Татьяна Бреславская - Чудо или естественный процесс?

Tatjana Breslavska - Brīnums vai dabisks process?

20 04 20 01

Vakar pavadīju dienu ar saviem tuviniekiem tālā mežā, kuru pie mums, Orlas apgabalā, sauc par “poļesji”. Un patiešām, tur tu jūties kā Baltkrievijā, arī sumbri ir, tiesa, es viņus tur nekad neesmu redzējusi, tikai viņu dzīvības procesu norises pēdas.

Visa atmosfēra – gadsimtiem vecās spēcīgās priedes, šaura upes paliene un mājīga nora ar ugunskuru – uzvēdīja patīkamas domas par lielo jēgu visam, visai mūsu dzīvei, par vēlēšanos dzīvot, lai cik “slikti” mēs nebūtu. Attāli no noras, pastaigājoties pa taku, mēs atradām piemiņas plāksni vietā, kur gājušas bojā sievietes-medicīnas darbinieces kara laikā divas dienas pēc pilsētas atbrīvošanas. Raugoties ugunskura liesmā, es jutu tikai, ka tajā visā ir sava jēga un jēga tam, kas ar mums pašlaik notiek.

Šodien ienāca prātā šī sajūta un kāda “nesaskaņa” ar to, kas pašlaik notiek pasaulē, bija jūtams kaut kas mākslīgi ienests mūsu dzīvē, uzspiests un pavisam nevajadzīgs. Un tobrīd acu priekšā sagriezās trīskāršas sfēras, tas izskatījās kā tādā attēlā.

20 04 20 02

Tās sāka laisties lejā līdz zemes virsmai. Sfēru centrā kaut kas sāka iezīmēties milzīgas kapsulas veidā, no kuras virsotnes sāka nākt spēcīgs starojums. Pēc tam šī kapsula sāka grimt dziļumā, uz Zemes centru. Pēc tam es sāku vērot, kā no Zemes un viņas virsmas sāka nākt ārā kaut kādi bloki, kuri tika izlikti laukā aiz planētas robežām.

Kā parasti, uz visiem maniem jautājumiem šajā laikā neviens neatbildēja. Pēc šo bloku iziešanas manu acu priekšā parādījās mani mīļotie draugi, mana ģimene un Skolotāji – Zeltītie Saules Drakoni. Interesanti, ka viņi parādījās it kā no Zemes dzīlēm, turklāt sākumā viņiem bija redzamas tumšas enerģijas jeb krāsa, un pēc tam jau viņi ieguva zeltainu gaismu.

Un tagad es nevaru nenociesties izjautāt viņus par visu! Esmu cilvēks ar diezgan atturīgām emocijām, bet, kad es viņus redzu, nevaru atturēties no apkampieniem un skūpstiem! Kā mazs bērns es sāku degt aiz zinātkāres un nepacietības.

Nu, KAS tad tas bija!? Un kāpēc jūs sākumā bijāt “tumši”?

Zelta Drakons: Mēs, kā “ogļrači”, nedaudz “novārtījāmies”, būdami dziļi zemē. Bet, ja nopietni, tad mēs esam “visurgājēji”: mēs varam savas vibrācijas pazemināt līdz ļoti zemām, ja tas vajadzīgs, un tāpēc vairs nemirdzam tā kā “saulainie”. Šajā gadījumā mums nācās operēt ar diezgan blīvām zemām frekvencēm.

Tu arī zini pēc tās informācijas, kuru mēs tev nodevām, ka mēs esam Glabātāji; mēs glabājam Zemes Kristālisko režģi un tā mezgla centrus, kā arī “zelta saules diskus”, kuri koncentrēti tā centros. Jūs šo režģi saucat par “Režģi 144”.

20 04 20 03

Un šeit es nedaudz paskaidrošu, ko mēs sev atklājām mūsu vebinārā 18.04.2020.

Režģis 144 – tā ir svēta kristāliska ģeometrija, dubults pentagonāls dodekaedrs, kurš saskaņā ar noteiktu projektu apvieno 144 piecstūru un trijstūru skaldnes simetriskā kristāliskā matricā.

