.

Mēs nākam uz Zemi grūtos laikos. Lūk, arī tagad mēs nosūtījām jums impulsu, lai jūs mūs uzaicinātu uz sarunu. Mēs pateicamies jums!

Mēs gribam saplūst ar jums, lai izlīdzinātu visus jūsu gaismas ķermeņus. Uz Zemes nepieciešams kodols, ap kuru visi atjaunosies, kļūs spēcīgāki. Galvenais – saglabāt gaismas kodolu uz Zemes. Daudzi no jums, gaismas vēstnešiem, arī ir apmulsuši.

Mēs sūtām jums harmonijas enerģijas cilvēces apziņas atjaunošanai, pieņemiet tās un virziet caur sevi tālāk.

(Mēs novērojam, ka tiek aizvāktas kaitīgas programmas, kas ved pie apziņas sagraušanas.)

Pilnīgi atverieties kanālam, pa kuru nāk patiesība, ieelpojiet to. Patiesība piepilda visas jūsu šūnas. Orientējieties tikai uz šo dievišķo patiesību sevī un visu notiekošo uz planētas uztveriet caur to. Viņa kā filtrs aizvāc visu jums nevajadzīgo. Jūsu oponentiem tika dots uzdevums izklīdināt jūs, samusināt jūsu apziņu, sagraut jūsu vienotību. Viņu ierocis ir viens – ielaist maldīgas patiesības, kas ved jūs prom no Augšupcelšanās ceļa.

Jūs esat pieraduši pie taisnības, tīrības; jūsu sirds ir noskaņota uz taisnību un tīrību, un jūs visu informāciju uztverat kā patiesu. Jūs esat aizmirsuši par prāta uzmanību.

Mēs ļoti jūs mīlam, jūs pārstāvat mūs uz Zemes. Mēs esam aizgājuši uz citiem stāviem, bet jūs palikāt apsargāt Zemi dažus stāvus zemāk. Katrā no jums esam mēs. Arī jūs esat tādi paši Zemes Glabātāji, kas asi jūt visas problēmas. Un nav jūsu nelaime un vaina, ka jūs bieži jaucat: kur patiesība un kur – meli. Mēs vienmēr esam sakaros un palīdzēsim.

Pieņemiet gaismu, kura no Avota līst caur mums pie jums un tālāk – pie visa esošā uz planētas.

Jautājums: Vai jūsu vēsturē bija ceļš kā pie mums, kā jūs to izgājāt? Uz ko mums vajag koncentrēties bez darba pie sevis?

Draugi, mūsu vēsture ir tieši saistīta ar jūsējo. Mēs Zemi uzraugām, atrodoties kuģī. Mēs bijām iemiesoti uz Zemes, par to liecina senās Ēģiptes vēsture.

Mēs augšupcēlāmies, izejot civilizācijas tapšanas ceļu uz Zemes. Tagad mēs kopā ar jums izejam jūsu etapus. Tas nav sliktākais scenārijs. Jums šķiet, ka jūs stāvat bezdibeņa malā. Tas ir ļoti sīks smilšu graudiņš tajos globālajos civilizācijas pārveidojumos, kurus viņai vēl nāksies izjust. Vēsturē ir bijuši daudz briesmīgāki pārbaudījumi, un ir bijis sliktāks periods. Jūs tiksiet galā!

Jums ir ļoti daudz minējumu par to, kas pašlaik ar jums notiek, taču nav nekā objektīva, katrs runā “no savas kanceles”. Diemžēl visi, kuri publiski izsaka savus uzskatus, ir vadāmi: viņus vai nu piespiež, vai maksā par to, izmantojot šantāžu un draudus. Skaidrs ir viens, ka visa šī situācija ir radīta aiz bailēm, ka jūs iegūstat liekāku spēku, izpaužat vairāk gaismas, un pretējā nometne izmanto jebkurus līdzekļus, lai atgrieztu visu atpakaļ. Viņu bailes spiež viņus uz neglītu rīcību. Tās ir viņu bailes, taču viņi visu dara otrādi, lai tās kļūtu jūsējās.

