Татьяна Бреславская - Галактическая Федерация Света о наших новых задачах

Tatjana Breslavska - Galaktiskā Gaismas Federācija par mūsu jaunajiem uzdevumiem

No rīta savērpa gaismas virpuļos, un nācās ļauties šai plūsmai, noliekot malā visas pasaulīgās lietas. Milzīga gaismas iekārta aktivizējās manā laukā, un Galaktiskās Gaismas Federācijas pārstāvis paziņoja, ka no Galaktikas kodola pašlaik tiks atvērta tā “laika spirāle”, kuru esmu izvēlējusies savas dvēseles līmenī.

Un patiešām es savu acu priekšā ieraudzīju spirāli, kura parādījās no ugunīga tora. Teiksim tā, šī darbība notika no īpašas Galaktiskā kodola “laika nodaļas”. No šīs “laika nodaļas” strādā daudzi “laika kuģi” – noskaņotāji. Un, protams, visus šos procesus, visus laika portālus un koridorus vada Valdnieks Hronoss.

Es, kā vienmēr, nepacietībā uzdevu jautājumus šo nodarbību laikā, uz kuriem neviens atbildes man nesteidzās dot. Vienīgais, ko paskaidroja (pavisam virspusēji): mums pašlaik nepieciešams skaidri noorientēties tajā laika atzarā (portālā), kuram mēs esam cieši pietuvojušies. Skaidri, tāpēc ka “Visuma varenie vēji” var mūs aiznest tālu no tā punkta, kuru esam izvēlējušies. Mums nepieciešams kļūt izlēmīgākiem un apzinošākiem tajā “enerģiju un informācijas buķetē”, kurā mēs visi pašlaik planējam uz planētas. Visuma plūsmas negaidīs. “Aiztrauksies šis mums vajadzīgais virpulis, un ilgi nāksies gaidīt tā jauno spirāli.” Lūk, tā tēlaini man tika noraksturota šī parādība.

Es biju nedaudz pārsteigta, ka šim procesam, kurš notika manu acu priekšā, pieslēdzās pilnīgi netīši (kā vienmēr) manas rokas! It kā viņas pašas izvēlējās un formēja šo laika koridoru. Un uz manu pārsteiguma impulsu izdzirdēju komentāru:

– Un kāpēc ne? Tavas rokas – tavs sens instruments. Tās ne tikai dziedina, bet arī rada. Atminieties pasakas, kad “viņa pamāja ar vienu roku un…”.

Mēs neatkārtosimies, kas ir pašlaik, un pašlaik – tas nav viens moments, nepiesaistoties ne pie datumiem, ne pie jebkuras pakāpes skaitļiem, VISI planētas līmeņi pieceļas no savām “iesēdētajām vietām”. Burtiski viss “atklājas”! Sākot ar planētas kristālisko pamatu un viņas kodolu un beidzot ar jums, augsti attīstītām būtnēm. Un katram līmenim ir simtiem un pat tūkstošiem dažādu apakšlīmeņu.

Viss izkārtojas savā vibrāciju virknē, un ir svarīgi neizkrist no tās, esot iesaistītiem visdažādākos novērsošos momentos, tādos kā, piemēram, – “zvaigžņu desanta glābēju” gaidīšana, vai tajos momentos, kuros ļoti spilgti un izteiksmīgi tiek teikts, ka viss jau ir īstenojies un jums nevajag vairs neko darīt.

Viss tikai sākas, un tas nebūs viegli, kā nav viegli atrauties no visa gadiem iekārtotā un pierastā, komfortablā un pievilcīgā.

Tev un tavam “iecirknim” tiek likts priekšā ieiet tajā vibrāciju pamatā, kurš tad arī būs – “raut visus nost no iesēdētajām vietām” un vilkt sev līdzi uz augšu. Galvenais – “nenomest visu šo konstrukciju”, citādi tā aizies dziļi kritienā lejup.

– Tas ir, kā es sapratu, mums vajag stāvēt kaut kādas nosacītas piramīdas virsotnē un burtiski vilkt ārā visus uz augšu?

– Vari to definēt arī tā. Galvenais: ieslēgt visu savu “vilcējspēku” – gaismu, tās starus  un turpināt to darīt pastāvīgā režīmā – tiešsaistē. Svarīgi: izturēt slodzi un pastāvīgu ritmu, neizkrītot no tā.

– Vēlreiz gribu pajautāt, ņemot vērā starpību informācijas redzējumos: kad tad tomēr sākās Augšupcelšanās process uz planētas?

– Šis process nesākās ne šodien, ne pirms dažām nedēļām. Tas nav piesaistīts noteiktiem datumiem, kā mēs jau esam teikuši agrāk, tas ilgst jau vairākus jūsu zemes plāna gadus, vienkārši katrs, kas var, nosaka to savā veidā. Un nekad nevajag apsūdzēt par viltus informāciju šādā sakarā. Katrā no jums jebkura informācija tiek uztverta no VIŅA līmeņa un pēc VIŅA gatavības līmeņa pieņemt to vai apgāzt. Tāpēc visu pāriešanas un augšupcelšanās daudzveidību nevajadzētu vērtēt tikai no VIENA redzes viedokļa, nosodot turklāt citus. Ja kādam ir atnācis redzējums vai informācija, ka viss iet bojā, tas ir viņa uztveres līmenis, cits ieraudzīs, ka viņš un viņa grupa glābj pasauli, – slava viņiem un viņu līmenim.

“Oblonsku namā viss sagriezies juceklī”, bet šajā “sagriezienā” tad arī ir spēles skaistums! Spēlējiet tālāk, baudiet iespēju izvēlēties. Tikai turiet prātā galveno: bailes jūsos aizsedz visu, paliek tikai tās un jūs. Vienatnē ar bailēm izvēles nav!

Mēs jūs ļoti augstu vērtējam, mūsu dārgie zemieši, kuri tad arī esam mēs paši.

Priecājieties par dzīvi, tā ir jūsu galvenā bagātība!

17.04.2020.

 

Pievienots 17.04.2020

https://pulsarvremeni.ru/galakticheskaja-federacija-sveta-o-nashih-novyh-zadachah/

Tulkoja Jānis Oppe