Pirmkārt, Kristāliskais Režģis 144 ir pilnīgi jauna jūsu planētas gaismas (Es pasvītroju – gaismas) struktūra.

Otrkārt, tas nes, dabiski, planētas un visu dzīvības formu uz viņas dzīves procesu nodrošinājumu.

Treškārt, bez tā pārveidošanas vienkārši nebūtu iespējama pati augšupcelšanās un turpmākā attīstība augšup pa dimensijām.

Un, ceturtkārt, jūsu planētai, kā zināms, ir vairāki Globusi, un tieši jaunais Kristāliskais Režģis ļaus beidzot sākt attīstības gaitu atpakaļ, ietverot arī nākamā Globusa E aktivizāciju, kā tev ir zināms. (Ercenģelis Metatrons caur Dž. Taiberonu (James Tyberonn) 2009. gadā.)

Ko sajutām mēs, ieejot režģī:

Mīksta, punktveida saskarsme. Tas pieskaras mums ar savām virsotnēm, liekot saprast: kontakts ir. Notiek manu ķermeņu piepildīšanās ar mīkstu, siltu enerģiju. Viņa, enerģija, ienāk ar daudzām smalkām līnijām, vienmērīgi sadaloties pa ķermeņiem. Katra šūna pieņem šo enerģiju, nepieciešamu viņai kā gaiss.

Režģis: “Jūsu tagadne un nākotne ir sajūgtas ar mani. Bez manis jūs nespētu seansos savienoties vienotā veselā. Un tālāk katrs no jums var patstāvīgi saistīties ar mani. Milzīgi daudz variantu ir jūsu sadarbībai ar mani.”

“Sajūta, ka tas it kā mani apkampj, liekot saprast par mūsu radniecību.” (Ņina Oševa)

”Jūtams, ka mēs esam VIENS!” (Valentīna Romenskaja)

Tagad par to, kas ir “zelta saules diski”. Šo informāciju es atradu jau pēc tam, kad mani Drakoni pavēstīja man par šiem diskiem un pat pieslēdza mani pie tiem. Mani iepriecināja, ka šī informācija nešķitīs kā subjektīva no manas puses.

20 04 20 04

“Es (Krajons) pastāstīšu, kas tie (saules diski) tādi ir un cik lielā mērā ir atbildīgi par visiem uz Zemes notiekošajiem procesiem. Par Saules Diskiem Mēs saucam īpašas enerģētiskas uztverošas un pārraidošas ierīces, kuras atradīsies (daļēji jau atrodas) Kristāliskā Režģa 144 virsotnēs.

Šīs Režģa 144 konstrukcijas virsotnes vainagos Saules Diski. Kāpēc mēs tos saucam par “saules diskiem”? Nu tāpēc, ka tie pilnīgi darbojas pēc komandām, kas programmē Zemes attīstību un nāk tieši no Saules.

Tie pastāvīgi uzraudzīs saiknes pavedienu ar Sauli un darbosies pieņemšanas-pārraides režīmā, nodrošinot planētas pilnīgu kontaktu ar Sauli-dzīvības devēju.

Par “diskiem” tos sauc tāpēc, ka jūsu skaidrredzošajām acīm šie virpuļveidīgie enerģētiskie veidojumi izskatās kā diski, zelta diski, taču patiesībā tie arī ir sablīvēta Saules Gaisma.

Līdz kulminācijas punktam vibrācijā 11:11:11 tiks iedarbināta kārtējā tādu Disku sērija, un tie tūlīt pat stāsies mijiedarbībā ar Saules programmām.” (Gara Magnēti. Krajons caur M. Shults 2011. gadā.)

Mums, protams, gribējās “pabūt” šajos diskos, lai iepazītos ar tiem no iekšpuses. Mūs viegli “iekrāva” to kodolā, un mēs tur ieraudzījām daudzus rotējošus mehānismus – kā lieliem pulksteņiem. Tie arī izskatījās kā diski, taču mazāki pēc izmēra, un tie rotēja dažādos virzienos: vieni pulksteņa rādītāja virzienā, bet otri – pretēji pulksteņa rādītāja virzienam.