Aizvāciet tās, nosūtot tās uz savu sākotni, un tās izgaisīs, nenodarot jums nekā ļauna. Izdariet to tieši tagad, un mēs jums palīdzēsim tajā. Uzstādiet tādu barjeru, pāri kurai netiek neviena negatīva daļiņa. Lai jūsu bruņas kļūst par Zelta Gaismu, kura atvairīs jebkuru enerģētisku uzbrukumu! Un kļūstiet tādā veidā par vairogu Zemei, aizsargājiet viņas cilvēkus, un arī viņi, ņemot piemēru no jums, iegūs spēju atbrīvoties no bailēm, kuras kā tārps saēd jūsu ķermeņus un dvēseles. Kļūstiet par zelta vairogiem, Saules spēku, Gaismas spēku!

Pašlaik jūsu aspekti piedalās gaismas bruņu pastiprināšanā, ienāk jūsos, kļūst par jums, piepildot ar dievišķās Zelta Gaismas visaugstākajām daļiņām...

Mēs pašlaik lasām to prātos, kas organizēja šo akciju uz planētas, neizpratni: O! Viņi līdz tam ir aizdomājušies, ko gan viņi dara!?

Nevajag karot un iznīcināt, vajag pastiprināt spēka un aizsardzības barjeru. Šī aizsardzība ir spēks, tā nav atkāpšanās vai vājuma izpausme. Tā ir spēja atvairīt jebkuru enerģiju jebkuru uzbrukumu. Jebkura informācija – tā ir enerģija, un tā var nogalināt, padarīt par vergu, padarīt gļēvu, bezspēcīgu un paklausīgu. Jūsu Zelta Spēks, Zelta Mirdzums palīdzēs to visu novākt no jūsu vienīgā uzdevuma – Augšupcelšanās – ceļa. Iemantojot tādu spēku, jūs neviens nespēs apturēt. Aiz sevis jūs vedīsiet citus.

Nav daudz jāspriež, jāiedziļinās un jāpolemizē par jaunumiem plašsaziņas līdzekļos. Esiet augstāk par to. Viss, kas tur tiek runāts, ir, lai jūs noturētu mākslīgā uzspiestā tēmā. Pacelieties virs tās, un tā sabruks kā satrupējusi piramīda. Pacelieties un vediet aiz sevis visus, kas ir noguruši no nodevības un meliem. Un tad visi šie viltīgie sapinumi sagrūs, pārvēršoties pīšļos.

Diemžēl daudzi uz planētas ir pieraduši būt paklausīgi vergi, glabājot “verga psiholoģiju”, arī mēs to atceramies. Palīdziet viņiem atbrīvoties no savas pašu verdzības prātā, apziņā.

Pašlaik jūs biedē ar čipošanu, vakcinēšanu, lai atkal apstiprinātu savu varu pār jums. Taču ceļš ir viens – sagraut to visu, pacelties virs viņiem. Ne ar kliedzieniem, ne ar spēku jūs neko nepanāksiet, būs tikai upuri un karš. Pacelties nepieciešams visiem, lai vibrētu tajā frekvencē, līdz kurai manipulētāji nespēs aizsniegties. Viņi niknumā žvadzinās sagatavotos lielgabalus, taču viss būs velti!

Mēs gribam vēl jums teikt, ka jūs savās bailēs esat aizmirsuši par saikni ar planētu. Jūs taču esat uz viņas un ar viņu! Celieties kopā ar viņu, viņa gaida no jums šo izšķirīgo soli, izlēmīgo pacelšanos.

Mēs esam Zemes Glabātāji un redzam, ka jums viss izdosies! Viss dievišķais kosmoss noraugās uz jums. Uz Zemes pašlaik, kā savākuma punktā, ir sakrustojušies visi Augšupcelšanās Stari.

Skatieties, cik spoži mirdz šo Staru centrs! Arī tā ir jūsu varenība, ņemiet to. Jūs esat šajos Staros, jūs esat šajā Centrā. Saplūstiet, atkal ieejiet šajos Staros, jūsu Augšupcelšanās uz Zemes sakrālajā punktā, un jūs atkal iegūsiet spēku, ieplūstot Dievišķā procesa nepārtrauktajā plūsmā.

Sīriuss un viņa zvaigznes vienmēr ir bijuši jūsu draugi! Atminieties gan par delfīniem, gan par kaķu un lauvu valstību. Arī viņos ir jūsu spēks, un viņi virza savas enerģijas jums palīgā.

Mēs pateiksim jums vēl vienu jaunumu: ne visi no jums nojauš, ka mēs staigājam jūsu vidū. Mēs miegā apsēžamies jūsu galvgalī un runājam ar jums. Mēs negribam jūs biedēt ar savu parādīšanos, lai neizjauktu jūsu ritmu. Daži sapņo tikties ar citplanētu saprātu, taču tas tikai novirzīs jūs no iecerētā ceļa, atmiekšķēs jūs. Saprotiet mūs un nenosodiet par to. Mūsu pienākums ir jūs netraucēt, taču mēs esam ar jums! Sīriuss vienmēr ir ar jums sakaros, un mēs caur viņu ar jums.