“Esmu diska iekšienē, piepildu tā tilpumu, izplūstot ar visiem ķermeņiem.”(Ņina Oševa)

“Zelta diskā ir kristāls, stāvam diska iekšienē, daudz mazāku disku iet cauri mūsu ķermeņiem.” (Valentīna Romenskaja)

Kā es sapratu, mums ir vēlams vienmēr būt harmonijā kā ar kristālisko režģi, tā arī ar “zelta diskiem” tā virsotnēs?

Tu domā pareizi! Kas, ja ne pamats, un šajā gadījumā pamats ir režģis, būs tas visa esošā uz planētas savienojošais centrs? “Saikne ar Centru” ir katra iedzīvotāja “sapnis”, lai pat pagaidām neapzināts, taču izpaužas caur katras Dvēseles impulsu.

Pieslēgums diskiem palīdzēs jums vienmēr būt saskaņotiem ar to laiku, kurš pašlaik ir organizēts jūsu telpā un kurš savukārt ir saskaņots ar Saules zelta daļiņām. Turklāt tā ir atmiņas aktivizācija, viņas pilnīga pārlāde. Iegūstot vienotību ar “zelta saules diskiem”, jūs nonākat to “aizbildniecībā”, apsardzībā. Tā ir tā enerģija, kuras spēks atbalsta jūs visos pārkārtošanās procesos ne tikai uz Zemes, bet arī visā kosmosā.

(Tālāk “mans” Drakons turpināja jau par šodienas gadījumu.)

Viss progresīvais kosmoss galīgi nav ieinteresēts jūsu, kā sugas, izmiršanā. Mēs vērojam visu notiekošo uz planētas un varam atzīmēt, ka šajā laikā, tāpat arī turpmākajā, nav efektīva līdzekļa pret to vīrusu, kurš valda uz planētas.

Mēs vērojam visu attiecību attīstību sakarā ar to un nonākam pie secinājuma, ka jums vajadzīga palīdzība. Jebkurai izpausmei materiālajā līmenī ir savs smalkmateriālais pamats, sava programma, tai ir sava hologramma, kura tad jau izvēršas matērijā. Tāpēc mēs nolēmām palīdzēt šīs programmas aizvākšanā.

Jā, visa notiekošā rezultātā un procesā ir daudz izmaiņu kā jūsu apziņā, tā arī visā sociālajā pamatā un itin bieži uz pozitīvo pusi, ja ņemam vērā visu evolucionāro attīstības procesu. Taču šai vīrusa scenārija attīstībai var būt arī neatgriezeniskas sekas. Tāpēc, saskaņotībā ar Augstākajiem Gaismas Spēkiem, tika pieņemts lēmums sniegt jums palīdzību, un šī palīdzība izpaužas kā vīrusa programmas neitralizācija un izvešana no planētas. Šī “kapsula”, kuru tu redzēji, patiešām ir novietota Zemes centrā, un no tās nāk viļņveidīgs impulss, kurš pirmām kārtām vāc prom pašu vīrusa programmu.

Bez programmas, kā galvenās, atbalsta vīrusa apziņa “dzisīs”. Mums visiem pie jums ir tikai viens lūgums – “cilvēcisks”: nemeklējiet vainīgos, neradiet savās apsūdzībās jaunu cilvēces karmu!

Viss, kas notiek, rit pēc plāna, lai cik cietsirdīgs jums tas nešķistu. Jūsu dvēselēm, tas ir, jums, laiku pa laikam ir vajadzīga “sapurināšana”, kura jums palīdzēs. Iespējams, nedaudz vēlāk jūs paši to sapratīsiet.

Bet mēs savukārt visu veicam tikai no lielas mīlestības pret visiem jums, tāpēc ka mēs – tie esat jūs, kuri pašlaik spēlē dzīves scenāriju cilvēku ķermeņos, un pat nedaudz jūs apskaužam.

Augstu vērtējiet sevi, dzīvi – tas ir galvenais prieks!

Jūs mīloša Saules Zelta Drakonu Ģimene.

20.04.2020.

 

Pievienots 20.04.2020

https://pulsarvremeni.ru/chudo-ili-estestvennyj-process/

Tulkoja Jānis Oppe