Vēlreiz teiksim, ka pašlaik ne tuvu nav pats briesmīgākais scenārijs, tas ir pārbaudījuma etaps. Kā jau pēc katra pārbaudījuma, jūs augat. Mums nav tiesību iejaukties kosmosa likumu dēļ.

Nevienam nav tiesību tiešā veidā vadīt un iejaukties. Tiem, kas pārkāpj šo likumu, ir savi savtīgi nolūki, un mēs to zinām. Bet jūsu mērķis – pašiem noteikt, kas ir kas, aizvākt to no jūsu dzīves un telpas. Kad visa cilvēce iegūs savu patieso spēku un pašpietiekamību, viss nokārtosies pats par sevi, jo nekas neatbildīs to zemiskajiem plāniem, kuri ir pārkāpuši jūsu gribas izpausmi. Tā ir būtība jūsu apzinātībai un prāta atvēršanai pretim garīgajām patiesībām un dievišķajām saiknēm.

Ieejot augstākās apzinātības zonā, jūs visi beidzot kļūsiet brīvi un verdzībai uz Zemes tiks pielikts punkts. Tajā tad arī ir visa jūsu klātbūtnes jēga. Realizējieties paši! Bez iejaukšanās no ārienes.

Pašlaik jūs visi baudāt Sīriusa – tās zvaigznes, kuru jūs redzat rītausmā, – mirdzumu. Sīriuss sūta savu maigo mierinājuma, atbalsta un iedvesmas gaismu.

Sīriuss daudziem jums ir tēva nams, kur jūs pavadījāt ne vienu dzīvi vien. Šī sajūta viļņiem atsaucas jūsu krūtīs. No jūsu sirdīm nāk mīlestības spirāles Sīriusam un atpakaļ pie jums.

Šī spirālveida kustība ir vienotības un atbalsta zīme, tā ir draudzības zelta spirāle.

Pie mums peld zelta disks, laika disks. Viņš mūs saista enerģētiski. Tur ir ierakstīta mūsu saikne ar jums, kopš civilizācijas dibināšanas uz Zemes. Mūsu mērķis bija – radīt zemiešu augsti organizētu sabiedrību. Mēs varam tagad caur disku ieiet tajās enerģijās.

Arī toreiz bija daudz ļaundarību, pretošanās pret vienotības, kā civilizācijas pamata, radīšanu. Mēs toreiz neatnācām vieni, atnāca arī tie, kas bija nolēmuši nodibināt savu programmu, ļaunuma programmu. Un tas turpinās.

Zeme it tā planēta, kur katrs spēlē savu lomu. Kā mēs varam apsūdzēt tumšo, ja viņš tāds ir piedzimis un nezina cita? Iziet no viņa ietekmes var, neiznīcinot viņu. Viņu nedrīkst iznīcināt.

Tā ir gaismas otra puse. Virs tās var pacelties, un tas ir vienīgais galvenais uzdevums. Un kādam ir jābūt, kurš parādīs tādu ceļu. Vienmēr ir bijuši cilvēki un ir, kuri vedīs. Paceļoties virs tumsas, visi kļūs nesasniedzami. Lūk, izeja no situācijas. Nosodot, kritizējot, paužot sašutumu jūs papildināt tumsas spēkus, pievienojoties viņas nometnei. Esiet uzmanīgi!

Mēs jūs ļoti augstu vērtējam – kā Zelta Gaismas fonda drusciņas. Mēs rūpīgi jūs vācam kopā pa visu Zemi, un mēs nekad no jums neatteiksimies, cīnoties par jūsu vērtību un saglabātību!

Viņi pienāca pie katra no mums: vaigu vaigā, pieskaroties mums ar savām pierēm, nododot savu enerģiju un mīlestību. Mums iedegas “zvaigznītes” pieres centrā.

Pie mūsu kājām tiek nolikti rožu pušķi… (N. Oševa)

Pateicamies, mūsu dzimtie! Pateicamies par visu!

08.05.2020.

 

Pievienots 09.05.2020

https://pulsarvremeni.ru/nashi-hraniteli-sirianskie-jemissary-sveta/

Tulkoja Jānis Oppe